ideja za youtube
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Biseri

#1: ideja za youtube Autor/ica: SafLokacija: Zagreb PostPostano: 9:39 čet, 3. 4. 2008
    —
Neki dan želim frendu pokazati filmić na youtubu, ali lik loše priča engleski i ne kuži poantu... i sve si nekaj kontam... koliko ima filmića na njemačkom, mađarskom, japanskom, španjolskom koje ne kužiš, a volio bi znati o čem se priča. pa mi sine!

koliko teško može biti napraviti programčić koji bi omogučio ljepljenje titlova na filmove s youtuba? ono, da se omoguči korisnicima, ako netko želi, a zna neki strani jezik (wiki šema) da naljepi tiltlove na filmić, i sad ak ima neki filmić, sa strane kliknš na recimo hrvatske titlove (ak ih ima) i...

#2: Re: ideja za youtube Autor/ica: Mad Wilson PostPostano: 14:21 čet, 3. 4. 2008
    —
Saf (napisa):
koliko teško može biti...


Probaj pa nam javi...

#3:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 15:33 čet, 3. 4. 2008
    —
Implementacija ne bi trebala biti teska, no ovisi kako je to interno slozeno. Confused Javi se ekipi na YouTubeu; korisnije nego pisati ovdje. Wink

#4: Re: ideja za youtube Autor/ica: MKova PostPostano: 16:49 čet, 3. 4. 2008
    —
Saf (napisa):
Neki dan želim frendu pokazati filmić na youtubu, ali lik loše priča engleski i ne kuži poantu...


eh pa ne daju se bas sve stvari prevest...
sto se tice same ideje ne cini mi se da ce uspjet ali iznenadilo me dosta toga do sada, pa moze se probat. Youtube je za nabrzinu stavit filmic i pokazat, tko bi htio raditi subtitle-ove, lakse je filmic snimit nego napravit subtitleove.

GL oko toga

#5:  Autor/ica: RedeemerLokacija: Wo'liegt'dieses'verdammte'dorf PostPostano: 19:02 ned, 20. 4. 2008
    —
fakat dobra fora...

subtitles on/off ...

za video poput http://www.youtube.com/watch?v=6bJgRJSzZDI

samo... koga ovlastiti za prevodjenje i kako rijesiti tko smije a tko ne...?
mozda nastane kaos, npr: http://www.youtube.com/watch?v=o_XxYaXHFCg Very Happy

ali onda ima jos jedna dobra strana
"nominacije za najkomicniji subtitle" Very Happy

hehe

#6:  Autor/ica: SafLokacija: Zagreb PostPostano: 7:53 pon, 21. 4. 2008
    —
..ma svi smiju prevodit, svi smiju editirat titlove... na svoj jezik naravno...

ajde ekipa, tražim suradnike za razvoj projekta, pa ga prodamo youtubeu i kupimo faxu još 3 praktikuma!

#7:  Autor/ica: RedeemerLokacija: Wo'liegt'dieses'verdammte'dorf PostPostano: 12:57 sub, 26. 4. 2008
    —
ja sam definitivno za.
podrucje:logistika Very Happy

#8:  Autor/ica: RedeemerLokacija: Wo'liegt'dieses'verdammte'dorf PostPostano: 23:51 ned, 22. 6. 2008
    —
ako netko jos nije primjetio..

....dodali su subtitlove na youtube (izmedju ostalog)

#9:  Autor/ica: SafLokacija: Zagreb PostPostano: 9:09 pon, 23. 6. 2008
    —
hmmm, pa pisao sam im o toj ideji pred nešto vremena, ali nikad nisam dobio odgovor! U svakom slučaju nije prvi put da mi se to događa! Imam dokaza da je ovo već 4. ideja koja mi je utekla Sad

#10:  Autor/ica: RedeemerLokacija: Wo'liegt'dieses'verdammte'dorf PostPostano: 10:03 sub, 10. 9. 2016
    —
sori kaj čupam ovo na vrh Smile

upalite auto CC na ovom videu:

https://www.youtube.com/watch?v=3QiGuXETYnQ

lp



Forum@DeGiorgi -> Biseri


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin