Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Ekonometrija-kolokvij!
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Goran
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2003. (16:03:48)
Postovi: (2C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:20 uto, 14. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li se treba predbilježit kod profesora za određeni datum ili se samo pojavimo u terminu kad nam odgovara? I nije napisano u kojoj predavaoni/praktikumu/kabinetu se ispiti održavaju.
Da li se treba predbilježit kod profesora za određeni datum ili se samo pojavimo u terminu kad nam odgovara? I nije napisano u kojoj predavaoni/praktikumu/kabinetu se ispiti održavaju.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
__MP__
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 02. 2008. (21:46:38)
Postovi: (1F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0
Lokacija: Požega

PostPostano: 10:25 sri, 15. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo lista za usmeni:

http://www.phy.hr/~bp/matispit.pdf
evo lista za usmeni:

http://www.phy.hr/~bp/matispit.pdf


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
__fox
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2008. (20:00:38)
Postovi: (35)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 4

PostPostano: 19:58 sri, 15. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala puno ekipi koja putuje ranije i kojoj je bitan raniji termin. samo mi nije jasno, zasto bas ti pojedinci nisu odgovarali npr. sutra umjesto mene. a ja ovak, saznam danas da odgovaram sutra, i jos imam i trzista. divota! eto, toliko o kolegijalnosti na ovom faxu, smjeru itd. itd. .... .. . . . . .
hvala puno ekipi koja putuje ranije i kojoj je bitan raniji termin. samo mi nije jasno, zasto bas ti pojedinci nisu odgovarali npr. sutra umjesto mene. a ja ovak, saznam danas da odgovaram sutra, i jos imam i trzista. divota! eto, toliko o kolegijalnosti na ovom faxu, smjeru itd. itd. .... .. . . . . .


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 21:50 sri, 15. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

A ne možeš krivit ljude, mislim da nije u nama problem :D Ja ću odgovarat sutra pa šta bude, ali većina je pod raniji termin mislila ponedjeljak ili utorak, profesor je malo zeznuo stvar :/
A ne možeš krivit ljude, mislim da nije u nama problem Very Happy Ja ću odgovarat sutra pa šta bude, ali većina je pod raniji termin mislila ponedjeljak ili utorak, profesor je malo zeznuo stvar Ehm?



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 22:04 sri, 15. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="BitterSweet"]A ne možeš krivit ljude, mislim da nije u nama problem :D Ja ću odgovarat sutra pa šta bude, ali većina je pod raniji termin mislila ponedjeljak ili utorak, profesor je malo zeznuo stvar :/[/quote]

hehehe baš malo :lol:
aj onda pošalji na mail svima kakvi su zadaci bili i kak taj usmeni uopće funkcionira :D
BitterSweet (napisa):
A ne možeš krivit ljude, mislim da nije u nama problem Very Happy Ja ću odgovarat sutra pa šta bude, ali većina je pod raniji termin mislila ponedjeljak ili utorak, profesor je malo zeznuo stvar Ehm?


hehehe baš malo Laughing
aj onda pošalji na mail svima kakvi su zadaci bili i kak taj usmeni uopće funkcionira Very Happy



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
__fox
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2008. (20:00:38)
Postovi: (35)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 4

PostPostano: 22:38 sri, 15. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

@bitter ti nisi u toj prici. ti odgovaras sutra. ali zaista si i ti u pravu kad kazes da je prof najvise zeznuo jer je "ranije" shvatio kao "fkt ranije" :lol:
@bitter ti nisi u toj prici. ti odgovaras sutra. ali zaista si i ti u pravu kad kazes da je prof najvise zeznuo jer je "ranije" shvatio kao "fkt ranije" Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 2:16 čet, 16. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

fox jesi probal poslat mail da te prebaci u drugi termin? ja sam poslala da me zapiše za utorak ak je moguće i prof dopustio :D
fox jesi probal poslat mail da te prebaci u drugi termin? ja sam poslala da me zapiše za utorak ak je moguće i prof dopustio Very Happy



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 3:39 čet, 16. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="__fox"]hvala puno ekipi koja putuje ranije i kojoj je bitan raniji termin. samo mi nije jasno, zasto bas ti pojedinci nisu odgovarali npr. sutra umjesto mene. a ja ovak, saznam danas da odgovaram sutra, i jos imam i trzista. divota! eto, toliko o kolegijalnosti na ovom faxu, smjeru itd. itd. .... .. . . . . .[/quote]
Da, __fox, ta kolegijalnost kod nas je pala na toliko niske grane da si i ti morala popustit i past na još nižu.
A i super je što razlikuješ one koji su htjeli odgovarat ranije jer putuju doma (i ne zamjeraš im) i one koji su htjeli odgovarat ranije jer putuju negdje drugdje (i zamjeraš im).

Možda bi ti još 5 dana bilo dovoljno da budeš stručnjak za gradivo iz kolegija Ekonometrija, al' pitanje koliko će ti trebat da pošteno i racionalno sagledaš činjenice i shvatiš da ti nitko od nas nije kopao jamu.

Da, osjećam se prozvanom, a ako vidiš moje prethodne postove, vidjet ćeš i da mi nije bila namjera odgovarat ovaj tjedan (ako baš ne moram) nit sam zagovarala da ti moraš sutra odgovarat. A što je razlog tvog svaljivanja krivice na one koji putuju i htjeli su odgovarat prije nego otputuju (u mom slučaju je to 28.6., na forum sam se javila jer mu je na webu za prošlu godinu stajao samo 30.6. i mislila sam da je to bio jedini termin), najbolje znaš ti sama. Ili bi pod hitno trebala saznat i riješit isključivo sama sa sobom.
__fox (napisa):
hvala puno ekipi koja putuje ranije i kojoj je bitan raniji termin. samo mi nije jasno, zasto bas ti pojedinci nisu odgovarali npr. sutra umjesto mene. a ja ovak, saznam danas da odgovaram sutra, i jos imam i trzista. divota! eto, toliko o kolegijalnosti na ovom faxu, smjeru itd. itd. .... .. . . . . .

Da, __fox, ta kolegijalnost kod nas je pala na toliko niske grane da si i ti morala popustit i past na još nižu.
A i super je što razlikuješ one koji su htjeli odgovarat ranije jer putuju doma (i ne zamjeraš im) i one koji su htjeli odgovarat ranije jer putuju negdje drugdje (i zamjeraš im).

Možda bi ti još 5 dana bilo dovoljno da budeš stručnjak za gradivo iz kolegija Ekonometrija, al' pitanje koliko će ti trebat da pošteno i racionalno sagledaš činjenice i shvatiš da ti nitko od nas nije kopao jamu.

Da, osjećam se prozvanom, a ako vidiš moje prethodne postove, vidjet ćeš i da mi nije bila namjera odgovarat ovaj tjedan (ako baš ne moram) nit sam zagovarala da ti moraš sutra odgovarat. A što je razlog tvog svaljivanja krivice na one koji putuju i htjeli su odgovarat prije nego otputuju (u mom slučaju je to 28.6., na forum sam se javila jer mu je na webu za prošlu godinu stajao samo 30.6. i mislila sam da je to bio jedini termin), najbolje znaš ti sama. Ili bi pod hitno trebala saznat i riješit isključivo sama sa sobom.



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
__fox
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2008. (20:00:38)
Postovi: (35)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 4

PostPostano: 9:17 čet, 16. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

@andreao e jesam, sinoc sam jako kasno dobila mail, nakon mnogo sati nerviranja i truda, no eto fino se to poslozilo na kraju :lol:

@masiela da si procitala samo 2posta iznad, prije nego si napisala tu knjigu hmm mozd bi imala malo vise smisla.. naime, jesam bila jako iznenadjena kad sam vidjela listu, no dobro je bitter rekla prof je najvise zeznuo stvar. ali eto, ti si imala potrebu reci mi to sve sto jesi i bas neka si, meni je drago zbog tebe. covjek mora izbacit sve sto ga muci iz sebe da bi se osjecao bolje. i slobodno nastavi, ja volim kad su ljudi sretni pa cak i sa najnize grane :wink:
@andreao e jesam, sinoc sam jako kasno dobila mail, nakon mnogo sati nerviranja i truda, no eto fino se to poslozilo na kraju Laughing

@masiela da si procitala samo 2posta iznad, prije nego si napisala tu knjigu hmm mozd bi imala malo vise smisla.. naime, jesam bila jako iznenadjena kad sam vidjela listu, no dobro je bitter rekla prof je najvise zeznuo stvar. ali eto, ti si imala potrebu reci mi to sve sto jesi i bas neka si, meni je drago zbog tebe. covjek mora izbacit sve sto ga muci iz sebe da bi se osjecao bolje. i slobodno nastavi, ja volim kad su ljudi sretni pa cak i sa najnize grane Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 12:47 čet, 16. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="__fox"] @masiela da si procitala samo 2posta iznad, prije nego si napisala tu knjigu hmm mozd bi imala malo vise smisla.. naime, jesam bila jako iznenadjena kad sam vidjela listu, no dobro je bitter rekla prof je najvise zeznuo stvar. ali eto, ti si imala potrebu reci mi to sve sto jesi i bas neka si, meni je drago zbog tebe. covjek mora izbacit sve sto ga muci iz sebe da bi se osjecao bolje. i slobodno nastavi, ja volim kad su ljudi sretni pa cak i sa najnize grane :wink:[/quote]
Sve je palo u vodu kad ti je prijateljica rekla da si i nju popljuvala svojim postom.
__fox (napisa):
@masiela da si procitala samo 2posta iznad, prije nego si napisala tu knjigu hmm mozd bi imala malo vise smisla.. naime, jesam bila jako iznenadjena kad sam vidjela listu, no dobro je bitter rekla prof je najvise zeznuo stvar. ali eto, ti si imala potrebu reci mi to sve sto jesi i bas neka si, meni je drago zbog tebe. covjek mora izbacit sve sto ga muci iz sebe da bi se osjecao bolje. i slobodno nastavi, ja volim kad su ljudi sretni pa cak i sa najnize grane Wink

Sve je palo u vodu kad ti je prijateljica rekla da si i nju popljuvala svojim postom.



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
__fox
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2008. (20:00:38)
Postovi: (35)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 4

PostPostano: 15:27 čet, 16. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

:) :) ma daj. ti mora da se salis :D hehe ej ovo je totalno off topic postalo, tako da te pozdravljam srdacno i zelim sretan put u indiju, cuvaj se. ,) ako imas nekih jos nerijesenih stvari a zelis popricati (kazem popricati, znaci lijepo uz kavicu sjednemo i pricamo) onda mi se javi pa ti budem ponovila sve kako i zasto mislim, da ti bude jasnije eto ,) ciao!
Smile Smile ma daj. ti mora da se salis Very Happy hehe ej ovo je totalno off topic postalo, tako da te pozdravljam srdacno i zelim sretan put u indiju, cuvaj se. ,) ako imas nekih jos nerijesenih stvari a zelis popricati (kazem popricati, znaci lijepo uz kavicu sjednemo i pricamo) onda mi se javi pa ti budem ponovila sve kako i zasto mislim, da ti bude jasnije eto ,) ciao!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
@nchy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 03. 2008. (14:29:35)
Postovi: (1)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: vk

PostPostano: 20:18 čet, 16. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav svima!
Stigla je nova obavijest!
Profesor mi je maloprije poslao mail da sutra nema usmenog!

Stavio je to i na svoju stranicu...
Ide u Rijeku, ima hitnu intervenciju i rekao je da može doći samo navečer oko 5 ako je nekome hitno (zbog putovanja doma ili sl)...
Pa ako ima takvih ljudi javite mu se! :D
Pozdrav svima!
Stigla je nova obavijest!
Profesor mi je maloprije poslao mail da sutra nema usmenog!

Stavio je to i na svoju stranicu...
Ide u Rijeku, ima hitnu intervenciju i rekao je da može doći samo navečer oko 5 ako je nekome hitno (zbog putovanja doma ili sl)...
Pa ako ima takvih ljudi javite mu se! Very Happy



_________________
˝...I svi me vole svima sam duhovit
Čekaju na red da me upoznaju
Samo ti nikako da shvatiš konačno
Koliko me voliš suludo...˝
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 17:16 uto, 24. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li netko zna do kad treba poslati kolokvij? Hvala
Da li netko zna do kad treba poslati kolokvij? Hvala


[Vrh]
Gost






PostPostano: 22:16 sub, 26. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel zna tko kad će biti 2 kolokvij iz Ekonometrije? A usmeni?
Jel zna tko kad će biti 2 kolokvij iz Ekonometrije? A usmeni?


[Vrh]
sylar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:42:14)
Postovi: (5F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 18 - 14

PostPostano: 2:09 pon, 28. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovih dana će profesor poslat mail s drugim kolokvijem, kojeg će trebat predat za otprilike dva tjedna, sve informacije će bit u mailu.
Ovih dana će profesor poslat mail s drugim kolokvijem, kojeg će trebat predat za otprilike dva tjedna, sve informacije će bit u mailu.



_________________
...we die and world will be poor for it...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bespomocna
Gost





PostPostano: 17:26 uto, 29. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

moze li mi netko objasniti kako se ucitavaju ovi podaci iz kolokvija?

unaprijed hvala
moze li mi netko objasniti kako se ucitavaju ovi podaci iz kolokvija?

unaprijed hvala


[Vrh]
Gost






PostPostano: 13:24 sri, 30. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel zna itko do kada treba predati 2. Kolokvij, te kada ce biti usmeni? Tnx
Jel zna itko do kada treba predati 2. Kolokvij, te kada ce biti usmeni? Tnx


[Vrh]
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 15:24 sri, 30. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koliko sam ja shvatila dva tjedna je rok, ali ja još uvijek nisam dobila drugi dio kolokvija? Vi?

Bespomoćna, budem ti ja danas poslala uputu kak vući. samo sad na poslu pa mi je teško ovako napamet.

Ne znam da li ste skužili al treba biti 3 kolone za uvoz-izvoz. dodana je kolona za GDP (za $)
Koliko sam ja shvatila dva tjedna je rok, ali ja još uvijek nisam dobila drugi dio kolokvija? Vi?

Bespomoćna, budem ti ja danas poslala uputu kak vući. samo sad na poslu pa mi je teško ovako napamet.

Ne znam da li ste skužili al treba biti 3 kolone za uvoz-izvoz. dodana je kolona za GDP (za $)



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
bespomocna
Gost





PostPostano: 15:25 sri, 30. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

10 dana od primitka se salje 2. kolokvij, a za usmeni ce naknadno javit :)
10 dana od primitka se salje 2. kolokvij, a za usmeni ce naknadno javit Smile


[Vrh]
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 15:27 sri, 30. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

A jel poslao 2 dio? ja nisam niš primila?
A jel poslao 2 dio? ja nisam niš primila?



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Stranica 4 / 5.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan