Financijska tržišta i Mikroekonomija - usmeni
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije

#41:  Autor/ica: Gost PostPostano: 18:57 ned, 10. 9. 2006
    —
Eto bila sam u četvrtak na Ekonomiji kod tajnice prof. Lovrinovića i ona je rekla da je dekan na putu, trebao se vratiti ovaj vikend. Za ispit će javiti referadi ovaj tjedan pa će staviti na oglasnu.

#42:  Autor/ica: hexy PostPostano: 21:01 ned, 10. 9. 2006
    —
Hvala ! Vec sam polako pocela panicariti jer mi to treba za uvjet.... Sad jos samo treba nauciti Smile

#43:  Autor/ica: kikach PostPostano: 10:35 pon, 11. 9. 2006
    —
Ajde molim vas kad saznate (i ako saznate) kad ce biti tržišta napišite i ovdije obavijest. Thanx! Smile

#44:  Autor/ica: Gost PostPostano: 12:45 pon, 11. 9. 2006
    —
Evo stavili su-ispit iz fin. tržišta je 20.09. u 9h na Ekonomiji u kabinetu 108

#45:  Autor/ica: Gost PostPostano: 21:29 pet, 15. 9. 2006
    —
samo je jedan rok? hoce li biti jos koji put ispit? ak netko nesto zna, nek napise, pliizzzz!

#46:  Autor/ica: kikach PostPostano: 0:20 uto, 19. 9. 2006
    —
Ajde vi koji idete u srijedu na usmeni iz fin.trzista pitajte profesora hoce li dati jos jedan rok za usmeni na dekanskom roku i napisite tu. Ako se nitko ne javi trebalo bi nazvati profesorovu tajnicu i pitati hoce li biti jos jednog roka. Ima li tko broj telefona? Smile

I dajte, dobre duse, napisite sto prof. pita Smile

Ja se tako bojim tog ispita da je to strasno...a zasto? Zasto? Jer mi je 3. put! A zasto? Zato kaj jednom zaboravih odjavit, a jednom sam odbila ocjenu! Embarassed
Tako mi i treba sad! A bojim se izaci na ispit samo sa onim sa predavanja naucenim...pa toga ima 10 listova samo! A ona knjiga ima 200 strana...jooj...malo sam si uvalila los film! Blazeni UVIS...i analize....i svi oni teoremi...i zadaci...i sve Crying or Very sad

#47:  Autor/ica: hexy PostPostano: 10:41 uto, 19. 9. 2006
    —
Evo idem ja sutra pa cu pitati. Nadam se da necu zaboraviti. Naucila sam iz biljeski s predavanja, kod mene toga ima na 40ak strana. Procitala sam i skriptu ili sto je ono vec, neke stvari su tamo bolje objasnjene, a ono sto se nije spominjalo na predavanjima sam preskocila Smile

#48:  Autor/ica: hexy PostPostano: 14:11 sri, 20. 9. 2006
    —
Profesor mi je danas (sri, 20.9.) rekao da ne zna hoce li biti jos rokova iz financijskih trzista. Mora se cuti s nasom referadom i vidjeti je li to predvidjeno.
Inace, danas su bila ova pitanja: dionice, obveznice, novcano trziste, mirovinski fondovi, investicijska banka, burza i OTC.
Sretno svima !

#49:  Autor/ica: Gost PostPostano: 18:24 pet, 22. 9. 2006
    —
ima li neko novih informacija hoce li biti roka iz financijskih trzista na dekanskom roku..jel ima kakva obavijest na faksu?
napisite ovdje ako ko sta sazna za nas koji nismo u zg-u
hvala puno:)

#50:  Autor/ica: kikach PostPostano: 11:38 uto, 26. 9. 2006
    —
Ja sam ovaj cas zvala tete iz referade i one su se cule s prof. Lovrinovicem.

Dakle, bit ce jos jedan usmeni iz trzista i to 3.10. u 12 sati na ekonomiji u sobi 109.

Danas ce biti stavljena i obavijest na oglasnu plocu cim zavrsi uredovno vrijeme za studente pa provjerite jos jednom na oglasnoj ploci za svaki slucaj (Iako i ja danas idem na fax pa cu provjeriti) Smile

*edit* Provjereno!!!!! Dakle, kao sto gore pise Smile

#51: usmeni iz mikro Autor/ica: Gost PostPostano: 15:03 pon, 27. 11. 2006
    —
Zna li netko kada će se održati usmeni iz mikro kod prof. Puljića u ovom roku (ako već nije bio)?

#52:  Autor/ica: malena PostPostano: 19:50 pon, 12. 2. 2007
    —
da li mi netko može potvrditi da li je usmeni iz fin. tržišta 19.02. u 11h na ekonomiji? hvala!! Smile

#53:  Autor/ica: Gost PostPostano: 13:54 uto, 6. 3. 2007
    —
Ima li nekog tko je polozio fin. trz. prije 6 mjeseci, a da to jos nije upisano u studomat? Meni ne pise ni da je ispit u tijeku...

#54:  Autor/ica: Gost PostPostano: 14:53 sub, 17. 3. 2007
    —
Ja sam polozila u 9. mjesecu i nije mi jos upisana ocjena na studomatu. Jesi li mozda pitao/la u referadi?

#55:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 14:58 sub, 17. 3. 2007
    —
Ispit u tijeku znaci: "ispit je prijavljen, ali ocjena (ili pad) nije upisana". Confused Ako ispit nije u tijeku, onda ga vjerojatno treba prijaviti i zamoliti profesora da upise ocjenu (ili ju dostavi Referadi). Cool Provjeriti ovaj info u Referadi. Wink

Ako pise da ispit je u tijeku, onda je vjerojatno najbolje krenuti od profesora i vidjeti je l' dostavio ocjene Referadi (tesko da sam unosi u ISVU). Smile Ako je, posjet Referadi; ako nije, zamoliti ga da to ucini. Cool

#56:  Autor/ica: Gost PostPostano: 14:35 čet, 22. 3. 2007
    —
Anonymous (napisa):
Ja sam polozila u 9. mjesecu i nije mi jos upisana ocjena na studomatu. Jesi li mozda pitao/la u referadi?


Ja sam bio u 12. mjesecu. Kompletnoj grupi nije bilo upisano jer je bilo nekakvih komplikacija oko ispitne liste. Cijeloj toj grupi bi sada trebale biti upisane ocjene.

Najbolje ti je provjeriti u referadi, mozda j erijec o slicnom problemu.
Pozdrav

#57:  Autor/ica: Gost PostPostano: 17:53 uto, 17. 4. 2007
    —
jel netko zna kada je ili je već bio ispit iz mikro? i kada će ponovo biti

#58:  Autor/ica: Gost PostPostano: 14:54 ned, 27. 5. 2007
    —
Može li netko napisati svoja iskustva na usmenom iz mikro kod prof. Puljića?
Odakle je najbolje učiti? Je li skripta iz fotokopiraone kod autobusne stanice dovoljna?

Ljudi, pomagajte... Smile

Hvala...

#59:  Autor/ica: Gost PostPostano: 10:46 pon, 24. 9. 2007
    —
Bio sam danas na usmenom i čekao profesora sat i po i na kraju otišao jer sam pretpostavio da je ispit odgođen, a sad mi javljaju ljudi da se na kraju pojavila asistentica i da je ispit održan.
Da li će biti još koji usmeni u 9-om mjesecu iz Financijskih tržišta?
Možda na dekancu kao prošle godine?

#60:  Autor/ica: osvetnik PostPostano: 22:38 uto, 25. 9. 2007
    —
Anonymous (napisa):
Bio sam danas na usmenom i čekao profesora sat i po i na kraju otišao jer sam pretpostavio da je ispit odgođen, a sad mi javljaju ljudi da se na kraju pojavila asistentica i da je ispit održan.
Da li će biti još koji usmeni u 9-om mjesecu iz Financijskih tržišta?
Možda na dekancu kao prošle godine?


pa sta nije da usmeno mozes odgovarati kad bude upis ocjena s ispita? mislim zanima i mene posto bih i ja na usmeni Smile



Forum@DeGiorgi -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće  :| |:
Stranica 3 / 8.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin