Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

FOTOKOPIRAONE - gdje, koliko lipa, ... ?
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Fakultet
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 22:53 pet, 21. 11. 2003    Naslov: FOTOKOPIRAONE - gdje, koliko lipa, ... ? Citirajte i odgovorite

OK, people! I need help!

Prosli tjedan sam isel kopirati ogroman broj stranica. Otisel sam u kopiraonu koja reklamira da kopira za 12lp i lijepo im rekel da hoce smanjeno (sa dvije strane po listu) i to obostrano. I zenska je rekla [i]OK, to je ova najjeftinija opcija[/i]. Ja velim [i]Za 12 lp?[/i], ona sklima glavom, ja velim [i]Djenja[/i] i odem.
I kad sam dosao po to, bila je druga zenska i odjednom dodje 14lp+PDV!!! AAAAA!!! Koja muljaza! Kao 12lp je za jednostrano, a zakaj je onda klimala glavom??? A zakaj na reklami nigdje nije pisao nikakav PDV??? :2gunfire:

Dobro, ne bum sad tu živčil, nego [color=red][b]vas molim da napisete, koje kopirnice znate, preporucate i tak to[/b][/color]. Naravno, zanimaju me najjeftinije, a ne sad svaka kopiraonica u gradu za koju znate. Ne moraju bit blizu faksa.

Tenkjuverimač!

[color=darkred][b]Admin edit[/b]: Ovo je ispao prilicno konstruktivan i informativan topic, pa ga prebacujem u "Sticky", u "Faxovske opcenitosti"...[/color]
OK, people! I need help!

Prosli tjedan sam isel kopirati ogroman broj stranica. Otisel sam u kopiraonu koja reklamira da kopira za 12lp i lijepo im rekel da hoce smanjeno (sa dvije strane po listu) i to obostrano. I zenska je rekla OK, to je ova najjeftinija opcija. Ja velim Za 12 lp?, ona sklima glavom, ja velim Djenja i odem.
I kad sam dosao po to, bila je druga zenska i odjednom dodje 14lp+PDV!!! AAAAA!!! Koja muljaza! Kao 12lp je za jednostrano, a zakaj je onda klimala glavom??? A zakaj na reklami nigdje nije pisao nikakav PDV??? #2gunfire

Dobro, ne bum sad tu živčil, nego vas molim da napisete, koje kopirnice znate, preporucate i tak to. Naravno, zanimaju me najjeftinije, a ne sad svaka kopiraonica u gradu za koju znate. Ne moraju bit blizu faksa.

Tenkjuverimač!

Admin edit: Ovo je ispao prilicno konstruktivan i informativan topic, pa ga prebacujem u "Sticky", u "Faxovske opcenitosti"...



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 0:40 sub, 22. 11. 2003    Naslov: Re: FOTOKOPIRAONE - gdje, koliko lipa, ... ? Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]Dobro, ne bum sad tu živčil, nego [color=red][b]vas molim da napisete, koje kopirnice znate, preporucate i tak to[/b][/color]. Naravno, zanimaju me najjeftinije, a ne sad svaka kopiraonica u gradu za koju znate. Ne moraju bit blizu faksa.[/quote]

prva... ova u bijenickoj 13 (od faxa prema autobusnoj stanici)
doduse, nije povoljna, ali bar ti ne racunaju naknadno PDV i ostale gluposti
ako je jednostrano je 16 lipa, ako je dvostrano je 22 lipe
ne tice ih se koliko si stranica nagurao u taj broj

ne sjecam se tocno koja je cijena kod jedne druge kopiraone... ali bilo je povoljno... cca 15tak lipa...
dinamov stadion... pa ona bijela zgrada preko puta (ne chipoteka nego ona sjevernije)
sa unutrasnje strane (znaci, ne od svetica, nego izmedju zgrada) ima neki sobicak di neke zenske imaju malu kopiraonu i uvijek skopiraju u roku....

negdje na ribnjaku?
moram provjeriti tocno... mozda je u onoj ulici koja je paralelna s ribnjakom... imam reklamu u fasciklu koji trenutno nije kod mene...
mislim da je kod njih kopiranje oko 12 lipa i nigdje se ne spominje pdv

kopiraona DADO koja je negdje na trnju.... treba potraziti reklame po gradu... ali oni i kopiraona kod cibone daju popust na veliku kolicinu.....

ehda, i ovi u bijenickoj daju neki popust na kolicinu....
steelworker (napisa):
Dobro, ne bum sad tu živčil, nego vas molim da napisete, koje kopirnice znate, preporucate i tak to. Naravno, zanimaju me najjeftinije, a ne sad svaka kopiraonica u gradu za koju znate. Ne moraju bit blizu faksa.


prva... ova u bijenickoj 13 (od faxa prema autobusnoj stanici)
doduse, nije povoljna, ali bar ti ne racunaju naknadno PDV i ostale gluposti
ako je jednostrano je 16 lipa, ako je dvostrano je 22 lipe
ne tice ih se koliko si stranica nagurao u taj broj

ne sjecam se tocno koja je cijena kod jedne druge kopiraone... ali bilo je povoljno... cca 15tak lipa...
dinamov stadion... pa ona bijela zgrada preko puta (ne chipoteka nego ona sjevernije)
sa unutrasnje strane (znaci, ne od svetica, nego izmedju zgrada) ima neki sobicak di neke zenske imaju malu kopiraonu i uvijek skopiraju u roku....

negdje na ribnjaku?
moram provjeriti tocno... mozda je u onoj ulici koja je paralelna s ribnjakom... imam reklamu u fasciklu koji trenutno nije kod mene...
mislim da je kod njih kopiranje oko 12 lipa i nigdje se ne spominje pdv

kopiraona DADO koja je negdje na trnju.... treba potraziti reklame po gradu... ali oni i kopiraona kod cibone daju popust na veliku kolicinu.....

ehda, i ovi u bijenickoj daju neki popust na kolicinu....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 1:10 sub, 22. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imaš u draškovićevoj, obostrano kopiranje po, koliko se sjećam, 16 lp, bez PDV gluposti. Toliko malo je iznad nekog broja stranica, a brijem si da se još smanji cijena ako ih još natrpaš, međutim nisam siguran. To ti je u draškovićevoj pored sheratona, preko puta kazališta Vidra.
Vidjeh reklamu da je u Ribnjaku 12 or-so lp, no nis' nikad tamo fotokopiral pa ne bih znao...
Imaš u draškovićevoj, obostrano kopiranje po, koliko se sjećam, 16 lp, bez PDV gluposti. Toliko malo je iznad nekog broja stranica, a brijem si da se još smanji cijena ako ih još natrpaš, međutim nisam siguran. To ti je u draškovićevoj pored sheratona, preko puta kazališta Vidra.
Vidjeh reklamu da je u Ribnjaku 12 or-so lp, no nis' nikad tamo fotokopiral pa ne bih znao...



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:21 sub, 22. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovo na Ribnjaku je vjerojatno "Fotocopy Number 1". 8) Ne znam kakvi su sada, no tamo sam kopirao vecinu onoga sto sam trebao kao student. :)

Imali su ok cijene, dobru uslugu i "kolicinske" popuste. :D

[color=#bbbbdd]A, cesto i zgodne djelatnice za pultom...[/color] ;)
Ovo na Ribnjaku je vjerojatno "Fotocopy Number 1". Cool Ne znam kakvi su sada, no tamo sam kopirao vecinu onoga sto sam trebao kao student. Smile

Imali su ok cijene, dobru uslugu i "kolicinske" popuste. Very Happy

A, cesto i zgodne djelatnice za pultom... Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 1:30 sub, 22. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

je jos uvijek su zgodne djelatnice, sad su i dobili nove masine! cijene su 0,22 za jednostrano i 0,18 za obo strano, a dobiva se popust za 100 i na vise kopija, ja mislim! nisam siguran za ovaj zadnji detalj!
je jos uvijek su zgodne djelatnice, sad su i dobili nove masine! cijene su 0,22 za jednostrano i 0,18 za obo strano, a dobiva se popust za 100 i na vise kopija, ja mislim! nisam siguran za ovaj zadnji detalj!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:38 sub, 22. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="filipnet"]je jos uvijek su zgodne djelatnice[/quote]

:bow: :banana: :slonic: :weee: ;)

[quote="filipnet"]cijene su 0,22 za jednostrano i 0,18 za obo strano[/quote]

Meni ove cijene djeluju nekako naopako... :crazyeyes: Mozes objasniti kako je to obostrano jeftinije od jednostranog? :?
filipnet (napisa):
je jos uvijek su zgodne djelatnice


I bow before you Dancing banana Rozi slonic Weeeeeee!!!!!!!!!!! Wink

filipnet (napisa):
cijene su 0,22 za jednostrano i 0,18 za obo strano


Meni ove cijene djeluju nekako naopako... #Crazy Mozes objasniti kako je to obostrano jeftinije od jednostranog? Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 1:50 sub, 22. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Maybe I'm wrong! I don't know!
Budem slijdeci put kad cu ici niz ulicu pogledao kolike su cijene! 8)
Ali jako zanimljivo po cemu si zapamtio tu fotokopiraonu, ne po cijenama bas nego po osobama koje su tamo zaposlene! :D
Maybe I'm wrong! I don't know!
Budem slijdeci put kad cu ici niz ulicu pogledao kolike su cijene! Cool
Ali jako zanimljivo po cemu si zapamtio tu fotokopiraonu, ne po cijenama bas nego po osobama koje su tamo zaposlene! Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 18:44 sub, 22. 11. 2003    Naslov: Re: FOTOKOPIRAONE - gdje, koliko lipa, ... ? Citirajte i odgovorite

[color=orange][size=18][b]TNX pipl![/b][/size][/color]

Ja inače kopiram skroz na kraju Savske (meni je to zapravo početak). Preko puta prve stanice (prema gradu) od Savskog mosta i tamo je obostrano 16 lipa, uvez je dodatnih 10 KN i dobite prvi parir lijepo u boji (još nikad nisam dobio [color=violet]pinky[/color] boju :cry: )

[quote="Nesi"]imam reklamu u fasciklu koji trenutno nije kod mene...
mislim da je kod njih kopiranje oko 12 lipa i nigdje se ne spominje pdv[/quote]To bi mogla bit ona na koju sam se ja odazval (za Savsku 50)... :lol:
[quote="vsego"]Meni ove cijene djeluju nekako naopako... Mozes objasniti kako je to obostrano jeftinije od jednostranog? [/quote]Mozda jednostrano kopiraju sa posebnom toplinom i ljubavlju... :lol: :wink:
TNX pipl!

Ja inače kopiram skroz na kraju Savske (meni je to zapravo početak). Preko puta prve stanice (prema gradu) od Savskog mosta i tamo je obostrano 16 lipa, uvez je dodatnih 10 KN i dobite prvi parir lijepo u boji (još nikad nisam dobio pinky boju Crying or Very sad )

Nesi (napisa):
imam reklamu u fasciklu koji trenutno nije kod mene...
mislim da je kod njih kopiranje oko 12 lipa i nigdje se ne spominje pdv
To bi mogla bit ona na koju sam se ja odazval (za Savsku 50)... Laughing
vsego (napisa):
Meni ove cijene djeluju nekako naopako... Mozes objasniti kako je to obostrano jeftinije od jednostranog?
Mozda jednostrano kopiraju sa posebnom toplinom i ljubavlju... Laughing Wink



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 20:36 sub, 22. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

e moram ti priopcit da u fotokopiraoni koju smo vsego i ja spominjali daju uvez po 8kn za onaj normalan mislim da je mjera od 8 do 12mm a za iznad 12mm je 12 kuna! nisma siguran za mjere, ali za cijene sam 100% siguran! :D
e moram ti priopcit da u fotokopiraoni koju smo vsego i ja spominjali daju uvez po 8kn za onaj normalan mislim da je mjera od 8 do 12mm a za iznad 12mm je 12 kuna! nisma siguran za mjere, ali za cijene sam 100% siguran! Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:16 sub, 22. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ovima u Bijenickoj je uvez gotovo bagatela....
onaj najmanji je 6 kuna, pa raste po kunu or smth like that, ali svakako se isplati....

a reklama koju spominjah:
0.12 kn / kopija A4 c/b
ribnjak 30

to sam bila popalila sa jednog auta :o)
ovima u Bijenickoj je uvez gotovo bagatela....
onaj najmanji je 6 kuna, pa raste po kunu or smth like that, ali svakako se isplati....

a reklama koju spominjah:
0.12 kn / kopija A4 c/b
ribnjak 30

to sam bila popalila sa jednog auta Big nose



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 0:30 ned, 23. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma da?! vidis, cak su pojeftinili otkad sam ja zadnji put bio! hvala na informaciji! :klapklap:
ma da?! vidis, cak su pojeftinili otkad sam ja zadnji put bio! hvala na informaciji! Toooooo, majstoreeeee!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Bee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 01. 2005. (11:27:34)
Postovi: (91)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
19 = 21 - 2
Lokacija: Hicksville

PostPostano: 13:04 čet, 3. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

sam da pitam još nešto uz ovu temu,
što se tiče kopiranja u našoj skriptarnici, jel se to samo meni čini il se cijene tamo određuju prema raspoloženju? :x
sam da pitam još nešto uz ovu temu,
što se tiče kopiranja u našoj skriptarnici, jel se to samo meni čini il se cijene tamo određuju prema raspoloženju? Mad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 13:19 čet, 3. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

cekaj malo zar ja jedina kopiram po najeftinijoj cijeni a valjda je to ipak predaleko!Ima jedna kopiraona u samoboru i obostrano kpiranje je 14lp!

:lol:
cekaj malo zar ja jedina kopiram po najeftinijoj cijeni a valjda je to ipak predaleko!Ima jedna kopiraona u samoboru i obostrano kpiranje je 14lp!

Laughing



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji


Zadnja promjena: bily; 23:31 čet, 3. 2. 2005; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 16:55 čet, 3. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Bee"]sam da pitam još nešto uz ovu temu,
što se tiče kopiranja u našoj skriptarnici, jel se to samo meni čini il se cijene tamo određuju prema raspoloženju? :x[/quote]
:lol: ovisi :lol:
mislim da je jeftinije ako kopiras vise od nekog broja strana i jeftinije je ako im ostavis da ti kopiraju do sutra :)

I da, pogotovo se cuvaj onoga sa rincicama, taj zna biti rastresen :lol: pa provjeri ako mislis da su te potkratili :)
Bee (napisa):
sam da pitam još nešto uz ovu temu,
što se tiče kopiranja u našoj skriptarnici, jel se to samo meni čini il se cijene tamo određuju prema raspoloženju? Mad

Laughing ovisi Laughing
mislim da je jeftinije ako kopiras vise od nekog broja strana i jeftinije je ako im ostavis da ti kopiraju do sutra Smile

I da, pogotovo se cuvaj onoga sa rincicama, taj zna biti rastresen Laughing pa provjeri ako mislis da su te potkratili Smile



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 0:09 pet, 4. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa ne mogu vjerovat da ste tako ne upuceni vi koji zivite u samoboru u svoj gradic ah ah!Ta fotokopiraonica se nalazi na samoborskoj cesti kad se ide prema bregani i zove se "maja" izmedu stanice crveni koralj i mirna ne mozes ju promasit nikako ah ah ne vjerujem da prvi put nesto znam vise od starosjedilaca u samoboru!

Hm hm [b]iznenadujete me ljudi[/b]!



[color=blue][b]Moderator:[/b] U naknadnim, splittanim postovima je ispalo da se ulica zove [i]Jelaciceva[/i]. Daljnje off-topice odavde mozete naci [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=3454]u [i]Buckurisu[/i][/url].[/color]
pa ne mogu vjerovat da ste tako ne upuceni vi koji zivite u samoboru u svoj gradic ah ah!Ta fotokopiraonica se nalazi na samoborskoj cesti kad se ide prema bregani i zove se "maja" izmedu stanice crveni koralj i mirna ne mozes ju promasit nikako ah ah ne vjerujem da prvi put nesto znam vise od starosjedilaca u samoboru!

Hm hm iznenadujete me ljudi!



Moderator: U naknadnim, splittanim postovima je ispalo da se ulica zove Jelaciceva. Daljnje off-topice odavde mozete naci u Buckurisu.



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Karolinaz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 01. 2005. (23:53:06)
Postovi: (1)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:51 sub, 5. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije baš usput, al ima kopiraona u Frankopanskoj (ne znam kak se zove, ali imaju oglas na pločniku - tak da je vidljivo).
Kop. je bilo 16lp, A4, c/b
Kažem bilo jer dugo već nisam tam išla. Ko zna možda je pojeftinilo? :o

Osim toga ima i jedna u G. Deželića (iz Frankopanske desno). Blizu pravnog faksa. Zove se ZO-MA i kopiraju ono što se i ne smije :wink:
Nemaju tak zgodne cure, al su brze.
Nije baš usput, al ima kopiraona u Frankopanskoj (ne znam kak se zove, ali imaju oglas na pločniku - tak da je vidljivo).
Kop. je bilo 16lp, A4, c/b
Kažem bilo jer dugo već nisam tam išla. Ko zna možda je pojeftinilo? Surprised

Osim toga ima i jedna u G. Deželića (iz Frankopanske desno). Blizu pravnog faksa. Zove se ZO-MA i kopiraju ono što se i ne smije Wink
Nemaju tak zgodne cure, al su brze.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
frrr
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 04. 2004. (19:17:12)
Postovi: (47)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Winterfell

PostPostano: 21:42 čet, 13. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]pa ne mogu vjerovat da ste tako ne upuceni vi koji zivite u samoboru u svoj gradic ah ah!Ta fotokopiraonica se nalazi na samoborskoj cesti kad se ide prema bregani i zove se "maja" izmedu stanice crveni koralj i mirna ne mozes ju promasit nikako ah ah ne vjerujem da prvi put nesto znam vise od starosjedilaca u samoboru![/quote]

Pitanje za Samoborce (i one koji se tako osjecaju) 8) :
Jel ta kopiraona jos postoji?
bily (napisa):
pa ne mogu vjerovat da ste tako ne upuceni vi koji zivite u samoboru u svoj gradic ah ah!Ta fotokopiraonica se nalazi na samoborskoj cesti kad se ide prema bregani i zove se "maja" izmedu stanice crveni koralj i mirna ne mozes ju promasit nikako ah ah ne vjerujem da prvi put nesto znam vise od starosjedilaca u samoboru!


Pitanje za Samoborce (i one koji se tako osjecaju) Cool :
Jel ta kopiraona jos postoji?



_________________
Winter is coming.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Smith
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2004. (23:30:23)
Postovi: (178)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 18 - 6
Lokacija: {Tamo Gore}^{TM}

PostPostano: 1:05 pet, 14. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="frrr"][quote="bily"]pa ne mogu vjerovat da ste tako ne upuceni vi koji zivite u samoboru u svoj gradic ah ah!Ta fotokopiraonica se nalazi na samoborskoj cesti kad se ide prema bregani i zove se "maja" izmedu stanice crveni koralj i mirna ne mozes ju promasit nikako ah ah ne vjerujem da prvi put nesto znam vise od starosjedilaca u samoboru![/quote]

Pitanje za Samoborce (i one koji se tako osjecaju) 8) :
Jel ta kopiraona jos postoji?[/quote]
Ja jos uvijek ne vjerujem da je ikad postojala. :)

Prolazio sam vise od jednom onuda, pa nisam ugledao takvo sto. :(
frrr (napisa):
bily (napisa):
pa ne mogu vjerovat da ste tako ne upuceni vi koji zivite u samoboru u svoj gradic ah ah!Ta fotokopiraonica se nalazi na samoborskoj cesti kad se ide prema bregani i zove se "maja" izmedu stanice crveni koralj i mirna ne mozes ju promasit nikako ah ah ne vjerujem da prvi put nesto znam vise od starosjedilaca u samoboru!


Pitanje za Samoborce (i one koji se tako osjecaju) Cool :
Jel ta kopiraona jos postoji?

Ja jos uvijek ne vjerujem da je ikad postojala. Smile

Prolazio sam vise od jednom onuda, pa nisam ugledao takvo sto. Sad



_________________
We only have one candle
To burn down to the handle...
- Sonata Arctica, Weballergy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
frrr
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 04. 2004. (19:17:12)
Postovi: (47)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Winterfell

PostPostano: 8:11 pet, 14. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ni ja je nisam nasla, al sam mislila da je negdje zamumuljena pa ju nisam skuzila. Nis, preostaje mi onda samo kopiranje po Zagrebu. :(
Ni ja je nisam nasla, al sam mislila da je negdje zamumuljena pa ju nisam skuzila. Nis, preostaje mi onda samo kopiranje po Zagrebu. Sad



_________________
Winter is coming.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Dampas
Gost





PostPostano: 0:11 pet, 13. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dakle, slučajno naletih...

Zagreb, dvorište bivšeg Medvedgrada u Savskoj.

Morao sam kopirati nekih 3.000 komada, pa je cijena bila jaaako niska, mislim 10lp.

Ali imaju stvarno dobro opremljenu kopiraonu, sve što poželiš, a znam da nije skupo nego realne cijene. Možeš birati bolju ili lošiju kopirku (bolja je sporija i 4lp skuplja :), papir u boji, rezanje, uvez, tisak na korice i sl.

A cijene se smanjuju količinom otiska.
Dakle, slučajno naletih...

Zagreb, dvorište bivšeg Medvedgrada u Savskoj.

Morao sam kopirati nekih 3.000 komada, pa je cijena bila jaaako niska, mislim 10lp.

Ali imaju stvarno dobro opremljenu kopiraonu, sve što poželiš, a znam da nije skupo nego realne cijene. Možeš birati bolju ili lošiju kopirku (bolja je sporija i 4lp skuplja Smile, papir u boji, rezanje, uvez, tisak na korice i sl.

A cijene se smanjuju količinom otiska.


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Fakultet Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan