KMG usmeni 2010.
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Matematički kolegiji

#41:  Autor/ica: Gost PostPostano: 22:08 ned, 27. 6. 2010
    —
ma mislio sam jel pita pitanja po redu po cjelinama. a što se tiče kako pita ljude,to po popisu ide.

#42:  Autor/ica: daisy PostPostano: 22:11 ned, 27. 6. 2010
    —
ahaa. sori. a kako kad, prvi dan nije isao po redu, a sad u cetvrtak je.. vise manje. ma ko zna sta ce sutra bit.. Sad

#43:  Autor/ica: Gost PostPostano: 22:16 ned, 27. 6. 2010
    —
a šta je prvi dan pito prvo?

#44:  Autor/ica: daisy PostPostano: 22:19 ned, 27. 6. 2010
    —
nemam pojma. samo su mi rekli da nije po nikakvom redu..

#45:  Autor/ica: Gost PostPostano: 22:20 ned, 27. 6. 2010
    —
to je malo problem,ovak bi si po redu složio i otprilike pogodio što će me pitat.sad neznam ni sam Confused jel ruši odmah kad neznaš?

#46:  Autor/ica: jejo PostPostano: 22:21 ned, 27. 6. 2010
    —
inace pita 3 pitanja, ako 2 neznas mislim da te rusi... barem je tako bilo prosle godine Smile e da. od koliko sati je usmeni, od 9? Smile

#47:  Autor/ica: ojčina PostPostano: 22:25 ned, 27. 6. 2010
    —
Od 9 je usmeni.Jel moraju svi doći u 9 ili si odprilike izračunaš kad bi mogao doći na red ako svaku osobu ispituje odprilike po 45 minuta?

#48:  Autor/ica: daisy PostPostano: 22:28 ned, 27. 6. 2010
    —
a ne znam, nije bas.. on puno prica, kao zapamti ako odustanes od nekog pitanja.. a inace je ok. pomaze i pravi se da nista ne zna pa ti njemu moras objasnit tipa sta su dvoomjeri. i onda kao ti da ocjenu ovisno o tome kolikoje naucio od tebe.. Very Happy

#49:  Autor/ica: Gost PostPostano: 22:35 ned, 27. 6. 2010
    —
super onda Very Happy a jel ima veze broj bodova iz kolokvija,recimo ako imamo dost dobre bodove da onda ne ruši ili tako nešto Confused

#50:  Autor/ica: jejo PostPostano: 22:41 ned, 27. 6. 2010
    —
pa.. njima je malo naklonjeniji, ali ako neznas, svejedno te rusi Smile

#51:  Autor/ica: thomary PostPostano: 12:10 pon, 28. 6. 2010
    —
Profesor pita samo do cetvrtka. Nije mi jasno kako se pravila mogu mijenjati na kraju semestra. Zar ljudi koji nisu isli na popravni, a pali su na usmenom ( ili ce pasti) nemaju pravo na popravni usmeni??? I kako profesor misli jos toliko ljudi uguratu u ta tri dana, a popisi su bili puni?

#52:  Autor/ica: insane_raverLokacija: ZGB PostPostano: 12:24 pon, 28. 6. 2010
    —
ako si već nekaj popravljao, nema opet popravljanja, pa nema popravnog usmenog za ljude sa popravnog kolokvija.
a što se tiće kad će zgurat, kaj nije pisalo da će bit još popis za 6.7 ili tako nešto?

#53:  Autor/ica: thomary PostPostano: 12:29 pon, 28. 6. 2010
    —
znam, znam, nisam niti mislila na ljude koji su nesto popravljali, vec na one koji nisu- zar oni nebi trebali imati pravo na popravni usmeni? u pravilima kolegija pise : Ako je ocjena usmenog ispita nedovoljan i ako student nije pristupao popravnom kolokviju, za njega će se održati jedan popravak usmenog ispita.
A po ovome sto je danas receno, nece biti tog porpavka. I svi moraju aljda odgovarati do cetvrtka. Jer se studomat zakljucava, a profesora u petak nema. tako nesto. A kako se to moze odluciti i reci zadanj 3 dana, nije bas jasno.

#54:  Autor/ica: insane_raverLokacija: ZGB PostPostano: 12:39 pon, 28. 6. 2010
    —
mora bit popravka, to se s profesorom treba dogovorit.

#55:  Autor/ica: marlenLokacija: MedVEšČak PostPostano: 12:40 pon, 28. 6. 2010
    —
teško. jel ta informacija od danas pouzdana?
ne vjerujem da je tome tak jer ja nisam išla na popravni kolokvij, a odgovaram tek ovaj tjedan prvi put, a profesor nam je u četvrtak rekel da budu usmeni još sljedeći tjedan za sve one koji su/budu pali na usmenom.
i da, imam još jedan usmeni 7.7. ko je tu lud?

#56:  Autor/ica: insane_raverLokacija: ZGB PostPostano: 12:42 pon, 28. 6. 2010
    —
marlen (napisa):
teško. jel ta informacija od danas pouzdana?
ne vjerujem da je tome tak jer ja nisam išla na popravni kolokvij, a odgovaram tek ovaj tjedan prvi put, a profesor nam je u četvrtak rekel da budu usmeni još sljedeći tjedan za sve one koji su/budu pali na usmenom.
i da, imam još jedan usmeni 7.7. ko je tu lud?


to što fax misli to "zaključat" u pravilu nikad ne prođe.
I prošle godine su produžili završetak nastave za jedno 2 tjedna ili tak nešto...
mislim da će se sve stić obavit

#57:  Autor/ica: thomary PostPostano: 12:43 pon, 28. 6. 2010
    —
Danas su ga ljudi isli pitati, i tako je rekao. Oni koji su isli na popravni i jos nisu odgovarali ce odgovoarati sutra, prekosutra ili u cetvrtak. I popis za ta tri dana ce biti sutra u jutro. Ludo je sve to.

#58:  Autor/ica: insane_raverLokacija: ZGB PostPostano: 12:45 pon, 28. 6. 2010
    —
ja sam u četvrtak zapisan već prošli tjedan.
Mislim, ako je tako to, onda će biti po 15ak ljudi svaki dan.. što znači usmeni do 20 navečer...
vidjet ćemo onda, ako je tako profesor rekao
Rolling Eyes

#59:  Autor/ica: marlenLokacija: MedVEšČak PostPostano: 12:48 pon, 28. 6. 2010
    —
popis bude sutra ujutro?? pa to nije normalno.
al možda ipak je, jer je popis bil objavljen i ljudi su se popisali na njega bez da su znali rezultate popravnog ili čak 2. kolokvija pa na popisu ima ljudi koji ni prošli nisu.
npr ja, nisam se imala mjesta upisat na popis pa mi je prof rekel da dojdem ovaj tjedan pošto na popisu ima ljudi koji su pali. stoga, novi popis je rješenje za sve nas bez dogovorenog termina.

#60:  Autor/ica: insane_raverLokacija: ZGB PostPostano: 12:53 pon, 28. 6. 2010
    —
to stoji, ljudi su se masovno popisivali.
uglavnom, znam i za kolegu koji je otišao na blef, nit je bio na popisu nit išta, pa se pojavio i odgovarao.
pa ono Smile
može se uvijek i tako, a prošao je regularno i sve
Wink



Forum@DeGiorgi -> Matematički kolegiji


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće  :| |:
Stranica 3 / 5.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin