Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

HRVATSKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ronnie10
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 05. 2006. (15:32:40)
Postovi: (1D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 4
Lokacija: Bangladesh

PostPostano: 19:48 sub, 24. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goranm"][quote="ronnie10"]
Prijatelju nemoj da ti moram nabrajat u kojim klubovima igraju ti njihovi drugorazredni obrambeni igrači i koje pare dobivaju.
Dvojica od njih (Lescott i Richards) su u [b]najboljoj[/b] momčadi prvenstva, a Richards je pred potpisivanjem ugovora sa kojim bi postao [b]najbolje plaćeni obrambeni[/b] igrač u svijetu.
Tako da nemoj pisat gluposti, a što se tiče golmana, ionako im nema tko drugi braniti (osim rupa robinsona i jamesa).[/quote]
Kao prvo, ja nisam rekao da su ti igrači drugorazredni, već da je postava drugorazredna, što i je, naravno, u odnosu na njihovu prvu postavu kada je u punoj snazi. Da su Cole, Terry, Ferdinand i Neville imali mogućnost igrati, ti igrači ne bi vidjeli Wembley.

Kao drugo, Lescott ima punih [b]4[/b] nastupa za Englesku, uključujući utakmicu protiv Hrvatske, a prvi nastup je ostvario 13.10.07! Znači za englesku nije ni igrao do prije mjesec dana. Richards ima [b]19[/b] godina i [b]11[/b] nastupa za Englesku, uključujući utakmicu protiv Hrvatske, a kada je Gary Neville zdrav, Richards nema šanse za ulazak u prvu postavu. Njih dvojica mogu imati kakav god ugovor sa svojim klubovima i koju god nagradu, ali da su uigrani s ostalim suigračima u reprezentaciji i puni iskustva - nisu!
Isto tako, Wayne Bridge je rezerva za A.Colea i u klubu i u reprezentaciji, a pošteno se nije naigrao do prije 3, 4 tjedna otkako se Cole ozlijedio. Jedini sa nekim iskustvom u toj šupljoj obrani je bio Campbell, koji je igrač u godinama i nije na vrhuncu ni forme ni fizičke spremnosti već neko dulje vrijeme, što se vidjelo po tome kako su ga i Olić i Eduardo pretrčavali.
Rezultat je velik, ali budimo realni - više od pola uigrane momčadi im je falilo i to je bio glavni razlog zašto su izgubili. A ako je ta pobjeda povijesna, onda su pobjede protiv Italije (i odmah nakon što su bili 2. na svijetu i kada su bili 1. na svijetu) veći rezultati od ovog.[/quote]

A jesi se našao filozofirat.
Pa ta tvoja [b]prva postava [/b]je igrala u Maksimiru pa smo ih ipak dobili.
Koje su ti ti fore, da nije Ferdinand ozlijeđen, da nije Cole ozlijeđen, da Lampard igra kao prije 2 godine... da baba ima k(brkove) bila bi Mirko.
Inače Englezi imaju 5 [b]profesionalnih[/b] liga , a mi imamo 5 profesionalnih klubova u našoj [b]ljigi[/b]. tako da njima nije problem nać igrače.
A to šta ti kažeš da Richards ne bi igrao da je Neville zdrav to govori da uopće ne pratiš Premiership (a za ostale lige ne znam).

Relax & Enjoy (H) :swing:
goranm (napisa):
ronnie10 (napisa):

Prijatelju nemoj da ti moram nabrajat u kojim klubovima igraju ti njihovi drugorazredni obrambeni igrači i koje pare dobivaju.
Dvojica od njih (Lescott i Richards) su u najboljoj momčadi prvenstva, a Richards je pred potpisivanjem ugovora sa kojim bi postao najbolje plaćeni obrambeni igrač u svijetu.
Tako da nemoj pisat gluposti, a što se tiče golmana, ionako im nema tko drugi braniti (osim rupa robinsona i jamesa).

Kao prvo, ja nisam rekao da su ti igrači drugorazredni, već da je postava drugorazredna, što i je, naravno, u odnosu na njihovu prvu postavu kada je u punoj snazi. Da su Cole, Terry, Ferdinand i Neville imali mogućnost igrati, ti igrači ne bi vidjeli Wembley.

Kao drugo, Lescott ima punih 4 nastupa za Englesku, uključujući utakmicu protiv Hrvatske, a prvi nastup je ostvario 13.10.07! Znači za englesku nije ni igrao do prije mjesec dana. Richards ima 19 godina i 11 nastupa za Englesku, uključujući utakmicu protiv Hrvatske, a kada je Gary Neville zdrav, Richards nema šanse za ulazak u prvu postavu. Njih dvojica mogu imati kakav god ugovor sa svojim klubovima i koju god nagradu, ali da su uigrani s ostalim suigračima u reprezentaciji i puni iskustva - nisu!
Isto tako, Wayne Bridge je rezerva za A.Colea i u klubu i u reprezentaciji, a pošteno se nije naigrao do prije 3, 4 tjedna otkako se Cole ozlijedio. Jedini sa nekim iskustvom u toj šupljoj obrani je bio Campbell, koji je igrač u godinama i nije na vrhuncu ni forme ni fizičke spremnosti već neko dulje vrijeme, što se vidjelo po tome kako su ga i Olić i Eduardo pretrčavali.
Rezultat je velik, ali budimo realni - više od pola uigrane momčadi im je falilo i to je bio glavni razlog zašto su izgubili. A ako je ta pobjeda povijesna, onda su pobjede protiv Italije (i odmah nakon što su bili 2. na svijetu i kada su bili 1. na svijetu) veći rezultati od ovog.


A jesi se našao filozofirat.
Pa ta tvoja prva postava je igrala u Maksimiru pa smo ih ipak dobili.
Koje su ti ti fore, da nije Ferdinand ozlijeđen, da nije Cole ozlijeđen, da Lampard igra kao prije 2 godine... da baba ima k(brkove) bila bi Mirko.
Inače Englezi imaju 5 profesionalnih liga , a mi imamo 5 profesionalnih klubova u našoj ljigi. tako da njima nije problem nać igrače.
A to šta ti kažeš da Richards ne bi igrao da je Neville zdrav to govori da uopće ne pratiš Premiership (a za ostale lige ne znam).

Relax & Enjoy (H) Ljuljacka



_________________
DINAMO ZG
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 19:54 sub, 24. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kaj nije Ferdinand pod kartonima bio? Jer danas je igrao protiv Boltona...nažalost Man U je izgubio... :cry:

A uspoređivat englesku(e) ligu(e) s našom nema smisla... :roll: i Dinamo koji rastura kod nas, u Engleskom Premiershipu bi bio negdje u sredini (ako)...

Naši dečki su odigrali hrabro i pobijedili. I točka. :klapklap:
Kaj nije Ferdinand pod kartonima bio? Jer danas je igrao protiv Boltona...nažalost Man U je izgubio... Crying or Very sad

A uspoređivat englesku(e) ligu(e) s našom nema smisla... Rolling Eyes i Dinamo koji rastura kod nas, u Engleskom Premiershipu bi bio negdje u sredini (ako)...

Naši dečki su odigrali hrabro i pobijedili. I točka. Toooooo, majstoreeeee!



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 20:51 sub, 24. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ronnie10"]Pa ta tvoja [b]prva postava [/b]je igrala u Maksimiru pa smo ih ipak dobili.[/quote]
Jesmo, ali ne pričamo o toj utakmici nego o onoj na Wembleyu.
[quote]Koje su ti ti fore, da nije Ferdinand ozlijeđen, da nije Cole ozlijeđen, da Lampard igra kao prije 2 godine... da baba ima k(brkove) bila bi Mirko.
Inače Englezi imaju 5 [b]profesionalnih[/b] liga , a mi imamo 5 profesionalnih klubova u našoj [b]ljigi[/b]. tako da njima nije problem nać igrače.[/quote]
Nisu mi nikakve fore niti pokušavam tvrditi što bi bilo kad bi bilo. Kažem da je meni bezveze što se o utakmici priča kao o povijesnoj, jer glavni argument zbog kojeg se utakmica proziva povijesnom je ta da smo dobili [b]moćne[/b] Engleze na njihovom terenu - da, dobili smo ih, ali u ne baš tako moćnom sastavu kao inače. Kao usporedbu sam naveo utakmicu s Italijom gdje smo ih pobijedili 0-2 odmah nakon svjetskog prvenstva, a ta utakmica se ne naziva povijesnom iako su za nas potpuno isti uvjeti bili - nismo imali što za izgubiti i protivnik nije bio u punom sastavu.

[quote]A to šta ti kažeš da Richards ne bi igrao da je Neville zdrav to govori da uopće ne pratiš Premiership (a za ostale lige ne znam).[/quote]
A kad je zadnji put Richards dobio prednost ispred Nevillea? :?
ronnie10 (napisa):
Pa ta tvoja prva postava je igrala u Maksimiru pa smo ih ipak dobili.

Jesmo, ali ne pričamo o toj utakmici nego o onoj na Wembleyu.
Citat:
Koje su ti ti fore, da nije Ferdinand ozlijeđen, da nije Cole ozlijeđen, da Lampard igra kao prije 2 godine... da baba ima k(brkove) bila bi Mirko.
Inače Englezi imaju 5 profesionalnih liga , a mi imamo 5 profesionalnih klubova u našoj ljigi. tako da njima nije problem nać igrače.

Nisu mi nikakve fore niti pokušavam tvrditi što bi bilo kad bi bilo. Kažem da je meni bezveze što se o utakmici priča kao o povijesnoj, jer glavni argument zbog kojeg se utakmica proziva povijesnom je ta da smo dobili moćne Engleze na njihovom terenu - da, dobili smo ih, ali u ne baš tako moćnom sastavu kao inače. Kao usporedbu sam naveo utakmicu s Italijom gdje smo ih pobijedili 0-2 odmah nakon svjetskog prvenstva, a ta utakmica se ne naziva povijesnom iako su za nas potpuno isti uvjeti bili - nismo imali što za izgubiti i protivnik nije bio u punom sastavu.

Citat:
A to šta ti kažeš da Richards ne bi igrao da je Neville zdrav to govori da uopće ne pratiš Premiership (a za ostale lige ne znam).

A kad je zadnji put Richards dobio prednost ispred Nevillea? Confused



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 21:09 sub, 24. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Luuka"]Naravno da se ne mogu uspoređivat pojedini igrači, al na kraju krajeva nije ni bitno ko je igro...nisu ni šimić i šimunić svjetska klasa igrači (šimić se vjerojatno ni ne sjeća kak je igrat u dresu različitim od reprezentativnog)...al svejedno je ova pobjeda velika zbog važnosti utakmice. a tu važnost ne umanjuje činjenica da je igro lescott a ne terry ili ferdinand. Englezi su dali najjače u tom trenutku, i mi smo dali, mi pobijedili, zasluženo, i zato je to velika pobjeda. Baš zbog važnosti...bilo bi teže da je igrala 1.postava, al svejedno su oni koji su igrali dali sve kaj su mogli u tom trenu, za Englesku, al im to nije bilo dosta jer smo mi bili bolji.[/quote]
Da se ponovim - ja tvrdim da su Englezi izgubili jer nisu imali ni uigranu obranu ni uigrani napad i ponajviše što im je pola pripremane momčadi otpalo tjedan dana uoči utakmice (i [b]ne[/b] tvrdim da bi u suprotnome pobijedili ili ne bi izgubili ili bi isto izgubili!!), a ne zato što imaju bolje ili lošije ili skuplje ili bahatije igrače. Šimić i Šimunić su barem 35 utakmica u reprezentaciji zajedno odigrali, što je barem 31 utakmica više nego Lescott i društvo, a faktor uigranosti je svakako najvažnija stvar u svakom momčadskom sportu. Tako da je puno bitnija uigranost nego individualna kvaliteta. Slažem se da je utakmica bila velika (nisam niti tvrdio suprotno), ali da je povijesno grandiozna - nije. Zašto? Zato što Englezi nisu bili u punom sastavu.

Podizanje ovog rezultata u nebesa može eventualno i naštetiti momčadi jer ih se uvjerava da su igrali protiv i pobijedili puno nadmoćnijeg protivnika nego što je objektivno bio. No Bilić je tip smirenog trenera i siguran sam da će, ako se pojavi potreba, spustiti igrače na zemlju.
Luuka (napisa):
Naravno da se ne mogu uspoređivat pojedini igrači, al na kraju krajeva nije ni bitno ko je igro...nisu ni šimić i šimunić svjetska klasa igrači (šimić se vjerojatno ni ne sjeća kak je igrat u dresu različitim od reprezentativnog)...al svejedno je ova pobjeda velika zbog važnosti utakmice. a tu važnost ne umanjuje činjenica da je igro lescott a ne terry ili ferdinand. Englezi su dali najjače u tom trenutku, i mi smo dali, mi pobijedili, zasluženo, i zato je to velika pobjeda. Baš zbog važnosti...bilo bi teže da je igrala 1.postava, al svejedno su oni koji su igrali dali sve kaj su mogli u tom trenu, za Englesku, al im to nije bilo dosta jer smo mi bili bolji.

Da se ponovim - ja tvrdim da su Englezi izgubili jer nisu imali ni uigranu obranu ni uigrani napad i ponajviše što im je pola pripremane momčadi otpalo tjedan dana uoči utakmice (i ne tvrdim da bi u suprotnome pobijedili ili ne bi izgubili ili bi isto izgubili!!), a ne zato što imaju bolje ili lošije ili skuplje ili bahatije igrače. Šimić i Šimunić su barem 35 utakmica u reprezentaciji zajedno odigrali, što je barem 31 utakmica više nego Lescott i društvo, a faktor uigranosti je svakako najvažnija stvar u svakom momčadskom sportu. Tako da je puno bitnija uigranost nego individualna kvaliteta. Slažem se da je utakmica bila velika (nisam niti tvrdio suprotno), ali da je povijesno grandiozna - nije. Zašto? Zato što Englezi nisu bili u punom sastavu.

Podizanje ovog rezultata u nebesa može eventualno i naštetiti momčadi jer ih se uvjerava da su igrali protiv i pobijedili puno nadmoćnijeg protivnika nego što je objektivno bio. No Bilić je tip smirenog trenera i siguran sam da će, ako se pojavi potreba, spustiti igrače na zemlju.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 22:13 sub, 24. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goranm"]Slažem se da je utakmica bila velika (nisam niti tvrdio suprotno), ali da je povijesno grandiozna - nije. Zašto? Zato što Englezi nisu bili u punom sastavu.[/quote]

Slažem se u prvom dijelu ovog citata...ni ja ne kažem da je to povijesna pobjeda, samo da je ful slatka i dobra...reko sam već kaj ja smatram povijesnom pobjedom, a to pobjeda u kvalifikacijama definitivno nije...i da su igrali u punom sastavu, ne bi reko da je to nešto povijesno bitno...al da je pobjeda velika i da je odjeknula, to definitivno je.

Ja bi za povijesnu pobjedu istaknuo pobjedu protiv Nizozemaca '98.
goranm (napisa):
Slažem se da je utakmica bila velika (nisam niti tvrdio suprotno), ali da je povijesno grandiozna - nije. Zašto? Zato što Englezi nisu bili u punom sastavu.


Slažem se u prvom dijelu ovog citata...ni ja ne kažem da je to povijesna pobjeda, samo da je ful slatka i dobra...reko sam već kaj ja smatram povijesnom pobjedom, a to pobjeda u kvalifikacijama definitivno nije...i da su igrali u punom sastavu, ne bi reko da je to nešto povijesno bitno...al da je pobjeda velika i da je odjeknula, to definitivno je.

Ja bi za povijesnu pobjedu istaknuo pobjedu protiv Nizozemaca '98.



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
pssst
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (18:09:32)
Postovi: (4C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 6

PostPostano: 22:46 sub, 24. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

@goranm:
Pa kak uopće možeš uspoređivati prijateljsku utakmicu u livornu protiv italije sa ovom na wemleyu???? ova tekma u livornu će ostati zapamćena jedino po formiranju simbola na tribinama!
A hrvatka pobjeda na wembleyu spada među 3 najveće u povjesti ( uz 3:0 protiv njemačke `98, i 2:1 protiv italije 2002.)! Pogledaj koji su igrači bili englezima na klupi (beckham, bent...). I ti englezi ne idu na euro samo zbog nas!

I spominješ fantomsku uigranost šimića i šimunića, pa čovječe zbog šimunića smo skoro izgubili.
@goranm:
Pa kak uopće možeš uspoređivati prijateljsku utakmicu u livornu protiv italije sa ovom na wemleyu???? ova tekma u livornu će ostati zapamćena jedino po formiranju simbola na tribinama!
A hrvatka pobjeda na wembleyu spada među 3 najveće u povjesti ( uz 3:0 protiv njemačke `98, i 2:1 protiv italije 2002.)! Pogledaj koji su igrači bili englezima na klupi (beckham, bent...). I ti englezi ne idu na euro samo zbog nas!

I spominješ fantomsku uigranost šimića i šimunića, pa čovječe zbog šimunića smo skoro izgubili.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 3:36 ned, 25. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pssst"]@goranm:
Pa kak uopće možeš uspoređivati prijateljsku utakmicu u livornu protiv italije sa ovom na wemleyu????[/quote]
Zato što su uvjeti za reprezentaciju bili isti - nisu imali što za izgubiti i protivnik im je bilo svjetski prvak u znatno oslabljenom sastavom. Uostalom, nije da su prijateljske utakmice za bezveze, i za njih se dobivaju bodovi za rang na FIFA ljestvici.

[quote]A hrvatka pobjeda na wembleyu spada među 3 najveće u povjesti ( uz 3:0 protiv njemačke `98, i 2:1 protiv italije 2002.)![/quote]A što je s pobjedom protiv nizozemaca s kojom smo osvojili 3. mjesto na svijetu? ;) S pobjedom od 3:0 protiv Danaca dok su bili europski prvaci? Pobjedom protiv Ukrajine pomoću koje se Hrvatska prvi puta plasirala na svjetsko prvenstvo? ;) Pobjeda protiv Jamajke koja je bila prva pobjeda Hrvatske na svjetskom prvenstvu? :)

[quote]Pogledaj koji su igrači bili englezima na klupi (beckham, bent...).[/quote]
Opet se ponavljam - koji god igrači bili na klupi, svejedno im je 6 ili 7 standardnih prvotimaca falilo. Beckham je igrao dok ja pričam o onima koji nisu, a Bent je odigrao sve skupa 3 utakmice za reprezentaciju i trenutno niti nije prvi izbor za Tottenham, a za Englesku dolazi u obzir tek nakon Rooneya, Owena, Heskeya, Croucha i eventualno Defoea.

[quote]I ti englezi ne idu na euro samo zbog nas![/quote]
Nije baš istina. S Makedonijom su igrali 0-0 na Wembleyu i to je bila utakmica na kojoj je puno puno lakše bilo uzeti 3 boda nego Hrvatskoj 1.

[quote]I spominješ fantomsku uigranost šimića i šimunića, pa čovječe zbog šimunića smo skoro izgubili.[/quote]
Ali nismo. ;) Zapravo, niti u jednom trenu nismo niti gubili, pa onda nismo mogli zbog njega izgubiti, mogli smo ne pobijediti.:) S naše strane je bilo dovoljno koncentracije da se ne primi 3. gol, dok s Engleske baš i nije i tu se vidjelo koliko je out of tune bio obrambeni dio njihove momčad. No dobro, ako ti smeta usporedba Šimunić Šimić, onda uzmi Šimić R. Kovač N. Kovač.
pssst (napisa):
@goranm:
Pa kak uopće možeš uspoređivati prijateljsku utakmicu u livornu protiv italije sa ovom na wemleyu????

Zato što su uvjeti za reprezentaciju bili isti - nisu imali što za izgubiti i protivnik im je bilo svjetski prvak u znatno oslabljenom sastavom. Uostalom, nije da su prijateljske utakmice za bezveze, i za njih se dobivaju bodovi za rang na FIFA ljestvici.

Citat:
A hrvatka pobjeda na wembleyu spada među 3 najveće u povjesti ( uz 3:0 protiv njemačke `98, i 2:1 protiv italije 2002.)!
A što je s pobjedom protiv nizozemaca s kojom smo osvojili 3. mjesto na svijetu? Wink S pobjedom od 3:0 protiv Danaca dok su bili europski prvaci? Pobjedom protiv Ukrajine pomoću koje se Hrvatska prvi puta plasirala na svjetsko prvenstvo? Wink Pobjeda protiv Jamajke koja je bila prva pobjeda Hrvatske na svjetskom prvenstvu? Smile

Citat:
Pogledaj koji su igrači bili englezima na klupi (beckham, bent...).

Opet se ponavljam - koji god igrači bili na klupi, svejedno im je 6 ili 7 standardnih prvotimaca falilo. Beckham je igrao dok ja pričam o onima koji nisu, a Bent je odigrao sve skupa 3 utakmice za reprezentaciju i trenutno niti nije prvi izbor za Tottenham, a za Englesku dolazi u obzir tek nakon Rooneya, Owena, Heskeya, Croucha i eventualno Defoea.

Citat:
I ti englezi ne idu na euro samo zbog nas!

Nije baš istina. S Makedonijom su igrali 0-0 na Wembleyu i to je bila utakmica na kojoj je puno puno lakše bilo uzeti 3 boda nego Hrvatskoj 1.

Citat:
I spominješ fantomsku uigranost šimića i šimunića, pa čovječe zbog šimunića smo skoro izgubili.

Ali nismo. Wink Zapravo, niti u jednom trenu nismo niti gubili, pa onda nismo mogli zbog njega izgubiti, mogli smo ne pobijediti.Smile S naše strane je bilo dovoljno koncentracije da se ne primi 3. gol, dok s Engleske baš i nije i tu se vidjelo koliko je out of tune bio obrambeni dio njihove momčad. No dobro, ako ti smeta usporedba Šimunić Šimić, onda uzmi Šimić R. Kovač N. Kovač.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 9:40 ned, 25. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goranm"]
[quote]I spominješ fantomsku uigranost šimića i šimunića, pa čovječe zbog šimunića smo skoro izgubili.[/quote]
Ali nismo. ;) Zapravo, niti u jednom trenu nismo niti gubili, pa onda nismo mogli zbog njega izgubiti, mogli smo ne pobijediti.:) S naše strane je bilo dovoljno koncentracije da se ne primi 3. gol[/quote]

ja se ne kužim u nogomet kao vi, ali ono što sam primjetila kada gledam našu repku (a to je svaki puta) jest to da nas je šimunić par puta stvarno zeznuo
on nas je zeznuo protiv australije, on se najčešće svađa sa sucem, on ima najgori temperament
zbog njega smo [u]mogli[/u] izgubiti, to je dovoljno da se s njim nešto napravi- u životu treba iskoristiti trenutke kada skužiš da nešto ne štima pa onda to popravljati- a ne čekati da 100puta izgubimo pa onda nekoga/nešto ispravljati

inače, :croatia: čestitke našima

a svima nama je bolje da odemo učiti a ne tu gubiti vrijeme ;)
goranm (napisa):

Citat:
I spominješ fantomsku uigranost šimića i šimunića, pa čovječe zbog šimunića smo skoro izgubili.

Ali nismo. Wink Zapravo, niti u jednom trenu nismo niti gubili, pa onda nismo mogli zbog njega izgubiti, mogli smo ne pobijediti.Smile S naše strane je bilo dovoljno koncentracije da se ne primi 3. gol


ja se ne kužim u nogomet kao vi, ali ono što sam primjetila kada gledam našu repku (a to je svaki puta) jest to da nas je šimunić par puta stvarno zeznuo
on nas je zeznuo protiv australije, on se najčešće svađa sa sucem, on ima najgori temperament
zbog njega smo mogli izgubiti, to je dovoljno da se s njim nešto napravi- u životu treba iskoristiti trenutke kada skužiš da nešto ne štima pa onda to popravljati- a ne čekati da 100puta izgubimo pa onda nekoga/nešto ispravljati

inače, Hrvatska čestitke našima

a svima nama je bolje da odemo učiti a ne tu gubiti vrijeme Wink



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
gredicak
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2007. (13:23:54)
Postovi: (D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 1

PostPostano: 9:51 ned, 25. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prvo na glasanje,a tek onda na učenje :wink:
Prvo na glasanje,a tek onda na učenje Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 11:45 ned, 25. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goranm"]A što je s pobjedom protiv nizozemaca s kojom smo osvojili 3. mjesto na svijetu? ;) S pobjedom od 3:0 protiv Danaca dok su bili europski prvaci? Pobjedom protiv Ukrajine pomoću koje se Hrvatska prvi puta plasirala na svjetsko prvenstvo? ;) Pobjeda protiv Jamajke koja je bila prva pobjeda Hrvatske na svjetskom prvenstvu? :)[/quote]
:iagree:

A jos jednom ponavljam, nije ni bitno ko je igro, ko nije...da su igrali najbolji svih vremena protiv nas, ovo ne bi bila povijesna pobjeda, jer da bi se neka pobjeda takvom nazvala mora imat neko značenje...a ovo je (nama) bila samo još jedna utakmica kvalifikacija, koja nam baš niš nije mogla donijet, osim prestiža. A englezi su se sami doveli u situaciju da se moraju cupat protiv nas...da su dobili makedoniju i 2put ruse isli bi na euro...to kaj je njima tekma bila bitna, ne znači da je zato to naša povijesna pobjeda...

Još jednom, sve čestitke našima... :croatia:
goranm (napisa):
A što je s pobjedom protiv nizozemaca s kojom smo osvojili 3. mjesto na svijetu? Wink S pobjedom od 3:0 protiv Danaca dok su bili europski prvaci? Pobjedom protiv Ukrajine pomoću koje se Hrvatska prvi puta plasirala na svjetsko prvenstvo? Wink Pobjeda protiv Jamajke koja je bila prva pobjeda Hrvatske na svjetskom prvenstvu? Smile

I agree

A jos jednom ponavljam, nije ni bitno ko je igro, ko nije...da su igrali najbolji svih vremena protiv nas, ovo ne bi bila povijesna pobjeda, jer da bi se neka pobjeda takvom nazvala mora imat neko značenje...a ovo je (nama) bila samo još jedna utakmica kvalifikacija, koja nam baš niš nije mogla donijet, osim prestiža. A englezi su se sami doveli u situaciju da se moraju cupat protiv nas...da su dobili makedoniju i 2put ruse isli bi na euro...to kaj je njima tekma bila bitna, ne znači da je zato to naša povijesna pobjeda...

Još jednom, sve čestitke našima... Hrvatska



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:27 ned, 25. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dakle, nije "nasa" povijesna pobjeda, ali je povijesni poraz engleske reprezentacije? :gg:
Dakle, nije "nasa" povijesna pobjeda, ali je povijesni poraz engleske reprezentacije? Mr Green being very Greeen indeed



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 14:04 ned, 25. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tak je vsego!! :thumbup:

Da bi se neka tekma nazvala povijesnom, njen značaj u tom trenutku je presudan. Nama nije niš bitno značila, al englezima je bila 'biti ili ne biti'...i baš je slatko kaj je 'ne biti'...falit će englezi na velikom natjecanju, al nisu ni zaslužili proć. 8)
Tak je vsego!! Thumb up!

Da bi se neka tekma nazvala povijesnom, njen značaj u tom trenutku je presudan. Nama nije niš bitno značila, al englezima je bila 'biti ili ne biti'...i baš je slatko kaj je 'ne biti'...falit će englezi na velikom natjecanju, al nisu ni zaslužili proć. Cool



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ronnie10
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 05. 2006. (15:32:40)
Postovi: (1D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 4
Lokacija: Bangladesh

PostPostano: 14:09 ned, 25. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goranm"][quote="pssst"]@goranm:
Pa kak uopće možeš uspoređivati prijateljsku utakmicu u livornu protiv italije sa ovom na wemleyu????[/quote]
Zato što su uvjeti za reprezentaciju bili isti - nisu imali što za izgubiti i protivnik im je bilo svjetski prvak u znatno oslabljenom sastavom. Uostalom, nije da su prijateljske utakmice za bezveze, i za njih se dobivaju bodovi za rang na FIFA ljestvici.
[/quote]
Pa nisu baš isti uvjeti
Tebi je s Italijom isto kao i sa Engleskom pred 70 000 navijača koju Englezi moraju dobit i kad oni pritisnu do prve sekunde?! :PPPPP


[quote="vsego"]Dakle, nije "nasa" povijesna pobjeda, ali je povijesni poraz engleske reprezentacije? :gg:[/quote]

Bravo care \:D/
goranm (napisa):
pssst (napisa):
@goranm:
Pa kak uopće možeš uspoređivati prijateljsku utakmicu u livornu protiv italije sa ovom na wemleyu????

Zato što su uvjeti za reprezentaciju bili isti - nisu imali što za izgubiti i protivnik im je bilo svjetski prvak u znatno oslabljenom sastavom. Uostalom, nije da su prijateljske utakmice za bezveze, i za njih se dobivaju bodovi za rang na FIFA ljestvici.

Pa nisu baš isti uvjeti
Tebi je s Italijom isto kao i sa Engleskom pred 70 000 navijača koju Englezi moraju dobit i kad oni pritisnu do prve sekunde?! Jos jedno kreveljenje


vsego (napisa):
Dakle, nije "nasa" povijesna pobjeda, ali je povijesni poraz engleske reprezentacije? Mr Green being very Greeen indeed


Bravo care Dancing



_________________
DINAMO ZG
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 9:22 pon, 26. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

I na kraju, šlag na torti , OPET sa Englezima igramo ali sada u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo 2010.

Koji će to biti gušt6 izbaciti ih i sa Svjetskog. :screamdance:
I na kraju, šlag na torti , OPET sa Englezima igramo ali sada u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo 2010.

Koji će to biti gušt6 izbaciti ih i sa Svjetskog. Screamin' 'n' Dancin'



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 10:46 pon, 26. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="tihana"]ja se ne kužim u nogomet kao vi, ali ono što sam primjetila kada gledam našu repku (a to je svaki puta) jest to da nas je šimunić par puta stvarno zeznuo
on nas je zeznuo protiv australije, on se najčešće svađa sa sucem, on ima najgori temperament
zbog njega smo [u]mogli[/u] izgubiti, to je dovoljno da se s njim nešto napravi- u životu treba iskoristiti trenutke kada skužiš da nešto ne štima pa onda to popravljati- a ne čekati da 100puta izgubimo pa onda nekoga/nešto ispravljati[/quote]
Pa recimo da ima smisla, ali nije baš tako crno-bijelo. :) Računaj na to da je on ipak obrambeni igrač i da ne postoji bezgrešan obrambeni igrač koji nikada neće pokupiti karton ili skriviti gol.

Često nepravedno pada krivica na obrambene igrače (općenito pričam, ne o konkretnoj situaciji) zbog kakvog lošeg rezultata, isto kao što se često nepravedno hvali samo napadače zbog nekakve pobjede. Puno je teže uočiti zašto se inzistira na nekom određenom obrambenom igraču nego što se inzistira na nekom napadaču.

Za napadača je trivijalno - ako je ili kreativan pa stvara šanse ili ako je golgeter pa zabija puno golova ili oboje, onda je to dobar napadač i svima je jasno zašto se inzistira na njemu. Dok je za obrambenog igrača malo teže - za njega nije bitno samo kakav je obrambeni igrač, već kako sudjeluje u napadu, da li je sposoban uključiti se u napad, da li može osjetiti kada se kontra napad sprema itd itd. Ne postoji obrambeni igrač koji može sve, i ovisno o načinu igre, neke stvari se stavljaju na vagu.

Puno više se krive obrambeni igrači ako skrive 1 gol nego npr. napadači ako ne mogu zabiti 10 utakmica zaredom.

Šimunić je tehnički odličan igrač i njegova je kvaliteta što se on jako dobro ubacuje u napad i ima dobar osjećaj za presjecanje dubokih lopti. Možeš vidjeti prije 2. gola engleza da je presjekao loptu koja je trebala ići prema Beckhamu, ali onda je drugi naš igrač zasmetao i treći zakasnio tako da je ipak došla do Beckhama. Isto tako, pred kraj utakmice je više manje presjecao sve lopte koje su išle prema Beckhamu, a Beckhama ostaviti samog s loptom znači da će se vrlo vjerojatno primiti gol.

Što se tiče penala, kriv je, ali da se nije radilo o Englezima, taj penal vrlo vjerojatno ne bi bio dosuđen.
Jest da Šimunić nije klasa Cannavara ili Maldinija u najboljim danima, ali Hrvatska nema boljeg igrača na toj poziciji. Drugi najbolji je tko, Babić, Čale?

Btw. koliko se sjećam, protiv Australije je Tomas bio puno veći problem.
tihana (napisa):
ja se ne kužim u nogomet kao vi, ali ono što sam primjetila kada gledam našu repku (a to je svaki puta) jest to da nas je šimunić par puta stvarno zeznuo
on nas je zeznuo protiv australije, on se najčešće svađa sa sucem, on ima najgori temperament
zbog njega smo mogli izgubiti, to je dovoljno da se s njim nešto napravi- u životu treba iskoristiti trenutke kada skužiš da nešto ne štima pa onda to popravljati- a ne čekati da 100puta izgubimo pa onda nekoga/nešto ispravljati

Pa recimo da ima smisla, ali nije baš tako crno-bijelo. Smile Računaj na to da je on ipak obrambeni igrač i da ne postoji bezgrešan obrambeni igrač koji nikada neće pokupiti karton ili skriviti gol.

Često nepravedno pada krivica na obrambene igrače (općenito pričam, ne o konkretnoj situaciji) zbog kakvog lošeg rezultata, isto kao što se često nepravedno hvali samo napadače zbog nekakve pobjede. Puno je teže uočiti zašto se inzistira na nekom određenom obrambenom igraču nego što se inzistira na nekom napadaču.

Za napadača je trivijalno - ako je ili kreativan pa stvara šanse ili ako je golgeter pa zabija puno golova ili oboje, onda je to dobar napadač i svima je jasno zašto se inzistira na njemu. Dok je za obrambenog igrača malo teže - za njega nije bitno samo kakav je obrambeni igrač, već kako sudjeluje u napadu, da li je sposoban uključiti se u napad, da li može osjetiti kada se kontra napad sprema itd itd. Ne postoji obrambeni igrač koji može sve, i ovisno o načinu igre, neke stvari se stavljaju na vagu.

Puno više se krive obrambeni igrači ako skrive 1 gol nego npr. napadači ako ne mogu zabiti 10 utakmica zaredom.

Šimunić je tehnički odličan igrač i njegova je kvaliteta što se on jako dobro ubacuje u napad i ima dobar osjećaj za presjecanje dubokih lopti. Možeš vidjeti prije 2. gola engleza da je presjekao loptu koja je trebala ići prema Beckhamu, ali onda je drugi naš igrač zasmetao i treći zakasnio tako da je ipak došla do Beckhama. Isto tako, pred kraj utakmice je više manje presjecao sve lopte koje su išle prema Beckhamu, a Beckhama ostaviti samog s loptom znači da će se vrlo vjerojatno primiti gol.

Što se tiče penala, kriv je, ali da se nije radilo o Englezima, taj penal vrlo vjerojatno ne bi bio dosuđen.
Jest da Šimunić nije klasa Cannavara ili Maldinija u najboljim danima, ali Hrvatska nema boljeg igrača na toj poziciji. Drugi najbolji je tko, Babić, Čale?

Btw. koliko se sjećam, protiv Australije je Tomas bio puno veći problem.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 13:08 ned, 2. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Komentari na skupine za Euro? Ja vrlo zadovoljan... :lol:

al skupina C...ajme... :roll:
Komentari na skupine za Euro? Ja vrlo zadovoljan... Laughing

al skupina C...ajme... Rolling Eyes



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
sorrow
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2005. (23:01:29)
Postovi: (24D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 75 - 69
Lokacija: ...na otoku srece...

PostPostano: 16:13 ned, 2. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

skupinu C ce bit opako zanimljivo gledat =)
a za nase, napokon malo srice :)
skupinu C ce bit opako zanimljivo gledat =)
a za nase, napokon malo srice Smile



_________________


Hangman is comin' down from the gallows and I don't have very long
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
13_mac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2006. (22:56:13)
Postovi: (D4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 12

PostPostano: 16:55 ned, 2. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisam bas zadovoljan s poljskom... :?
Nisam bas zadovoljan s poljskom... Confused



_________________
Đante tanda fandiga?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 19:51 čet, 16. 5. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goranm"]Ovako je počelo prije 11 godina:
http://www.youtube.com/watch?v=86by4j4cTtU
a za ostalo youtubajte :D[/quote]
I zavrsilo danas. [size=1](Zapravo, za dva tjedna, ali tko ce se onda sjetit pisat o tome)[/size]

http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/22558393
goranm (napisa):
Ovako je počelo prije 11 godina:
http://www.youtube.com/watch?v=86by4j4cTtU
a za ostalo youtubajte Very Happy

I zavrsilo danas. (Zapravo, za dva tjedna, ali tko ce se onda sjetit pisat o tome)

http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/22558393



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5
Stranica 5 / 5.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan