Dodatni rok 9 mjesec??
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju

#41:  Autor/ica: frutabella PostPostano: 21:46 sri, 22. 2. 2012
    —
Moja bajna mastanja su mozda, ili bolje reci cak zasigurno, ne ostvariva, ali eto da ipak iznesem.
Meni osobno, a vjerujem i vecini ostalih studenta, jako odgovara onaj zimski period odmora (2 tjedna) koji nastupa prije samih kolokvija, i upravo te kolokvije, do sada, sam najbolje napisala. Zasto? Jer sam imala vremena da "prožvačem" gradivo koje smo prosli. Ono sto zelim reci, jeste, da bi prije ispitnih rokova bilo dobro uvesti tjedan dana bez nastave. Istina je da treba redovito uciti, to se i trudim(o), ali kao sto je vec gore receno, vise predmeta odjednom uciti, za nas prosjecne, nije bas lako, a tjedan dana slobodnog prije ispitnih rokova bi taman doslo da se gradivo lijepo slegne.

Ja bih, iskreno, zrtvovala 3 tjedna ljetnog odmora za 3 tjedna slobodno tokom studiranja (tjedan dana prije svakog roka).


Very Happy

#42:  Autor/ica: Crazylamb1Lokacija: Albertane, Mars PostPostano: 21:59 sri, 22. 2. 2012
    —
krcko (napisa):
Milojko (napisa):
Kao što rekoh, da si mogu tako nešto priuštiti, bih


U starom sistemu prosjecan student nije imao nikakve sanse zavrsiti studij u roku. Nitko ga nije pitao moze li si priustiti 7 godina studiranja, masovno padanje na pismenim i usmenim ispitima bila je normalna stvar.


Kao student koji je iskusio oba sistema, slazem se s Milojkom - nekima vise pase tempo starog sistema kad imas vise mogucnosti sam sebi rasporediti kako sto i kad uciti, a ne sve odjednom. Imam zavrsene 4 godine u roku, i to kao student s najvisim prosjekom u svojoj generaciji (sto i nije bilo tesko za postici buduci da nas je samo 3 zavrsilo u roku od nas 30-ak).

Sad idem na diplomski studij po Bolonji, i zbog jednog kolegija mi se studij vec produljio za godinu dana, i definitivno se ne stizem posvetiti gradivu kao prije. Sve je nekako na vrat na nos da se izganja ta pozitivna ocjena, pa kako bilo. Mozda je do navike da uvijek ima "jos jedan" rok, pa se varam da "ima vremena" za sve.

EDIT: A mozda su i godine ucinile svoje, pa se sad samo meni manje da nego prije Razz

#43:  Autor/ica: funny bunny PostPostano: 15:24 čet, 23. 2. 2012
    —
Evo nesto na sta studenti nemaju utjecaja, kad nam stavite asistente da drze vjezbe iz odredjenih kolegija koji s tim predmetom nemaju apsolutno nikakve veze i ne znaju ga odradit kako spada.Pa kad i dodjete na takve konzultacije i pitate ih nesto oni vam ne znaju odgovorit 'jer to i nije bas njihovo podrucje', je li to uredu?

Drugo, ok imamo sve kolokvije u dva tjedna, ajde na to smo se navikli, ali smo sad imali po dva kolokvija u jednom danu (bar jedan dan), jedan u 9 drugi u 12...odlicna stvar (iako su to predmeti s iste godine). kome je to odgovaralo?

A sto se tice ovog roka, slazem se, nek se placa i onda valjda svi imaju koristi od toga...

I jos nesto, ne slazem se s Tvrtkom oko markovljevih, ja sam ih polozila prosle godine, i to je bila sasvim druga prica od ove godine sto se tezine gradiva tice...

#44:  Autor/ica: c_two PostPostano: 2:41 pon, 26. 3. 2012
    —
evo ozujak se blizi kraju, a o sjednici ni s Smile jel itko zna je li se navedena odvila, te ako ne, kada ce?

#45:  Autor/ica: fireballLokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu PostPostano: 12:46 pon, 26. 3. 2012
    —
c_two (napisa):
evo ozujak se blizi kraju, a o sjednici ni s Smile jel itko zna je li se navedena odvila, te ako ne, kada ce?


vec 2 puta odgodena rasprava, jer nije bilo kvoruma na VVS-u. tek nakon toga ce biti rasprava na vijecu MO-a.

nije da vas zelim razocarati ali lijepo je receno da za sada ne racunate na to, ako bude bolje za sve ali vi budite spremni ko da ga nema (jer tako za sada stoje stvari)

#46:  Autor/ica: RonnieColemanLokacija: |R^3 PostPostano: 13:41 pon, 26. 3. 2012
    —
Neki sad misle da nosi nas pogrešan tok jer tražimo šansu za dodatni rok Mr. Green

#47:  Autor/ica: c_two PostPostano: 20:10 pon, 26. 3. 2012
    —
fireball (napisa):
nije da vas zelim razocarati ali lijepo je receno da za sada ne racunate na to, ako bude bolje za sve ali vi budite spremni ko da ga nema (jer tako za sada stoje stvari)


ma ne racunam ja ni na sta, nije bed, al malo optimizma nikog nije ubilo, pa nece valjda ni mene Smile

hvala na odgovoru

#48:  Autor/ica: ela999 PostPostano: 21:48 pon, 16. 4. 2012
    —
jel ima nešto novo oko roka u devetom mjesecu??

#49:  Autor/ica: fireballLokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu PostPostano: 23:50 pon, 16. 4. 2012
    —
ela999 (napisa):
jel ima nešto novo oko roka u devetom mjesecu??


nope, jos nije bilo na vijecu... i dalje po starom, racunajte da ga nema, a ako bude onda cete bit obavjesteni sta, ko, kako, kada, s kim, s cim, zbog cega i sl i to sve na vrijeme

#50:  Autor/ica: coco88 PostPostano: 19:09 sri, 30. 5. 2012
    —
ela999 (napisa):
jel ima nešto novo oko roka u devetom mjesecu??

#51:  Autor/ica: MilojkoLokacija: Hilbertov hotel PostPostano: 20:57 sri, 30. 5. 2012
    —
fireball (napisa):
nope, jos nije bilo na vijecu... i dalje po starom, racunajte da ga nema, a ako bude onda cete bit obavjesteni sta, ko, kako, kada, s kim, s cim, zbog cega i sl i to sve na vrijeme

#52:  Autor/ica: fireballLokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu PostPostano: 13:38 čet, 31. 5. 2012
    —
coco88 (napisa):
ela999 (napisa):
jel ima nešto novo oko roka u devetom mjesecu??


ispricavam se na nejavljanju, mislio sam da se to vec prosirilo. nista od toga, nije proslo ni VVS, mozda od sljedece godine ak oce bit srece (osim ako neki prof to ne ucini na svoju ruku (ilegalno) ali onda neznam kako bi s eto odradilo)

#53:  Autor/ica: hstojanovic PostPostano: 11:59 čet, 21. 6. 2012
    —
U nekim kolegijima očito ipak ima nešto takvo:
Za intraf s http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/difraf/
"18.06.2012.: Bit ce organizirana dva popravna ispita. Prvi termin je petak 29.6. (vjerojatno u 11 sati u 003). Drugi termin je ponedjeljak 3.9. Svi studenti koji steknu uvjete za popravni ispit mogi izabrati samo jedan od ova dva termina i to moraju najaviti najkasnije u srijedu 27.6. (o nacinu najave bit cete obavijesteni)."

#54:  Autor/ica: Zvjezdica PostPostano: 8:57 ned, 24. 6. 2012
    —
To je super vijest! Da bar to uvedu za predmete 3. godine...

#55: hej Autor/ica: azra0605 PostPostano: 16:07 sri, 27. 6. 2012
    —
jel se zna tko su studentski predstavnici i kako doci do njih? ako ima kakve veze, ja sam smjer mat-fiz

#56: Re: hej Autor/ica: tihanaLokacija: Zagreb PostPostano: 16:08 sri, 27. 6. 2012
    —
azra0605 (napisa):
jel se zna tko su studentski predstavnici i kako doci do njih? ako ima kakve veze, ja sam smjer mat-fiz



http://degiorgi.math.hr/forum/groupcp.php?g=773&sid=18e47933d24c387558e7feca1351871e

#57:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 18:02 sri, 27. 6. 2012
    —
S obzirom da si na zajednickom studiju MO i FO, mozda ti trebaju predstavnici na FO ili na samom PMFu. Oni su svi ovdje.



Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3  :| |:
Stranica 3 / 3.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin