Rezultati kolokvija
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Kombinatorna i diskretna matematika (nastavnički smjerovi)

#61:  Autor/ica: lost_soul PostPostano: 12:22 sri, 9. 11. 2011
    —
ako mislite da ste zakinuti za bodove, idite na uvid kod asistenta Petrovića i to rješite s njim, a ne ovako preko foruma

#62:  Autor/ica: jackass9Lokacija: pod stolom PostPostano: 12:26 sri, 9. 11. 2011
    —
lost_soul (napisa):
ako mislite da ste zakinuti za bodove, idite na uvid kod asistenta Petrovića i to rješite s njim, a ne ovako preko foruma


e to je to, svaka čast Smile

sve takve stvari se rješavaju individualno s asistentom i onda prođete s njim kroz čitavi kolokvij i lijepo vam objasni i to je to... ako vas je negdje zakinuo, sigurno će priznat grešku i dati vam bodove...barem ovaj asistent Smile

ovako na suho preko foruma nema nekog smisla

#63:  Autor/ica: Gost PostPostano: 13:24 sri, 9. 11. 2011
    —
Da, hoće dat će. Ali neće sigurno dati bodove na krivi rezultat i za trud jer si uopće pokušao, koje je Karaga davala.

#64:  Autor/ica: jackass9Lokacija: pod stolom PostPostano: 13:36 sri, 9. 11. 2011
    —
Anonymous (napisa):
Da, hoće dat će. Ali neće sigurno dati bodove na krivi rezultat i za trud jer si uopće pokušao, koje je Karaga davala.


mislim da ovo sad nije fer prema karagi.nije u redu tako govoriti ako ne znaš 100 posto nego samo nagađaš

#65:  Autor/ica: Gost PostPostano: 14:15 sri, 9. 11. 2011
    —
Možda su svi najbolji studenti rješavali prvu grupu Very Happy
Samo koja je vjerojatnost za to.... hmmm... možda da njih pitamo da nam to izračunaju kad već tako dobro to znaju Razz
U svakom slučaju, razlika prosjeka bodova je malo prevelika, ali potrudit ćemo se na drugom kolokviju da to nadoknadimo (barem ja hoću Smile )

#66:  Autor/ica: nzuvela PostPostano: 16:25 sri, 9. 11. 2011
    —
Anonymous (napisa):
Da, hoće dat će. Ali neće sigurno dati bodove na krivi rezultat i za trud jer si uopće pokušao, koje je Karaga davala.


Imam 13 bodova i sve sam samo nisam zadovoljan. Ali nije uredu tako pisati o ikome a osobito pod krinkom pseudonima ili "gosta". Ako asistentica Karaga (ili bilo koji drugi asistent) imam takav kriteri ispravljanja to je njena stvar mi studenti se možemo samo prilagoditi (ili ako hoćeš možeš pisati molbu da slušaš s inžinjerima tamo su ti drugi asistenti) Very Happy .
Mislim da svako na ovom faksu prije ili poslje shvati da za što brže i bolji završetak studija treba doza sreće (u vezi: profesori, asistenti, ispiti i puno ostalih varijabli)

#67:  Autor/ica: criplebee PostPostano: 17:38 sri, 9. 11. 2011
    —
Anonymous (napisa):

Problem je u tome što su grupe bile potpuno različite, a kriteriji ocjenjivanja još različitiji.
Dok je asistentica za dva različita rješenja davala maksimalan broj bodova obojici, asistent je za svaku sitnicu skidao bodove kao što se vidi iz priloženog.
Mislim da jedna od grupa treba biti ponovno ocjenjena jer ovo nema zaista smisla.


Dok god više ljudi ispravlja kolokvije uvijek će biti različiti kriteriji, tu nema pomoći osim da jedan asistent ispravlja sve, što mislim da bi bilo previše posla za tog asistenta. Ako mislite da vam nije dobro ispravljeno otiđite na uvid i diskutirajte sa asistentom.

#68:  Autor/ica: karaga PostPostano: 18:24 sri, 9. 11. 2011
    —
Ako nekoga zanima zasto je dobio kod mene bodova koliko je dobio (a pretpostavljam da isto vrijedi i za asistenta Petrovica) slobodno dodje i pita, rado ce mu sve biti objasnjeno. Da bi izbjegli eventualne nepravde koje se ovdje spominju, na iducem kolokviju cemo imati samo jednu grupu i podjeliti se tako da ja ispravljam ljudima kojima je sada ispravljao kolega Petrovic i obrnuto. Nadam se da ce to sve zadovoljiti.

#69:  Autor/ica: Biby PostPostano: 20:06 sri, 9. 11. 2011
    —
Osobno smatram da je ovo nepotrebna rasprava.... i sami znamo kakvi smo i da je uvijek teža ona grupa koju sami dobijemo... kad sam izašla sa kolokvija čula sam od par ljudi koje sam srela ( a vjerujem da ih ima još) da je moja grupa bila teža po njima (grupa asistentice Karage)... zato, ne možemo očekivati da bude sve identično...

#70:  Autor/ica: pcukec PostPostano: 10:31 pet, 11. 11. 2011
    —
Jel mi može netko reći koji je ured asistenta Petrovića? Ili gdje će biti uvidi pošto nigdje ne piše!

Hvala Smile

#71:  Autor/ica: Serious Sam PostPostano: 11:10 pet, 11. 11. 2011
    —
Da, i mene to zanima, nema cak tamo ni gdje pise o kabinetima osoblja na faksu.

#72:  Autor/ica: xyzLokacija: Zagreb PostPostano: 13:50 pet, 11. 11. 2011
    —
Serious Sam (napisa):
Da, i mene to zanima, nema cak tamo ni gdje pise o kabinetima osoblja na faksu.


Vjerojatno zato sto jos nema svoj ured. Asistent je od ove ak. god.

#73:  Autor/ica: c4rimson PostPostano: 16:18 pet, 11. 11. 2011
    —
220 koliko je meni poznato, al me nemoj drzati za rijec

#74:  Autor/ica: jackass9Lokacija: pod stolom PostPostano: 17:03 pet, 11. 11. 2011
    —
xyz (napisa):
Serious Sam (napisa):
Da, i mene to zanima, nema cak tamo ni gdje pise o kabinetima osoblja na faksu.


Vjerojatno zato sto jos nema svoj ured. Asistent je od ove ak. god.


prije par tjedana je došao oduševljen na vježbe jer je dobio kabinet konačno... al se ne sjećam koji je Smile

#75:  Autor/ica: Gandalf PostPostano: 14:45 sub, 12. 11. 2011
    —
Konzultacije i uvidi u testove održat će se u uredu prof. Juraka na drugom katu u sobi 220.

#76:  Autor/ica: Gost PostPostano: 22:16 pon, 14. 11. 2011
    —
hahahah Renata Vlahovića koja je to frajerica , srami se .....

#77: ZADACI S KOLOVIJA Autor/ica: sparkyca PostPostano: 10:53 uto, 15. 11. 2011
    —
možete li staviti zadatke ovogodišnjeg kolokvija? da imamo još materijala za vježbanje Very Happy

#78:  Autor/ica: Gost PostPostano: 21:37 uto, 15. 11. 2011
    —
Jasno, lako je pljuvati po drugima pogotovo ako si ti kojim slučajem "zakinut". Možda da je bilo obratno isto bi ispalo. Takvi smo mi ljudi...

#79:  Autor/ica: Gost PostPostano: 17:01 pet, 18. 11. 2011
    —
Ona se ponaša kao da su je vukovi odgajali!!! Laughing

#80:  Autor/ica: Gost PostPostano: 18:45 pet, 18. 11. 2011
    —
Priča o drugima je priča o sebi.



Forum@DeGiorgi -> Kombinatorna i diskretna matematika (nastavnički smjerovi)


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće  :| |:
Stranica 4 / 5.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin