Pozdrav svima, koliko vas ima!
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš

#1: Pozdrav svima, koliko vas ima! Autor/ica: ZenonLokacija: [tex]\pm\infty[/tex] PostPostano: 16:09 sri, 13. 3. 2013
    —
Dragi moji forumaši,

ovim putem vam javljam da vas trajno napuštam. Ne želim praviti dramu oko toga, no jednostavno ne mogu otići bez da pozdravim prijatelje koje sam stekao ovdje i s kojima bih, naravno, volio ostati u kontaktu.
Hvala od srca svima koji su mi pomagali i savjetovali me, jer bez vas moje studiranje (a ni moj život općenito) ne bi bilo tako lijepo i jednostavno kao što je bilo uz vašu pomoć. I dalje sam na raspolaganju svima njima, ali i onima koji trebaju bilo kakavu pomoć na zenon.mesic.1992 na gmailu.
Ovdje zaista ima izuzetno kvalitetnih, dobrih i iskrenih ljudi i zaista mi je drago što sam ih imao priliku upoznati i s njima surađivati. Jednostavno sam kao osoba sretniji kada znam da takvi ljudi zaista postoje u mojoj [tex]\varepsilon[/tex] okolini, a ne samo u bajkama.

Puno složnosti i sreće s radom foruma!

P.S. Ovo je moj zadnji login, tako da, ako nešto trebate, nemojte slati poruke.

#2:  Autor/ica: krcko PostPostano: 18:44 sri, 13. 3. 2013
    —
Dramiš.

#3:  Autor/ica: ante003 PostPostano: 21:06 sri, 13. 3. 2013
    —
krcko (napisa):
Dramiš.

I worship thee

#4:  Autor/ica: fireballLokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu PostPostano: 0:41 čet, 14. 3. 2013
    —
ante003 (napisa):
krcko (napisa):
Dramiš.

I worship thee


Ajde, dosta vise...

#5:  Autor/ica: MilojkoLokacija: Hilbertov hotel PostPostano: 4:11 sri, 20. 3. 2013
    —
Nisam baš u toku u zadnje vrijeme, ali, što je bilo? Kakve drame?

#6:  Autor/ica: nana PostPostano: 10:54 uto, 26. 3. 2013
    —
haha
mozda ispiti



Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin