Pravo na popravak završnog ispita?
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove)

#1: Pravo na popravak završnog ispita? Autor/ica: pandalover PostPostano: 13:31 pet, 21. 2. 2014
    —
Citat:
Studenti koji ne polože završni ispit imaju pravo na popravak završnog ispita. Ukoliko ne zadovolje niti na ponovljenom završnom ispitu, kolegij trebaju upisati ponovo.


Znači li to da svi imaju pravo na taj popravak, bez obzira na to položili oni kolokvije preko redovnih ili popravnog?

#2: Re: Pravo na popravak završnog ispita? Autor/ica: think_ink PostPostano: 14:02 pet, 21. 2. 2014
    —
pandalover (napisa):
Citat:
Studenti koji ne polože završni ispit imaju pravo na popravak završnog ispita. Ukoliko ne zadovolje niti na ponovljenom završnom ispitu, kolegij trebaju upisati ponovo.


Znači li to da svi imaju pravo na taj popravak, bez obzira na to položili oni kolokvije preko redovnih ili popravnog?


Ja mislim da student koji je bio na popravnom nema pravo ponovnog usmenog. Neka me ispravi netko ako sam u krivu.

#3: Re: Pravo na popravak završnog ispita? Autor/ica: ivana_dbk PostPostano: 0:23 sub, 22. 2. 2014
    —
think_ink (napisa):
pandalover (napisa):
Citat:
Studenti koji ne polože završni ispit imaju pravo na popravak završnog ispita. Ukoliko ne zadovolje niti na ponovljenom završnom ispitu, kolegij trebaju upisati ponovo.


Znači li to da svi imaju pravo na taj popravak, bez obzira na to položili oni kolokvije preko redovnih ili popravnog?


Ja mislim da student koji je bio na popravnom nema pravo ponovnog usmenog. Neka me ispravi netko ako sam u krivu.


U pravu si. Izlazak na popravni usmeni mogu samo studenti koji su položili pismeni preko kolokvija.



Forum@DeGiorgi -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove)


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin