Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Obavijest: Studentski izbori - Ožujak 2008. (informacija)
WWW:
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Fakultet
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 16:56 pet, 7. 3. 2008    Naslov: Obavijest: Studentski izbori - Ožujak 2008. Citirajte i odgovorite

Tko je iole zainteresiran postati studentski predstavnik i preuzeti stvari u svoje ruke, neka prvo pazljivo procita ovaj post i onda pita sve ostalo. Hvala! :)

16. veljace 2008. rektor je donio
[url=http://www.unizg.hr/fileadmin/rektorat/dokumenti/pravilnici/raspisivanje_studentskih_izbora.pdf]ODLUKU O RASPISIVANJU IZBORA[/url] ZA STUDENTSKI ZBOR SVEUCILISTA U ZAGREBU I STUDENTSKIH ZBOROVA NJEGOVIH SASTAVNICA

Izbori za studentski zbor Sveucilista u Zagrebu i studentske zborove njegovih
sastavnica u akademskoj godini 2007./2008. odrzat će se
u [b]srijedu 26. ozujka 2008. i u cetvrtak, 27. ozujka 2008. [/b]

Studenti PMF-MO se mogu kandidirati za tri različite pozicije:

[b]a) u studentski zbor PMF-MO
b) u studentski zbor PMFa
c) u studentski zbor Sveučilišta
[/b]
[b][color=red]Važno1[/color][/b]: [b]Kandidature[/b] se zaprimaju do 10 dana prije izbora.
[b]Za sveučilišne i PMF izbore to znači da je rok za kandidaturu utorak, 10.3., i kandidature se predaju u urudžbenom uredu PMFa[/b] (to je na kemiji).
[b]Za matematičke izbore[/b] to, izgleda, znači da je rok za kandidaturu 10 [i]običnih[/i] dana prije izbora, što bi konkretno bio ponedjeljak, 17.3.
Formulari za kandidaturu su dostupni [url=http://www.unizg.hr/fileadmin/rektorat/dokumenti/pravilnici/obrazac_za_kandidature.doc]ovdje[/url].
[b]
[color=red]Važno2[/color][/b]: Student = student [b]preddiplomskog[/b], [b]diplomskog[/b], [b]dodiplomskog[/b] ili [b]postdiplomskog[/b] studija. Dakle, asistenti su isto studenti, i jednako se trebaju kandidirati ako hoće u Vijeće i onda su clanovi studentskog zbora zajedno sa pred/diplomcima. (vsego, gledan u tebe!! ;))

[b]Studentski zbor PMF-MO[/b] sudjeluje u odlukama koje se najdirektnije tiču naših studija i studenata tako što predstavlja studente u Fakultetskom vijeću PMF-MO te u Vijeću voditelja studija. Ako se želite kandidirati za SZ PMF-MO, na svoj obrazac za kandidaturu napišite da ste student PMF-MO i kandidaturu predajte na našoj referadi.
[b]
Studentski zbor PMF[/b] predstavlja sve studente PMF-a, gdje po mišljenju PMFa spadaju i studenti matematike. Možemo mi mislit o tome što hoćemo, no konačna odluka o samostalnosti matematike nije u rukama PMF-MO i ne bi bilo dobro da se studenti matematike izoliraju od PMFa jer bi im to dugotrajno moglo naškodit. Ako se želite kandidirati za SZ PMF, na svoj obrazac za kandidaturu napišite da ste student PMFa.

[b]Studentski zbor Sveučilišta[/b] se brine o studentskim pitanjima na razini sveučilišta. Definiciju njihovih zadaća možete pročitati ovdje: [url=http://studenti.pmf.hr/wiki/index.php/Zakon_o_Studentskom_zboru_i_drugim_studentskim_organizacijama#STUDENTSKI_ZBOR]link[/url]
Ako na ovim izborima uđe dovoljan broj kvalitetnih ljudi u studentski zbor sveučilišta, možda će se tamo konačno počet bavit nečim OSIM proračuna. Shema je da je do sad SZ sveučilišta bio sastavljen od po jednog predstavnika svakog fakulteta, a od ovih izbora je to + još 17 članova koji će biti izabrani direktno na izborima.

ETA: namjerno je ovo ovdje, a ne pod obavijesti studentskih predstavnika jer izbore ne organiziraju predstavnici nego fakultet. nadam se da niko nece mrdati :puppydogeyes:
Edit: dodala dodiplomske u Važno2.
Tko je iole zainteresiran postati studentski predstavnik i preuzeti stvari u svoje ruke, neka prvo pazljivo procita ovaj post i onda pita sve ostalo. Hvala! Smile

16. veljace 2008. rektor je donio
ODLUKU O RASPISIVANJU IZBORA ZA STUDENTSKI ZBOR SVEUCILISTA U ZAGREBU I STUDENTSKIH ZBOROVA NJEGOVIH SASTAVNICA

Izbori za studentski zbor Sveucilista u Zagrebu i studentske zborove njegovih
sastavnica u akademskoj godini 2007./2008. odrzat će se
u srijedu 26. ozujka 2008. i u cetvrtak, 27. ozujka 2008.

Studenti PMF-MO se mogu kandidirati za tri različite pozicije:

a) u studentski zbor PMF-MO
b) u studentski zbor PMFa
c) u studentski zbor Sveučilišta

Važno1: Kandidature se zaprimaju do 10 dana prije izbora.
Za sveučilišne i PMF izbore to znači da je rok za kandidaturu utorak, 10.3., i kandidature se predaju u urudžbenom uredu PMFa (to je na kemiji).
Za matematičke izbore to, izgleda, znači da je rok za kandidaturu 10 običnih dana prije izbora, što bi konkretno bio ponedjeljak, 17.3.
Formulari za kandidaturu su dostupni ovdje.

Važno2
: Student = student preddiplomskog, diplomskog, dodiplomskog ili postdiplomskog studija. Dakle, asistenti su isto studenti, i jednako se trebaju kandidirati ako hoće u Vijeće i onda su clanovi studentskog zbora zajedno sa pred/diplomcima. (vsego, gledan u tebe!! Wink)

Studentski zbor PMF-MO sudjeluje u odlukama koje se najdirektnije tiču naših studija i studenata tako što predstavlja studente u Fakultetskom vijeću PMF-MO te u Vijeću voditelja studija. Ako se želite kandidirati za SZ PMF-MO, na svoj obrazac za kandidaturu napišite da ste student PMF-MO i kandidaturu predajte na našoj referadi.

Studentski zbor PMF
predstavlja sve studente PMF-a, gdje po mišljenju PMFa spadaju i studenti matematike. Možemo mi mislit o tome što hoćemo, no konačna odluka o samostalnosti matematike nije u rukama PMF-MO i ne bi bilo dobro da se studenti matematike izoliraju od PMFa jer bi im to dugotrajno moglo naškodit. Ako se želite kandidirati za SZ PMF, na svoj obrazac za kandidaturu napišite da ste student PMFa.

Studentski zbor Sveučilišta se brine o studentskim pitanjima na razini sveučilišta. Definiciju njihovih zadaća možete pročitati ovdje: link
Ako na ovim izborima uđe dovoljan broj kvalitetnih ljudi u studentski zbor sveučilišta, možda će se tamo konačno počet bavit nečim OSIM proračuna. Shema je da je do sad SZ sveučilišta bio sastavljen od po jednog predstavnika svakog fakulteta, a od ovih izbora je to + još 17 članova koji će biti izabrani direktno na izborima.

ETA: namjerno je ovo ovdje, a ne pod obavijesti studentskih predstavnika jer izbore ne organiziraju predstavnici nego fakultet. nadam se da niko nece mrdati #Puppy dog
Edit: dodala dodiplomske u Važno2.



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir


Zadnja promjena: koryanshea; 11:14 sub, 8. 3. 2008; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 17:05 pet, 7. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nemojte me ubit zbog tako kratkih rokova za PMF i sveučilište, ali ja sam tek sad saznala da njima "10 dana" znači "10 [b]radnih[/b] dana".

Nazovimo ono gore nekakvom formalnom obaviješĆu. Sad neformalno:

[color=red](ovo je poprilično hitno, apparently)[/color]
Za one koji se namjeravaju kandidirati na PMFu ili za Sveučilišni zbor:

ako želite stupit u kontakt sa kandidatima koje će podržati stari zbor PMFa (tj. STOP) i još hrpa studentskih udruga (ne samo sa PMFa) i možda postati dio njihove (prepoznatljive) liste, javite mi se na PM.
Nemojte me ubit zbog tako kratkih rokova za PMF i sveučilište, ali ja sam tek sad saznala da njima "10 dana" znači "10 radnih dana".

Nazovimo ono gore nekakvom formalnom obaviješĆu. Sad neformalno:

(ovo je poprilično hitno, apparently)
Za one koji se namjeravaju kandidirati na PMFu ili za Sveučilišni zbor:

ako želite stupit u kontakt sa kandidatima koje će podržati stari zbor PMFa (tj. STOP) i još hrpa studentskih udruga (ne samo sa PMFa) i možda postati dio njihove (prepoznatljive) liste, javite mi se na PM.



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:46 pet, 7. 3. 2008    Naslov: Re: Obavijest: Studentski izbori - Ožujak 2008. Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"][b][color=red]Važno2[/color][/b]: Student = student [b]preddiplomskog[/b], [b]diplomskog[/b] ili [b]postdiplomskog[/b] studija.[/quote]

A studenti dodiplomskog studija (i.e. "stari" studenti)? :-k

[quote="koryanshea"]Dakle, asistenti su isto studenti, i jednako se trebaju kandidirati ako hoće u Vijeće i onda su clanovi studentskog zbora zajedno sa pred/diplomcima. (vsego, gledan u tebe!! ;))[/quote]

vsego je predstavnik asistenata, sto se bira u samoj kuci ([url=http://www.math.hr/fgs.axd?id=914]clanak 1, stavak 4[/url]). :) Predstavljanje na nekoj "visoj" razini me ne zanima (mozes reci da sam lokal-patriot i drzim se MO-a). 8)

I tako ne bih skupio glasova, pa radije brljam po matricama u nadi da budu - kada narastu - postale doktorat. :D

P.S. Kao clan zvoc-komisije na PMFu, ne mogu se kandidirati. :g:
koryanshea (napisa):
Važno2: Student = student preddiplomskog, diplomskog ili postdiplomskog studija.


A studenti dodiplomskog studija (i.e. "stari" studenti)? Think

koryanshea (napisa):
Dakle, asistenti su isto studenti, i jednako se trebaju kandidirati ako hoće u Vijeće i onda su clanovi studentskog zbora zajedno sa pred/diplomcima. (vsego, gledan u tebe!! Wink)


vsego je predstavnik asistenata, sto se bira u samoj kuci (clanak 1, stavak 4). Smile Predstavljanje na nekoj "visoj" razini me ne zanima (mozes reci da sam lokal-patriot i drzim se MO-a). Cool

I tako ne bih skupio glasova, pa radije brljam po matricama u nadi da budu - kada narastu - postale doktorat. Very Happy

P.S. Kao clan zvoc-komisije na PMFu, ne mogu se kandidirati. Mr. Green



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 8:40 sub, 8. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kory je sve jako lijepo napisala, potpuno se slazem sa svime. Htio bih joj samo javno zahvaliti sto se brine o izborima i prije nego sto je formalno izabrana u izborno povjerenstvo.
Kory je sve jako lijepo napisala, potpuno se slazem sa svime. Htio bih joj samo javno zahvaliti sto se brine o izborima i prije nego sto je formalno izabrana u izborno povjerenstvo.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:05 sub, 8. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pridruzujem se pohvalama, uz jedno - pomalo off-topic - pitanje: sto je s pricom oko SZZg-a i otcjepljenja dijela studentskih predstavnistava od toga prije cca godinu dana? :-k

Tj. sto bi(jase) s mastodontskim SZZg-om, a sto s njegovim otcjepljenikom ili to nije bitno sada kad SZ cine samo izabrani predstavnici (a ne svi studenti kao nekoc)? :-k
Pridruzujem se pohvalama, uz jedno - pomalo off-topic - pitanje: sto je s pricom oko SZZg-a i otcjepljenja dijela studentskih predstavnistava od toga prije cca godinu dana? Think

Tj. sto bi(jase) s mastodontskim SZZg-om, a sto s njegovim otcjepljenikom ili to nije bitno sada kad SZ cine samo izabrani predstavnici (a ne svi studenti kao nekoc)? Think



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 11:37 sub, 8. 3. 2008    Naslov: Re: Obavijest: Studentski izbori - Ožujak 2008. Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]A studenti dodiplomskog studija (i.e. "stari" studenti)? :-k[/quote]
ups! dodano.

[quote]vsego je predstavnik asistenata, sto se bira u samoj kuci ([url=http://www.math.hr/fgs.axd?id=914]clanak 1, stavak 4[/url]).[/quote]
avaj! mislim da nasa pravnica ne zna za tu izmjenu :P ja se ovog fakat ne sjećam a piše da sam bila na sjednici (iako vidim na netu po dnevnom redu da je ovo bila jos jedna nabrzaka amo ovo izglasat stvar). cudne neke stvari unutra pisu...

[quote]P.S. Kao clan zvoc-komisije na PMFu, ne mogu se kandidirati. :g:[/quote]
Pa ustvari mozes, jer da se pita PMF na matematici ne postoje izbori (jerbo nisu uopce predvidili odsjecke izbore).

Inace propis iz sveucilisnog pravilnika kaze da bar dva izabrana predstavnika moraju bit postdiplomci (tj. sa rang liste se uzimaju prva dva postdiplomca neovisno o tome na kojem mjestu bili obzirom na druge). Na MO su to mislili podic na bar 4, ali ovaj clanak me sad zbunio. Ali prokletstvo, zasto ja moram ikome govorit kako da provodi izbore??!
vsego (napisa):
A studenti dodiplomskog studija (i.e. "stari" studenti)? Think

ups! dodano.

Citat:
vsego je predstavnik asistenata, sto se bira u samoj kuci (clanak 1, stavak 4).

avaj! mislim da nasa pravnica ne zna za tu izmjenu Razz ja se ovog fakat ne sjećam a piše da sam bila na sjednici (iako vidim na netu po dnevnom redu da je ovo bila jos jedna nabrzaka amo ovo izglasat stvar). cudne neke stvari unutra pisu...

Citat:
P.S. Kao clan zvoc-komisije na PMFu, ne mogu se kandidirati. Mr. Green

Pa ustvari mozes, jer da se pita PMF na matematici ne postoje izbori (jerbo nisu uopce predvidili odsjecke izbore).

Inace propis iz sveucilisnog pravilnika kaze da bar dva izabrana predstavnika moraju bit postdiplomci (tj. sa rang liste se uzimaju prva dva postdiplomca neovisno o tome na kojem mjestu bili obzirom na druge). Na MO su to mislili podic na bar 4, ali ovaj clanak me sad zbunio. Ali prokletstvo, zasto ja moram ikome govorit kako da provodi izbore??!



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:46 sub, 8. 3. 2008    Naslov: Re: Obavijest: Studentski izbori - Ožujak 2008. Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"]Inace propis iz sveucilisnog pravilnika kaze da bar dva izabrana predstavnika moraju bit postdiplomci (tj. sa rang liste se uzimaju prva dva postdiplomca neovisno o tome na kojem mjestu bili obzirom na druge).[/quote]

A sto ako nema dovoljno kandidata za to? :-k

[quote="koryanshea"]Na MO su to mislili podic na bar 4, ali ovaj clanak me sad zbunio.[/quote]

Podic... s 5 na 4? :lol: ;)

[quote="koryanshea"]Ali prokletstvo, zasto ja moram ikome govorit kako da provodi izbore??![/quote]

A tko ce, ako ti neces? )-PP Ako se dobro sjecam, za prosle izbore je Nesi radila nesto slicno. :)
koryanshea (napisa):
Inace propis iz sveucilisnog pravilnika kaze da bar dva izabrana predstavnika moraju bit postdiplomci (tj. sa rang liste se uzimaju prva dva postdiplomca neovisno o tome na kojem mjestu bili obzirom na druge).


A sto ako nema dovoljno kandidata za to? Think

koryanshea (napisa):
Na MO su to mislili podic na bar 4, ali ovaj clanak me sad zbunio.


Podic... s 5 na 4? Laughing Wink

koryanshea (napisa):
Ali prokletstvo, zasto ja moram ikome govorit kako da provodi izbore??!


A tko ce, ako ti neces? Hehehe... Ako se dobro sjecam, za prosle izbore je Nesi radila nesto slicno. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 11:51 sub, 8. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]...i prije nego sto je formalno izabrana u izborno povjerenstvo.[/quote]
Ee...
[quote="[url=http://studenti.pmf.hr/wiki/index.php/Zakon_o_Studentskom_zboru_i_drugim_studentskim_organizacijama#IZBORI]Zakon o sz, 15.5[/url]"]Članovi povjerenstva za prigovore i članovi biračkih odbora, kandidati na izborima i članovi studentskog zbora s važećim mandatom ne mogu biti istodobno i članovi izbornog povjerenstva.[/quote]

Debeli downside: treba nac 10 kompetentnih ljudi za PZP i IP koji nisu predstavnici. Avaj :/

@vsego: Mislim da je ideja da se pruzi prilika novom SZu koji ce biti nakon izbora, ako STOP lista dobro prodje na sveucilisnim izborima moze imat dovoljnu kolicinu ljudi u zboru sveucilista da moze nesto promijenit. Prije nisu imali sanse jer se radi o samo pet fakulteta, pa iako tih 5 fakulteta ima preko 30% studenata UNIZG svejedno su bili samo 4 (od 33. 4 zato sto je MO clan bez prava glasa) glasa koje se redovito tretiralo slicno kao studentske predstavnike na najruznijim nasim sjednicama.


Nevezano: Moj 1024. post! juhu! :D
krcko (napisa):
...i prije nego sto je formalno izabrana u izborno povjerenstvo.

Ee...
Zakon o sz, 15.5 (napisa):
Članovi povjerenstva za prigovore i članovi biračkih odbora, kandidati na izborima i članovi studentskog zbora s važećim mandatom ne mogu biti istodobno i članovi izbornog povjerenstva.


Debeli downside: treba nac 10 kompetentnih ljudi za PZP i IP koji nisu predstavnici. Avaj Ehm?

@vsego: Mislim da je ideja da se pruzi prilika novom SZu koji ce biti nakon izbora, ako STOP lista dobro prodje na sveucilisnim izborima moze imat dovoljnu kolicinu ljudi u zboru sveucilista da moze nesto promijenit. Prije nisu imali sanse jer se radi o samo pet fakulteta, pa iako tih 5 fakulteta ima preko 30% studenata UNIZG svejedno su bili samo 4 (od 33. 4 zato sto je MO clan bez prava glasa) glasa koje se redovito tretiralo slicno kao studentske predstavnike na najruznijim nasim sjednicama.


Nevezano: Moj 1024. post! juhu! Very Happy



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 16:30 sub, 8. 3. 2008    Naslov: Re: Obavijest: Studentski izbori - Ožujak 2008. Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"]Važno2: Student = student preddiplomskog, diplomskog ili postdiplomskog studija.
[/quote]

[quote="vsego"]vsego je predstavnik asistenata, sto se bira u samoj kuci ([url=http://www.math.hr/fgs.axd?id=914]clanak 1, stavak 4[/url]).[/quote]

Jel moguce da se misli na postdiplomac \ne asistent? (iako se skupovi dobrano preklapaju)?
koryanshea (napisa):
Važno2: Student = student preddiplomskog, diplomskog ili postdiplomskog studija.


vsego (napisa):
vsego je predstavnik asistenata, sto se bira u samoj kuci (clanak 1, stavak 4).


Jel moguce da se misli na postdiplomac \ne asistent? (iako se skupovi dobrano preklapaju)?



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
nenad
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 08. 10. 2002. (14:08:30)
Postovi: (350)16
Sarma = la pohva - posuda
92 = 106 - 14

PostPostano: 16:33 sub, 8. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja bih razlikovao predstavnike asistenata (kao zaposlenih na Fakultetu) od predstavnika poslijediplomanada (koji mogu, ali i ne moraju, biti zaposleni na Fakultetu).

Ona osmina (zaokruženo na niže) se tiče zaposlenika, koji imaju svoju izbornu bazu i
već su izabrani. Poslijediplomandi imaju drugu izbornu bazu, i postupak izbora propisan
drugim pravilnicima/zakonima.

- Nenad
(ovo je moje osobno mišljenje :-)
Ja bih razlikovao predstavnike asistenata (kao zaposlenih na Fakultetu) od predstavnika poslijediplomanada (koji mogu, ali i ne moraju, biti zaposleni na Fakultetu).

Ona osmina (zaokruženo na niže) se tiče zaposlenika, koji imaju svoju izbornu bazu i
već su izabrani. Poslijediplomandi imaju drugu izbornu bazu, i postupak izbora propisan
drugim pravilnicima/zakonima.

- Nenad
(ovo je moje osobno mišljenje Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 17:59 sub, 8. 3. 2008    Naslov: Re: Obavijest: Studentski izbori - Ožujak 2008. Citirajte i odgovorite

[quote="Martinab"]
Jel moguce da se misli na postdiplomac \ne asistent? (iako se skupovi dobrano preklapaju)?[/quote]
Misli se na studente postdiplomskog studija. AFAIK oni koji su magistrirali (ili doktorirali) vise nisu studenti.
Martinab (napisa):

Jel moguce da se misli na postdiplomac \ne asistent? (iako se skupovi dobrano preklapaju)?

Misli se na studente postdiplomskog studija. AFAIK oni koji su magistrirali (ili doktorirali) vise nisu studenti.



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 14:48 pon, 10. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jedan detaljcic oko kandidiranja. Malo prije bio u referadi i ustanovio da tete jos ne primaju kandidature za izbore. Razlog je sto je pravnica PMF-MO bila misljenja da treba pricekati srijedu, kad ce dekan imenovati izborno povjerenstvo. Osobno sam misljenja da bi se kandidature mogle zaprimiti i prije (obzirom da su izbori raspisani i [url=http://www.unizg.hr/40.0.html]objavljen[/url] je kandidacijski obrazac). Molim sve zainteresirane da se ipak strpe jos ta dva dana i predaju svoje kandidature od srijede nadalje.

Edit: ovo se naravno odnosi na kandidature za Studentski zbor PMF-MO. Ako se zelite kandidirati na PMF-u, kandidature treba predati najkasnije sutra ([url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=11005]klik[/url]). Ne znam rok za Zbor Sveucilista. Koja zbrka :oops: :roll:
Jedan detaljcic oko kandidiranja. Malo prije bio u referadi i ustanovio da tete jos ne primaju kandidature za izbore. Razlog je sto je pravnica PMF-MO bila misljenja da treba pricekati srijedu, kad ce dekan imenovati izborno povjerenstvo. Osobno sam misljenja da bi se kandidature mogle zaprimiti i prije (obzirom da su izbori raspisani i objavljen je kandidacijski obrazac). Molim sve zainteresirane da se ipak strpe jos ta dva dana i predaju svoje kandidature od srijede nadalje.

Edit: ovo se naravno odnosi na kandidature za Studentski zbor PMF-MO. Ako se zelite kandidirati na PMF-u, kandidature treba predati najkasnije sutra (klik). Ne znam rok za Zbor Sveucilista. Koja zbrka Embarassed Rolling Eyes



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 16:02 pon, 10. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Ne znam rok za Zbor Sveucilista. Koja zbrka :oops: :roll:[/quote]

hmda. rok za zbor sveučilišta je bio isto sutra (10 radnih dana), ali se onda sveučilište u cetvrtak (navodno) predomislilo i pomaklo rok na petak, ali o tome nema nikakve službene informacije. molim?! mozda najbolje da ove prve izbore PZP unaprid ponisti pa da sve isponova. vec vidim da je ovo teska katastrofa.
krcko (napisa):
Ne znam rok za Zbor Sveucilista. Koja zbrka Embarassed Rolling Eyes


hmda. rok za zbor sveučilišta je bio isto sutra (10 radnih dana), ali se onda sveučilište u cetvrtak (navodno) predomislilo i pomaklo rok na petak, ali o tome nema nikakve službene informacije. molim?! mozda najbolje da ove prve izbore PZP unaprid ponisti pa da sve isponova. vec vidim da je ovo teska katastrofa.



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:10 pon, 10. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"]mozda najbolje da ove prve izbore PZP unaprid ponisti pa da sve isponova. vec vidim da je ovo teska katastrofa.[/quote]

De prvo napisi (sluzbeni) prigovor, pa cemo ga onda razmotriti. :silly:
koryanshea (napisa):
mozda najbolje da ove prve izbore PZP unaprid ponisti pa da sve isponova. vec vidim da je ovo teska katastrofa.


De prvo napisi (sluzbeni) prigovor, pa cemo ga onda razmotriti. #Silly



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Xaviar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 06. 2003. (20:38:54)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Zagreb, Croatia, Earth, Third Planet From The Sun

PostPostano: 19:11 uto, 11. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prema naputku rektora Sveucilista u Zagrebu krajnji rok za predaju kandidatura za izbore u Studentski zbor Sveucilista i Studentski zbor PMF-a je pomaknut do sutra, [color=darkred][b]12. ozujka 2008. godine. Kandidature mozete predati u Prijamnom uredu dekanata PMF-a do 15 sati.[/b][/color]
Prema naputku rektora Sveucilista u Zagrebu krajnji rok za predaju kandidatura za izbore u Studentski zbor Sveucilista i Studentski zbor PMF-a je pomaknut do sutra, 12. ozujka 2008. godine. Kandidature mozete predati u Prijamnom uredu dekanata PMF-a do 15 sati.



_________________
Najsigurniji nacin da postanete dosadni jest da sve kazete!!!

Pozdrav od mene!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
nemo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 11. 07. 2004. (21:28:31)
Postovi: (37F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
30 = 34 - 4
Lokacija: čakovec

PostPostano: 22:33 sri, 12. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]De prvo napisi (sluzbeni) prigovor, pa cemo ga onda razmotriti. :silly:[/quote]

po tom pitanju mogli bi se mi napokon naći :g: oćeš ti, ili ću ja podsjetit profesora Antonića da bi se povjerenstvo za prigovore ipak trebalo sastat prije izbora.
vsego (napisa):
De prvo napisi (sluzbeni) prigovor, pa cemo ga onda razmotriti. #Silly


po tom pitanju mogli bi se mi napokon naći Mr. Green oćeš ti, ili ću ja podsjetit profesora Antonića da bi se povjerenstvo za prigovore ipak trebalo sastat prije izbora.



_________________
Umjesto da postavlja pitanje o tome što je prije nastalo - kokoš ili jaje, čovjeku se najednom učinilo da je kokoš zamisao jajeta o stvaranju novih jaja.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:39 sri, 12. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Neeeeenaaaadeeeeee!!!!! :yuhu: Treba se sastati PMFovska zvoc-komisija! :jastuk:

Evo, upozorio sam ga. :silly:

Ima do izbora jos dva tjedna; kud ti se zuri? :prop: bez brige, on je odgovoran covjek; nece zaboraviti. ;)
Neeeeenaaaadeeeeee!!!!! Yu-huuuu! Treba se sastati PMFovska zvoc-komisija! Jastuk

Evo, upozorio sam ga. #Silly

Ima do izbora jos dva tjedna; kud ti se zuri? Propeller bez brige, on je odgovoran covjek; nece zaboraviti. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 15:28 čet, 13. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Samo podsjecam da se kandidature za studentske izbore na PMF-MO predaju u referadi do ponedjeljka, 17.3.2008. [b]u 12 sati[/b]. Kandidirajte se dok jos mozete!

:uncle_sam:

Uskoro ce na oglasnoj ploci i na webu osvanuti popis biraca (svi studenti pred-, do- i post-diplomskih studija PMF-MO, ukljucujuci i onaj integrirani s diplomskim). Ako primijetite pogreske, trebate od Izbornog povjerenstva traziti ispravku popisa biraca najkasnije tri radna dana prije izbora. U praksi odete do referade s indeksom i kazete da vas nema na popisu biraca ili da je nesto krivo.
Samo podsjecam da se kandidature za studentske izbore na PMF-MO predaju u referadi do ponedjeljka, 17.3.2008. u 12 sati. Kandidirajte se dok jos mozete!

Uncle Sam

Uskoro ce na oglasnoj ploci i na webu osvanuti popis biraca (svi studenti pred-, do- i post-diplomskih studija PMF-MO, ukljucujuci i onaj integrirani s diplomskim). Ako primijetite pogreske, trebate od Izbornog povjerenstva traziti ispravku popisa biraca najkasnije tri radna dana prije izbora. U praksi odete do referade s indeksom i kazete da vas nema na popisu biraca ili da je nesto krivo.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
nenad
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 08. 10. 2002. (14:08:30)
Postovi: (350)16
Sarma = la pohva - posuda
92 = 106 - 14

PostPostano: 13:14 pet, 14. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Neeeeenaaaadeeeeee!!!!! :yuhu: Treba se sastati PMFovska zvoc-komisija! :jastuk:
[/quote]

Koliko sam ja obaviješten, dosad nije zaprimljen niti jedan prigovor.
Zašto da se sastanemo?

Naravno, ako je netko spreman častiti (recimo, ćevapi :-), možemo se i sastati samo radi druženja.

- Nenad
vsego (napisa):
Neeeeenaaaadeeeeee!!!!! Yu-huuuu! Treba se sastati PMFovska zvoc-komisija! Jastuk


Koliko sam ja obaviješten, dosad nije zaprimljen niti jedan prigovor.
Zašto da se sastanemo?

Naravno, ako je netko spreman častiti (recimo, ćevapi Smile, možemo se i sastati samo radi druženja.

- Nenad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:18 pet, 14. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

:OT:

[quote="nenad"]Naravno, ako je netko spreman častiti (recimo, ćevapi :-), možemo se i sastati samo radi druženja.[/quote]

Ja sam za... Nemo placa, ipak je on predlozio sastanak. :g:
Off-topic

nenad (napisa):
Naravno, ako je netko spreman častiti (recimo, ćevapi Smile, možemo se i sastati samo radi druženja.


Ja sam za... Nemo placa, ipak je on predlozio sastanak. Mr. Green



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Fakultet Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 1 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan