Demonstrature
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Statistika

#1: Demonstrature Autor/ica: ibozic PostPostano: 0:16 uto, 11. 3. 2014
    —
Pozdrav, dragi kolegice i kolege Smile

Moje ime je Ivo Božić, student sam prve godine diplomskog studija Financijske i poslovne matematike te ću ovaj semestar biti demonstrator iz Statistike. Demonstrature će se održavati ponedjeljkom od 8-10 sati.

Budući u to vrijeme nisam na fakultetu, molio bih Vas da se najavite do nedjelje u 12 h, jer u suprotnom vrlo vjerojatno neću biti na faxu. Javite mi se na mail ime.prezime@gmail.com, gdje je ime:ivo, a prezime:bozic. Takodjer, bilo bi dobro da napišete u mailu što vas muči pa da se mogu bolje pripremiti za odgovor. Nalazimo se ispred oglasne ploče i krećemo u potragu za slobodnom učionicom. Nadam se da se vidimo Very Happy!

Zdravi i veseli bili!

#2:  Autor/ica: ljpalle PostPostano: 20:24 uto, 11. 3. 2014
    —
Pozdrav!

Demonstrature iz Statistike drzat cu srijedom 9-11h. Molio bih da mi se svakako najavite na e-mail ljpalle [at] student.math.hr barem dan ranije i u mailu ukratko opisete sto vas muci. Nalazimo se ispred oglasne ploce.

Ljudevit Palle

#3:  Autor/ica: ljpalle PostPostano: 14:47 sub, 12. 4. 2014
    —
Sljedece demonstrature cu drzati u cetvrtak 17.4. 9-11h umjesto u srijedu 16.4. Molio bih da mi se najavite najkasnije do srijede navecer.

#4:  Autor/ica: ljpalle PostPostano: 19:25 sub, 31. 5. 2014
    —
Opet promjena termina za sljedece demonstrature: bit ce u cetvrtak 5.6. 9-11h.

#5:  Autor/ica: ibozic PostPostano: 19:37 pon, 2. 6. 2014
    —
Pozdrav,

nažalost idući tjedan ne mogu držati demonstature, pa je novi termin ovaj četvrtak (05.06.) od 18 do 20 h. Molio bih najavu mailom do srijede navečer.

Srdačan pozdrav,

Ivo Božić



Forum@DeGiorgi -> Statistika


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin