Novi student.math.hr / student.studenti.math.hr
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Računalni sustavi na Fakultetu

#41:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 18:54 uto, 27. 5. 2008
    —
Do Metroneta je i zove se DNS (procitaj po Forumu, objasnjeno je vec). Smile

Kruno se nateze s providerima da to rijese, no vise od toga ne moze napraviti. Sad

#42:  Autor/ica: Upitniklik PostPostano: 11:35 sri, 28. 5. 2008
    —
Jel bi ista pomoglo spajanje preko proxy-a?

#43:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 12:50 sri, 28. 5. 2008
    —
SSH ide preko proxyja? Eh? Ne znam, nisam se time bavio. Smile Probas, pa saznas. Cool

#44:  Autor/ica: vancikaLokacija: Varaždin PostPostano: 17:01 čet, 10. 3. 2011
    —
meni ne dolazi sifra za zadacu iz RP1... je li to zato jer sam danas otvorila korisnicki racun?

#45:  Autor/ica: ante003 PostPostano: 18:31 čet, 10. 3. 2011
    —
vancika (napisa):
meni ne dolazi sifra za zadacu iz RP1... je li to zato jer sam danas otvorila korisnicki racun?

pa ako si nakon otvaranja na stranici od zadace stisla da ti se posalje mail trebalo ti je doc.
ako si gore navedeno napravila, pogledaj si spam. mozda ti je tamo.

#46:  Autor/ica: vancikaLokacija: Varaždin PostPostano: 19:49 čet, 10. 3. 2011
    —
sve sam napravila, makar pise da mi je poslano na mail ime.prezime@student.math.hr a meni je mail korisnicko_ime@studenti.math.hr
kaj sad? nist ne kuzim

Added after 58 minutes:

probala sam si poslati mail na student.math.hr i ne dobivam nista... pliz molim pomoc jer zadacu treba predati do nedjelje

#47:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 20:11 čet, 10. 3. 2011
    —
vancika (napisa):
probala sam si poslati mail na student.math.hr i ne dobivam nista... pliz molim pomoc jer zadacu treba predati do nedjelje


Razumno bi bilo javiti se asistentima kolegija, a ne na Forumu gdje mozemo samo nagadjati u cemu je problem.

#48:  Autor/ica: vancikaLokacija: Varaždin PostPostano: 20:24 čet, 10. 3. 2011
    —
javila sam se asistentu bujanovicu al cu mu poslati i sa gmaila jer vjerojatno nije dobio ili nesto...

#49:  Autor/ica: ChangicaLokacija: wonderland PostPostano: 16:32 sri, 21. 9. 2011
    —
Moze li mi netko rec kako sada izgleda korisnicko ime? Imam nekih problema za spojit se preko carneta pa bi bila jako zahvalna! Smile

#50:  Autor/ica: chinchi PostPostano: 19:39 sri, 21. 9. 2011
    —
username.math@pmf.hr

#51:  Autor/ica: Sale PostPostano: 4:19 pet, 1. 6. 2012
    —
Pozdrav.

Imam pitanjce glede svog accaunta. Naime kada se probam spojiti preko terminala u ubuntu-u vrati mi poruku "Account is disabled - see Account Administrator". Jos bitnije, nemogu se ulogirati ni na mail na studentu. Inace zadnjih dana redovito koristim taj mejl, bio sam ulogiran jos danas popodne.

Sto bi mogao biti uzrok tome i sto poduzeti ?

#52:  Autor/ica: KrunoLokacija: RC PostPostano: 9:07 pet, 1. 6. 2012
    —
Sale (napisa):
Pozdrav.

Imam pitanjce glede svog accaunta. Naime kada se probam spojiti preko terminala u ubuntu-u vrati mi poruku "Account is disabled - see Account Administrator". Jos bitnije, nemogu se ulogirati ni na mail na studentu. Inace zadnjih dana redovito koristim taj mejl, bio sam ulogiran jos danas popodne.

Sto bi mogao biti uzrok tome i sto poduzeti ?


Uzrok je preveliki broj neuspjesnih logina, a rjesenje je da se javite u Racunski centar bilo koji dan od 13 do 15 sati ili, ako account treba za kolokvij, neposredno prije kolokvija.



Forum@DeGiorgi -> Računalni sustavi na Fakultetu


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3  :| |:
Stranica 3 / 3.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin