Matematicka logika
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Matematički kolegiji

#41:  Autor/ica: ijukic PostPostano: 11:31 pon, 14. 7. 2008
    —
jadni (napisa):

Da li netko zna kad su tocno usmeni ovaj tjedan iz dvosemstralne logike?


Prof. Vukovic je rekao da dodjem u cetvrtak u 12h, pretpostavljam da usmeni pocinje oko 10-11h.

#42:  Autor/ica: hampton&richmond PostPostano: 17:18 pon, 14. 7. 2008
    —
jadni (napisa):
Nemam pojma Shocked . h&r kad imas usmeni?

Da li netko zna kad su tocno usmeni ovaj tjedan iz dvosemstralne logike?


Imam na jesen komisiju pa bih htio to spremiti kako treba, a pojma nemam kaj treba učiti...mislim da ne treba cijelu skriptu nego samo neka poglavlja, a ne znam koja...

#43:  Autor/ica: plavookaLokacija: Zagreb PostPostano: 18:07 pon, 14. 7. 2008
    —
..na stranici kolegija piše da je Matematička logika 1 do iskaza Generaliziranog teorema potpunosti za teorije prvog reda.. a to je poglavlje 2.7.2. u skripti..

#44:  Autor/ica: hampton&richmond PostPostano: 18:20 pon, 14. 7. 2008
    —
plavooka (napisa):
..na stranici kolegija piše da je Matematička logika 1 do iskaza Generaliziranog teorema potpunosti za teorije prvog reda.. a to je poglavlje 2.7.2. u skripti..


To je nemoguće. Da je tako, znači da bi u prvom semestru trebalo naučiti 193 strane, a u drugome samo 46 strana, jer knjiga ima ukupno 239 strana.

#45:  Autor/ica: plavookaLokacija: Zagreb PostPostano: 19:03 pon, 14. 7. 2008
    —
Very Happy bez brige.. u drugom semestru se još radi i izračunljivost, za taj dio gradiva ima posebna skripta..

#46:  Autor/ica: hampton&richmond PostPostano: 21:59 pon, 14. 7. 2008
    —
OK, znači riješili smo da treba naučiti prvih 193 strane. Ali, dobro se sjećam da ne treba sve od toga, mislim da čak više od polovicu toga ne treba znati.
Štoviše, meni je cilj dobiti 2 i navodno da ne treba učiti dokaze za dvojku (tako mi je nešto rekao na usmenom kad me srušio, tipa kolega definicije morate znati, dokaze baš i ne...).
Znači zanima me što od tih 193 strane treba učiti za dobiti dva?

#47:  Autor/ica: davi PostPostano: 12:55 sri, 16. 7. 2008
    —
Ako ti je cilj dobiti 2 nauci sve definicije i iskaze vaznijih teorema

#48:  Autor/ica: hampton&richmond PostPostano: 18:51 sri, 16. 7. 2008
    —
davi (napisa):
Ako ti je cilj dobiti 2 nauci sve definicije i iskaze vaznijih teorema


Ok. Znači to je sigurno dovoljno za 2? A kaj ak padnem na komisiji?
Pretpostavljam da su ''važniji'' teoremi samo oni sa imenom...tako je bar bilo nekad u drugim predmetima...

#49:  Autor/ica: petrich PostPostano: 19:18 sri, 16. 7. 2008
    —
hampton&richmond (napisa):

Ok. Znači to je sigurno dovoljno za 2? A kaj ak padnem na komisiji?
Pretpostavljam da su ''važniji'' teoremi samo oni sa imenom...tako je bar bilo nekad u drugim predmetima...


Shocked Ma cekaj, jesam ja nekaj krivo skuzila?
Na jesen ti je komisija i htio bi to dobro nauciti?
Zakaj onda razmisljas kaj ti je dovoljno za 2?! Think
Mislim, nacin na koji razmisljas ima smisla za nekog tko to prvi put izlazi, nema bas vremena naucit to kak se spada pa uci samo ono najosnovnije i nada se da ce ga pitat bas ono kaj je ucio...

btw kaj nema na stranicama prije ove napisano kaj se radilo, kaj prof pita i sl?

#50:  Autor/ica: hampton&richmond PostPostano: 22:19 sri, 16. 7. 2008
    —
Nema ništa, a znam da ne treba cijelu skriptu učiti, pola toga se nije radilo na predavanjima. Ma kopirao sam ja predavanja prije koju godinu ali pitaj Boga gdje je to završilo, valjda je negdje u šupi a sad mi se neda tražit Very Happy

Pa htio bi dobro naučit, al dobro je relativan pojam, meni je 2 sasvim dosta jer na jesen idem na 11 ispita i nemam vremena ići dublje u teoriju. A pismeni ionako neću proć, zadnja dva puta sam imao 5 bodova od 100 Screamin' 'n' Dancin'

Bilo bi lijepo kad bi netko napisao točno koje definicije i koje teoreme treba naučiti, i kolika je šansa da prođem ispit.

#51: UPOMOĆ Autor/ica: ObscuritasLokacija: Zagreb PostPostano: 10:00 uto, 5. 8. 2008
    —
Pozdrav svima!
Evo baš sam naletila na ovu temu pa ću tu napisati svoj problem da ne otvaram novu.
Studiram na Filozofskom i uvjet mi je matematička logika, no imam problema s matematikomtim, pa tako i tim.
Radimo aksiomatske sustave, dokaze teorema, skupove, mat. indukciju, prirodnu dedukciju itd.
Ako ima itko tko bi mi želio dati instrukcije, molim da mi se javi ovdje ili na privatnu poruku. Jako je hitno.

P.S. Skinula sam skriptu prof. Vukovića, no očito mi nedostaje nekih osnova, što terminoloških, što matematičkih, pa mi bez nečije pomoći neće biti previše od koristi.

#52:  Autor/ica: SmithLokacija: {Tamo Gore}^{TM} PostPostano: 14:08 uto, 5. 8. 2008
    —
Imas PM. Wink

#53:  Autor/ica: kreso PostPostano: 17:52 ned, 5. 10. 2008
    —
Da li ima netko pismene sa novijih rokova (2007-2008) da objesi ovdje koji ?

I dal netko može reći koliko se oni iu 2006. (sa vekijevih stranica) razlikuju od rokova novijeg datuma?

Tnx

#54:  Autor/ica: kreso PostPostano: 21:56 pon, 17. 11. 2008
    —
Imam ja evo ih u attachemntu Very Happy
od 21.4 do 29.9 (da 2008)



noviji.rar
 Description:

Download
 Filename:  noviji.rar
 Filesize:  174.7 KB
 Downloaded:  181 Time(s)


#55:  Autor/ica: namelessLokacija: Zagreb PostPostano: 19:30 uto, 18. 11. 2008
    —
jel se zna slučajno kad će bit rezultati?

#56:  Autor/ica: Marvin PostPostano: 17:28 uto, 25. 11. 2008
    —
nameless (napisa):
jel se zna slučajno kad će bit rezultati?


Rezultati su na webu, uvid u zadaće bit će u srijedu (26. studenog) u 12 sati.

(izvor: http://vedgar.googlepages.com/ml-kolokviji)

edit: Da li netko zna koji je zadatak bio 4. zadatak?

#57:  Autor/ica: ßLokacija: Graveyard Mountain Home PostPostano: 17:35 uto, 25. 11. 2008
    —
Marvin (napisa):
Da li netko zna koji je zadatak bio 4. zadatak?


Glavni test.

#58:  Autor/ica: piskaloLokacija: NP PostPostano: 20:25 uto, 25. 11. 2008
    —
A zna ko koji je zadatak bio treći? Ne piše mi nista u bodovima, niti 0 niti bilo šta, a siguran sam da sam bar nešto napisao. Ne stignem ići na žalbe pa me zanima dal mogu nekome poslat mejl....

#59:  Autor/ica: namelessLokacija: Zagreb PostPostano: 20:42 uto, 25. 11. 2008
    —
treći ti je bio postoji li totalna interpretacija I t.d je skup Sj={F:I(F)=1} konačan...

ako ništa ne piše mislim da znači da nije predano, možda su izgubili ili falili

#60:  Autor/ica: piskaloLokacija: NP PostPostano: 20:46 uto, 25. 11. 2008
    —
ok, fala, mislim da se onda nebum isel žalit..... Very Happy



Forum@DeGiorgi -> Matematički kolegiji


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Sljedeće  :| |:
Stranica 3 / 21.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin