Forum@Degiorgi Top 1719
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Biseri

#61:  Autor/ica: SickJediLokacija: Esperantija PostPostano: 15:40 pet, 10. 3. 2006
    —
17x19 piksela? Twisted Evil

#62:  Autor/ica: SafLokacija: Zagreb PostPostano: 23:57 pon, 13. 3. 2006
    —
evo banner

Zadnja promjena: Saf; 22:56 uto, 14. 3. 2006; ukupno mijenjano 1 put.

#63:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 0:10 uto, 14. 3. 2006
    —
Me likes! Very Happy Dvije molbice:

1. Nabaci okvir (npr. crni) sirine 1px Smile

2. Sredi da se slova "i" vide (navodno postoje ljudi koji ne znaju sto je DeGiorgi. Shocked Wink

Thanx! Xmas Mr.Green

#64:  Autor/ica: andreaoLokacija: SK PostPostano: 11:43 uto, 14. 3. 2006
    —
@Saf : Fenomenalno napravljeno! Me like too. Very Happy

#65:  Autor/ica: SafLokacija: Zagreb PostPostano: 12:27 uto, 14. 3. 2006
    —
Drago mi je da vam se sviđa, može i okvir i slova i čim završim danas sa faxom
Exclamation

#66:  Autor/ica: SafLokacija: Zagreb PostPostano: 22:57 uto, 14. 3. 2006
    —
Novi, poboljšani, sa crnim rubom od 1px i čitljivijim slovima i! Smile

#67:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 1:46 sri, 15. 3. 2006
    —
E, super! Very Happy Sad jos samo slozi (svoju) stranicu na koju ces to staviti. Mr Green being very Greeen indeed

Banner je gore (na vrhu pregleda svakog topica), s linkom na ovaj topic. Cool Bude li jos lijepih bannera, slozit cemo nekakvu rotaciju... Wink

#68:  Autor/ica: SafLokacija: Zagreb PostPostano: 22:47 sri, 15. 3. 2006
    —
Uh što sam ponosan Cool Ak će netko trebat nadobudnog i objavljivanog Very Happy dizajnera nek se javi

#69:  Autor/ica: roba59 PostPostano: 9:02 sub, 25. 3. 2006
    —
Još da ima tolko stranica kolko postova u ovom topicu...

#70:  Autor/ica: Lord R PostPostano: 14:47 uto, 28. 3. 2006
    —
Uvjeti:
1. Webmaster je forumaš Smile - link: http://www.elektroteh.com

2. IE->Maxthon (makar se to pojedinicima ne sviđa) pa tek onda ostala ekipa i verzije browserčića, ali je čitljiva između ostaloga i sa Mozillom.

3. ...

Banner: hm, probat ćemo nešto iskemijati ovih dana kada uhvatim malo vremena, ali za sada evo ovo.

Citat:
Mozemo prihvatiti i vise prijedloga. Ili ni jedan. Bit ce to moja diktatorska odluka, no tek nakon pomnog proucavanja reakcija Forumasa na pojedine uratke...

eto-čekam Smile

#71:  Autor/ica: koryansheaLokacija: Bebop (converted interplanetary trawler) PostPostano: 15:58 uto, 28. 3. 2006
    —
LR, probaj dodat hspace="5" u atribute (ili kako god se to zvalo) za ovu slikicu startrek trivia... da se malo odvoji tekst od nje s desne strane... Smile

#72:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 17:48 uto, 28. 3. 2006
    —
Lord R (napisa):
Banner: hm, probat ćemo nešto iskemijati ovih dana kada uhvatim malo vremena, ali za sada evo ovo.


S obzirom na moju ljubav prema Flashu, imam neku starudiju instaliranu i ne vidim banner. Embarassed Ali, hvala za link; bacim oko cim se docepam neke Win masine. Very Happy

#73:  Autor/ica: SafLokacija: Zagreb PostPostano: 22:57 uto, 28. 3. 2006
    —
ja jesam na win pili i ne vidim baner... (da, imam flash, ne nevidim ni u mozili ni u ie) Shocked

p.s. se to meni čini ili je baner nestao sa vrha stranice? I nek neko sve linkove na stranice okupi na jednom mjestu Confused

#74:  Autor/ica: Lord R PostPostano: 23:38 uto, 28. 3. 2006
    —
Inače, da, na stranici su 2 flasha, jedan je banner (gore vrh) i drugi je logo (gore desno).
Kada smo osmišljali sajt, tj. kada smo odlučili da ćemo raditi sajt, išli smo na sadržaj a ne na look. Jer konačno kada netko pretražuje google i izleti mu tvoj site, doći će radi sadržaja a ne radi dizajna, međutim, kako malo tko voli ''volontirati'' za društvo neke stvari postaju problem kada vas radi samo par, a uglavnom jedan Wink.

Citat:
S obzirom na moju ljubav prema Flashu, imam neku starudiju instaliranu i ne vidim banner. Ali, hvala za link; bacim oko cim se docepam neke Win masine.

Nema na čemu, i drugi puta Razz, baš sam rekao prijatelju da me zanimaju reakcije uzevši u obzir Vsegovu ... ljubav prema Flashu Xmas Mr.Green (to se odnosi na sajt - elektroteh sa 2. flash animacije; gore navedene)
,a glede onog kemijanja je objava 1719 bannera na elektroteh-u, za sada je samo link, dok ne uhvatim vremena i sliku ubaciti.


Zadnja promjena: Lord R; 11:54 ned, 16. 9. 2007; ukupno mijenjano 1 put.

#75:  Autor/ica: Ante PostPostano: 10:31 pet, 7. 4. 2006
    —
Evo, maloprije sklepah nesto. Par pixel bannera. Ako vam se ne svidjaju, samo javite — napravit cu nesto drugo. Znam, lame su. Wink





Cheers!

np: Booker T. & the MG's - [Hip Hug-Her #11] Sunny

#76:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 11:50 pet, 7. 4. 2006
    —
Pericius (napisa):
Znam, lame su. Wink


Ccc.... Sram te bilo... Ne pljuvat po vlastitom radu. Drzim prodike To je na nama ostalima da ti radimo. Twisted Evil

Iskreno: onaj Safov banner mi je ljepsi, ali mislim da je bedasto uopce vuci usporedbe. Eh? Jednostavno, ovi su manji i podrucje primjene im nije isto. Wink

Thanx za bannere; kome bude odgovarao manji, vjerojatno ce uzeti neki od ovih. Very Happy

#77:  Autor/ica: ancy.Lokacija: Zagreb PostPostano: 15:55 ned, 6. 5. 2007
    —
Ja i dalje ne kuzim 1719 Sad

#78:  Autor/ica: mdokoLokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh PostPostano: 16:33 ned, 6. 5. 2007
    —
ancy. (napisa):
Ja i dalje ne kuzim 1719 Sad

Pa.... 17 je broj koji vsego koristi za sve primjere za koje ga moze iskoristiti, a 19 je prvi sljedeci prosti broj Wink

#79:  Autor/ica: SickJediLokacija: Esperantija PostPostano: 22:30 ned, 6. 5. 2007
    —
Bas si morao otkrit veliku tajnu... Rolling Eyes

#80:  Autor/ica: fireballLokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu PostPostano: 23:17 ned, 6. 5. 2007
    —
nije ok da se otkriva velkika misterija... moram se slozist sa sickom...


p.s. a cuo sam i pricu da mu je to bila prva registracija... ali draze mi je ono sa prostim brojevima Very Happy



Forum@DeGiorgi -> Biseri


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće  :| |:
Stranica 4 / 5.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin