Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

HRVATSKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 23:41 pet, 23. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="13_mac"]A sigurno ti nije kriv niti nogomet kao sport, nogomet kao politika i nogomet kao neka prva sporedna stvar na svijetu, pa samim time niti ljudi vezani uz njega, ljudi koji zaradjuju od njega, koji zaradjuju na njemu i sl.[/quote]

to nisam nikad ni rekao. opet: ništa protiv nogometa i nogometaša.

[quote="13_mac"]Meni i dalje nije jasno zasto mi i dalje [b]off[/b]topic-iramo :?: [/quote]

nije ovo klasični offtopic. put nas je doveo dovde. :wink:
na kraju krajeva, nogomet je najvažnija sporedna stvar na svijetu - čudi da je samo jedan topic posvećen njemu. trebao bi imati svoj podforum 8)
[size=5]ovo se ne smije shvatiti ozbiljno[/size]

:luckast:
13_mac (napisa):
A sigurno ti nije kriv niti nogomet kao sport, nogomet kao politika i nogomet kao neka prva sporedna stvar na svijetu, pa samim time niti ljudi vezani uz njega, ljudi koji zaradjuju od njega, koji zaradjuju na njemu i sl.


to nisam nikad ni rekao. opet: ništa protiv nogometa i nogometaša.

13_mac (napisa):
Meni i dalje nije jasno zasto mi i dalje offtopic-iramo Question


nije ovo klasični offtopic. put nas je doveo dovde. Wink
na kraju krajeva, nogomet je najvažnija sporedna stvar na svijetu - čudi da je samo jedan topic posvećen njemu. trebao bi imati svoj podforum Cool
ovo se ne smije shvatiti ozbiljno

Luckast



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
13_mac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2006. (22:56:13)
Postovi: (D4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 12

PostPostano: 0:09 sub, 24. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Slazem se.[size=7](s tvojim sigom)[/size]



:rofl:
Slazem se.(s tvojim sigom)



Rolling On the Floor Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
gredicak
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2007. (13:23:54)
Postovi: (D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 1

PostPostano: 0:58 sub, 24. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goranm"][quote="andreao"]mene jedino smeta u nogometu, što nas svi gledaju svisoka. kao, ti si balkanac nemaš ti kaj meni pokazivati kak se igra nogomet. pun mi je kufer već toga. engleze je najviše pobijedio njihov ego i hvala bogu na nama što smo im očitali lekciju. prenapuhani narod. tolike pare daju za jednog igrača (ludi Abramović) a nikoji nije ništa pokazao u partiji. kad vidiš malo igrače, njihova 3 4 igrača koštaju ko naša cijela repka.[/quote]
Ali Abramoivč nije Englez. :lol: Inače, nije problem Engleza u igračima, problem je u [i]momčadi[/i] (u smislu momčadskog duha i igre). Njihovi igrači jesu kvalitetni i koštaju koliko koštaju jer svoje klubove plasiraju u razne lige prvaka, lige uefe itd. itd. (gdje klubovi zarađuju velik novac) što npr. naši igrači (trenutno) ne rade. Mislim da su Srna i Rakitić jedini Hrvati koji aktivno igraju u ligi prvaka ove godine, dok Engleza ima puno.

Što se mene tiče, nije ih pobijedio njihov ego, jer ipak dobar dio tih igrača su veliki profesionalci i znaju da je podcjenjivanje opasno. Pobijeđeni su jer im i [u]čitava[/u] obrana, koja je igrala zajedno zadnjih 5,6 godina i bila dobro uigrana, i [u]čitav[/u] napad nisu bili prisutni. Ni A.Cole, ni Ferdinand, ni Terry, ni G.Neville, ni Rooney, ni Owen, ni Heskey, a to je ogromni hendikep. Zamislite hrvatsku reprezentaciju bez 6 ili 7 ključnih igrača skupa s neiskusnim golmanom!

Ne bih htio umanjiti značaj te pobjede, ali me trenutno malo smeta forsiranje tvrdnje da je ta pobijeda "povijesni" rezultat, budući da su Englezi silom prilika igrali skoro pa sa drugo-razrednom postavom. Na primjer, pobijedili smo mi i Talijane odmah nakon što su osvojili svjetsko prvenstvo, i to u Itaiji (!), ali nitko ne pridodaje tom rezultatu važnost jer su možda dva ili tri igrača iz postave pobjednika svjetskog prvenstva tog dana igrali, dok je naša reprezentacija igrala uglavnom u punom sastavu.[/quote]

molim te nemoj pisat gluposti
goranm (napisa):
andreao (napisa):
mene jedino smeta u nogometu, što nas svi gledaju svisoka. kao, ti si balkanac nemaš ti kaj meni pokazivati kak se igra nogomet. pun mi je kufer već toga. engleze je najviše pobijedio njihov ego i hvala bogu na nama što smo im očitali lekciju. prenapuhani narod. tolike pare daju za jednog igrača (ludi Abramović) a nikoji nije ništa pokazao u partiji. kad vidiš malo igrače, njihova 3 4 igrača koštaju ko naša cijela repka.

Ali Abramoivč nije Englez. Laughing Inače, nije problem Engleza u igračima, problem je u momčadi (u smislu momčadskog duha i igre). Njihovi igrači jesu kvalitetni i koštaju koliko koštaju jer svoje klubove plasiraju u razne lige prvaka, lige uefe itd. itd. (gdje klubovi zarađuju velik novac) što npr. naši igrači (trenutno) ne rade. Mislim da su Srna i Rakitić jedini Hrvati koji aktivno igraju u ligi prvaka ove godine, dok Engleza ima puno.

Što se mene tiče, nije ih pobijedio njihov ego, jer ipak dobar dio tih igrača su veliki profesionalci i znaju da je podcjenjivanje opasno. Pobijeđeni su jer im i čitava obrana, koja je igrala zajedno zadnjih 5,6 godina i bila dobro uigrana, i čitav napad nisu bili prisutni. Ni A.Cole, ni Ferdinand, ni Terry, ni G.Neville, ni Rooney, ni Owen, ni Heskey, a to je ogromni hendikep. Zamislite hrvatsku reprezentaciju bez 6 ili 7 ključnih igrača skupa s neiskusnim golmanom!

Ne bih htio umanjiti značaj te pobjede, ali me trenutno malo smeta forsiranje tvrdnje da je ta pobijeda "povijesni" rezultat, budući da su Englezi silom prilika igrali skoro pa sa drugo-razrednom postavom. Na primjer, pobijedili smo mi i Talijane odmah nakon što su osvojili svjetsko prvenstvo, i to u Itaiji (!), ali nitko ne pridodaje tom rezultatu važnost jer su možda dva ili tri igrača iz postave pobjednika svjetskog prvenstva tog dana igrali, dok je naša reprezentacija igrala uglavnom u punom sastavu.


molim te nemoj pisat gluposti


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 5:35 sub, 24. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="gredicak"]molim te nemoj pisat gluposti[/quote]

A ti nemoj pisati "prazne" postove. :? Ili obrazlozi svoj stav ili ga drzi za sebe. :|
gredicak (napisa):
molim te nemoj pisat gluposti


A ti nemoj pisati "prazne" postove. Confused Ili obrazlozi svoj stav ili ga drzi za sebe. Neutral



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kljuki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 10. 2005. (13:36:53)
Postovi: (127)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
15 = 40 - 25
Lokacija: hotel yorba

PostPostano: 8:30 sub, 24. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="13_mac"]Slazem se.[size=7](s tvojim sigom)[/size]



:rofl:[/quote]

i ja se slazem, ma. pijemo za dva tjedna! 8)
13_mac (napisa):
Slazem se.(s tvojim sigom)



Rolling On the Floor Laughing


i ja se slazem, ma. pijemo za dva tjedna! Cool



_________________
If you decide to give up smoking and drinking, you don't actually live longer; it just seems longer.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
ronnie10
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 05. 2006. (15:32:40)
Postovi: (1D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 4
Lokacija: Bangladesh

PostPostano: 14:51 sub, 24. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goranm"][quote="andreao"]mene jedino smeta u nogometu, što nas svi gledaju svisoka. kao, ti si balkanac nemaš ti kaj meni pokazivati kak se igra nogomet. pun mi je kufer već toga. engleze je najviše pobijedio njihov ego i hvala bogu na nama što smo im očitali lekciju. prenapuhani narod. tolike pare daju za jednog igrača (ludi Abramović) a nikoji nije ništa pokazao u partiji. kad vidiš malo igrače, njihova 3 4 igrača koštaju ko naša cijela repka.[/quote]
Ali Abramoivč nije Englez. :lol: Inače, nije problem Engleza u igračima, problem je u [i]momčadi[/i] (u smislu momčadskog duha i igre). Njihovi igrači jesu kvalitetni i koštaju koliko koštaju jer svoje klubove plasiraju u razne lige prvaka, lige uefe itd. itd. (gdje klubovi zarađuju velik novac) što npr. naši igrači (trenutno) ne rade. Mislim da su Srna i Rakitić jedini Hrvati koji aktivno igraju u ligi prvaka ove godine, dok Engleza ima puno.

Što se mene tiče, nije ih pobijedio njihov ego, jer ipak dobar dio tih igrača su veliki profesionalci i znaju da je podcjenjivanje opasno. Pobijeđeni su jer im i [u]čitava[/u] obrana, koja je igrala zajedno zadnjih 5,6 godina i bila dobro uigrana, i [u]čitav[/u] napad nisu bili prisutni. Ni A.Cole, ni Ferdinand, ni Terry, ni G.Neville, ni Rooney, ni Owen, ni Heskey, a to je ogromni hendikep. Zamislite hrvatsku reprezentaciju bez 6 ili 7 ključnih igrača skupa s neiskusnim golmanom!

Ne bih htio umanjiti značaj te pobjede, ali me trenutno malo smeta forsiranje tvrdnje da je ta pobijeda "povijesni" rezultat, budući da su Englezi silom prilika igrali skoro pa sa drugo-razrednom postavom. Na primjer, pobijedili smo mi i Talijane odmah nakon što su osvojili svjetsko prvenstvo, i to u Itaiji (!), ali nitko ne pridodaje tom rezultatu važnost jer su možda dva ili tri igrača iz postave pobjednika svjetskog prvenstva tog dana igrali, dok je naša reprezentacija igrala uglavnom u punom sastavu.[/quote]

Prijatelju nemoj da ti moram nabrajat u kojim klubovima igraju ti njihovi drugorazredni obrambeni igrači i koje pare dobivaju.
Dvojica od njih (Lescott i Richards) su u [b]najboljoj[/b] momčadi prvenstva, a Richards je pred potpisivanjem ugovora sa kojim bi postao [b]najbolje plaćeni obrambeni[/b] igrač u svijetu.
Tako da nemoj pisat gluposti, a što se tiče golmana, ionako im nema tko drugi braniti (osim rupa robinsona i jamesa).
I ova pobjeda je povijesni uspjeh
goranm (napisa):
andreao (napisa):
mene jedino smeta u nogometu, što nas svi gledaju svisoka. kao, ti si balkanac nemaš ti kaj meni pokazivati kak se igra nogomet. pun mi je kufer već toga. engleze je najviše pobijedio njihov ego i hvala bogu na nama što smo im očitali lekciju. prenapuhani narod. tolike pare daju za jednog igrača (ludi Abramović) a nikoji nije ništa pokazao u partiji. kad vidiš malo igrače, njihova 3 4 igrača koštaju ko naša cijela repka.

Ali Abramoivč nije Englez. Laughing Inače, nije problem Engleza u igračima, problem je u momčadi (u smislu momčadskog duha i igre). Njihovi igrači jesu kvalitetni i koštaju koliko koštaju jer svoje klubove plasiraju u razne lige prvaka, lige uefe itd. itd. (gdje klubovi zarađuju velik novac) što npr. naši igrači (trenutno) ne rade. Mislim da su Srna i Rakitić jedini Hrvati koji aktivno igraju u ligi prvaka ove godine, dok Engleza ima puno.

Što se mene tiče, nije ih pobijedio njihov ego, jer ipak dobar dio tih igrača su veliki profesionalci i znaju da je podcjenjivanje opasno. Pobijeđeni su jer im i čitava obrana, koja je igrala zajedno zadnjih 5,6 godina i bila dobro uigrana, i čitav napad nisu bili prisutni. Ni A.Cole, ni Ferdinand, ni Terry, ni G.Neville, ni Rooney, ni Owen, ni Heskey, a to je ogromni hendikep. Zamislite hrvatsku reprezentaciju bez 6 ili 7 ključnih igrača skupa s neiskusnim golmanom!

Ne bih htio umanjiti značaj te pobjede, ali me trenutno malo smeta forsiranje tvrdnje da je ta pobijeda "povijesni" rezultat, budući da su Englezi silom prilika igrali skoro pa sa drugo-razrednom postavom. Na primjer, pobijedili smo mi i Talijane odmah nakon što su osvojili svjetsko prvenstvo, i to u Itaiji (!), ali nitko ne pridodaje tom rezultatu važnost jer su možda dva ili tri igrača iz postave pobjednika svjetskog prvenstva tog dana igrali, dok je naša reprezentacija igrala uglavnom u punom sastavu.


Prijatelju nemoj da ti moram nabrajat u kojim klubovima igraju ti njihovi drugorazredni obrambeni igrači i koje pare dobivaju.
Dvojica od njih (Lescott i Richards) su u najboljoj momčadi prvenstva, a Richards je pred potpisivanjem ugovora sa kojim bi postao najbolje plaćeni obrambeni igrač u svijetu.
Tako da nemoj pisat gluposti, a što se tiče golmana, ionako im nema tko drugi braniti (osim rupa robinsona i jamesa).
I ova pobjeda je povijesni uspjeh



_________________
DINAMO ZG
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
13_mac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2006. (22:56:13)
Postovi: (D4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 12

PostPostano: 15:06 sub, 24. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja bih rekao da je [u]veci[/u] povijesni uspjeh kad smo ih dobili u Zagrebu. :wink:
Slazes\te se? 8)


p.s.Dosdjose, uplasise se, pokisose - neprocijenjivo :rofl: :weee: )
Ja bih rekao da je veci povijesni uspjeh kad smo ih dobili u Zagrebu. Wink
Slazes\te se? Cool


p.s.Dosdjose, uplasise se, pokisose - neprocijenjivo Rolling On the Floor Laughing Weeeeeee!!!!!!!!!!! )




Zadnja promjena: 13_mac; 17:05 sub, 24. 11. 2007; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 15:38 sub, 24. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam vrlo oduševljen kaj su naši dobili Engleze, i to na Wembleyu, al ne znam kolko ima smisla pričat da je neka pobjeda u kvalifikacijama povijesni uspjeh...neke pobjede su naravno slađe i vrijednije od drugih (npr ova) ali ne bi nazvo svaku pobjedu nad nekom jakom reprezentacijom povijesnim uspjehom...povijesnim uspjehom smatram koliko puta se netko plasiro na raznorazna prvenstva, osvojena mjesta, itd...

3.mjesto u Francuskoj '98 je povijesni uspjeh.
To što se svake 2 godine plasiramo na svjetsko/europsko je povijesni uspjeh.
Pobjeda (pobjede) nad Englezima su uspjesi, slatke i velike pobjede, al ne bi ih nazvo povijesne (makar smo samo mi i Mađari prije 42 god slavili na Wembleyu)

Sve ima svoju težinu, al neki uspjesi su ipak 'teži' od drugih...
Ja sam vrlo oduševljen kaj su naši dobili Engleze, i to na Wembleyu, al ne znam kolko ima smisla pričat da je neka pobjeda u kvalifikacijama povijesni uspjeh...neke pobjede su naravno slađe i vrijednije od drugih (npr ova) ali ne bi nazvo svaku pobjedu nad nekom jakom reprezentacijom povijesnim uspjehom...povijesnim uspjehom smatram koliko puta se netko plasiro na raznorazna prvenstva, osvojena mjesta, itd...

3.mjesto u Francuskoj '98 je povijesni uspjeh.
To što se svake 2 godine plasiramo na svjetsko/europsko je povijesni uspjeh.
Pobjeda (pobjede) nad Englezima su uspjesi, slatke i velike pobjede, al ne bi ih nazvo povijesne (makar smo samo mi i Mađari prije 42 god slavili na Wembleyu)

Sve ima svoju težinu, al neki uspjesi su ipak 'teži' od drugih...



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
anam
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2007. (16:24:34)
Postovi: (B5)16
Sarma = la pohva - posuda
-30 = 8 - 38
Lokacija: My Hercegovina!!!!!

PostPostano: 16:36 sub, 24. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Primijetim da se žalite kako su nogometaši previše plaćeni, kako im je posvećena prevelika medijska pozornost a i vi ste im čak posvetili posebni topic :roll:
moje mišljenje je da su nogometaši malo precijenjeni al vjerujte da se nisu oni sami takvima napravili, pa i vi, i ja, i svi mi skupa smo to učinili, mi smo ti koji ih pratimo, buljimo 2h u tv gledajući kako naguravaju loptu po travnjaku, kad bi to jedan znanstvenik prikupio stadion od x tisuća ljudi da svi viču u jedan glas upravo za njega, :!:

zašto su toliko plaćeni, pa zato što ih mi sami toliko plaćamo, naravno da će jedan Abramović dati x milijuna za igrača koji će njegovu klubu donijet gledanost, pobjede, slavu a mi smo ti koji dajemo koliko god eura treba samo da bi mogli biti dio te atmosfere, pa tko je ujedinio čitavu Hrvatsku u srijedu navečer?

gledala sam emisije Gorana Milića o državama u Americi, kad god bi bilo koga upitao jel čuo za Hrvatsku prva asocijacija im je bio Šuker, ova pobjeda se možda i ne može nazvati povijesnom al je imala preveliki odjek jer je upravo ta mala zemlja Hrvatska izbacila iz EURA državu koja ga je praktički stvorila i morate priznati da to je velika stvar,
facts are facts :wink:
Primijetim da se žalite kako su nogometaši previše plaćeni, kako im je posvećena prevelika medijska pozornost a i vi ste im čak posvetili posebni topic Rolling Eyes
moje mišljenje je da su nogometaši malo precijenjeni al vjerujte da se nisu oni sami takvima napravili, pa i vi, i ja, i svi mi skupa smo to učinili, mi smo ti koji ih pratimo, buljimo 2h u tv gledajući kako naguravaju loptu po travnjaku, kad bi to jedan znanstvenik prikupio stadion od x tisuća ljudi da svi viču u jedan glas upravo za njega, Exclamation

zašto su toliko plaćeni, pa zato što ih mi sami toliko plaćamo, naravno da će jedan Abramović dati x milijuna za igrača koji će njegovu klubu donijet gledanost, pobjede, slavu a mi smo ti koji dajemo koliko god eura treba samo da bi mogli biti dio te atmosfere, pa tko je ujedinio čitavu Hrvatsku u srijedu navečer?

gledala sam emisije Gorana Milića o državama u Americi, kad god bi bilo koga upitao jel čuo za Hrvatsku prva asocijacija im je bio Šuker, ova pobjeda se možda i ne može nazvati povijesnom al je imala preveliki odjek jer je upravo ta mala zemlja Hrvatska izbacila iz EURA državu koja ga je praktički stvorila i morate priznati da to je velika stvar,
facts are facts Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
13_mac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2006. (22:56:13)
Postovi: (D4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 12

PostPostano: 17:10 sub, 24. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

anam, :kisscheek:
anam, Kiss on a cheek


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zofi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 10. 2007. (19:47:11)
Postovi: (22)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1
Lokacija: zg

PostPostano: 17:41 sub, 24. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

anam, lijepo receno :D
anam, lijepo receno Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
anam
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2007. (16:24:34)
Postovi: (B5)16
Sarma = la pohva - posuda
-30 = 8 - 38
Lokacija: My Hercegovina!!!!!

PostPostano: 17:42 sub, 24. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

thanks :2pivce:
thanks Neka zvone case!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
c_l
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2007. (12:28:28)
Postovi: (98)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 22 - 25

PostPostano: 17:49 sub, 24. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anam"]Primijetim da se žalite kako su nogometaši previše plaćeni, kako im je posvećena prevelika medijska pozornost a i vi ste im čak posvetili posebni topic :roll: [/quote]

mi nismo dio medija. ovo je mjesto za iznosenje stavova, kad vec ne mozemo to raditi na kavi s toliko razlicitih ljudi.

[quote="anam"]
moje mišljenje je da su nogometaši malo precijenjeni al vjerujte da se nisu oni sami takvima napravili, pa i vi, i ja, i svi mi skupa smo to učinili, mi smo ti koji ih pratimo, buljimo 2h u tv gledajući kako naguravaju loptu po travnjaku, kad bi to jedan znanstvenik prikupio stadion od x tisuća ljudi da svi viču u jedan glas upravo za njega, :!:[/quote]

tako funkcionira demokracija. "moras" izabrat nekog da radi stvari "umjesto" tebe al onda kad bandic i njegovi kompanjoni plate milijarde za nogometni stadion umjesto za bolnice, skole, biciklisticke staze, bas ne volim kad kazu da sam to sama kriva. jer nisam.

i ako bi taj znanstvenik radio nes zanimljivo, bih ga rado dosla pogledati :lol:

[quote="anam"]
zašto su toliko plaćeni, pa zato što ih mi sami toliko plaćamo, naravno da će jedan Abramović dati x milijuna za igrača koji će njegovu klubu donijet gledanost, pobjede, slavu a mi smo ti koji dajemo koliko god eura treba samo da bi mogli biti dio te atmosfere, pa tko je ujedinio čitavu Hrvatsku u srijedu navečer?[/quote]

ne pratim nogomet al bih imala puno vise postovanja prema ljudima koji ga toliko vole i placaju ne znam kolko eura za gledanje istog, da mi ne preparkiraju ulicu autima, ne zapishaju svakakva moguca mjesta u vlastitoj ulici, ne ostave na svakoj klupici u maximiru tonu limenki od pive i uniste tramvaje. znam da nisu svi navijaci isti (i moj stari obozava gledat utakmice) al ovo je ono sto direktno utjece na mene.

ujedinjenje?? hajduk vs dinamo je toliki idiotizam da nemam prave rijeci za to izrazit. mrznje malo previse za 2 kluba ISTE drzave.

[quote="anam"]
gledala sam emisije Gorana Milića o državama u Americi, kad god bi bilo koga upitao jel čuo za Hrvatsku prva asocijacija im je bio Šuker, ova pobjeda se možda i ne može nazvati povijesnom al je imala preveliki odjek jer je upravo ta mala zemlja Hrvatska izbacila iz EURA državu koja ga je praktički stvorila i morate priznati da to je velika stvar,
facts are facts :wink: [/quote]

i to je tuzno: da hrv znaju po nogometu. al istina je da su saznali za nju preko toga, tu se slazemo.
anam (napisa):
Primijetim da se žalite kako su nogometaši previše plaćeni, kako im je posvećena prevelika medijska pozornost a i vi ste im čak posvetili posebni topic Rolling Eyes


mi nismo dio medija. ovo je mjesto za iznosenje stavova, kad vec ne mozemo to raditi na kavi s toliko razlicitih ljudi.

anam (napisa):

moje mišljenje je da su nogometaši malo precijenjeni al vjerujte da se nisu oni sami takvima napravili, pa i vi, i ja, i svi mi skupa smo to učinili, mi smo ti koji ih pratimo, buljimo 2h u tv gledajući kako naguravaju loptu po travnjaku, kad bi to jedan znanstvenik prikupio stadion od x tisuća ljudi da svi viču u jedan glas upravo za njega, Exclamation


tako funkcionira demokracija. "moras" izabrat nekog da radi stvari "umjesto" tebe al onda kad bandic i njegovi kompanjoni plate milijarde za nogometni stadion umjesto za bolnice, skole, biciklisticke staze, bas ne volim kad kazu da sam to sama kriva. jer nisam.

i ako bi taj znanstvenik radio nes zanimljivo, bih ga rado dosla pogledati Laughing

anam (napisa):

zašto su toliko plaćeni, pa zato što ih mi sami toliko plaćamo, naravno da će jedan Abramović dati x milijuna za igrača koji će njegovu klubu donijet gledanost, pobjede, slavu a mi smo ti koji dajemo koliko god eura treba samo da bi mogli biti dio te atmosfere, pa tko je ujedinio čitavu Hrvatsku u srijedu navečer?


ne pratim nogomet al bih imala puno vise postovanja prema ljudima koji ga toliko vole i placaju ne znam kolko eura za gledanje istog, da mi ne preparkiraju ulicu autima, ne zapishaju svakakva moguca mjesta u vlastitoj ulici, ne ostave na svakoj klupici u maximiru tonu limenki od pive i uniste tramvaje. znam da nisu svi navijaci isti (i moj stari obozava gledat utakmice) al ovo je ono sto direktno utjece na mene.

ujedinjenje?? hajduk vs dinamo je toliki idiotizam da nemam prave rijeci za to izrazit. mrznje malo previse za 2 kluba ISTE drzave.

anam (napisa):

gledala sam emisije Gorana Milića o državama u Americi, kad god bi bilo koga upitao jel čuo za Hrvatsku prva asocijacija im je bio Šuker, ova pobjeda se možda i ne može nazvati povijesnom al je imala preveliki odjek jer je upravo ta mala zemlja Hrvatska izbacila iz EURA državu koja ga je praktički stvorila i morate priznati da to je velika stvar,
facts are facts Wink


i to je tuzno: da hrv znaju po nogometu. al istina je da su saznali za nju preko toga, tu se slazemo.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 17:52 sub, 24. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ronnie10"]
Prijatelju nemoj da ti moram nabrajat u kojim klubovima igraju ti njihovi drugorazredni obrambeni igrači i koje pare dobivaju.
Dvojica od njih (Lescott i Richards) su u [b]najboljoj[/b] momčadi prvenstva, a Richards je pred potpisivanjem ugovora sa kojim bi postao [b]najbolje plaćeni obrambeni[/b] igrač u svijetu.
Tako da nemoj pisat gluposti, a što se tiče golmana, ionako im nema tko drugi braniti (osim rupa robinsona i jamesa).[/quote]
Kao prvo, ja nisam rekao da su ti igrači drugorazredni, već da je postava drugorazredna, što i je, naravno, u odnosu na njihovu prvu postavu kada je u punoj snazi. Da su Cole, Terry, Ferdinand i Neville imali mogućnost igrati, ti igrači ne bi vidjeli Wembley.

Kao drugo, Lescott ima punih [b]4[/b] nastupa za Englesku, uključujući utakmicu protiv Hrvatske, a prvi nastup je ostvario 13.10.07! Znači za englesku nije ni igrao do prije mjesec dana. Richards ima [b]19[/b] godina i [b]11[/b] nastupa za Englesku, uključujući utakmicu protiv Hrvatske, a kada je Gary Neville zdrav, Richards nema šanse za ulazak u prvu postavu. Njih dvojica mogu imati kakav god ugovor sa svojim klubovima i koju god nagradu, ali da su uigrani s ostalim suigračima u reprezentaciji i puni iskustva - nisu!
Isto tako, Wayne Bridge je rezerva za A.Colea i u klubu i u reprezentaciji, a pošteno se nije naigrao do prije 3, 4 tjedna otkako se Cole ozlijedio. Jedini sa nekim iskustvom u toj šupljoj obrani je bio Campbell, koji je igrač u godinama i nije na vrhuncu ni forme ni fizičke spremnosti već neko dulje vrijeme, što se vidjelo po tome kako su ga i Olić i Eduardo pretrčavali.
Rezultat je velik, ali budimo realni - više od pola uigrane momčadi im je falilo i to je bio glavni razlog zašto su izgubili. A ako je ta pobjeda povijesna, onda su pobjede protiv Italije (i odmah nakon što su bili 2. na svijetu i kada su bili 1. na svijetu) veći rezultati od ovog.
ronnie10 (napisa):

Prijatelju nemoj da ti moram nabrajat u kojim klubovima igraju ti njihovi drugorazredni obrambeni igrači i koje pare dobivaju.
Dvojica od njih (Lescott i Richards) su u najboljoj momčadi prvenstva, a Richards je pred potpisivanjem ugovora sa kojim bi postao najbolje plaćeni obrambeni igrač u svijetu.
Tako da nemoj pisat gluposti, a što se tiče golmana, ionako im nema tko drugi braniti (osim rupa robinsona i jamesa).

Kao prvo, ja nisam rekao da su ti igrači drugorazredni, već da je postava drugorazredna, što i je, naravno, u odnosu na njihovu prvu postavu kada je u punoj snazi. Da su Cole, Terry, Ferdinand i Neville imali mogućnost igrati, ti igrači ne bi vidjeli Wembley.

Kao drugo, Lescott ima punih 4 nastupa za Englesku, uključujući utakmicu protiv Hrvatske, a prvi nastup je ostvario 13.10.07! Znači za englesku nije ni igrao do prije mjesec dana. Richards ima 19 godina i 11 nastupa za Englesku, uključujući utakmicu protiv Hrvatske, a kada je Gary Neville zdrav, Richards nema šanse za ulazak u prvu postavu. Njih dvojica mogu imati kakav god ugovor sa svojim klubovima i koju god nagradu, ali da su uigrani s ostalim suigračima u reprezentaciji i puni iskustva - nisu!
Isto tako, Wayne Bridge je rezerva za A.Colea i u klubu i u reprezentaciji, a pošteno se nije naigrao do prije 3, 4 tjedna otkako se Cole ozlijedio. Jedini sa nekim iskustvom u toj šupljoj obrani je bio Campbell, koji je igrač u godinama i nije na vrhuncu ni forme ni fizičke spremnosti već neko dulje vrijeme, što se vidjelo po tome kako su ga i Olić i Eduardo pretrčavali.
Rezultat je velik, ali budimo realni - više od pola uigrane momčadi im je falilo i to je bio glavni razlog zašto su izgubili. A ako je ta pobjeda povijesna, onda su pobjede protiv Italije (i odmah nakon što su bili 2. na svijetu i kada su bili 1. na svijetu) veći rezultati od ovog.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
anam
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2007. (16:24:34)
Postovi: (B5)16
Sarma = la pohva - posuda
-30 = 8 - 38
Lokacija: My Hercegovina!!!!!

PostPostano: 18:04 sub, 24. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

A čuj to šta se tiče nepoštivanja to ti je samo stvar nekulture i vandalizma, a ne znam kako je nogomet mogao tome pridonijet, nekulturna smo nacija, a nogomet nema veze s tim, to ti je isto kao šta će te netko na pješačkom prije ubit nego se zaustavit da ti prijeđeš ulicu, ili će parkirat svoj jedan bmw na dva mjesta za invalide :(

to je samo do ljudi, do njihovog odgoja, isto tako se oni ponašaju i u kafićima i bilo gdje drugo....
A čuj to šta se tiče nepoštivanja to ti je samo stvar nekulture i vandalizma, a ne znam kako je nogomet mogao tome pridonijet, nekulturna smo nacija, a nogomet nema veze s tim, to ti je isto kao šta će te netko na pješačkom prije ubit nego se zaustavit da ti prijeđeš ulicu, ili će parkirat svoj jedan bmw na dva mjesta za invalide Sad

to je samo do ljudi, do njihovog odgoja, isto tako se oni ponašaju i u kafićima i bilo gdje drugo....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 18:07 sub, 24. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Naravno da se ne mogu uspoređivat pojedini igrači, al na kraju krajeva nije ni bitno ko je igro...nisu ni šimić i šimunić svjetska klasa igrači (šimić se vjerojatno ni ne sjeća kak je igrat u dresu različitim od reprezentativnog)...al svejedno je ova pobjeda velika zbog važnosti utakmice. a tu važnost ne umanjuje činjenica da je igro lescott a ne terry ili ferdinand. Englezi su dali najjače u tom trenutku, i mi smo dali, mi pobijedili, zasluženo, i zato je to velika pobjeda. Baš zbog važnosti...bilo bi teže da je igrala 1.postava, al svejedno su oni koji su igrali dali sve kaj su mogli u tom trenu, za Englesku, al im to nije bilo dosta jer smo mi bili bolji. Sad mogu svi bit doma, obuć dresove, uzet koju gajbu piva i gledat europsko na telki.

Ajmo Hrvatska :croatia:
Naravno da se ne mogu uspoređivat pojedini igrači, al na kraju krajeva nije ni bitno ko je igro...nisu ni šimić i šimunić svjetska klasa igrači (šimić se vjerojatno ni ne sjeća kak je igrat u dresu različitim od reprezentativnog)...al svejedno je ova pobjeda velika zbog važnosti utakmice. a tu važnost ne umanjuje činjenica da je igro lescott a ne terry ili ferdinand. Englezi su dali najjače u tom trenutku, i mi smo dali, mi pobijedili, zasluženo, i zato je to velika pobjeda. Baš zbog važnosti...bilo bi teže da je igrala 1.postava, al svejedno su oni koji su igrali dali sve kaj su mogli u tom trenu, za Englesku, al im to nije bilo dosta jer smo mi bili bolji. Sad mogu svi bit doma, obuć dresove, uzet koju gajbu piva i gledat europsko na telki.

Ajmo Hrvatska Hrvatska



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
anam
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2007. (16:24:34)
Postovi: (B5)16
Sarma = la pohva - posuda
-30 = 8 - 38
Lokacija: My Hercegovina!!!!!

PostPostano: 18:25 sub, 24. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne diraj mi Šimića Luuka, to mi je rodicin muž :P
Ne diraj mi Šimića Luuka, to mi je rodicin muž Razz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 18:41 sub, 24. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Niti ga ne želim dirat. Uzmi si ga ti. ;)

Samo kažem da već jaaaaaaaa...aaako dugo nije igro u milanu...možda eventualno na treningu ak im je falio koji za 5 na 5...pa ga stavili na gol...hehe :lol:
Niti ga ne želim dirat. Uzmi si ga ti. Wink

Samo kažem da već jaaaaaaaa...aaako dugo nije igro u milanu...možda eventualno na treningu ak im je falio koji za 5 na 5...pa ga stavili na gol...hehe Laughing



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
gredicak
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2007. (13:23:54)
Postovi: (D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 1

PostPostano: 18:46 sub, 24. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Luuka"]Naravno da se ne mogu uspoređivat pojedini igrači, al na kraju krajeva nije ni bitno ko je igro...nisu ni šimić i šimunić svjetska klasa igrači (šimić se vjerojatno ni ne sjeća kak je igrat u dresu različitim od reprezentativnog)...al svejedno je ova pobjeda velika zbog važnosti utakmice. a tu važnost ne umanjuje činjenica da je igro lescott a ne terry ili ferdinand. Englezi su dali najjače u tom trenutku, i mi smo dali, mi pobijedili, zasluženo, i zato je to velika pobjeda. Baš zbog važnosti...bilo bi teže da je igrala 1.postava, al svejedno su oni koji su igrali dali sve kaj su mogli u tom trenu, za Englesku, al im to nije bilo dosta jer smo mi bili bolji. Sad mogu svi bit doma, obuć dresove, uzet koju gajbu piva i gledat europsko na telki.

Ajmo Hrvatska :croatia:[/quote]

Luka pa nemoj ljudima na ovom forumu objašnjavat te stvari. Oni imaju neku drugu spiku,niti ne prate nogomet niti ne vole nogomet. Vole neke druge stvari,ali se volim nasmijat nakon napornog dana čitajući njihova razmišljanja. :wink:
Luuka (napisa):
Naravno da se ne mogu uspoređivat pojedini igrači, al na kraju krajeva nije ni bitno ko je igro...nisu ni šimić i šimunić svjetska klasa igrači (šimić se vjerojatno ni ne sjeća kak je igrat u dresu različitim od reprezentativnog)...al svejedno je ova pobjeda velika zbog važnosti utakmice. a tu važnost ne umanjuje činjenica da je igro lescott a ne terry ili ferdinand. Englezi su dali najjače u tom trenutku, i mi smo dali, mi pobijedili, zasluženo, i zato je to velika pobjeda. Baš zbog važnosti...bilo bi teže da je igrala 1.postava, al svejedno su oni koji su igrali dali sve kaj su mogli u tom trenu, za Englesku, al im to nije bilo dosta jer smo mi bili bolji. Sad mogu svi bit doma, obuć dresove, uzet koju gajbu piva i gledat europsko na telki.

Ajmo Hrvatska Hrvatska


Luka pa nemoj ljudima na ovom forumu objašnjavat te stvari. Oni imaju neku drugu spiku,niti ne prate nogomet niti ne vole nogomet. Vole neke druge stvari,ali se volim nasmijat nakon napornog dana čitajući njihova razmišljanja. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
anam
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2007. (16:24:34)
Postovi: (B5)16
Sarma = la pohva - posuda
-30 = 8 - 38
Lokacija: My Hercegovina!!!!!

PostPostano: 18:54 sub, 24. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

:tstnd:
Luuka
To se tak ne dela
Luuka


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Stranica 4 / 5.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan