Razmjena materijala i komunikacija medu studentima
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju

#1: Razmjena materijala i komunikacija medu studentima Autor/ica: anamar PostPostano: 10:37 sri, 7. 12. 2016
    —
Zanima me jedno opcenito pitanje koje bi postavila studentima, a i asistentima/profesorima, vidim da se jako smanjio broj postova na forumu, pa me zanima preko cega najvise komunicirate u vezi fakulteta (osim emaila)?
Jesu li to facebook grupe, whatsapp grupe ili nesto drugo?
Gdje razmjenjujete materijale i informacije vezane uz pojedini kogledij a da to nije preko sluzbeniz stranica
Mislim na tehnologije i platforme i kako vam se svidja taj oblik komunikacije?
Smatrate li da bi trebalo nesto poboljsati oko same komunikacije medju studentima kao i njihovo bolje povezivanje s asistentima/profesorima?

Bila bi zahvalna sto vecem broju ljudi da mi odgovori jer radim na jednom projektu koji je usko vezan uz doticne stvari, pa je svaki odgovor dobrodosao.
Hvala Smile

#2:  Autor/ica: pllook PostPostano: 20:36 sri, 7. 12. 2016
    —
Najviše na fejsu u grupi i preko poruka.
Svakako bi bilo korisno da se napravi nešto gdje bi se stavljali svi materijali kako bi se nadolazećim generacijama olakšao pristup riješenim starim kolokvijima, bilješkama i sl. Smile

#3:  Autor/ica: anamar PostPostano: 0:54 čet, 8. 12. 2016
    —
Hvala na odgovoru. Ukoliko imate kakvih prijedloga sto bi vam bilo od koristi, slobodno napisite tu ili u PP.



Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin