upis u novu akademsku godinu
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju

#81:  Autor/ica: quark PostPostano: 12:51 uto, 10. 7. 2012
    —
Moja pogreška, mislio sam da reče da na stranicama ne piše adresa Embarassed

#82:  Autor/ica: JustLovely PostPostano: 22:02 sri, 11. 7. 2012
    —
Jel neko zna oće li se poništavati upisi obavljeni na studomatu prije 4.7. ? vidila sam tu obavijest nakon što sam se već upisala...

#83:  Autor/ica: AnDeeLokacija: Dugo Selo PostPostano: 23:01 sri, 11. 7. 2012
    —
rekli su da će se poništit..

#84:  Autor/ica: frutabella PostPostano: 23:16 sri, 11. 7. 2012
    —
Ja sam uplatila na adresu Bijenicka??? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Horvatovac mi nije pao na pamet, jer sam od kuce platila.

#85:  Autor/ica: Spectre PostPostano: 10:49 čet, 12. 7. 2012
    —
Glavno da je točan žiro račun i poziv na broj, adresu ionako nitko ne gleda.

#86:  Autor/ica: mona PostPostano: 12:06 čet, 12. 7. 2012
    —
Jel zna netko koliko se plaća naknadni upis godine (za one koji su zakasnili) ?? Ja sam već platila ovih 130kn i sad mi je kolegica spominjala da treba uplatit 200kn za naknadni upis, pa jel mogu samo nadplatit 70kn ili treba platit oboje?

Hvala puno na info Embarassed

#87:  Autor/ica: JustLovely PostPostano: 13:37 čet, 12. 7. 2012
    —
AnDee (napisa):
rekli su da će se poništit..



A jel znaš možda što moran napraviti u slučaju da ponište? samo se ponovno upisati na studomatu ili opet ići u zg i plaćati nešto? index san već predala.

#88:  Autor/ica: AnDeeLokacija: Dugo Selo PostPostano: 0:40 pet, 13. 7. 2012
    —
mislim da je dovoljno da se samo ponovno upises preko studomata opet, sumnjam da su poceli radit indexe tako da mislim da stignes Smile
ali ti nisam sigurna, mozda bolje da nazoves referadu i upitas

#89:  Autor/ica: mlijeko555 PostPostano: 14:14 uto, 28. 8. 2012
    —
kada su "pravi" upisi u prvu godinu diplomskog studija?

#90:  Autor/ica: jkrsticLokacija: Somewhere in time PostPostano: 19:21 sri, 29. 8. 2012
    —
mlijeko555 (napisa):
kada su "pravi" upisi u prvu godinu diplomskog studija?


Upisi su 5. do 7. rujna, kao sto pise u natjecaju Very Happy.

#91:  Autor/ica: lost_soul PostPostano: 10:51 čet, 6. 9. 2012
    —
Mene zanima da li netko zna jesu li gotove molbe, tj. kad će mi na studomatu biti upisani predmeti za koje sam dala molbu? Nisam se mogla upisati preko studomata nego sam ispunila upisni list pa vjerojatno zbog tog traje dulje... Confused

#92: zamjena grupa Autor/ica: pazi_grizem PostPostano: 14:57 pet, 7. 9. 2012
    —
Zanima me da li se želi netko s 1.godine matematike-smjer nastavnički iz prve grupe preseliti u treću

#93:  Autor/ica: Hulk PostPostano: 11:14 pon, 10. 9. 2012
    —
lost_soul (napisa):
Mene zanima da li netko zna jesu li gotove molbe, tj. kad će mi na studomatu biti upisani predmeti za koje sam dala molbu? Nisam se mogla upisati preko studomata nego sam ispunila upisni list pa vjerojatno zbog tog traje dulje... Confused


Zanima me ima li još tko ovakvu situaciju i je li riješena. Naime, ne mogu ovih dana posjetiti referadu da pitam jer nisam u Zagrebu, a ne znam kako je, ako ikako, moguće stupiti u kontakt s njima.

#94:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 12:09 pon, 10. 9. 2012
    —
Telefonom.

#95:  Autor/ica: Hulk PostPostano: 12:16 pon, 10. 9. 2012
    —
Nažalost već tjedan dana zovem telefonom i nitko se ne javlja (brojevi na stranici od faksa) od 11 do 13, ali ni kasnije. Možda ranije da zovem, ne znam?

#96:  Autor/ica: lost_soul PostPostano: 12:19 pon, 10. 9. 2012
    —
da, jedino da ranije zoveš.. jer u terminu 11-13 primaju studente i onda se sigurno neće javiti.. ići ću sutra do njih da pitam da li se rješilo nešto pa javim Wink

#97:  Autor/ica: lost_soul PostPostano: 12:11 uto, 11. 9. 2012
    —
evo meni je teta u referadi prvo pogledala na kompjuter stanje, rekla da još nije završen upis i onda tražila među molbama koje je rješenje. sve mi je odobreno i nema nikakvih problema i u slijedećih 2 tjedna će mi biti upisano u studomat

#98:  Autor/ica: pajopatak PostPostano: 15:52 uto, 11. 9. 2012
    —
A za koje si sve predmete predala molbu? Ja sam zaokružila više njih, tj.sve sa financijske..ali neću ih sve upisat,znači za 2 tjedna ću točno znat koje su mi odobrili?

#99:  Autor/ica: lost_soul PostPostano: 16:02 uto, 11. 9. 2012
    —
moji su još sa preddiplomskog.. ma najbolje ti je otići u referadu i pitati ih ili nazvati prije 11, za 2 tjedna će već biti upisano u studomatu

#100:  Autor/ica: mlijeko555 PostPostano: 15:33 pon, 1. 10. 2012
    —
Mislim stvarno, ovo je bezobrazluk. Zašto upisi, koje smo morali obaviti početkom rujna i dolaziti u zagreb zbog istih, nisu još rješeni. Dakle, xice, potvrde,...su nemoguće za ikakvo korištenje dok se ne upiše sve u studomat tj.index ne bude gotov. Zar je toliko teško unijeti podatke i opalit par pečata. Tete u referadi imaju tendenciju da lažu. Citiram: "upisani ćete biti 2-3 tjedna od predaje zatijeva"...Ok, čekat ćemo ta 2-3 tjedna. Dođem danas i kažu da će bit gotovo sve za dva tjedna...Znači 5 tjedana moram živjeti bez xice, a svi znamo kakve su cijene. Ali naravno, kad je u pitanju bilo plaćanje, onda su indexi odmah gotovi. Sutra im donosim račune od Konzuma pa nek mi refundiraju ovih 5 tjedana troškova.



Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće  :| |:
Stranica 5 / 6.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin