Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Anina božićna akcija (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Razno
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 14:36 pet, 14. 12. 2007    Naslov: Anina božićna akcija Citirajte i odgovorite

<obrisano>
<obrisano>


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 1:29 sub, 15. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

obavijest sa weba je pobrisana zbog prigovora autorice akcije da prethodno objavljena obavijest krsi njena autorska prava

samim time i topic postaje bespredmetan

kolegama studentima koji su imali namjeru ukljuciti se, toplo preporucam da se jave direktno domu u nazorovo, odnesu poklone i tako pomognu klincima
obavijest sa weba je pobrisana zbog prigovora autorice akcije da prethodno objavljena obavijest krsi njena autorska prava

samim time i topic postaje bespredmetan

kolegama studentima koji su imali namjeru ukljuciti se, toplo preporucam da se jave direktno domu u nazorovo, odnesu poklone i tako pomognu klincima


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Spectre
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2006. (16:58:05)
Postovi: (167)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10

PostPostano: 2:21 sub, 15. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Čekaj, ta Ana se buni zbog povrede autorskih prava jer ti dobrovoljno širiš informaciju o dobrotvornoj akciji? :shock:
Stvarno ima svakakvih ljudi... :?
Čekaj, ta Ana se buni zbog povrede autorskih prava jer ti dobrovoljno širiš informaciju o dobrotvornoj akciji? Shocked
Stvarno ima svakakvih ljudi... Confused



_________________
Cry havoc, and let loose the dogs of war!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 2:34 sub, 15. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

yup, tako sam ja shvatila mejl koji nijednom rijecju nije spomenuo da je osobi drago sto je obavijest proslijedjena dalje, vec je mejl sadrzavao samo pricanje o autorskim pravima, nekim krivim objavama i inzistiranju da je nju trebalo pitati za dozvolu objave tog/takvog texta... ili tako nesto :roll:

a do mene je text dosao od kolegice koja me zamolila da to stavim gore, da bi se vijest prosirila.... i text je uredno imao linkove na njen blog.... :roll:

yup, zbilja ima svakakvih ljudi :)
yup, tako sam ja shvatila mejl koji nijednom rijecju nije spomenuo da je osobi drago sto je obavijest proslijedjena dalje, vec je mejl sadrzavao samo pricanje o autorskim pravima, nekim krivim objavama i inzistiranju da je nju trebalo pitati za dozvolu objave tog/takvog texta... ili tako nesto Rolling Eyes

a do mene je text dosao od kolegice koja me zamolila da to stavim gore, da bi se vijest prosirila.... i text je uredno imao linkove na njen blog.... Rolling Eyes

yup, zbilja ima svakakvih ljudi Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 3:15 sub, 15. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo da i spomenuta kolegica napise koju rijec. :)

Do mene je putem nekog fwd dosao Anin pocetni mejl. Odlucila sam se ukljuciti u akciju i pomoci koliko mogu. Anin mejl sam proslijedila na hrpu mejl adresa. Jedna osoba je predlozila da stavimo obavijest i na studentske stranice, odnosno forum.

Nesto skupljenih stvari ja sam osobno sa jos jednom kolegicom odnijela u petak navecer do Ane u dom. Ani sam rekla da pogleda tekst na nasem studentu i ako ima kakav prigovor da se javi webmasteru. Ocito je Ana imala nesto protiv. :roll:

Ako zelite nekome pomoci, uvijek postoji nacin. Ako se zelite ukljuciti u akciju sami odlucite na koji nacin cete to uciniti. Znam da cu ja osobno odsad provjeriti svaku informaciju prije nego odlucim vjerovati pojedincu.

Sada mi samo ostaje da se iskreno nadam da ce sve darovano zavrsiti tamo gdje je receno da hoce. :)
Evo da i spomenuta kolegica napise koju rijec. Smile

Do mene je putem nekog fwd dosao Anin pocetni mejl. Odlucila sam se ukljuciti u akciju i pomoci koliko mogu. Anin mejl sam proslijedila na hrpu mejl adresa. Jedna osoba je predlozila da stavimo obavijest i na studentske stranice, odnosno forum.

Nesto skupljenih stvari ja sam osobno sa jos jednom kolegicom odnijela u petak navecer do Ane u dom. Ani sam rekla da pogleda tekst na nasem studentu i ako ima kakav prigovor da se javi webmasteru. Ocito je Ana imala nesto protiv. Rolling Eyes

Ako zelite nekome pomoci, uvijek postoji nacin. Ako se zelite ukljuciti u akciju sami odlucite na koji nacin cete to uciniti. Znam da cu ja osobno odsad provjeriti svaku informaciju prije nego odlucim vjerovati pojedincu.

Sada mi samo ostaje da se iskreno nadam da ce sve darovano zavrsiti tamo gdje je receno da hoce. Smile


[Vrh]
marijap
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2006. (19:04:40)
Postovi: (209)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
33 = 49 - 16
Lokacija: zg

PostPostano: 12:10 sub, 15. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ajme meni :shock: Ja moram priznati da sam tekst o Aninoj akciji vidjela u nekim dnevnim novinama (na webu) još prije tjedan-dva, ali tek kad sam jučer tu vidjela obavijest sam se odlučila stvarno razmisliti nešto odabrati za poklone i odnijeti... Ja da bi sad, recimo, saznala gdje i kome predati te poklone, trebam googlati da dođem do njenog bloga umjesto da sam tu mogla pročitati ili kliknuti na link... :shock: Kakva to postoje autorska prava za humanitarnu akciju takve vrste?!?
Ajme meni Shocked Ja moram priznati da sam tekst o Aninoj akciji vidjela u nekim dnevnim novinama (na webu) još prije tjedan-dva, ali tek kad sam jučer tu vidjela obavijest sam se odlučila stvarno razmisliti nešto odabrati za poklone i odnijeti... Ja da bi sad, recimo, saznala gdje i kome predati te poklone, trebam googlati da dođem do njenog bloga umjesto da sam tu mogla pročitati ili kliknuti na link... Shocked Kakva to postoje autorska prava za humanitarnu akciju takve vrste?!?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 13:50 sub, 15. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma ne.... autorska prava na to sto je kolegica koja mi je poslala neki text za objavu u kojem su recenice s njenog bloga bez da ju je prethodno konzultirala ;)
pa se ova nasla uvrijedjenom i poslala mejl koji se vrti samo oko autorskih prava i zahtjeva isprike ili tako nesto :roll:
mislim, ako joj nije pasala obavijest, mogla je poslati svoju.... kao sto to ljudi obicno i naprave

mah, kompliciranje.... osoba koja pokusava napraviti nesto humanitarno, a onda kad bilo tko nesto objavi i pokupi stvari s njenog bloga ici napadati oko autorskih prava recenica (to joj nije prvi put, rekla je i sama), onda zbilja.....
ma ne.... autorska prava na to sto je kolegica koja mi je poslala neki text za objavu u kojem su recenice s njenog bloga bez da ju je prethodno konzultirala Wink
pa se ova nasla uvrijedjenom i poslala mejl koji se vrti samo oko autorskih prava i zahtjeva isprike ili tako nesto Rolling Eyes
mislim, ako joj nije pasala obavijest, mogla je poslati svoju.... kao sto to ljudi obicno i naprave

mah, kompliciranje.... osoba koja pokusava napraviti nesto humanitarno, a onda kad bilo tko nesto objavi i pokupi stvari s njenog bloga ici napadati oko autorskih prava recenica (to joj nije prvi put, rekla je i sama), onda zbilja.....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Razno Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan