Upisi u ak. godinu 2010./2011.
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju

#61:  Autor/ica: insane_raverLokacija: ZGB PostPostano: 15:23 ned, 4. 7. 2010
    —
sunny (napisa):
jos sam na preddiplomskom studiju, ali bih htijela upisati dva kolegija sa diplomskog (odnosno kvaziparcijalu). zanima me koliko se to placa, sta placam i da li ta dva kolegija idu na jednu molbu ili dvije? i da li te molbe predajem sad (05.07.) ili...? zbunjuje me ovo sve Confused


isto pitanje. kako i kad?
nije baš jasno iz papira...

#62:  Autor/ica: vidien PostPostano: 21:05 ned, 4. 7. 2010
    —
Zna li netko kada pocinju predavanja, barem otprilike?
Hvala!

#63:  Autor/ica: maja.rLokacija: vrapče PostPostano: 21:11 ned, 4. 7. 2010
    —
Meni je rečeno 9.9.

#64:  Autor/ica: vidien PostPostano: 21:20 ned, 4. 7. 2010
    —
Hvala ti! Smile

#65:  Autor/ica: BeeLokacija: Hicksville PostPostano: 22:48 ned, 4. 7. 2010
    —
meni je sa 1.semestra diplomskog ostao nepolozen jedan izborni predmet koji se tak i tak moze upisat i u 3.semestru.
Pitanje: sad upisujem 1. ili 3. semestar? Je li zna netko s takvom situacijom?

#66:  Autor/ica: tihanaLokacija: Zagreb PostPostano: 22:57 ned, 4. 7. 2010
    —
vidien (napisa):
Zna li netko kada pocinju predavanja, barem otprilike?
Hvala!


na neslužbenom redu predavanja (http://www.pmf.hr/) je kalendar nastave na str89

#67:  Autor/ica: tammy PostPostano: 7:28 pon, 5. 7. 2010
    —
Bee (napisa):
meni je sa 1.semestra diplomskog ostao nepolozen jedan izborni predmet koji se tak i tak moze upisat i u 3.semestru.
Pitanje: sad upisujem 1. ili 3. semestar? Je li zna netko s takvom situacijom?


Upisuješ 1. semestar službeno, a slušaš što možeš/želiš. Al možeš normalno završiti naredne godine.

#68:  Autor/ica: ecan PostPostano: 10:07 pon, 5. 7. 2010
    —
Jel ima negdje objavljena satnica predmeta tak da znam u koje vrijeme imam koji predmet. Da mi se ne dogode preklapanja tako da u isto vrijeme imam dva predmeta.

#69:  Autor/ica: insane_raverLokacija: ZGB PostPostano: 11:28 pon, 5. 7. 2010
    —
može pitanje?
na dotičnom dokumentu stoji i tablica za "kvaziparcijalu"

http://www.math.hr/lgs.axd?t=16&id=2818

pa me zanima, kad je prazna kućica, to znači što?
da se može upisati, da ne može?

Hvala!

#70:  Autor/ica: greda5 PostPostano: 11:44 pon, 5. 7. 2010
    —
Pozdrav,može li mi netko reći što ako ja nebi upisao niti jedan predmet s ovog semestra,nego tek sljedeći semestar,dal moram upisivati sada ili tek kada budu upisi za drugi semestar?Prva sam godina diplomskog studija
Hvala unaprijed

#71:  Autor/ica: jackass9Lokacija: pod stolom PostPostano: 12:05 pon, 5. 7. 2010
    —
hoćemo opet morati najprije upisati kolegije preko studomata pa onda ić na faks predati indeks i ostalo?

#72:  Autor/ica: LuukaLokacija: Hakuna Matata PostPostano: 13:39 pon, 5. 7. 2010
    —
ecan (napisa):
Jel ima negdje objavljena satnica predmeta tak da znam u koje vrijeme imam koji predmet. Da mi se ne dogode preklapanja tako da u isto vrijeme imam dva predmeta.


Neće ti raspored još dugo dugo (očekujem tjedan dana prije početka nastave neslužbenu verziju koja će se onda trideset puta mijenjat) Very Happy

#73:  Autor/ica: Tygy PostPostano: 14:16 pon, 5. 7. 2010
    —
a ja očekujem da ću konačno naućiti kako biti na dva mjesta u isto vrijeme... trebalo bi se moć

#74:  Autor/ica: daisy PostPostano: 15:45 pon, 5. 7. 2010
    —
jel zna netko kako da ja znam dal plaćam il ne? piše da do upisa trebam platit prvu ratu ako više nemam pravo studiranja na teret mzoša.. prebacila sam se prošle godine na prof, tad platila oko 2500kn, drugi semestar nisam morala ništa.. a sada?? Confused

#75:  Autor/ica: tammy PostPostano: 17:02 pon, 5. 7. 2010
    —
daisy (napisa):
jel zna netko kako da ja znam dal plaćam il ne? piše da do upisa trebam platit prvu ratu ako više nemam pravo studiranja na teret mzoša.. prebacila sam se prošle godine na prof, tad platila oko 2500kn, drugi semestar nisam morala ništa.. a sada?? Confused


Ako nisi ništa pala i ako sve dalje redovno slušaš, ne plaćaš ništa. Mislim da su oni malo krivo napisali i da se uplatnica dobije nakon obrade indexa, bar je tako bilo svih ovih godina..

#76:  Autor/ica: ivanak1111 PostPostano: 17:03 pon, 5. 7. 2010
    —
meni su rekli iz referade da bi trebala sad platiti pola skolarine.dakle 2750 kn Sad Sad ili da pišem molbu za plaćanje na rate,također nisam više na teret ministarstva.Sad
nadam se da će odobrit molbu na rate,dal to itko zna??može li se ovo plaćanje kako odgoditi do 9 mjeseca?

#77:  Autor/ica: daisy PostPostano: 17:53 pon, 5. 7. 2010
    —
tammy (napisa):

Ako nisi ništa pala i ako sve dalje redovno slušaš, ne plaćaš ništa. Mislim da su oni malo krivo napisali i da se uplatnica dobije nakon obrade indexa, bar je tako bilo svih ovih godina..


nisam ništa pala, dalje sve redovno slušam Smile nadam se da onda ne plaćam. hvala tammy Very Happy

#78:  Autor/ica: tammy PostPostano: 18:46 pon, 5. 7. 2010
    —
ivanak1111 (napisa):
meni su rekli iz referade da bi trebala sad platiti pola skolarine.dakle 2750 kn Sad Sad ili da pišem molbu za plaćanje na rate,također nisam više na teret ministarstva.Sad
nadam se da će odobrit molbu na rate,dal to itko zna??može li se ovo plaćanje kako odgoditi do 9 mjeseca?


Piši molbu, navedi razlog(e) i mislim da ne bi trebalo biti problema.

#79:  Autor/ica: tihanaLokacija: Zagreb PostPostano: 19:00 pon, 5. 7. 2010
    —
jackass9 (napisa):
hoćemo opet morati najprije upisati kolegije preko studomata pa onda ić na faks predati indeks i ostalo?


http://www.math.hr/Default.aspx?art=3249&sec=279 (napisa):
Prije predaje indeksa, a nakon što su upisane sve ocjene u indeksu i studomatu, upis studenti moraju obaviti putem STUDOMATA (s bilo kojeg računala spojenog na Internet).

#80:  Autor/ica: mischa PostPostano: 22:38 pon, 5. 7. 2010
    —
da li se moze uplatiti 200 kn za upis preko neta i donijeti isprintana potvrda ili bas mora biti uplaceno u posti/banci?



Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće  :| |:
Stranica 4 / 7.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin