ECTS
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju

#61:  Autor/ica: Alisa PostPostano: 12:57 pet, 12. 2. 2010
    —
U studomatu bi ti trebalo biti ponuđeno: EM2, MA2 i LA2 pod predmetima iz drugog semestra. To sve označiš. Onda pod predmetima za 4. semestar bi ti trebala bit ponuđena Bioinformatika (prethodnik je EM1, a ti imaš položeno). Nju označiš isto i trebala bi imat 29 ili 30 ECTS-a i studomat ti odobrava upis.
To je to. Ako ti se ne pojavljuje Bioiformatika (ili neki drugi predmet iz 4. semestra za koji imaš uvjet) javi se u referadu.

#62:  Autor/ica: eve PostPostano: 13:46 pet, 12. 2. 2010
    —
Mene zanima kaj treba s indexon tj kada/kako treba odnjet index u referadu da nam se upisu predmeti u index?

#63:  Autor/ica: AtomisedLokacija: Exotica PostPostano: 13:49 pet, 12. 2. 2010
    —
Alisa (napisa):
U studomatu bi ti trebalo biti ponuđeno: EM2, MA2 i LA2 pod predmetima iz drugog semestra. To sve označiš. Onda pod predmetima za 4. semestar bi ti trebala bit ponuđena Bioinformatika (prethodnik je EM1, a ti imaš položeno). Nju označiš isto i trebala bi imat 29 ili 30 ECTS-a i studomat ti odobrava upis.
To je to. Ako ti se ne pojavljuje Bioiformatika (ili neki drugi predmet iz 4. semestra za koji imaš uvjet) javi se u referadu.


Al kako se inače upisuju oni koji su pali nešto? Mislim, ja još nisam ni probao na Studomatu, ali planiram upisati ispod 25 ECTSa...

#64:  Autor/ica: Charmed PostPostano: 14:06 pet, 12. 2. 2010
    —
Meni prošli semestar studomat nije dao da se upišem, a ovaj mi da. Razlozi nepoznati. Ali zato postoji referada di možeš upisati kaj god ti srce poželi (ne doslovno, naravno) Smile

#65:  Autor/ica: melita PostPostano: 15:36 pet, 12. 2. 2010
    —
MI (napisa):
melita (napisa):
ja sam negdi nacula da treba imati minimalno 25 ECTS-a da bi se upisali u 2. semestar....
ja sam prosla em1 i la1 (dakle, imam 16 ECTS-a) i planiram upisati jos i bioinformatiku......
da li ja trebam pisati molbu za upis u drugi semestar i da li treba neka posebna molba za bioinformatiku s obzirom da je to s 2. godine???? Confused


to bi znacilo da ako padnes jedan predmet nemres upisat semestar...
Ak si prosla samo em i la, moj prijedlog je da upises neki drugi fax


znam zasto nisam prosla ovo sto san tribala i zato cu se sada malo drugacije organizirati i necu odustati jer mislim da mogu zavrsiti ovaj fakultet bez obzira sto san sad praktički izgubila godinu....
a ti bi triba biti malo ohrabrivati ljude kojima nije pošlo za rukom, a ne ih odgovarati od necega sto vole, a mozda se jednostavno nisu dovoljno potrudili da to riješe....ili se barem suzdrzi "glupih" komentara

#66:  Autor/ica: michelangelo PostPostano: 18:56 pet, 12. 2. 2010
    —
hvala za info! znači bioinformatika, ne bu valjda tako strašno... Smile

#67:  Autor/ica: behemont PostPostano: 21:47 pet, 12. 2. 2010
    —
melita (napisa):
MI (napisa):
melita (napisa):
ja sam negdi nacula da treba imati minimalno 25 ECTS-a da bi se upisali u 2. semestar....
ja sam prosla em1 i la1 (dakle, imam 16 ECTS-a) i planiram upisati jos i bioinformatiku......
da li ja trebam pisati molbu za upis u drugi semestar i da li treba neka posebna molba za bioinformatiku s obzirom da je to s 2. godine???? Confused


to bi znacilo da ako padnes jedan predmet nemres upisat semestar...
Ak si prosla samo em i la, moj prijedlog je da upises neki drugi fax


znam zasto nisam prosla ovo sto san tribala i zato cu se sada malo drugacije organizirati i necu odustati jer mislim da mogu zavrsiti ovaj fakultet bez obzira sto san sad praktički izgubila godinu....
a ti bi triba biti malo ohrabrivati ljude kojima nije pošlo za rukom, a ne ih odgovarati od necega sto vole, a mozda se jednostavno nisu dovoljno potrudili da to riješe....ili se barem suzdrzi "glupih" komentara


mozda je komentar bio malo preostar, ali ima smisla...prva godina je neusporedivo laksa, pogotovo prvi semestar...ako mislis da to mozes pohvatati bez vecih problema, onda ok...go for it! Wink

#68:  Autor/ica: niveus PostPostano: 15:52 sub, 13. 2. 2010
    —
Imam položenu linearnu i analizu, mogu upisat samo analizu pa me zanima trebam li ići na studomat ili odmah u referadu, jer mogu upisat samo analizu 2?

Hvala

#69:  Autor/ica: Swerz PostPostano: 16:00 sub, 13. 2. 2010
    —
Mozes odmah ovdje upisati godinu i tokom sl. tjedna predati index na referadu.

#70:  Autor/ica: niveus PostPostano: 16:30 sub, 13. 2. 2010
    —
Upisat godinu, zašto?

#71:  Autor/ica: Swerz PostPostano: 17:12 sub, 13. 2. 2010
    —
Omaklo mi se Whistle , mislio sam "upisati semestar". Very Happy

#72:  Autor/ica: gramzon PostPostano: 19:37 sub, 13. 2. 2010
    —
nevermind



Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  :| |:
Stranica 4 / 4.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin