Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Obavijest: Studentski izbori - Ožujak 2008. (informacija)
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Fakultet
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 16:54 pet, 14. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

a,koliko studenata moze biti izbirano u studentski zbor PMF-MO ?
koje su zapravi njihove funkcije? :roll:
a,koliko studenata moze biti izbirano u studentski zbor PMF-MO ?
koje su zapravi njihove funkcije? Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 17:08 pet, 14. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pinkgirl"]a,koliko studenata moze biti izbirano u studentski zbor PMF-MO ?
[/quote]
[url]http://www.math.hr/fgs.axd?id=1484[/url]

8 studenata preddiplomskih i diplomskih studija i 4 studenta postdiplomskih studija.


[quote]
koje su zapravi njihove funkcije?[/quote]
To pise u zakonu. (predstavljanje studenata, biranje predstavnika studenata u sveucilisna i fakultetska tijela...)
pinkgirl (napisa):
a,koliko studenata moze biti izbirano u studentski zbor PMF-MO ?

http://www.math.hr/fgs.axd?id=1484

8 studenata preddiplomskih i diplomskih studija i 4 studenta postdiplomskih studija.


Citat:

koje su zapravi njihove funkcije?

To pise u zakonu. (predstavljanje studenata, biranje predstavnika studenata u sveucilisna i fakultetska tijela...)



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 17:29 pet, 14. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

8 pred-, -, i do-diplomskih, 4 postdiplomska predstavnika.

od toga 7 ovih prvih (bira se) i sva 4 druga idu u FV. u vijeću zastupaju prava studenata, sudjeluju u donosenju odluka, daju prijedloge, blabla... jednostavno su clanovi FV i mogu radit sve sto se u FV radi (osim glasat nesto vezano za doktorate. jerbo nismo strucni, jelte).

onda još trebaju odabrat predstavnike studenata u vijeću voditelja studija, gdje se detaljnije raspravlja i donosi vecina stvari koje se studenata najvise ticu, dakle vezano za studije, ispite, nastavu, kalendar... you name it.

e da treba imenovat i jednog studenta u povjerenstvo za kontrolu kvalitete. to cak ne mora bit bas studentski predstavnik, vec neki student kojeg zbor smatra da je dobar za to.

bilo bi pozeljno da se izvjestaji sa tih sastanaka stavljaju negdje - sz ima svoj web, a i svoje podforume tu na degiorgiu.

na MO studentski zbor je "gazda" sobe 102, pa se moraju brinit da je soba u redu, da ljudi kad su u njoj ne rade nered i ilegalne stvari, te bit dostupni da ljudi kad diplomiraju mogu u 102 organizirat proslavu.

ne znam jesam li sta zaboravila.
8 pred-, -, i do-diplomskih, 4 postdiplomska predstavnika.

od toga 7 ovih prvih (bira se) i sva 4 druga idu u FV. u vijeću zastupaju prava studenata, sudjeluju u donosenju odluka, daju prijedloge, blabla... jednostavno su clanovi FV i mogu radit sve sto se u FV radi (osim glasat nesto vezano za doktorate. jerbo nismo strucni, jelte).

onda još trebaju odabrat predstavnike studenata u vijeću voditelja studija, gdje se detaljnije raspravlja i donosi vecina stvari koje se studenata najvise ticu, dakle vezano za studije, ispite, nastavu, kalendar... you name it.

e da treba imenovat i jednog studenta u povjerenstvo za kontrolu kvalitete. to cak ne mora bit bas studentski predstavnik, vec neki student kojeg zbor smatra da je dobar za to.

bilo bi pozeljno da se izvjestaji sa tih sastanaka stavljaju negdje - sz ima svoj web, a i svoje podforume tu na degiorgiu.

na MO studentski zbor je "gazda" sobe 102, pa se moraju brinit da je soba u redu, da ljudi kad su u njoj ne rade nered i ilegalne stvari, te bit dostupni da ljudi kad diplomiraju mogu u 102 organizirat proslavu.

ne znam jesam li sta zaboravila.



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Xaviar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 06. 2003. (20:38:54)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Zagreb, Croatia, Earth, Third Planet From The Sun

PostPostano: 17:33 pet, 14. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Svi zainteresirani studenti koji žele biti promatrači na Studentskim izborima koji će se održavati dana 26. i 27. 03. 2008. godine mogu predati svoje prijave putem [color=darkred][b]Prijemnog ureda PMF-a zaključno do 17.03.2008. godine do 15:00 sati[/b][/color].

Prijava mora sadržavati sljedeće:
1. Ime i Prezime
2. JMBAG
3. Broj indeksa
4. Potvrdu o studiranju
Svi zainteresirani studenti koji žele biti promatrači na Studentskim izborima koji će se održavati dana 26. i 27. 03. 2008. godine mogu predati svoje prijave putem Prijemnog ureda PMF-a zaključno do 17.03.2008. godine do 15:00 sati.

Prijava mora sadržavati sljedeće:
1. Ime i Prezime
2. JMBAG
3. Broj indeksa
4. Potvrdu o studiranju



_________________
Najsigurniji nacin da postanete dosadni jest da sve kazete!!!

Pozdrav od mene!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 17:43 pet, 14. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo članak iz vijesnika o izborima...

http://www.vjesnik.hr/html/2008/03/14/Clanak.asp?r=tem&c=1
evo članak iz vijesnika o izborima...

http://www.vjesnik.hr/html/2008/03/14/Clanak.asp?r=tem&c=1



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 18:20 pet, 14. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ajde ljudi kandidirajte se. Meni cijeli cirkus oko izbora nema nikakvog smisla kad vidim kak ste totalno nezainteresirani. Danas prijepodne imali smo svega 5 prijavljenih kandidata (4 pred- i 1 post-), a prijave se primaju samo jos u ponedjeljak. Ako kandidata bude manje od broja predstavnika koji se biraju, necu vise prstom mrdnut zbog bilo kakvih studentskih izbora.
Ajde ljudi kandidirajte se. Meni cijeli cirkus oko izbora nema nikakvog smisla kad vidim kak ste totalno nezainteresirani. Danas prijepodne imali smo svega 5 prijavljenih kandidata (4 pred- i 1 post-), a prijave se primaju samo jos u ponedjeljak. Ako kandidata bude manje od broja predstavnika koji se biraju, necu vise prstom mrdnut zbog bilo kakvih studentskih izbora.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 18:48 pet, 14. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

samo toliko :?: :!: :?:
znaci sanse su velike :twisted:
samo toliko Question Exclamation Question
znaci sanse su velike Twisted Evil


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 20:21 pet, 14. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije te valjda bilo strah da te nece izabrati zbog zestoke konkurencije? :shock:

Pink, nezainteresiranost studenata je losa stvar. Vidjet ces i sama kad postanes predstavnica.
Nije te valjda bilo strah da te nece izabrati zbog zestoke konkurencije? Shocked

Pink, nezainteresiranost studenata je losa stvar. Vidjet ces i sama kad postanes predstavnica.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 21:23 pet, 14. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma dajte, pa stvarno nemogu vjerovati da ima toliko malo zainteresiranih ljudi... svi se nesto zale a kad treba nesto poduzeti i iza toga staviti svoje ime i prezime (pise gost lol) onda nista...
Nadam se samo da se nece dogoditi da biramo 12 predstavnika od 10 ponudjenih... btw znam par kandidata koji su odustali jer im se prakticki nije svidjela cijela ta procedura (nitko nista nezna do tri dana prije kraja :? ) tako da treba na tome jos malo poraditi ali mislim da se i ovako ipak napravilo nesto pozitivno...

p.s.Nemojte me tjerat da se ja kandidiram :twisted: ...pozdrav....
Ma dajte, pa stvarno nemogu vjerovati da ima toliko malo zainteresiranih ljudi... svi se nesto zale a kad treba nesto poduzeti i iza toga staviti svoje ime i prezime (pise gost lol) onda nista...
Nadam se samo da se nece dogoditi da biramo 12 predstavnika od 10 ponudjenih... btw znam par kandidata koji su odustali jer im se prakticki nije svidjela cijela ta procedura (nitko nista nezna do tri dana prije kraja Confused ) tako da treba na tome jos malo poraditi ali mislim da se i ovako ipak napravilo nesto pozitivno...

p.s.Nemojte me tjerat da se ja kandidiram Twisted Evil ...pozdrav....


[Vrh]
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:41 pet, 14. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]znam par kandidata koji su odustali jer im se prakticki nije svidjela cijela ta procedura (nitko nista nezna do tri dana prije kraja :? ) tako da treba na tome jos malo poraditi[/quote]

Ima samo jedan nacin na koji mozete postati ovlasteni poraditi na takvim problemima.

Kandidirajte se :uncle_sam:
Anonymous (napisa):
znam par kandidata koji su odustali jer im se prakticki nije svidjela cijela ta procedura (nitko nista nezna do tri dana prije kraja Confused ) tako da treba na tome jos malo poraditi


Ima samo jedan nacin na koji mozete postati ovlasteni poraditi na takvim problemima.

Kandidirajte se Uncle Sam



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 11:25 sub, 15. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Nije te valjda bilo strah da te nece izabrati zbog zestoke konkurencije? :shock:

Pink, nezainteresiranost studenata je losa stvar. Vidjet ces i sama[b] kad postanes[/b] predstavnica.[/quote]

o,ako se vise ljudi prijavi,necu... :mig:

ma,i mene je malo spustila euforija oko sveg... nekako...ne znam zasto za sto cu se na kraju zalagat kad i bivsi (tj. jos uvijek nisu bivsi :bow: ) sami kazu da ih se bas ne uvazava previse ...a ljudi se zaista trude...

a, ministar primorac je pri izlasku bolonje pozivao studente da se sto aktivnije ukljuce u proces odlucivanja... kako?!?

i onda meni ekipa kaze da san onda trebala pucat na nesto vise...kao FV sveucilista... al ja nisam upucena u rad sveucilista i zelim nekakve promjene na nasem odjelu... ma...nemam pojma...


sretno svim kandidatima!!! :thumbup:
krcko (napisa):
Nije te valjda bilo strah da te nece izabrati zbog zestoke konkurencije? Shocked

Pink, nezainteresiranost studenata je losa stvar. Vidjet ces i sama kad postanes predstavnica.


o,ako se vise ljudi prijavi,necu... Namigujem ti, a ti ne gledas...

ma,i mene je malo spustila euforija oko sveg... nekako...ne znam zasto za sto cu se na kraju zalagat kad i bivsi (tj. jos uvijek nisu bivsi I bow before you ) sami kazu da ih se bas ne uvazava previse ...a ljudi se zaista trude...

a, ministar primorac je pri izlasku bolonje pozivao studente da se sto aktivnije ukljuce u proces odlucivanja... kako?!?

i onda meni ekipa kaze da san onda trebala pucat na nesto vise...kao FV sveucilista... al ja nisam upucena u rad sveucilista i zelim nekakve promjene na nasem odjelu... ma...nemam pojma...


sretno svim kandidatima!!! Thumb up!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:01 sub, 15. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pinkgirl"]i onda meni ekipa kaze da san onda trebala pucat na nesto vise...kao FV sveucilista... al ja nisam upucena u rad sveucilista i zelim nekakve promjene na nasem odjelu... ma...nemam pojma...[/quote]

Sveuciliste nema FV ([b]fakultetsko[/b] vijece ;)), nego senat. :)

A "ekipu" mozes pitati koliko visoko oni pucaju, kad se osjecaju pozvanima tebe gurati u "nesto vise". :roll:
pinkgirl (napisa):
i onda meni ekipa kaze da san onda trebala pucat na nesto vise...kao FV sveucilista... al ja nisam upucena u rad sveucilista i zelim nekakve promjene na nasem odjelu... ma...nemam pojma...


Sveuciliste nema FV (fakultetsko vijece Wink), nego senat. Smile

A "ekipu" mozes pitati koliko visoko oni pucaju, kad se osjecaju pozvanima tebe gurati u "nesto vise". Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 23:17 sub, 15. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moj zadnji pokusaj da vas zainteresiram za kandidaturu.

Peticija za "dodatni rok" koju ste potpisivali bit ce odbijena :PP

Kao studentski predstavnik, sjedili biste u tijelima koja ce o tome odlucivati (VVS, FV itd.), imali pravo glasa i jos vaznije imali pravo diskutirati o stvarima koje su na dnevnom redu. Postoji i nesto sto se zove suspenzivni veto, ali to tome cete se morati sami informirati.

Ako ne bude studentskih predstavnika u tijelima odlucivanja, nece vas nitko nista pitati. Ovo je nacin na koji se mozete aktivnije ukljuciti u proces odlucivanja.
Moj zadnji pokusaj da vas zainteresiram za kandidaturu.

Peticija za "dodatni rok" koju ste potpisivali bit ce odbijena Weeee-heeee!!!

Kao studentski predstavnik, sjedili biste u tijelima koja ce o tome odlucivati (VVS, FV itd.), imali pravo glasa i jos vaznije imali pravo diskutirati o stvarima koje su na dnevnom redu. Postoji i nesto sto se zove suspenzivni veto, ali to tome cete se morati sami informirati.

Ako ne bude studentskih predstavnika u tijelima odlucivanja, nece vas nitko nista pitati. Ovo je nacin na koji se mozete aktivnije ukljuciti u proces odlucivanja.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Xaviar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 06. 2003. (20:38:54)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Zagreb, Croatia, Earth, Third Planet From The Sun

PostPostano: 9:22 pon, 17. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Popis kandidata pristiglih za Studentski zbor PMF-a mozete pronaci na www.pmf.hr ,

a za one koje zanima postoji popis svih kandidata za sve sastavnice Sveuclista u Zagrebu te za Studentski zbor Sveucilista u Zagrebu i to sve na web stranici www.unizg.hr , obavijest pod nazivom "[i]Popis kandidatura za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove njegovih sastavnica dostupni na internetskoj stranici[/i]"...
Popis kandidata pristiglih za Studentski zbor PMF-a mozete pronaci na www.pmf.hr ,

a za one koje zanima postoji popis svih kandidata za sve sastavnice Sveuclista u Zagrebu te za Studentski zbor Sveucilista u Zagrebu i to sve na web stranici www.unizg.hr , obavijest pod nazivom "Popis kandidatura za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove njegovih sastavnica dostupni na internetskoj stranici"...



_________________
Najsigurniji nacin da postanete dosadni jest da sve kazete!!!

Pozdrav od mene!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 9:54 pon, 17. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

pretpostavljam da je nebitno,al zasto na popisu biraca meni pise da sam dodiplomski...da odem do referade?
il pak ne?
maticni broj je u redu... pa na njemu pise koje sam godine upisana... :roll:
pretpostavljam da je nebitno,al zasto na popisu biraca meni pise da sam dodiplomski...da odem do referade?
il pak ne?
maticni broj je u redu... pa na njemu pise koje sam godine upisana... Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 11:42 pon, 17. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Odi do referade. Tkogod primijeti pogresku u popisu biraca neka trazi ispravku, please.

Btw, popis biraca za PMF-MO je [url=http://www.math.hr/Default.aspx?art=2815&sec=279]ovdje[/url]. PMF-ov popis vjerojatno ima vise pogresaka.
Odi do referade. Tkogod primijeti pogresku u popisu biraca neka trazi ispravku, please.

Btw, popis biraca za PMF-MO je ovdje. PMF-ov popis vjerojatno ima vise pogresaka.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Geliriell
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2005. (14:48:40)
Postovi: (84)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1

PostPostano: 19:54 pon, 17. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sto znaci "integr" na PMF-ovom popisu? Da li isto idemo u nasu referadu ako nam nesto nije u redu na PMF-ovom popisu?
Sto znaci "integr" na PMF-ovom popisu? Da li isto idemo u nasu referadu ako nam nesto nije u redu na PMF-ovom popisu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 19:59 pon, 17. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Geliriell"]Sto znaci "integr" na PMF-ovom popisu? Da li isto idemo u nasu referadu ako nam nesto nije u redu na PMF-ovom popisu?[/quote]

mozda integrirani mat & fizika?

meni je za PMF popis krcko reka u referadu,valjda se misli na nasu...

sve mi je ok na PMF-MO popisu, al ne i na PMF... :?

zaletit cu se sutra do referade...
Geliriell (napisa):
Sto znaci "integr" na PMF-ovom popisu? Da li isto idemo u nasu referadu ako nam nesto nije u redu na PMF-ovom popisu?


mozda integrirani mat & fizika?

meni je za PMF popis krcko reka u referadu,valjda se misli na nasu...

sve mi je ok na PMF-MO popisu, al ne i na PMF... Confused

zaletit cu se sutra do referade...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 10:44 uto, 18. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za ispravke PMF-ovog popisa trebate se javiti PMF-ovom izbornom povjerenstvu (pretpostavljam preko PMF-ove referade). Samo za ispravke PMF-MO popisa javite se u nasu referadu.
Za ispravke PMF-ovog popisa trebate se javiti PMF-ovom izbornom povjerenstvu (pretpostavljam preko PMF-ove referade). Samo za ispravke PMF-MO popisa javite se u nasu referadu.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 11:01 uto, 18. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"] Danas prijepodne imali smo svega 5 prijavljenih kandidata (4 pred- i 1 post-), a prijave se primaju samo jos u ponedjeljak.[/quote]

a sad? :-s
krcko (napisa):
Danas prijepodne imali smo svega 5 prijavljenih kandidata (4 pred- i 1 post-), a prijave se primaju samo jos u ponedjeljak.


a sad? Eh?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Fakultet Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 2 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan