završni
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Mjera i integral

#41:  Autor/ica: Gost PostPostano: 9:50 uto, 14. 6. 2011
    —
navijam za više teorije nego zadataka...

#42:  Autor/ica: igecek PostPostano: 16:18 uto, 14. 6. 2011
    —
Evo, samo da javim (a, pise i na stranici kolegija kao napomena nakon rezultata 2. kolokvija) da ce na zavrsnom biti:

2 zadatka 'iz teorije' i 3 'iz vjezbi', onako 1+4 je bio prvotan dogovor (zato sam prenijela tako i svojoj grupi na vjezbama), ali iz nekih opravdanih razloga, doslo je do promjene.

Pozdrav,

Ivana

#43:  Autor/ica: Allmighty PostPostano: 16:54 uto, 14. 6. 2011
    —
Hoce li biti uvid i u teorijski zadatak u tom terminu?

#44:  Autor/ica: Zvjezdica PostPostano: 10:44 sub, 25. 6. 2011
    —
Od kuda bi osim sa vježbi i kolokvija proteklih godina mogli vježbati zadatke, postoji koja dobra knjiga (možda sa tu i tamo kojim riješenjem), pogotovo iz realih mjera i dekompozicijama?

#45:  Autor/ica: Gost PostPostano: 14:13 sub, 25. 6. 2011
    —
jel nam za prolaz treba 45 ili 50 bodova?

#46:  Autor/ica: ddduuu PostPostano: 14:27 sub, 25. 6. 2011
    —
To ce procjenit profesor nakon sta stignu konaci rezultati i kad on baci pogled na njih.. (tako je meni receno)

#47:  Autor/ica: ToMeK PostPostano: 15:39 sub, 25. 6. 2011
    —
ddduuu (napisa):
To ce procjenit profesor nakon sta stignu konaci rezultati i kad on baci pogled na njih.. (tako je meni receno)


Na ovom faksu me to najviše živcira...
Skup pravila nekog kolegija na kojemu se dan prije završnog zna koliko je za pojedinu ocjenu je mjere 0. Very Happy

#48:  Autor/ica: AtomisedLokacija: Exotica PostPostano: 15:48 sub, 25. 6. 2011
    —
Najviše te živcira to što ponekad spuštaju kriterije? Po pravilima vam je 50 za prolaz.

#49:  Autor/ica: Gost PostPostano: 16:50 sub, 25. 6. 2011
    —
a nije baš da nam sad trenutno to igra neku veliku ulogu, moraš učiti jednako svejedno koliko je za prolaz, tek onima koji budu imali između 45 i 50 nakon završnog će to nešto značiti. sigurno neću misliti kako mi treba 5 bodova manje za prolaz pa neki zad namjerno ne riješiti ili tako nešto. spuštanje bodovne liste je naravno dobra stvar, makar se do zadnjeg ne zna sigurno koliki je prag. bolje da dan prije upisa ocjena spuste prag nego uopće ne Smile

#50:  Autor/ica: Gost PostPostano: 19:37 pon, 27. 6. 2011
    —
ove mjere ima previše, nikad gotov s njom.....Sad

#51:  Autor/ica: MilojkoLokacija: Hilbertov hotel PostPostano: 22:31 pon, 27. 6. 2011
    —
Anonymous (napisa):
ove mjere ima previše, nikad gotov s njom.....Sad

a dogodine ćemo već nekak možda i riješiti to Smile

#52:  Autor/ica: ddduuu PostPostano: 22:56 pon, 27. 6. 2011
    —
Ma pozitiva.. Wink)

Nadan se da su se asistenti i profesor lipo odmorili ovih dana i da ce nam dat neki polutrivic od kolokvija..Very HappyVery Happy

Neki lagan borelov skup, dokaz da je npr limes izmjerivih izmjeriva, nesto lagano sa ovih zadnjih vjezbi..
Hahna i mozda Dynkina ili Constantina:))

Ja bi se usrecila:DVery Happy

#53:  Autor/ica: ljiljani PostPostano: 13:57 uto, 28. 6. 2011
    —
Bas su se odmorili Very Happy

#54:  Autor/ica: Nego PostPostano: 15:02 uto, 28. 6. 2011
    —
Meni nije jasna jedna stvar, što bi mi točno trebali znati iz ovog predmeta ako samo želimo 2???

Znati cijelu skriptu napamet??? (Makar u nekim slučajevima mislim da ni to ne bi pomoglo)

I onda onaj luđački kriterij ocjenjivanja za popravni? Pa iz kojeg predmeta se još treba imati više od 60% za prolaz???

Mislim teorija skupova je "težak" predmet, pa opet ima 1/3kolokvija + popravni.

Hoće li itko proći ovaj predmet!

Pa ljudi dragi živote nam uništavate!!!

#55:  Autor/ica: levy PostPostano: 16:10 uto, 28. 6. 2011
    —
Neznam za tebe ali meni je zavrsni bio trivic. JEdino sto nisam znao je dokazati u zadnjem zadatku, ako se ne varam trebalo je constantinov teorem dokazati. Ostatak piece of cake. Mislim Fatounova lema se da u 4 reda dokazati a zadatci su bili manje vise standardni. Crestitke asistentima.

#56:  Autor/ica: sbasaric PostPostano: 17:01 uto, 28. 6. 2011
    —
Dragi kolega, eto, očito smo mi svi ostali totalno fulali fakultet jer kako shvatih ostatku ljudi, odnosno velikoj većini ljudi, završni baš i nije bio tako trivijalan... Ali samo Vam želim skrenuti pažnju na jedan detalj, nije mi jasno zašto Vi sebe postavljate kao valjano mjerilo težine ispita. No, u svakom slučaju, rezultati će reći sve (kao i rezultati prvog kolokvija).

P.S. U standardnom hrvatskom jeziku negacija se piše odvojeno od glagola, osim u tri slučaja, a to su: "nemam, nemoj, neću"! A forum je ipak javno mjesto i ovo je još forum jednog uglednog fakulteta pa bi bilo vrlo lijepo kada bi se pisalo po standardima našeg jezika!

Lijep pozdrav!!!

#57:  Autor/ica: levy PostPostano: 17:30 uto, 28. 6. 2011
    —
Draga kolegice.

Nema nikakvog razloga da se ljutite i kritizirate moj pravopis. Naime, forum ne predstavlja službeno glasilo fakulteta, niti ono što netko napiše ovdje predstavlja ovaj fakultet. Razgovori ovdje uglavnom teku u opuštenom tonu, svrha je da ljudi razmjene znanje i mišljenja.

Ja ne mislim da sam ja mjerilo, samo komentiram ono sto sam ja doživio danas na kolokviju. Nadam se da se ne ljutite, nije mi namjera izazvati negativne reakcije već pohvaliti asistente na ispitu, koji je ( naglasavam opet, po mom misljenju ) bio primjeren gradivu.

#58:  Autor/ica: tomitza PostPostano: 18:11 uto, 28. 6. 2011
    —
Najprije, slazem se da forum nije sluzbeno "glasilo" fakulteta i da postovi ovdje ne moraju nuzno biti gramticki tocni i ispravni, pisani po standardu i sve ostalo. Bilo bi lijepo da budu, ali ovdje je bitnije sto netko napise nego kako to napise. Necemo vise, sigurno negdje vec postoji topic o tome.

Vratimo se na temu. Realno, zavrsni kolokvij iz mjere je bio primjeren. To nije samo moj dojam, nego i dojam velikog broja ljudi s kojima sam pricao nakon kolokvija. Svatko, tko je bio sposoban poloziti sve prethodnike ovog kolegija, trebao bi biti sposoban poloziti i mjeru.

Zadaci iz vjezbi su bili ok, nekoliko standardnih, i nekoliko zahtjevnijih. Teorija takoder, Fatouova lema je vrlo lagana, Carathéodoryev tm. je zahtjevniji ali, sta sad, mora biti i nesto zanimljivo u kolokviju. Smile

Kolega, učiti skriptu napamet, valjda ste dosad naucili da od tog nema kruha na ovom faksu. Smile

#59:  Autor/ica: MilojkoLokacija: Hilbertov hotel PostPostano: 19:56 uto, 28. 6. 2011
    —
oprostite, ali moram.

sbasaric (napisa):
Dragi kolega, eto, očito smo mi svi ostali totalno fulali fakultet

ne svi, ali nekima bi očito bolje odgovarao fakultet hrvatskih studija.....

i da, ne laprdajte, kolokvij je bio u redu. to što neki još uvijek nisu shvatili ovaj kolegij dovoljno ozbiljno (khm.... nisam ni ja daleko od tog skupa Embarassed ) i u tome je problem.
btw slažem se s ovim o popravnom, ni meni se to baš ne sviđa previše

#60:  Autor/ica: bozidarsevoLokacija: Samobor PostPostano: 20:43 uto, 28. 6. 2011
    —
tomitza (napisa):
Kolega, učiti skriptu napamet, valjda ste dosad naucili da od tog nema kruha na ovom faksu. Smile


kolega,mislim da bi se slozio da ima dobar broj kolegija koji smo tako polagali. Wink



Forum@DeGiorgi -> Mjera i integral


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće  :| |:
Stranica 3 / 7.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin