Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

HRVATSKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
pssst
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (18:09:32)
Postovi: (4C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 6

PostPostano: 10:59 pet, 23. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fireball"][quote="bily"][size=5] i time zavrsava biti sportom nego je vec politika....
[/size][/quote]

s ovim bi se itekako slozio

[quote="pssst"]Ne mogu vjerovati, još ćete se bunit i da je hrvatska repka dobila previše pažnje u dnevnim novinama!!![/quote]


za ovo sa reprezentacijom se necu bunit jer ovo je bio prevelik uspjeh za hr nogomet, a da opcenito u dnevnim novinama ima previse nogometa, to tvrdim i tvrdit cu... pa ne postoji SN bezveze. ja sam za sazimanje sportske sekcije u dnevnim novina na max 2-3 str, jer da me to zanima kupovao bi SN...

sad but true[/quote]

Ok, pa nemoj onda ni kupovat te novine. Imaš na kiosku za kupit Drvo znanja, Story, Teen, 24sata
fireball (napisa):
bily (napisa):
i time zavrsava biti sportom nego je vec politika....


s ovim bi se itekako slozio

pssst (napisa):
Ne mogu vjerovati, još ćete se bunit i da je hrvatska repka dobila previše pažnje u dnevnim novinama!!!



za ovo sa reprezentacijom se necu bunit jer ovo je bio prevelik uspjeh za hr nogomet, a da opcenito u dnevnim novinama ima previse nogometa, to tvrdim i tvrdit cu... pa ne postoji SN bezveze. ja sam za sazimanje sportske sekcije u dnevnim novina na max 2-3 str, jer da me to zanima kupovao bi SN...

sad but true


Ok, pa nemoj onda ni kupovat te novine. Imaš na kiosku za kupit Drvo znanja, Story, Teen, 24sata


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:14 pet, 23. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da pocinjete kliziti prema nepotrebnim svadjama, a javljaju se i vrijedjanja (npr. "balkanizam" i sl)... :( [color=darkred]O'ladite malo![/color] :?

Ono sto sam ja gore zelio reci je samo to da mi je smijesnja ta navodna opsesija nogometom od strane ljudi kojima je "nogometni uzitak" ekvivalent sjedenju pred televizorom (cesto uz pivu ili nesto slicno). :? Onak', tko hoce nogomet neka ga [b]igra[/b] ili barem odlazi na stadione navijati (solidna fizicka aktivnost); ovo pred televizorom je "televizorski/foteljski uzitak" i produkt je hiperpotrosackog drustva, a s nogometom nema neke veze... :P

Of course, nisu mali novci za otici u London i navijati, ali ne kazem niti da treba ici na svaku (ili uopce mnogo njih), niti su sve utakmice u Londonu (ima ih podosta i ovdje). ;) Dakle, pricam samo o ljudima kojima je "nogometni uzitak" iskljucivo jednak "navijanju iz fotelje". :lol:

To sto ja ne kuzim kako netko moze zivcaniti ili biti u deliriju zbog necega sto s njim nema veze, ovdje je nebitno. ;)
Mislim da pocinjete kliziti prema nepotrebnim svadjama, a javljaju se i vrijedjanja (npr. "balkanizam" i sl)... Sad O'ladite malo! Confused

Ono sto sam ja gore zelio reci je samo to da mi je smijesnja ta navodna opsesija nogometom od strane ljudi kojima je "nogometni uzitak" ekvivalent sjedenju pred televizorom (cesto uz pivu ili nesto slicno). Confused Onak', tko hoce nogomet neka ga igra ili barem odlazi na stadione navijati (solidna fizicka aktivnost); ovo pred televizorom je "televizorski/foteljski uzitak" i produkt je hiperpotrosackog drustva, a s nogometom nema neke veze... Razz

Of course, nisu mali novci za otici u London i navijati, ali ne kazem niti da treba ici na svaku (ili uopce mnogo njih), niti su sve utakmice u Londonu (ima ih podosta i ovdje). Wink Dakle, pricam samo o ljudima kojima je "nogometni uzitak" iskljucivo jednak "navijanju iz fotelje". Laughing

To sto ja ne kuzim kako netko moze zivcaniti ili biti u deliriju zbog necega sto s njim nema veze, ovdje je nebitno. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pssst
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (18:09:32)
Postovi: (4C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 6

PostPostano: 11:31 pet, 23. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jedna žuja = 10 kn
Dvije žuje = 20 kn
Gajba žuje s prijateljima i hrvatskom pobjedom = neprocjenjivo :lol:
Jedna žuja = 10 kn
Dvije žuje = 20 kn
Gajba žuje s prijateljima i hrvatskom pobjedom = neprocjenjivo Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sorrow
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2005. (23:01:29)
Postovi: (24D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 75 - 69
Lokacija: ...na otoku srece...

PostPostano: 12:33 pet, 23. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

daklem da... :rrotfl: :rrotfl:

samo cu ja malo sa vsegon i njegovon neshvacanju svega toga... =)
a pocet cu od davne povijesti kad su i zapocela takva dogadjanja... od trke zaprega do prvih olimpijskih igara (ma cak su i gladijatori bili face, a ima ih i danas), ljudi su oduvik skakali na to jer je stvarno opako zanimljivo... jos pogotovo kad imas neku momcad za koju navijas, pa kad ta momcad pobjedi, e onda je to gust...[size=4] (ko mi neviruje, neka procita neke knjige o staron rimu i bizantu... )[/size]
a u danasnje vrime se stanje poboljsalo jer postoji televizija i izravan prijenos sa ponovljenon snimkon gola... i mogucnost da bez velikog troska novaca, na lipoj mekanoj stolici/fotelji ili jos bolje krevetu, uzivas u svemu tome... pa zasto nebi... :D
na stadionu je prepredobro,bolje nego prid televizijon, ali ako je televizija dovoljno velika, pivo dovoljno ledeno i kauc dovoljno mekan, to je dovoljno blizu da bi bilo opako dobro :D (jos dodaj dobru ekipu i eto ti atmosfere) :)
jesmo matematicari, ali ostajemo ljudi i zabavljaju nas stvari koje zabavljaju dobar dio populacije ...
daklem da... Real ROTFL Real ROTFL

samo cu ja malo sa vsegon i njegovon neshvacanju svega toga... =)
a pocet cu od davne povijesti kad su i zapocela takva dogadjanja... od trke zaprega do prvih olimpijskih igara (ma cak su i gladijatori bili face, a ima ih i danas), ljudi su oduvik skakali na to jer je stvarno opako zanimljivo... jos pogotovo kad imas neku momcad za koju navijas, pa kad ta momcad pobjedi, e onda je to gust... (ko mi neviruje, neka procita neke knjige o staron rimu i bizantu... )
a u danasnje vrime se stanje poboljsalo jer postoji televizija i izravan prijenos sa ponovljenon snimkon gola... i mogucnost da bez velikog troska novaca, na lipoj mekanoj stolici/fotelji ili jos bolje krevetu, uzivas u svemu tome... pa zasto nebi... Very Happy
na stadionu je prepredobro,bolje nego prid televizijon, ali ako je televizija dovoljno velika, pivo dovoljno ledeno i kauc dovoljno mekan, to je dovoljno blizu da bi bilo opako dobro Very Happy (jos dodaj dobru ekipu i eto ti atmosfere) Smile
jesmo matematicari, ali ostajemo ljudi i zabavljaju nas stvari koje zabavljaju dobar dio populacije ...



_________________


Hangman is comin' down from the gallows and I don't have very long
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 12:37 pet, 23. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pssst"]Jedna žuja = 10 kn
Dvije žuje = 20 kn
Gajba žuje s prijateljima i hrvatskom pobjedom = neprocjenjivo :lol:[/quote]

a jes' naš'o pivo... :?
to zato jer se u dotičnoj reklami deru da im kuca srce za hrvatsku? no nećemo o tome.

[quote="13_mac"]Ako vec pricate o tome kako je nogomet politika i jedna velika zarada..., onda bi mogli reci isto da svaki projekt koji se napravi na bilokojem fakultetu znanstvene naravi (koji vi uglavnom ili uopce ne shvacate) je cista zarada tih zlocestih znanstvenika, tih "prljavih" kapitalista koji samo zaradjuju pare pisuci i radeci bezveze na "tamo nekim projektima".[/quote]

:shock: :shock: pretjeruješ. usporedba je nedobra. vrlo.
za početak, promotri posljedice znanosti na čovjeka, a potom posljedice nogometa/sporta općenito (ne mislim na aktivno bavljenje sportom, već na " čitavu sportsku industriju"...)

[quote="13_mac"]Love ima onaj koji radi. I s tim nema politika veze, bar ne izravno.[/quote]

:shock: ovo je toliko netočno, da ono... ne znam... manja je greška reć da je nula neparni broj :wink:

sport je super stvar. ali činjenica je da ga se previše veliča i da se previše novaca ulaže u njega. ne kažem da nogometaši malo rade, ali pobogu, ne možete reći da ne bi mogli uzdržavati obitelj s barem 5 puta manjim prihodima... :x
pssst (napisa):
Jedna žuja = 10 kn
Dvije žuje = 20 kn
Gajba žuje s prijateljima i hrvatskom pobjedom = neprocjenjivo Laughing


a jes' naš'o pivo... Confused
to zato jer se u dotičnoj reklami deru da im kuca srce za hrvatsku? no nećemo o tome.

13_mac (napisa):
Ako vec pricate o tome kako je nogomet politika i jedna velika zarada..., onda bi mogli reci isto da svaki projekt koji se napravi na bilokojem fakultetu znanstvene naravi (koji vi uglavnom ili uopce ne shvacate) je cista zarada tih zlocestih znanstvenika, tih "prljavih" kapitalista koji samo zaradjuju pare pisuci i radeci bezveze na "tamo nekim projektima".


Shocked Shocked pretjeruješ. usporedba je nedobra. vrlo.
za početak, promotri posljedice znanosti na čovjeka, a potom posljedice nogometa/sporta općenito (ne mislim na aktivno bavljenje sportom, već na " čitavu sportsku industriju"...)

13_mac (napisa):
Love ima onaj koji radi. I s tim nema politika veze, bar ne izravno.


Shocked ovo je toliko netočno, da ono... ne znam... manja je greška reć da je nula neparni broj Wink

sport je super stvar. ali činjenica je da ga se previše veliča i da se previše novaca ulaže u njega. ne kažem da nogometaši malo rade, ali pobogu, ne možete reći da ne bi mogli uzdržavati obitelj s barem 5 puta manjim prihodima... Mad



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kljuki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 10. 2005. (13:36:53)
Postovi: (127)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
15 = 40 - 25
Lokacija: hotel yorba

PostPostano: 12:39 pet, 23. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma sve to super, ko se oce veselit, neka se veseli. svi mi imamo bar neki osjecaj nacionalne pripadnosti pa se volimo poistovijetiti s nasim sportasima. ja doduse vise uzivam i mnogo se vise uzbudjujem gledajuci rukomet. ne sam da su mi rukometasi zgodniji (ah, sto je zensko...), neg mi je mnogo zanimljivije. ajd vak kad padne pet golova pa i ima neke napetosti... al kad pogledam utakmicu i u 90 minuta nema gola, dodje mi da se upucam.

i da, otkad sam vidla niku kovaca (i njegovog brata roberta takodjer) i ostale nase sportase u 'idemo dalje' kampanji, ozbiljno razmisljam o tome da vise nikad ne pogledam nijednu utakmicu.
ma sve to super, ko se oce veselit, neka se veseli. svi mi imamo bar neki osjecaj nacionalne pripadnosti pa se volimo poistovijetiti s nasim sportasima. ja doduse vise uzivam i mnogo se vise uzbudjujem gledajuci rukomet. ne sam da su mi rukometasi zgodniji (ah, sto je zensko...), neg mi je mnogo zanimljivije. ajd vak kad padne pet golova pa i ima neke napetosti... al kad pogledam utakmicu i u 90 minuta nema gola, dodje mi da se upucam.

i da, otkad sam vidla niku kovaca (i njegovog brata roberta takodjer) i ostale nase sportase u 'idemo dalje' kampanji, ozbiljno razmisljam o tome da vise nikad ne pogledam nijednu utakmicu.



_________________
If you decide to give up smoking and drinking, you don't actually live longer; it just seems longer.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
sorrow
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2005. (23:01:29)
Postovi: (24D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 75 - 69
Lokacija: ...na otoku srece...

PostPostano: 12:41 pet, 23. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ma"]sport je super stvar. ali činjenica je da ga se previše veliča i da se previše novaca ulaže u njega. ne kažem da nogometaši malo rade, ali pobogu, ne možete reći da ne bi mogli uzdržavati obitelj s barem 5 puta manjim prihodima... :x[/quote]
da, mogli bi, i vecina to i radi... ali ta vecina su prosjecni nogometasi, ljudi o kojima niko nista ne prica, koji svojoj ekipi ne donose prevagu... zato se ti bolji nogometasi bolje placaju, jer oni svojoj ekipi donose pobjedu/prestiz/vece novce od sponzora... razmisli malo... i ja cu radije boljen radniku dat vece novce nego losijen radniku ( a kako i losiji mora imat da bi prizivia => bolji ce bit bogatiji)
meni je to logicno...

ps. ljubomoran??
ma (napisa):
sport je super stvar. ali činjenica je da ga se previše veliča i da se previše novaca ulaže u njega. ne kažem da nogometaši malo rade, ali pobogu, ne možete reći da ne bi mogli uzdržavati obitelj s barem 5 puta manjim prihodima... Mad

da, mogli bi, i vecina to i radi... ali ta vecina su prosjecni nogometasi, ljudi o kojima niko nista ne prica, koji svojoj ekipi ne donose prevagu... zato se ti bolji nogometasi bolje placaju, jer oni svojoj ekipi donose pobjedu/prestiz/vece novce od sponzora... razmisli malo... i ja cu radije boljen radniku dat vece novce nego losijen radniku ( a kako i losiji mora imat da bi prizivia ⇒ bolji ce bit bogatiji)
meni je to logicno...

ps. ljubomoran??



_________________


Hangman is comin' down from the gallows and I don't have very long
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 13:01 pet, 23. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="sorrow"]da, mogli bi, i vecina to i radi... ali ta vecina su prosjecni nogometasi, ljudi o kojima niko nista ne prica, koji svojoj ekipi ne donose prevagu... zato se ti bolji nogometasi bolje placaju, jer oni svojoj ekipi donose pobjedu/prestiz/vece novce od sponzora... razmisli malo...[/quote]

hm... u velikim klubovima [b]svi[/b] dobivaju previše. neki, naravno, više od drugih, što je u redu ako su bolji. tada su i zaslužili. no, svi previše. u malim klubovima (ovi za koje kažeš da nitko nije čuo za njih) vjerojatno ni ne igraju profesionalci, odnosno ti ljudi imaju i drugi posao, upravo zato da mogu preživjeti.

[quote="sorrow"]ps. ljubomoran??[/quote]

da. na svakog ko ima love. ti ne?

[quote="kljuki"]i da, otkad sam vidla niku kovaca (i njegovog brata roberta takodjer) i ostale nase sportase u 'idemo dalje' kampanji, ozbiljno razmisljam o tome da vise nikad ne pogledam nijednu utakmicu.[/quote]

to je i meni prejadno. ne zbog toga što su za hdz, općenito mi je glupo da se petljaju u politiku... [i]i sad neki kažu[/i] da sport nema veze s politikom... :roll: ljudi, molim vas...
a što se toga tiče, zašto je "gospodin" iz dijaspore u komentaru poslije utakmice morao reći: "idemo dalje!". to je nezakonito oglašavanje. stvarno je jadan... :(
sorrow (napisa):
da, mogli bi, i vecina to i radi... ali ta vecina su prosjecni nogometasi, ljudi o kojima niko nista ne prica, koji svojoj ekipi ne donose prevagu... zato se ti bolji nogometasi bolje placaju, jer oni svojoj ekipi donose pobjedu/prestiz/vece novce od sponzora... razmisli malo...


hm... u velikim klubovima svi dobivaju previše. neki, naravno, više od drugih, što je u redu ako su bolji. tada su i zaslužili. no, svi previše. u malim klubovima (ovi za koje kažeš da nitko nije čuo za njih) vjerojatno ni ne igraju profesionalci, odnosno ti ljudi imaju i drugi posao, upravo zato da mogu preživjeti.

sorrow (napisa):
ps. ljubomoran??


da. na svakog ko ima love. ti ne?

kljuki (napisa):
i da, otkad sam vidla niku kovaca (i njegovog brata roberta takodjer) i ostale nase sportase u 'idemo dalje' kampanji, ozbiljno razmisljam o tome da vise nikad ne pogledam nijednu utakmicu.


to je i meni prejadno. ne zbog toga što su za hdz, općenito mi je glupo da se petljaju u politiku... i sad neki kažu da sport nema veze s politikom... Rolling Eyes ljudi, molim vas...
a što se toga tiče, zašto je "gospodin" iz dijaspore u komentaru poslije utakmice morao reći: "idemo dalje!". to je nezakonito oglašavanje. stvarno je jadan... Sad



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sorrow
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2005. (23:01:29)
Postovi: (24D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 75 - 69
Lokacija: ...na otoku srece...

PostPostano: 13:09 pet, 23. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ma"]

hm... u velikim klubovima [b]svi[/b] dobivaju previše. neki, naravno, više od drugih, što je u redu ako su bolji. tada su i zaslužili. no, svi previše.[/quote]

jedno sasvin obicno pitanje... tko si ti da procjenis sta je previse? ja recimo smatran da je skroz ok sta su tako dobro placeni... treniraju cili zivot, trude se ljudi, a nogomet je eto, jako lipo placen posal, pa zasto ne...

[quote="ma"]u malim klubovima (ovi za koje kažeš da nitko nije čuo za njih) vjerojatno ni ne igraju profesionalci, odnosno ti ljudi imaju i drugi posao, upravo zato da mogu preživjeti.[/quote]

e tu se nismo razumili... ja nisan cilja na toliko male klubove... nego na one di igraju profesionalci... a tu je situacija normalna, ljudi imaju za prizivit...

[quote="ma"][quote="sorrow"]ps. ljubomoran??[/quote]

da. na svakog ko ima love. ti ne?[/quote]

ne bas... tj. totalno ne... tia bi imat love, moga bi kupit neke stviari koje bi bile bolje nego one koje iman (ali mi ni to nije neka zelja), ali totalno nisan ljubomoran na nekoga ko ima...

zakljucak, totalno mi je zao sta san se dao uvuc u ovu raspravu, nepotrebna je i nebitna... gustaj ti lipo i ostani ljut na nogometase... :)
pozz,Sorrow
ma (napisa):


hm... u velikim klubovima svi dobivaju previše. neki, naravno, više od drugih, što je u redu ako su bolji. tada su i zaslužili. no, svi previše.


jedno sasvin obicno pitanje... tko si ti da procjenis sta je previse? ja recimo smatran da je skroz ok sta su tako dobro placeni... treniraju cili zivot, trude se ljudi, a nogomet je eto, jako lipo placen posal, pa zasto ne...

ma (napisa):
u malim klubovima (ovi za koje kažeš da nitko nije čuo za njih) vjerojatno ni ne igraju profesionalci, odnosno ti ljudi imaju i drugi posao, upravo zato da mogu preživjeti.


e tu se nismo razumili... ja nisan cilja na toliko male klubove... nego na one di igraju profesionalci... a tu je situacija normalna, ljudi imaju za prizivit...

ma (napisa):
sorrow (napisa):
ps. ljubomoran??


da. na svakog ko ima love. ti ne?


ne bas... tj. totalno ne... tia bi imat love, moga bi kupit neke stviari koje bi bile bolje nego one koje iman (ali mi ni to nije neka zelja), ali totalno nisan ljubomoran na nekoga ko ima...

zakljucak, totalno mi je zao sta san se dao uvuc u ovu raspravu, nepotrebna je i nebitna... gustaj ti lipo i ostani ljut na nogometase... Smile
pozz,Sorrow



_________________


Hangman is comin' down from the gallows and I don't have very long


Zadnja promjena: sorrow; 13:47 pet, 23. 11. 2007; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
kljuki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 10. 2005. (13:36:53)
Postovi: (127)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
15 = 40 - 25
Lokacija: hotel yorba

PostPostano: 13:20 pet, 23. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ma"] to je i meni prejadno. ne zbog toga što su za hdz, općenito mi je glupo da se petljaju u politiku... [i]i sad neki kažu[/i] da sport nema veze s politikom... :roll: ljudi, molim vas...
a što se toga tiče, zašto je "gospodin" iz dijaspore u komentaru poslije utakmice morao reći: "idemo dalje!". to je nezakonito oglašavanje. stvarno je jadan... :( [/quote]

to sam i ja zamijetila. odjednom sam osjetila poriv da ono sto sam zadnje pojela izadje nazad istim putem kuda je uslo.
ma (napisa):
to je i meni prejadno. ne zbog toga što su za hdz, općenito mi je glupo da se petljaju u politiku... i sad neki kažu da sport nema veze s politikom... Rolling Eyes ljudi, molim vas...
a što se toga tiče, zašto je "gospodin" iz dijaspore u komentaru poslije utakmice morao reći: "idemo dalje!". to je nezakonito oglašavanje. stvarno je jadan... Sad


to sam i ja zamijetila. odjednom sam osjetila poriv da ono sto sam zadnje pojela izadje nazad istim putem kuda je uslo.



_________________
If you decide to give up smoking and drinking, you don't actually live longer; it just seems longer.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 13:59 pet, 23. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="sorrow"]jedno sasvin obicno pitanje... tko si ti da procjenis sta je previse?[/quote]

pa možda je mjesečna plaća koja se ne može potrošiti u mjesec dana... previše. :roll:

[quote="sorrow"]ja recimo smatran da je skroz ok sta su tako dobro placeni...[/quote]

nije da ne bi imali luksuzni život i sa manje...

[quote="sorrow"]treniraju cili zivot, trude se ljudi, [color=orange]a nogomet je eto, jako lipo placen posal, pa zasto ne...[/color][/quote]

narančasto ne kužim kao argument.

[quote="sorrow"]... gustaj ti lipo i ostani ljut na nogometase... :) [/quote]

zašto misliš da sam ljut na nogometaše? nisam. svaka čast talentima da su se dokopali tolko para. da znam igrat nogomet, ne bi ni ja učio... :roll:
sorrow (napisa):
jedno sasvin obicno pitanje... tko si ti da procjenis sta je previse?


pa možda je mjesečna plaća koja se ne može potrošiti u mjesec dana... previše. Rolling Eyes

sorrow (napisa):
ja recimo smatran da je skroz ok sta su tako dobro placeni...


nije da ne bi imali luksuzni život i sa manje...

sorrow (napisa):
treniraju cili zivot, trude se ljudi, a nogomet je eto, jako lipo placen posal, pa zasto ne...


narančasto ne kužim kao argument.

sorrow (napisa):
... gustaj ti lipo i ostani ljut na nogometase... Smile


zašto misliš da sam ljut na nogometaše? nisam. svaka čast talentima da su se dokopali tolko para. da znam igrat nogomet, ne bi ni ja učio... Rolling Eyes



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 14:04 pet, 23. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kljuki"]i da, otkad sam vidla niku kovaca (i njegovog brata [color=red]rjoberta[/color] takodjer)...[/quote]

:wacky:
kljuki (napisa):
i da, otkad sam vidla niku kovaca (i njegovog brata rjoberta takodjer)...


Tup, tup, tup,...



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
zofi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 10. 2007. (19:47:11)
Postovi: (22)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1
Lokacija: zg

PostPostano: 14:38 pet, 23. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

he kad smo kod nike, prica se da je na glasackoj listi u zapresicu (i njegov brat robert takoder)
:)
meni to sve skupa smijesno
a raspravljati o tome koliko je glupo gledati/trositi/uzbudivati se oko nogometa je jednako glupo kao zivcirat se oko toga kaj moja mama svakodnevno pogleda sudnicu/mijenjam zenu, psa sta vec/slicne gluposti
tekme su mi jedini razlog da uopce palim telku, naravno ne daj boze da ostavim na emisiji kasnije :?

al tekma je bila super, bas za pogledat :lol: :lol:
he kad smo kod nike, prica se da je na glasackoj listi u zapresicu (i njegov brat robert takoder)
Smile
meni to sve skupa smijesno
a raspravljati o tome koliko je glupo gledati/trositi/uzbudivati se oko nogometa je jednako glupo kao zivcirat se oko toga kaj moja mama svakodnevno pogleda sudnicu/mijenjam zenu, psa sta vec/slicne gluposti
tekme su mi jedini razlog da uopce palim telku, naravno ne daj boze da ostavim na emisiji kasnije Confused

al tekma je bila super, bas za pogledat Laughing Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
13_mac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2006. (22:56:13)
Postovi: (D4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 12

PostPostano: 16:53 pet, 23. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

1.Odvratni balkanizam <=> opisujem nesto negativno, ono nesto sto postoji medju nama bracom balkancima, posebno nama bracom Hrvatima, a to je jal\ljubomora\zavist prema nekome\necemu tko uspije. Ako je to vrijedjanje, onda su cinjenice vrijedjanje - i ja se ispricavam.
2. Svaka cast sorrow, ja mislio odgovarat na neka "neodgovorena" pitanja, ti si to pokrio. :wink:
3. Kao i ostali [b][i]pravi[/i][/b] obozavatelji nogometa, i ja ne ostajem ravnodusan na kikseve npr. Kovaca na onu reklamu, ali postoji 1 mali, majusni problemcic--> a to je da [b]niti[/b] Niko Kovac, [b]niti[/b] Robert Kovac predstavljaju instituciju hrvatska nogometna reprezentacija, i takvi gafovi idu na svu srecu samo njima na dusu. Da me smetaju, smetaju me ali kazem, to ide njima na dusu.(A uostalom, ne vjerujem da covjeku treba lova pa da se "prodao" za hdz, kako bi mozda netko mogao dobiti dojam-sto je nebitno, ali ga kao covjeka shvacam) Sta bi trebao onda reci o Lini Cervaru, covjeka kojega beskrajno postujem zbog toga sto je napravio sa rukometnom reprezentacijom Hrvatske, a sjedi u saboru... Bas me briga sto sjedi u saboru dok repka pobjedjuje, isto tako bas me briga sto se Kovac mjesa u politiku dok god on, pa i sam repka igra dobro. Moje misljenje je da ce njegova reklama pomoci samo neinteligentnom covjeku, kao sto rade i ostale reklame. :wink:

citiram [b]ma[/b]:
zašto misliš da sam ljut na nogometaše? nisam. svaka čast talentima da su se dokopali tolko para. da znam igrat nogomet, ne bi ni ja učio... Rolling Eyes kraj citata( 8) )

Sorry sta ovo moram reci, ali ovo je stvarno glupost sto si napisao. Da li to znaci da kada bi bio dovoljno ne pametan za upisati fakultet bi igrao nogomet i zaradjivao hrpu para???
Da ako ne znas igrat nogomet, ces ucit i jednog dana zaradjivat hrpu love???
heh
Ako ucis da bi jednog dana zaradjivao hrpu para, grijesis.
Ako ucis kako zaraditi hrpu para, onda si na pravom putu.
Istina? :?:
Ako dosad nisi shvatio da znanost, bavljenje znanoscu, ucenje i sve povezano s time ne donosi neku posebnu(skoro pa nikakvu s obzirom o kakvim ti ciframa pricas) lovu, prestiz, postovanje i sl. cemu studiras?? Lova je jako glup faktor, ja sam to osjetio na vlastitoj kozi i izgubio 2 godine zivota. :?
Toliko o [b]hrpi love[/b] [i] [b]koju zaradju netko tamo, netko drugi[/b][/i], a to nisam ja.
I zasto znanstvenik ima manju placu od nogometasa, kad se gleda u globalu? hm...
Zasto svecenik pije najfinije vino i zivi kao lord, a zagovara krepostan, posten, skroman, siromasan materijalno zivot?
Zasto politicari imaju uvijek [b]novaca[/b] za kampanju, [b]hrpu novaca[/b], a za one kojima je potrebno nemaju?
Zasto svecenici imaju novaca za jaaako solidne aute, hrpu nekretnina u svojem ili vlasnistvu crkve, novaca za gradnju novih crkvi\sjemenista\i sl. a nemaju za pomoc onima kojima je pomoc potrebna( koji nemaju za krov nad glavom, snitu kruha dnevno i sl.)?
Zasto Crkva kaze da ona nema veze sa politikom pa se u nju mjesa kad im je to financijski isplativo?
Sad sam slucajno iskoristio par "svecenika", "politicara" i "crkve" u pitanjima jer su mi oni omiljena grupa ljudi koja me uvijek zaintrigira sa velom pitanja koji ih okruzuju. :)
Hm...
Kako drustvo "njeguje" [b]narod znanja[/b] kad statistike na kraju svake godine pokazuju pravo stanje sto se tice skolovanja (znanja) u Hrvata?
Ovako bi mogao do beskraja postavljati pitanja... I jel ima smisla ako ne mislim nista poduzeti u vezi toga? Jel ima smisla mijenjati nesto u drustvu toliko pokvareno, toliko godina (stoljeca) krivo sto se radi ili jednostavno pustiti. Preispitivati da, ali uciniti-jako tesko.


p.s. i ovog posta uopce nebi bilo da nije bilo [b]par postova[/b] koji nisu bili [b]uopce[/b] vezani za topic, koji je btw jasan (nekima kao noc cini se :rofl: )
1.Odvratni balkanizam ⇔ opisujem nesto negativno, ono nesto sto postoji medju nama bracom balkancima, posebno nama bracom Hrvatima, a to je jal\ljubomora\zavist prema nekome\necemu tko uspije. Ako je to vrijedjanje, onda su cinjenice vrijedjanje - i ja se ispricavam.
2. Svaka cast sorrow, ja mislio odgovarat na neka "neodgovorena" pitanja, ti si to pokrio. Wink
3. Kao i ostali pravi obozavatelji nogometa, i ja ne ostajem ravnodusan na kikseve npr. Kovaca na onu reklamu, ali postoji 1 mali, majusni problemcic→ a to je da niti Niko Kovac, niti Robert Kovac predstavljaju instituciju hrvatska nogometna reprezentacija, i takvi gafovi idu na svu srecu samo njima na dusu. Da me smetaju, smetaju me ali kazem, to ide njima na dusu.(A uostalom, ne vjerujem da covjeku treba lova pa da se "prodao" za hdz, kako bi mozda netko mogao dobiti dojam-sto je nebitno, ali ga kao covjeka shvacam) Sta bi trebao onda reci o Lini Cervaru, covjeka kojega beskrajno postujem zbog toga sto je napravio sa rukometnom reprezentacijom Hrvatske, a sjedi u saboru... Bas me briga sto sjedi u saboru dok repka pobjedjuje, isto tako bas me briga sto se Kovac mjesa u politiku dok god on, pa i sam repka igra dobro. Moje misljenje je da ce njegova reklama pomoci samo neinteligentnom covjeku, kao sto rade i ostale reklame. Wink

citiram ma:
zašto misliš da sam ljut na nogometaše? nisam. svaka čast talentima da su se dokopali tolko para. da znam igrat nogomet, ne bi ni ja učio... Rolling Eyes kraj citata( Cool )

Sorry sta ovo moram reci, ali ovo je stvarno glupost sto si napisao. Da li to znaci da kada bi bio dovoljno ne pametan za upisati fakultet bi igrao nogomet i zaradjivao hrpu para???
Da ako ne znas igrat nogomet, ces ucit i jednog dana zaradjivat hrpu love???
heh
Ako ucis da bi jednog dana zaradjivao hrpu para, grijesis.
Ako ucis kako zaraditi hrpu para, onda si na pravom putu.
Istina? Question
Ako dosad nisi shvatio da znanost, bavljenje znanoscu, ucenje i sve povezano s time ne donosi neku posebnu(skoro pa nikakvu s obzirom o kakvim ti ciframa pricas) lovu, prestiz, postovanje i sl. cemu studiras?? Lova je jako glup faktor, ja sam to osjetio na vlastitoj kozi i izgubio 2 godine zivota. Confused
Toliko o hrpi love koju zaradju netko tamo, netko drugi, a to nisam ja.
I zasto znanstvenik ima manju placu od nogometasa, kad se gleda u globalu? hm...
Zasto svecenik pije najfinije vino i zivi kao lord, a zagovara krepostan, posten, skroman, siromasan materijalno zivot?
Zasto politicari imaju uvijek novaca za kampanju, hrpu novaca, a za one kojima je potrebno nemaju?
Zasto svecenici imaju novaca za jaaako solidne aute, hrpu nekretnina u svojem ili vlasnistvu crkve, novaca za gradnju novih crkvi\sjemenista\i sl. a nemaju za pomoc onima kojima je pomoc potrebna( koji nemaju za krov nad glavom, snitu kruha dnevno i sl.)?
Zasto Crkva kaze da ona nema veze sa politikom pa se u nju mjesa kad im je to financijski isplativo?
Sad sam slucajno iskoristio par "svecenika", "politicara" i "crkve" u pitanjima jer su mi oni omiljena grupa ljudi koja me uvijek zaintrigira sa velom pitanja koji ih okruzuju. Smile
Hm...
Kako drustvo "njeguje" narod znanja kad statistike na kraju svake godine pokazuju pravo stanje sto se tice skolovanja (znanja) u Hrvata?
Ovako bi mogao do beskraja postavljati pitanja... I jel ima smisla ako ne mislim nista poduzeti u vezi toga? Jel ima smisla mijenjati nesto u drustvu toliko pokvareno, toliko godina (stoljeca) krivo sto se radi ili jednostavno pustiti. Preispitivati da, ali uciniti-jako tesko.


p.s. i ovog posta uopce nebi bilo da nije bilo par postova koji nisu bili uopce vezani za topic, koji je btw jasan (nekima kao noc cini se Rolling On the Floor Laughing )


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 18:44 pet, 23. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

mene jedino smeta u nogometu, što nas svi gledaju svisoka. kao, ti si balkanac nemaš ti kaj meni pokazivati kak se igra nogomet. pun mi je kufer već toga. engleze je najviše pobijedio njihov ego i hvala bogu na nama što smo im očitali lekciju. prenapuhani narod. tolike pare daju za jednog igrača (ludi Abramović) a nikoji nije ništa pokazao u partiji. kad vidiš malo igrače, njihova 3 4 igrača koštaju ko naša cijela repka.

meni je osobno puno bolje otić gledat utakmicu uživo. sve prepoznam po frizurici, ak sam na nekom udaljenom mjestu. ali nikad više na dinamo - hajduk. oči su mi bile krvavo crvene poslije tekme. mene sada samo tješi

S E G E S T A !!!!!!! :sreca:
mene jedino smeta u nogometu, što nas svi gledaju svisoka. kao, ti si balkanac nemaš ti kaj meni pokazivati kak se igra nogomet. pun mi je kufer već toga. engleze je najviše pobijedio njihov ego i hvala bogu na nama što smo im očitali lekciju. prenapuhani narod. tolike pare daju za jednog igrača (ludi Abramović) a nikoji nije ništa pokazao u partiji. kad vidiš malo igrače, njihova 3 4 igrača koštaju ko naša cijela repka.

meni je osobno puno bolje otić gledat utakmicu uživo. sve prepoznam po frizurici, ak sam na nekom udaljenom mjestu. ali nikad više na dinamo - hajduk. oči su mi bile krvavo crvene poslije tekme. mene sada samo tješi

S E G E S T A !!!!!!! Trcim u krug od srece!



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
13_mac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2006. (22:56:13)
Postovi: (D4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 12

PostPostano: 18:54 pet, 23. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

:weee:
Btw, koji je gust dobiti kao balkanac ikoga, pa i kad ja dobijem frenda u sahu, balkanac_vs_balkanac=pobjednik_aka_balkanac :rofl:
I nema sretnijih ljudi od nas dvoje [size=7](balkanaca)[/size]....
:bighug: Balkan :bighug:


[size=7]p.s. radnik 4 liF!!!!11[/size]
Weeeeeee!!!!!!!!!!!
Btw, koji je gust dobiti kao balkanac ikoga, pa i kad ja dobijem frenda u sahu, balkanac_vs_balkanac=pobjednik_aka_balkanac Rolling On the Floor Laughing
I nema sretnijih ljudi od nas dvoje (balkanaca)....
Jako veliki zagrljaj Balkan Jako veliki zagrljaj


p.s. radnik 4 liF!!!!11


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
gredicak
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2007. (13:23:54)
Postovi: (D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 1

PostPostano: 19:22 pet, 23. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Mislim da pocinjete kliziti prema nepotrebnim svadjama, a javljaju se i vrijedjanja (npr. "balkanizam" i sl)... :( [color=darkred]O'ladite malo![/color] :?

Ono sto sam ja gore zelio reci je samo to da mi je smijesnja ta navodna opsesija nogometom od strane ljudi kojima je "nogometni uzitak" ekvivalent sjedenju pred televizorom (cesto uz pivu ili nesto slicno). :? Onak', tko hoce nogomet neka ga [b]igra[/b] ili barem odlazi na stadione navijati (solidna fizicka aktivnost); ovo pred televizorom je "televizorski/foteljski uzitak" i produkt je hiperpotrosackog drustva, a s nogometom nema neke veze... :P

Of course, nisu mali novci za otici u London i navijati, ali ne kazem niti da treba ici na svaku (ili uopce mnogo njih), niti su sve utakmice u Londonu (ima ih podosta i ovdje). ;) Dakle, pricam samo o ljudima kojima je "nogometni uzitak" iskljucivo jednak "navijanju iz fotelje". :lol:

To sto ja ne kuzim kako netko moze zivcaniti ili biti u deliriju zbog necega sto s njim nema veze, ovdje je nebitno. ;)[/quote]

:lol: :lol: :lol:
vsego (napisa):
Mislim da pocinjete kliziti prema nepotrebnim svadjama, a javljaju se i vrijedjanja (npr. "balkanizam" i sl)... Sad O'ladite malo! Confused

Ono sto sam ja gore zelio reci je samo to da mi je smijesnja ta navodna opsesija nogometom od strane ljudi kojima je "nogometni uzitak" ekvivalent sjedenju pred televizorom (cesto uz pivu ili nesto slicno). Confused Onak', tko hoce nogomet neka ga igra ili barem odlazi na stadione navijati (solidna fizicka aktivnost); ovo pred televizorom je "televizorski/foteljski uzitak" i produkt je hiperpotrosackog drustva, a s nogometom nema neke veze... Razz

Of course, nisu mali novci za otici u London i navijati, ali ne kazem niti da treba ici na svaku (ili uopce mnogo njih), niti su sve utakmice u Londonu (ima ih podosta i ovdje). Wink Dakle, pricam samo o ljudima kojima je "nogometni uzitak" iskljucivo jednak "navijanju iz fotelje". Laughing

To sto ja ne kuzim kako netko moze zivcaniti ili biti u deliriju zbog necega sto s njim nema veze, ovdje je nebitno. Wink


Laughing Laughing Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 21:21 pet, 23. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="andreao"]mene jedino smeta u nogometu, što nas svi gledaju svisoka. kao, ti si balkanac nemaš ti kaj meni pokazivati kak se igra nogomet. pun mi je kufer već toga. engleze je najviše pobijedio njihov ego i hvala bogu na nama što smo im očitali lekciju. prenapuhani narod. tolike pare daju za jednog igrača (ludi Abramović) a nikoji nije ništa pokazao u partiji. kad vidiš malo igrače, njihova 3 4 igrača koštaju ko naša cijela repka.[/quote]
Ali Abramoivč nije Englez. :lol: Inače, nije problem Engleza u igračima, problem je u [i]momčadi[/i] (u smislu momčadskog duha i igre). Njihovi igrači jesu kvalitetni i koštaju koliko koštaju jer svoje klubove plasiraju u razne lige prvaka, lige uefe itd. itd. (gdje klubovi zarađuju velik novac) što npr. naši igrači (trenutno) ne rade. Mislim da su Srna i Rakitić jedini Hrvati koji aktivno igraju u ligi prvaka ove godine, dok Engleza ima puno.

Što se mene tiče, nije ih pobijedio njihov ego, jer ipak dobar dio tih igrača su veliki profesionalci i znaju da je podcjenjivanje opasno. Pobijeđeni su jer im i [u]čitava[/u] obrana, koja je igrala zajedno zadnjih 5,6 godina i bila dobro uigrana, i [u]čitav[/u] napad nisu bili prisutni. Ni A.Cole, ni Ferdinand, ni Terry, ni G.Neville, ni Rooney, ni Owen, ni Heskey, a to je ogromni hendikep. Zamislite hrvatsku reprezentaciju bez 6 ili 7 ključnih igrača skupa s neiskusnim golmanom!

Ne bih htio umanjiti značaj te pobjede, ali me trenutno malo smeta forsiranje tvrdnje da je ta pobijeda "povijesni" rezultat, budući da su Englezi silom prilika igrali skoro pa sa drugo-razrednom postavom. Na primjer, pobijedili smo mi i Talijane odmah nakon što su osvojili svjetsko prvenstvo, i to u Itaiji (!), ali nitko ne pridodaje tom rezultatu važnost jer su možda dva ili tri igrača iz postave pobjednika svjetskog prvenstva tog dana igrali, dok je naša reprezentacija igrala uglavnom u punom sastavu.
andreao (napisa):
mene jedino smeta u nogometu, što nas svi gledaju svisoka. kao, ti si balkanac nemaš ti kaj meni pokazivati kak se igra nogomet. pun mi je kufer već toga. engleze je najviše pobijedio njihov ego i hvala bogu na nama što smo im očitali lekciju. prenapuhani narod. tolike pare daju za jednog igrača (ludi Abramović) a nikoji nije ništa pokazao u partiji. kad vidiš malo igrače, njihova 3 4 igrača koštaju ko naša cijela repka.

Ali Abramoivč nije Englez. Laughing Inače, nije problem Engleza u igračima, problem je u momčadi (u smislu momčadskog duha i igre). Njihovi igrači jesu kvalitetni i koštaju koliko koštaju jer svoje klubove plasiraju u razne lige prvaka, lige uefe itd. itd. (gdje klubovi zarađuju velik novac) što npr. naši igrači (trenutno) ne rade. Mislim da su Srna i Rakitić jedini Hrvati koji aktivno igraju u ligi prvaka ove godine, dok Engleza ima puno.

Što se mene tiče, nije ih pobijedio njihov ego, jer ipak dobar dio tih igrača su veliki profesionalci i znaju da je podcjenjivanje opasno. Pobijeđeni su jer im i čitava obrana, koja je igrala zajedno zadnjih 5,6 godina i bila dobro uigrana, i čitav napad nisu bili prisutni. Ni A.Cole, ni Ferdinand, ni Terry, ni G.Neville, ni Rooney, ni Owen, ni Heskey, a to je ogromni hendikep. Zamislite hrvatsku reprezentaciju bez 6 ili 7 ključnih igrača skupa s neiskusnim golmanom!

Ne bih htio umanjiti značaj te pobjede, ali me trenutno malo smeta forsiranje tvrdnje da je ta pobijeda "povijesni" rezultat, budući da su Englezi silom prilika igrali skoro pa sa drugo-razrednom postavom. Na primjer, pobijedili smo mi i Talijane odmah nakon što su osvojili svjetsko prvenstvo, i to u Itaiji (!), ali nitko ne pridodaje tom rezultatu važnost jer su možda dva ili tri igrača iz postave pobjednika svjetskog prvenstva tog dana igrali, dok je naša reprezentacija igrala uglavnom u punom sastavu.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 22:56 pet, 23. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="13_mac"]citiram [b]ma[/b]:
zašto misliš da sam ljut na nogometaše? nisam. svaka čast talentima da su se dokopali tolko para. da znam igrat nogomet, ne bi ni ja učio... Rolling Eyes kraj citata( 8) )

Sorry sta ovo moram reci, ali ovo je stvarno glupost sto si napisao. Da li to znaci da kada bi bio dovoljno ne pametan za upisati fakultet bi igrao nogomet i zaradjivao hrpu para???[/quote]

ne. to znači ono što sam napisao. kaj ne kužiš? :?
dakle, da znam igrati nogomet i da me to veseli i da sam super u tome, ne bih učio nego bih igrao i imao puno para.

[quote="13_mac"]Da ako ne znas igrat nogomet, ces ucit i jednog dana zaradjivat hrpu love???[/quote]

opet ne. upravo naglašavam kako je teško doći do para mukotrpnim učenjem. treba igrat nogomet... :D

[quote="13_mac"]Ako ucis da bi jednog dana zaradjivao hrpu para, grijesis.[/quote]

ne nužno.

ne znam šta ti točno iz one moje rečenice nije jasno. ja samo kažem da ne bih upisivao faks da sam siguran da ću si osigurati lagodni život (to je čak perverzija nazvati lagodnim životom... to je nenormalni luksuz) igranjem nogometa (a to vjerojatno svaki veliki igrač u nekom trenutku svoje karijere shvati...). to se vrijeme i živci mogu uložiti u nešto zanimljivije.
daleko od toga da se ne treba baviti ničim drugim, ali diploma ti tu ništa ne znači. ništa. a uostalom, ako baš hoćeš, možeš nešto upisati kad se umiroviš - sa 32. neće ti biti problem platiti studij :) . ali mislim da je to, u tom slučaju, gubitak vremena... :roll:
da sam se rodio kao talentirani nogometaš, možda ne bih tako razmišljao. sad razmišljam tako. ako imaš još pitanja, serviraj.
13_mac (napisa):
citiram ma:
zašto misliš da sam ljut na nogometaše? nisam. svaka čast talentima da su se dokopali tolko para. da znam igrat nogomet, ne bi ni ja učio... Rolling Eyes kraj citata( Cool )

Sorry sta ovo moram reci, ali ovo je stvarno glupost sto si napisao. Da li to znaci da kada bi bio dovoljno ne pametan za upisati fakultet bi igrao nogomet i zaradjivao hrpu para???


ne. to znači ono što sam napisao. kaj ne kužiš? Confused
dakle, da znam igrati nogomet i da me to veseli i da sam super u tome, ne bih učio nego bih igrao i imao puno para.

13_mac (napisa):
Da ako ne znas igrat nogomet, ces ucit i jednog dana zaradjivat hrpu love???


opet ne. upravo naglašavam kako je teško doći do para mukotrpnim učenjem. treba igrat nogomet... Very Happy

13_mac (napisa):
Ako ucis da bi jednog dana zaradjivao hrpu para, grijesis.


ne nužno.

ne znam šta ti točno iz one moje rečenice nije jasno. ja samo kažem da ne bih upisivao faks da sam siguran da ću si osigurati lagodni život (to je čak perverzija nazvati lagodnim životom... to je nenormalni luksuz) igranjem nogometa (a to vjerojatno svaki veliki igrač u nekom trenutku svoje karijere shvati...). to se vrijeme i živci mogu uložiti u nešto zanimljivije.
daleko od toga da se ne treba baviti ničim drugim, ali diploma ti tu ništa ne znači. ništa. a uostalom, ako baš hoćeš, možeš nešto upisati kad se umiroviš - sa 32. neće ti biti problem platiti studij Smile . ali mislim da je to, u tom slučaju, gubitak vremena... Rolling Eyes
da sam se rodio kao talentirani nogometaš, možda ne bih tako razmišljao. sad razmišljam tako. ako imaš još pitanja, serviraj.



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
13_mac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2006. (22:56:13)
Postovi: (D4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 12

PostPostano: 23:27 pet, 23. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sve si sam rekao...(to bi znacilo da nemam vise pitanja, zasad 8) )
Jer, ti ne mozes umanjivat cinjenicu da su se svi ti igraci jako puno namucili da bi dosli tu gdje su danas, i tu mislim na jaaako placene nogometase i one manje placene, i njihov trud, rad, motivacija, zelja, volja, upornost, samopouzdanje i sl. ne mozes, pa cak bih rekao, [u]ne smijes[/u] umanjivat--> pa samim time niti ljude koji vole nogomet, koji "uzaludno" trose vrijeme na nogomet gledajuci ga, igrajuci ga, navijajuci i sl.
Nitko ti nije kriv sto si upisao fakultet, a znas tko je kriv zasto ti tvoje znanje neces moci naplatiti kao sto ga naplacuje neki prosjecan nogometas. A sigurno ti nije kriv niti nogomet kao sport, nogomet kao politika i nogomet kao neka prva sporedna stvar na svijetu, pa samim time niti ljudi vezani uz njega, ljudi koji zaradjuju od njega, koji zaradjuju na njemu i sl.
Malo su ti cudna (necu reci kriva) razmisljanja.... Ne znam sta bi vise rekao na ovu temu konstruktivno...
To sto su vrijednosti u drustvu od pamtivijeka izvrnute nije problem koji smo ti i ja prije par postova otkrili, to je samo [i]surova realnost[/i].
Pr. Vlatka Pokos i mediji -- -- kontraprimjer Na rubu znanosti i termin prikazivanja,..., pr. x^n -- -- lim(kontraprimjer) = 0 gdje limes ne ide u beskonacnost. :D
Get the point? :wink:
Meni i dalje nije jasno zasto mi i dalje [b]off[/b]topic-iramo :?:
Ovo je topic gdje glupo slavimo glupost da je >=11 vrlo dobro situiranih ljudi proslo na neko glupo europsko prvenstvo nekog tamo sporta i postoji sacica[size=7] (mosh si mislit da je [i]samo[/i] sacica)[/size] nas koji se veselimo iako [size=18][b]nemamo nikakvu novcanu dobit[/b][/size] iz sve te gluposti.
Sta ces, samo smo ljudi. :)

p.s. gO hRvAtSkA!!! nAsE jE eUrOpSkO! :) :P
Sve si sam rekao...(to bi znacilo da nemam vise pitanja, zasad Cool )
Jer, ti ne mozes umanjivat cinjenicu da su se svi ti igraci jako puno namucili da bi dosli tu gdje su danas, i tu mislim na jaaako placene nogometase i one manje placene, i njihov trud, rad, motivacija, zelja, volja, upornost, samopouzdanje i sl. ne mozes, pa cak bih rekao, ne smijes umanjivat→ pa samim time niti ljude koji vole nogomet, koji "uzaludno" trose vrijeme na nogomet gledajuci ga, igrajuci ga, navijajuci i sl.
Nitko ti nije kriv sto si upisao fakultet, a znas tko je kriv zasto ti tvoje znanje neces moci naplatiti kao sto ga naplacuje neki prosjecan nogometas. A sigurno ti nije kriv niti nogomet kao sport, nogomet kao politika i nogomet kao neka prva sporedna stvar na svijetu, pa samim time niti ljudi vezani uz njega, ljudi koji zaradjuju od njega, koji zaradjuju na njemu i sl.
Malo su ti cudna (necu reci kriva) razmisljanja.... Ne znam sta bi vise rekao na ovu temu konstruktivno...
To sto su vrijednosti u drustvu od pamtivijeka izvrnute nije problem koji smo ti i ja prije par postova otkrili, to je samo surova realnost.
Pr. Vlatka Pokos i mediji – -- kontraprimjer Na rubu znanosti i termin prikazivanja,..., pr. x^n – -- lim(kontraprimjer) = 0 gdje limes ne ide u beskonacnost. Very Happy
Get the point? Wink
Meni i dalje nije jasno zasto mi i dalje offtopic-iramo Question
Ovo je topic gdje glupo slavimo glupost da je >=11 vrlo dobro situiranih ljudi proslo na neko glupo europsko prvenstvo nekog tamo sporta i postoji sacica (mosh si mislit da je samo sacica) nas koji se veselimo iako nemamo nikakvu novcanu dobit iz sve te gluposti.
Sta ces, samo smo ljudi. Smile

p.s. gO hRvAtSkA!!! nAsE jE eUrOpSkO! Smile Razz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Stranica 3 / 5.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan