Forum@Degiorgi Top 1719
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Biseri

#41:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 13:49 sub, 19. 4. 2003
    —
Markec (napisa):
Sjetih se necega- davno je to bilo- ah da to pitanje.
Wha' da' F*** means Top 1719? ha?


To znaci da je site medju 1719 najboljih. Razz

Markec (napisa):
Eh da i posto sam cito neke starije postove


Da, primijetih da si imao hiperpuno slobodnog vremena... Evil or Very Mad

Markec (napisa):
vsego (napisa):
Gdje ti je feeling za demokraciju?

Da da ljudi, ovo je vsego napisao nekad davno.... Laughing


I sta je tu cudno?!? Shocked Ne pise da ja moram imati feeling za demokraciju... Samo (ostali) Forumasi... Weeee-heeee!!!

#42: Zašto ja to nisam znao? Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 0:36 uto, 8. 7. 2003
    —
Zašto ja nisam znao za ovo? Shocked #Shocked Tup, tup, tup,... #Crazy

Zato kaj sam se registrirao nakon zadnjeg posta u tom topicu. Sve do danas. I nisam naišao na ovo. C, c, c... I nitko mi nije rekao Crying or Very sad

No uglavnom, imam usmeni za 2 dana, pa ćete čekati još dva dana. I dobit ćete moj bannerčić ili bannerčiće Ovo se moglo zvati i 'weee 2' !

#43: Re: Zašto ja to nisam znao? Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 16:03 pet, 11. 7. 2003
    —
steelworker (napisa):
No uglavnom, imam usmeni za 2 dana, pa ćete čekati još dva dana. I dobit ćete moj bannerčić ili bannerčiće Ovo se moglo zvati i 'weee 2' !
Err... moram se demantirati, trajat će dulje. Moji WinXP su odlučili uzeti godišnji i ne raditi. Evil or Very Mad Kako ću ih s uzitkom formatirat! Twisted Evil Meni su odlučili ne radit? To ćemo još vidjet. Vidjet će oni svoga boga tj. mene! Very twisted Nestat će zauvijek, pa nek onda ne rade! Grrrr! No uglavnom, sad kad sam se tu ispuhao moram si ić sveeeeeeeeeeeeeee nanovo instalirat, a to traje................ tak da banneri dolaze tamo negdje kad ćete već (skoro) svi bit na moru. Very Happy

Da, Jos malo romantike na Forumu svima i lijepo se provedite!

#44: Re: Zašto ja to nisam znao? Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 13:28 pon, 14. 7. 2003
    —
Mala off-topic nadopuna:
[quote="steelworker"]
steelworker (napisa):
Kako ću ih s uzitkom formatirat! Twisted Evil Meni su odlučili ne radit? To ćemo još vidjet. Vidjet će oni svoga boga tj. mene! Very twisted Nestat će zauvijek, pa nek onda ne rade! Grrrr!
Sformatirao ih! Nestali su! Instalir'o opet i rade pola dana i opet isto. I na kraju sam skuzil da mi je to hard otis'o. Evil or Very Mad ( Crying or Very sad Bože moj, Bože moj, zašto si me napustio??? Crying or Very sad ) Izgleda da sam bezveze formatiro WinXP! Sad mi je još draže to formatiranje! Twisted Evil

Hmm... garancija je 30, a proslo je 18 mjeseci od kad sam kupil hard. Grrrrr.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad C, c, c....
Nego, da se vratim na temu...

ad banner:

Kak se nitko nije sjetio napravit lijepi mali pravukutnik i unutra ugurati degiorgi logo i napisat to o 1719? I sve lijepo obojati i primjenit par fitera u Photoshopu da sve zgleda fancy. Hmm...?

#45: Re: Zašto ja to nisam znao? Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 20:14 pon, 14. 7. 2003
    —
steelworker (napisa):
ad banner:
Kak se nitko nije sjetio napravit lijepi mali pravukutnik i unutra ugurati degiorgi logo i napisat to o 1719? I sve lijepo obojati i primjenit par fitera u Photoshopu da sve zgleda fancy. Hmm...? [/color]


Mozda se samo nikome od marljivih Forumasa nije dalo? Sad Wink Laughing

Btw, mali problem je sloziti jedan banner koji pase i na mracne i na svijetle stranice. Vjerojatno bi trebali sloziti vise verzija svakog bannera... Shocked jos vise napora za potencijalnog banner-creatora. Razz

Ili, slozi da pase na tvoju stranicu, a svatko tko hoce dobiti pravo na banner mora predloziti verziju za svoj site... Cool

#46: Re: Zašto ja to nisam znao? Autor/ica: krcko PostPostano: 22:59 pon, 14. 7. 2003
    —
steelworker (napisa):
I na kraju sam skuzil da mi je to hard otis'o. Evil or Very Mad ...<CUT>... Hmm... garancija je 30, a proslo je 18 mjeseci od kad sam kupil hard. Grrrrr.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad C, c, c....


Da nije slucajno IBM? Laughing

#47: Re: Zašto ja to nisam znao? Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 8:39 uto, 15. 7. 2003
    —
krcko (napisa):
steelworker (napisa):
I na kraju sam skuzil da mi je to hard otis'o. Evil or Very Mad ...<CUT>... Hmm... garancija je 30, a proslo je 18 mjeseci od kad sam kupil hard. Grrrrr.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad C, c, c....


Da nije slucajno IBM? Laughing
MAXTOR Evil or Very Mad

Sad sam poceo razmisljati da se vratim na WD jer mi njihovi hardovi, jedan star 7 godina, a drugi 3 rade ko urice na starom kompu.

Nemam iskustva sa IBMovcima, jedino kaj znam da su skupi... A o kvaliteti valjda govori tvoj Laughing

Danas ga nosim na servis i valjda vise necu imati I'm a (not so) happy Windows user!

#48:  Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 17:02 sri, 14. 7. 2004
    —
Uff, bas gledam kak sam spamao gore onda davno kad jos bijah novopeceni Forumas. C, c, c,...

Uglavnom, prosla su dva dana (i nest sitno Wink ) i ja napravio banner.

Nisam bas jako zadovoljan s njime, tako da ga mozda promjenim (opet za neka dva dana Laughing ).

Banner:



A nalazi se naravno na mojim Dancing banana stranicama.

Eto.

Khm, sva prava pridrzana. Cool

#49:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 18:29 sri, 14. 7. 2004
    —
Pa, kad bi ono "Top 1719" bilo citljivije... Cool

Idea Btw, dodaj okolo neki svijetli okvir debljine 1px, pa ce stvar pasati i na tamne i na svijetle stranice... Very Happy

Thanx! Smile

#50:  Autor/ica: mLijekO PostPostano: 7:39 čet, 15. 7. 2004
    —
No, oće sad biti kaj od tog natječaja, ne znam, dal da se javim ili ne?

Nek glavna nagrada bude status moderatora Laughing

(i ne, ja nikad nisam čuo onu DON'T PUSH) Laughing

Au, sad sam tek vidio steelworkerove stranice....

Nije fer....
Mislim da studentima računalstva ne bi trebali dopustiti da se natječu Cool

kak ću ja ikad moć napravit takve stranice...
(a da se ne trudim....) šmrc....

Mislim, naravo da su nam stranice rađene u drukčijem stilu, ali on se ne bi smio natjecati.... Laughing

#51:  Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 2:15 pet, 16. 7. 2004
    —
mLijekO (napisa):
Au, sad sam tek vidio steelworkerove stranice....

Nije fer....
Mislim da studentima računalstva ne bi trebali dopustiti da se natječu Cool

kak ću ja ikad moć napravit takve stranice...
(a da se ne trudim....) šmrc....


Hvala na pohvali! Very Happy

Pa mozes ih napraviti vec danas.
Ja sam imao cilj da napravim stranice koje izgledaju moderno i lijepo(po mom nekom ukusu, makar opet ja nikad nisam 100% zadovoljan Rolling Eyes), a ne koriste nikakve ultra moderne tehnologije (i samim time rade na svim browserima (bez dodatnih plug-in-ova) i to cak na vrlo starim verzijama) zbog cijih sigurnosnih rupa svako malo trebate skidati fixeve sa weba. Bas mi je frend iz srednje prije 3 dana javio da moje stranice rade super na njegovom IE u kojem je iskljuceno sve moderno. A provjerio sam i u Mozilli, Firebirdu i Operi (i u IE-u naravno) i sve sljaka. Dancing banana

Kaj, ja sam koristio HTML(+ osnovni CSS) i malo Java scripta, slikice radio u Photoshopu i Paint Shop pro-u, a stranice sam sklapao u Notepad-u. Shocked Cak ni PHP-a nema. Nikakav Dreamweaver ili neki drugi alat u kojem kliknes misem par puta pa dobijes odmah sve sareno, ali nikad ono sto si zapravo zelio i radi ti samo u zadnjoj verziji IE-a i ucitava se tri dana. Krcko kaze 'blju' - sto vise reci?

Mozes ti to Mlijeko, samo treba malo truda. Cool

(Da spomenem da me vsego prvi ucio HTML-u i da njega obicno pitam za tehnicke savjete? Ma ne, onda cete svi juriti kod njega i zadavit ce me sto mu necete dati mira. Ok, necu to spomenut. Laughing)

mLijekO (napisa):
Mislim, naravo da su nam stranice rađene u drukčijem stilu, ali on se ne bi smio natjecati.... Rolling Eyes


Pa sam forumas, kaj ne?

A ja se bas bi natjecal. Very Happy

Stavil sam danas nove slikice. Funny stuff!

vsego (napisa):
Pa, kad bi ono "Top 1719" bilo citljivije... Cool


Pa rekel sam da nisam zadovoljan s njim. Rolling Eyes Budem nekaj smislil kad dobijem inspiraciju.

vsego (napisa):
Idea Btw, dodaj okolo neki svijetli okvir debljine 1px, pa ce stvar pasati i na tamne i na svijetle stranice... Very Happy


A da ljudi stave BORDER=1 u IMG tag, po boji svojeg izbora? Think

vsego (napisa):
Thanx! Smile


I drugi put. Very Happy

#52:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 10:39 pet, 16. 7. 2004
    —
steelworker (napisa):
Cak ni PHP-a nema.


Off-topic PHP je server-side stvar; nema veze s browserima i kompatibilnoscu. Cool Steta ga je ne koristiti kad vec imas priliku... Neutral

steelworker (napisa):
mLijekO (napisa):
Mislim, naravo da su nam stranice rađene u drukčijem stilu, ali on se ne bi smio natjecati.... Rolling Eyes

Pa sam forumas, kaj ne?
A ja se bas bi natjecal. Very Happy


Khm... Ajmo ovako... Forum ima nesto preko 400 usera, a uskoro namjeravam pocistiti mrtve accounte. Surprised Dakle, ako bi SVAKI user imao CETIRI web sitea Shocked to bi bilo cca 1600-1700 web siteova Forumasha Exclamation Dakle, i dalje bi svi upadali u kategoriju "Top 1719", zar ne? Very cool

Dakle, kakvo natjecanje, kad ima daleko vishe "nagrada" nego kompetitivnih (ovo je rijec koja moze koristiti za krizaljku Wink) siteova? Think Wink

steelworker (napisa):
vsego (napisa):
Idea Btw, dodaj okolo neki svijetli okvir debljine 1px, pa ce stvar pasati i na tamne i na svijetle stranice... Very Happy

A da ljudi stave BORDER=1 u IMG tag, po boji svojeg izbora? Think


Preferiram da je banner samostojan, tj. da izgleda dobro, neovisno o tome koliko HTMLa i/ili CSSa zna osoba koja ga koristi. Cool

Inace, mislim da bi ljepse izgledao banner u bojama Foruma, a s nekim tamnim okvirom... Cool

#53:  Autor/ica: mLijekO PostPostano: 11:02 pet, 16. 7. 2004
    —
steelworker (napisa):

Hvala na pohvali! Very Happy


Nema na čemu, fakat su super...

A, zakaj ne koristiš neki naprednije tekstualni editor, a ne notepad

#54:  Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 0:43 sub, 17. 7. 2004
    —
mLijekO (napisa):
A, zakaj ne koristiš neki naprednije tekstualni editor, a ne notepad


Ma koristio sam Notetab Lite, ali sam ga nakon zadnje reinstalacije XPa zaboravil nasnimit, a jako se dobro (i brzo) snalazim s notepadom (makar je s Notetab-om brze i preglednije), pa mi nije bil neki bed.

#55: Re: Zašto ja to nisam znao? Autor/ica: HijenALokacija: Prazan skup ;-) PostPostano: 0:25 ned, 19. 12. 2004
    —
krcko (napisa):
steelworker (napisa):
I na kraju sam skuzil da mi je to hard otis'o. Evil or Very Mad ...<CUT>... Hmm... garancija je 30, a proslo je 18 mjeseci od kad sam kupil hard. Grrrrr.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad C, c, c....


Da nije slucajno IBM? Laughing



nemoj ti IBM (danasnji Hitachi u losem spominjat). moj je radio bez greske godinu dana a onda je crko (pao je s metar visine Embarassed ) ali u tih godinu dana stvarno je radio bez greske, vrlo brzo, tiho i hladno. osim toga, imam vec duga iskustva sa IBM-om jer je moja bivsa skola koristila njihove kompove a unutra su masovno bili stavljani IBM-ovi 20 GB hardovi. stvarno, do dan danas ne znam da je i jedan crko, a ti hardovi su prosli torturu u vidu instalacija i deinstalacija (sloziti 30tak primarnih particija na hard nije mala stvar, na neke linux, na neke DOS 6.22, na neke Win95, na neke Win2000 Wink ).

#56: Re: Zašto ja to nisam znao? Autor/ica: HijenALokacija: Prazan skup ;-) PostPostano: 0:30 ned, 19. 12. 2004
    —
steelworker (napisa):
krcko (napisa):
steelworker (napisa):
I na kraju sam skuzil da mi je to hard otis'o. Evil or Very Mad ...<CUT>... Hmm... garancija je 30, a proslo je 18 mjeseci od kad sam kupil hard. Grrrrr.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad C, c, c....


Da nije slucajno IBM? Laughing
MAXTOR Evil or Very Mad



hehehehehehe Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Citat:

Sad sam poceo razmisljati da se vratim na WD jer mi njihovi hardovi, jedan star 7 godina, a drugi 3 rade ko urice na starom kompu.


imam sad u kompu jednog WD-a 4.3 GB (stvarni kapacitet 4.02 GB) od kojih je iskoristivo 3.5 GB jer zadnjih 500 MB ima oko 1500 bad sectora Wink
dobri su to hardovi, ali ja nekako ipak vise naginjem IBM-u, a ni samsung nije na odmet (AFAIK najtisi su, veoma brzi, jeftini, mnogo hladni sto se ne bi moglo reci za Maxtora Smile ).

Citat:

Nemam iskustva sa IBMovcima, jedino kaj znam da su skupi... A o kvaliteti valjda govori tvoj Laughing

Danas ga nosim na servis i valjda vise necu imati I'm a (not so) happy Windows user!


rekoh ti na prijasnji post. IBM (Hitachi) je dobra investicija...bilo 180GXP bilo 7k250 serija diskova.

#57:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 2:48 čet, 9. 3. 2006
    —
Back to the long forgotten history... Sjecam se ja, bilo je to cetr'est pete... Xmas Mr.Green

steelworker (napisa):
Uglavnom, prosla su dva dana (i nest sitno Wink ) i ja napravio banner.
Nisam bas jako zadovoljan s njime, tako da ga mozda promjenim (opet za neka dva dana Laughing ).


Dakle? Mr Green being very Greeen indeed

steelworker (napisa):
Banner:


Molio bih webmastere koji su to stavili, da ovdje stave linkove (osim onog jednog za kojeg znam da ce se izrugivati tome). Cool

#58:  Autor/ica: SafLokacija: Zagreb PostPostano: 13:04 pet, 10. 3. 2006
    —
koliko se ja sjećam, a pohodio sam vježbe, nije uopće bilo riječ o 1719, nego o 17, 19 jel tak?

Samo jedno pitanjce... Taj banner jel mora biti određene veličine?
Idea Idea I akj je već gotov natječaj za banner?

#59:  Autor/ica: fireballLokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu PostPostano: 13:20 pet, 10. 3. 2006
    —
i ništa od toga da se sazna zašto 1719... ja ću se potrudit nešto napravit ako je još uvijek moguće, ali će ga ovdje postat, jer ga nemam di staviti... Crying or Very sad ima li neka određena veličina ili je dosta 70x40 px, ili tako neke veličine... i može bit animated gif? ako da... bit će malo veći... nekih 120x50 px ili tako nešto

#60:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 13:32 pet, 10. 3. 2006
    —
Ovaj topic je zezancija stara vise od tri godine koju sam odlucio malo oziviti... Very Happy Bilo koja velicina, sto zabavnije,... Mr Green being very Greeen indeed Jasno, u skladu s Pravilima ponasanja. Wink



Forum@DeGiorgi -> Biseri


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće  :| |:
Stranica 3 / 5.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin