"Oni dani" u godini...
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Obavijesti: Forum

#1: "Oni dani" u godini... Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 22:30 ned, 11. 12. 2005
    —
0. Kliknite reply

1. Kliknite na "Difolt". Eh? Otvorit ce se novi prozor s popisom osnovnih smileya. Cool

2. Napravite force-reload (desni gumb u tom prozoru na nesto sto nije ni sika ni gumb, zatim drzite Shift ili Ctrl i kliknite na Refresh ili Reload, ovisno koristite li IE ili neki browser) Eh?

3. Enjoy! Very Happy

#2:  Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 23:10 ned, 11. 12. 2005
    —
Zaaakon!

Ti se uvijek igras s tim u ovo vrijeme godine. Very Happy

#3:  Autor/ica: Incognito PostPostano: 10:23 pet, 16. 12. 2005
    —
Ne kužim....

#4:  Autor/ica: GauSs_Lokacija: 231 PostPostano: 11:03 pet, 16. 12. 2005
    —
Incognito (napisa):
Ne kužim....


look at me: Smile Very Happy Sad Surprised Laughing Cool Confused Shocked Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Wink Twisted Evil Evil or Very Mad

#5:  Autor/ica: HijenALokacija: Prazan skup ;-) PostPostano: 11:08 pet, 16. 12. 2005
    —
ti, vsego, stvarno imas puno slobodnog vremena, jel? Very Happy

evo ti karma++ za trud Wink

#6:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 11:26 pet, 16. 12. 2005
    —
Super... sat vremena pisem reply Zubu i onda dobijem karma++ zbog tamo nekih smajlija... Rolling Eyes Weeee-heeee!!!

Jasno da nisam ja crtao kapice; samo sam "novogodisnje" smajlije raspakirao preko postojecih... Cool (sad ces me karma– Razz)

#7:  Autor/ica: HijenALokacija: Prazan skup ;-) PostPostano: 11:28 pet, 16. 12. 2005
    —
vsego (napisa):
Super... sat vremena pisem reply Zubu i onda dobijem karma++ zbog tamo nekih smajlija... Rolling Eyes Weeee-heeee!!!


pa svaki se rad treba nagraditi Bzzzz... Cool

Citat:

Jasno da nisam ja crtao kapice; samo sam "novogodisnje" smajlije raspakirao preko postojecih... Cool (sad ces me karma– Razz)


ne mogu u ovom threadu Sad budem ja to vec negdje Twisted Evil

#8:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 14:06 pon, 23. 1. 2006
    —
Iste upute kao u prvom postu i vracate se na "uobicajeno" stanje, na radost i srecu svih kojima se "kapice" nisu svidjale... Very Happy

P.S. Jedna kapica je ipak ostala... Xmas Mr.Green

P.P.S. Ima li netko ideju za "proljetni" ("ljetni", "jesenski",...) logo (ovo na vrhu svake stranice)? Think

#9:  Autor/ica: Martinab PostPostano: 14:19 pon, 23. 1. 2006
    —
#butterfly Leptirici! Very Happy Very Happy Very Happy

#10:  Autor/ica: buba PostPostano: 14:59 pon, 23. 1. 2006
    —
vsego (napisa):
Iste upute kao u prvom postu i vracate se na "uobicajeno" stanje, na radost i srecu svih kojima se "kapice" nisu svidjale... Very Happy

Ajme meni! Shocked Sada mi djeluju ultra-ćelavo!!! Valjam se po podu od smijeha

#11:  Autor/ica: mali PostPostano: 17:43 pon, 30. 1. 2006
    —
da i meni isto...a da im izmislimo ipak neke kapice
dolazi i uskrsnje doba he he Laughing

#12:  Autor/ica: SickJediLokacija: Esperantija PostPostano: 18:23 pon, 30. 1. 2006
    —
Recimo subare od secjeg krzna? Twisted Evil



Forum@DeGiorgi -> Obavijesti: Forum


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin