Upis ocjena
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na 1, 2  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Programiranje 1 i 2

#1: Upis ocjena Autor/ica: pllook PostPostano: 19:27 pon, 30. 6. 2014
    —
Da li se zna kada će biti upis ocjena?

#2:  Autor/ica: gljividus PostPostano: 7:24 uto, 1. 7. 2014
    —
Što je pisalo na kolokviju. .kad ce biti rezultati i uvidi?

#3:  Autor/ica: pllook PostPostano: 7:28 uto, 1. 7. 2014
    —
gljividus (napisa):
Što je pisalo na kolokviju. .kad ce biti rezultati i uvidi?


rezultati danas u 23:59 (znači negdje po noći Razz), a uvidi sutra u 12

#4:  Autor/ica: outliar PostPostano: 13:19 uto, 1. 7. 2014
    —
Mislim da su rezultati sljedeći tjedan.

#5:  Autor/ica: pllook PostPostano: 13:22 uto, 1. 7. 2014
    —
outliar (napisa):
Mislim da su rezultati sljedeći tjedan.


zašto? :O pa zar nije pisalo na kolokviju utorak 1.7.?

#6:  Autor/ica: outliar PostPostano: 13:41 uto, 1. 7. 2014
    —
Mislim da ne. Mislim da je pisalo za 8.7. do 23:59. A i asistent Čaćić je bio spomenuo odlazak nekog od asistenata na seminar, pa samim time i kasniji dolazak razultata.

#7:  Autor/ica: pllook PostPostano: 13:44 uto, 1. 7. 2014
    —
outliar (napisa):
Mislim da ne. Mislim da je pisalo za 8.7. do 23:59. A i asistent Čaćić je bio spomenuo odlazak nekog od asistenata na seminar, pa samim time i kasniji dolazak razultata.


a daaaj,ja sam bila uvjerena da ce biti danas Sad

#8:  Autor/ica: outliar PostPostano: 13:49 uto, 1. 7. 2014
    —
A ne znam, neka me netko ispravi ako sam u krivu. Poprilično sam sigurna:)

#9:  Autor/ica: °bubble° PostPostano: 15:20 uto, 1. 7. 2014
    —
8.7. Je pisalo na kolokviju

#10:  Autor/ica: krcko PostPostano: 11:40 čet, 3. 7. 2014
    —
Kolokvij je sada dostupan na webu.

#11:  Autor/ica: krcko PostPostano: 9:13 uto, 8. 7. 2014
    —
Upis ocjena je u srijedu, 9.7. od 12 nadalje (za vrijeme i nakon uvida u kolokvije) i u petak, 11.7. u 14 sati. U srijedu cu upisivati ja, a u petak prof. Nogo. Dolazite u bilo kojem terminu, nije vazno koji ce vam nastavnik upisati ocjenu.

#12:  Autor/ica: Fidelis PostPostano: 21:17 uto, 8. 7. 2014
    —
kada izlaze rezultati 2. kolokvija?

#13:  Autor/ica: ivana_dbk PostPostano: 21:24 uto, 8. 7. 2014
    —
Može doći netko drugi umjesto nas donijeti index za upis ocjene?

#14:  Autor/ica: krcko PostPostano: 21:40 uto, 8. 7. 2014
    —
Rezultati ce malo kasniti, ispricavam se. Asistenti jos ispravljaju punom parom. Bit ce objavljeni iza ponoci.

Na upis moze doci netko drugi s indeksom.

#15: osvrt Autor/ica: div PostPostano: 22:05 uto, 8. 7. 2014
    —
Uvjeren sam da ce samo malo kasniti, vrlo jednostavno je napisat nule na 70% papira...logotovo asistentu Mihelcicu - sjajan zadatak je zado ( uz cije odobrenje ????, sramota) ...asistent cacic i datoteke ( bude netko objasnio gdje se radio niz datoteka) ...ugl. jedva cekam rezultate ne samo ja ,mnogo studenata....zanima me sad ako se pokrene ofenziva pa da se prouci gradivo obradjeno na nastavi i gtadivo sa kololvoja ...sto bi se zakljucilo ?? mislim da su toga svjeani i oni koji ispravljaju pogreske sa programiranja 1.

#16:  Autor/ica: Ja Sam PostPostano: 23:07 uto, 8. 7. 2014
    —
Jako bezobrazan kolokvij,slazem se.

#17:  Autor/ica: istok PostPostano: 1:24 sri, 9. 7. 2014
    —
Može li se pristupiti popravnom kolokviju iako su zadovoljeni uvjeti za prolaz?

#18:  Autor/ica: div PostPostano: 11:01 sri, 9. 7. 2014
    —
Statisticki gledano drugi kolokvij izgleda ovako : prvi zadatak nosio je 25 bodova ( ostvareni prosjek 7,056) , drugi zadatak nosio je 20 bodova (prosjek ostvarenih bodova je mizeran : 2,97) i treci zadatak nosio je 25 bodova ( prosjek : 3,36)....cak 83-oje studenata dobilo je na drugom kolokviju 0 (nula) bodova....oduzmemo li njih , tada prosjek bodova pk zadacima iznosi : prvi zadatak=9,76 , drugi zadatak=4,12 i treci zadatak=4,65 ....porqzavajuci rezultati....jos jedna cinjenica bode u oci : na popravni kolokvij ide 184-ero studenata, sto je ako se uzme u obzir upisna kvota od 180 ljudi na inzinjerskom smjeru - vise od jedne upisane generacije....e sad se postavljaju pitanja...prvo : jesu li ovogodisnji kolokviji bili optimalne tezine i u skladu sa gradivom obradjenim na nastavi ? ..... drugo: (ako je odgovor na prvo potvrdan) : jesu li ovogodisnji predavaci dovoljno strucni za odrzavanje nastave na ovom kolegiju ?? (bilo je mnogo mnogo komentara po tom pitanju) ... trece : jesu li rezultati ovakvi zbog nedovoljno stecenog znanja na programiranju 1 ?? ....kako god bilo pitanja je mnogo a odgovora premalo- no cinjenica je da se negdje pogrijesilo , i da bi za to netko trebao preuzeti odgovornost,jer nerealno je proglasit hrpu studenata nesposobnima (a cak da ih se i proglasi,opet se ptiznaje vlastita pogreska,jer tko im je omogucio upis na fakultet, jeli drzavna matura dovoljan uvjet???))).... sve u svemu, kakonvod se okrene previse je kritika na ovogodisnje programifanje , prekko kojih se ne moze samo tako prijeci,odmahnuti rukom, jer ipak se hvalimo da smo jedan od najboljih fakulteta u Hrvqtskoj

#19:  Autor/ica: samodd PostPostano: 11:57 sri, 9. 7. 2014
    —
Nisam htjela nista pisati dok nisu dosli rezultati kolokvija jer nisam znala jeli problem u meni, ali ovi rezultati su veliki pokazatelj u kome je problem. Nije mi jasno da tim od dva profesora i 3-4 asistenta nije mogao procijeniti da ovaj kolokvij nije ni malo u skladu s obradenim gradivom. Izgleda mi da jos uvijek trazite ravnotezu u svemu tome pa je npr drugi kolokvij u prog1 bio prelagan, a ovaj zadnji prakticki nerijesiv s obzirom na gradivo koje smo obradili. Jedini problem je sto mi nismo pokusni kunici, sto se svaki pad predmeta mora platiti i sto neki gube i cijelu godinu zbog toga. Sigurno nije u redu da dodem na kolokvij i nisam sigurna jesam li ja preskocila dio gradiva, ili se na vjezbama kod nekog drugog asistenta obradilo nesto vise. Uglavnom, vjerujem da imate dosta posla i da se mozda cak i ne stigne obradit sve sto je zamisljeno, ali imajte malo razumijevanja i za nas. Svi mi uz prog imamo jos 4-5 predmeta i nitko nema vremena trazit neku dodatnu literaturu da bi mogao kolokvij napisat za prolaznu ocjenu! U svakom pogledu, nije u redu i stvarno se nadam da ce netko nesto napravit u vezi tog kolegija, jer kao sto je kolega rekao, ljudi su s razlogom upisali ovaj fakultet. Ocito postoji veliki problem posto redovito ovaj kolegij pada ogroman broj ljudi. Bilo bi vrijeme da se napokon nesto poduzme!!!

#20:  Autor/ica: mmatematicarka PostPostano: 14:01 sri, 9. 7. 2014
    —
Slažem se s kolegama, kolokvij je bio strahovito nepravedan i nije pokazatelj naručenog na vježbama i predavanjima. Ne znam što je s ovim kolegijem, ali očito ima problema. Svake godine padne prevelik broj studenata na prog1, zbog nerjesivosti kolokvija, onda ove godine napravite potpuno suprotno, 90% studenata prođe i to s odličnom ocjenom, onda dođe Prog2 i shvatite da ste pustili preveliki broj ljudi i onda, ne našom krivicom, napravite ovakvo da ne kažem što od kolokvija gdje padne 180 ljudi. Zanima me što ćete sada kada se u iduću akademsku godinu upise novih 180 ljudi na faks, dakle novih 180 je na prog1, nećete ih moći sve pustiti jer ih 180 već čeka na Prog2, dakle morati ćete porušiti ove na prog1 da nebi došlo do kaosa na Prog2. I tako dalje u krug, sramota!!! Sjednite, dogovorite, nađite neko rješenje oko tih računarskih kolegija, ovo je bilo pre teško i pre nepotrebno za nekog tko ne želi kasnije studirati računarstvo, a da o (ne) kvaliteti predavanja, vježbi i nastavnih materijala i ne govorim. Studenti gube volju i želju za studiranjem kad vide ovakav odnos prema njima, zaista ponižavajuće i besmisleno. Nadam se da ćete razmisliti o svemu što ste učinili jer je ovo sve skupa vrlo razočaravajuće...



Forum@DeGiorgi -> Programiranje 1 i 2


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na 1, 2  Sljedeće  :| |:
Stranica 1 / 2.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin