Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

termin 3. kolokvija
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematička teorija računarstva
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 14:56 pet, 16. 5. 2008    Naslov: termin 3. kolokvija Citirajte i odgovorite

Samo provjeravam da li je termin 3. kolokvija ponedjeljak 19.05. u 18h ili se možda nešto promijenilo?
Samo provjeravam da li je termin 3. kolokvija ponedjeljak 19.05. u 18h ili se možda nešto promijenilo?


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:58 pet, 16. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Promijenilo se; termin je u utorak, 18:00. :)
Promijenilo se; termin je u utorak, 18:00. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Markec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (14:49:45)
Postovi: (134)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 37 - 40

PostPostano: 18:57 pet, 16. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Promijenilo se; termin je u utorak, 18:00. :)[/quote]

sad se vidi i ko cuva na kolokviju (osim Jelaske)
vsego (napisa):
Promijenilo se; termin je u utorak, 18:00. Smile


sad se vidi i ko cuva na kolokviju (osim Jelaske)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:00 pet, 16. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

A to je, kao, iznenadjenje... :PP
A to je, kao, iznenadjenje... Weeee-heeee!!!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
frikmen2
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2006. (12:12:01)
Postovi: (2B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 3

PostPostano: 22:46 sub, 17. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

s obzirom da je kolokvij pomaknut, hoće li i obrana zadaće biti pomaknuta. ili ćemo ju "braniti" kao i zadnji put... :roll:
bila bi to korisna informacija da ne izgubimo dragocjeno vrijeme dan prije kolokvija na faksu.
s obzirom da je kolokvij pomaknut, hoće li i obrana zadaće biti pomaknuta. ili ćemo ju "braniti" kao i zadnji put... Rolling Eyes
bila bi to korisna informacija da ne izgubimo dragocjeno vrijeme dan prije kolokvija na faksu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:14 sub, 17. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam razumio da je sve pomaknuto: i vjezbe i obrana zadaca i kolokvij. :| Neka me netko s kolegija demantira ili potvrdi ovo sto napisah... :)
Ja sam razumio da je sve pomaknuto: i vjezbe i obrana zadaca i kolokvij. Neutral Neka me netko s kolegija demantira ili potvrdi ovo sto napisah... Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Melkor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2004. (18:48:00)
Postovi: (291)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
140 = 152 - 12
Lokacija: Void

PostPostano: 23:23 sub, 17. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, sve je pomaknuto na utorak. Sreo sam u petak asistenta Jelasku i rekao je da bi tulum trebao početi u 14. :)
Da, sve je pomaknuto na utorak. Sreo sam u petak asistenta Jelasku i rekao je da bi tulum trebao početi u 14. Smile



_________________
I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 0:03 ned, 18. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[rant]
Znam da zanovijetanje bas nije pozeljno, ali ipak moram primijetiti kako je super kad odgodis put u SAD na utorak zbog kolokvija i onda se kolokvij pomakne na utorak. Jos da se bar Jelasku moze kontaktirati mailom...
[/rant]
[rant]
Znam da zanovijetanje bas nije pozeljno, ali ipak moram primijetiti kako je super kad odgodis put u SAD na utorak zbog kolokvija i onda se kolokvij pomakne na utorak. Jos da se bar Jelasku moze kontaktirati mailom...
[/rant]



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 16:12 pon, 19. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

bilo bi normalno da ovdje vec stoji sluzbena obavijest kad je i gdje kolokvij i obrana zadaca...
bilo bi normalno da ovdje vec stoji sluzbena obavijest kad je i gdje kolokvij i obrana zadaca...


[Vrh]
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 17:44 pon, 19. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni je recimo besmisleno to da prije kolokvija moramo napisati zadacu, i onda jos moramo znati rijesiti neki random zadatak da bi "obranili" tu zadacu, i da je to UVJET ZA KOLOKVIJ.

Mislim, nigdje do sad jos nikad cula za tako neki uvjet za kolokvij, pa eto... i iako je ovo vec treci, jos se nisam navikla :lol:
Meni je recimo besmisleno to da prije kolokvija moramo napisati zadacu, i onda jos moramo znati rijesiti neki random zadatak da bi "obranili" tu zadacu, i da je to UVJET ZA KOLOKVIJ.

Mislim, nigdje do sad jos nikad cula za tako neki uvjet za kolokvij, pa eto... i iako je ovo vec treci, jos se nisam navikla Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 19:00 pon, 19. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="allllice"]Meni je recimo besmisleno to da prije kolokvija moramo napisati zadacu, i onda jos moramo znati rijesiti neki random zadatak da bi "obranili" tu zadacu, i da je to UVJET ZA KOLOKVIJ.

Mislim, nigdje do sad jos nikad cula za tako neki uvjet za kolokvij, pa eto... i iako je ovo vec treci, jos se nisam navikla :lol:[/quote]
Pa mislim da to i nije tako lose. Ionako je to za nase dobro - dok to riejsis moras naucit za kolokvij, htio ti il ne htio
allllice (napisa):
Meni je recimo besmisleno to da prije kolokvija moramo napisati zadacu, i onda jos moramo znati rijesiti neki random zadatak da bi "obranili" tu zadacu, i da je to UVJET ZA KOLOKVIJ.

Mislim, nigdje do sad jos nikad cula za tako neki uvjet za kolokvij, pa eto... i iako je ovo vec treci, jos se nisam navikla Laughing

Pa mislim da to i nije tako lose. Ionako je to za nase dobro - dok to riejsis moras naucit za kolokvij, htio ti il ne htio



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
jadni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 01. 2007. (16:01:46)
Postovi: (30)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
15 = 19 - 4

PostPostano: 20:22 pon, 19. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

A kad su rezultaaaaati? :lol:
A kad su rezultaaaaati? Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
petrich
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2005. (22:23:35)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
18 = 20 - 2

PostPostano: 21:23 pon, 19. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Grga"]
Pa mislim da to i nije tako lose. Ionako je to za nase dobro - dok to riejsis moras naucit za kolokvij, htio ti il ne htio[/quote]

Kaj Grga, odustal si od tog SAD-a? :)

Da nije bas :OT: Kad onda TOCNO moramo sutra doc na fax? Mislim, jel ziher to u 14? :-s
Grga (napisa):

Pa mislim da to i nije tako lose. Ionako je to za nase dobro - dok to riejsis moras naucit za kolokvij, htio ti il ne htio


Kaj Grga, odustal si od tog SAD-a? Smile

Da nije bas Off-topic Kad onda TOCNO moramo sutra doc na fax? Mislim, jel ziher to u 14? Eh?



_________________
Pcelica Just buzzing by 2 say hi...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 14:49 uto, 20. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Grga"][quote="allllice"]Meni je recimo besmisleno to da prije kolokvija moramo napisati zadacu, i onda jos moramo znati rijesiti neki random zadatak da bi "obranili" tu zadacu, i da je to UVJET ZA KOLOKVIJ.

Mislim, nigdje do sad jos nikad cula za tako neki uvjet za kolokvij, pa eto... i iako je ovo vec treci, jos se nisam navikla :lol:[/quote]
Pa mislim da to i nije tako lose. Ionako je to za nase dobro - dok to riejsis moras naucit za kolokvij, htio ti il ne htio[/quote]

Ne slazem se da je to dobro za nas. Htjela bi da se ne brinu tolko ;) Jer, ipak smo studenti, a neki osnovnoskolci. Na nama je da se spremimo za kolokvij, ili ne. Ovako sa zadacom je to dodatni gubitak vremena, a pogotovo jos s tim latexiranjem, i obranom.
Grga (napisa):
allllice (napisa):
Meni je recimo besmisleno to da prije kolokvija moramo napisati zadacu, i onda jos moramo znati rijesiti neki random zadatak da bi "obranili" tu zadacu, i da je to UVJET ZA KOLOKVIJ.

Mislim, nigdje do sad jos nikad cula za tako neki uvjet za kolokvij, pa eto... i iako je ovo vec treci, jos se nisam navikla Laughing

Pa mislim da to i nije tako lose. Ionako je to za nase dobro - dok to riejsis moras naucit za kolokvij, htio ti il ne htio


Ne slazem se da je to dobro za nas. Htjela bi da se ne brinu tolko Wink Jer, ipak smo studenti, a neki osnovnoskolci. Na nama je da se spremimo za kolokvij, ili ne. Ovako sa zadacom je to dodatni gubitak vremena, a pogotovo jos s tim latexiranjem, i obranom.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 16:17 uto, 20. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="allllice"][quote="Grga"][quote="allllice"]Meni je recimo besmisleno to da prije kolokvija moramo napisati zadacu, i onda jos moramo znati rijesiti neki random zadatak da bi "obranili" tu zadacu, i da je to UVJET ZA KOLOKVIJ.

Mislim, nigdje do sad jos nikad cula za tako neki uvjet za kolokvij, pa eto... i iako je ovo vec treci, jos se nisam navikla :lol:[/quote]
Pa mislim da to i nije tako lose. Ionako je to za nase dobro - dok to riejsis moras naucit za kolokvij, htio ti il ne htio[/quote]

Ne slazem se da je to dobro za nas. Htjela bi da se ne brinu tolko ;) Jer, ipak smo studenti, a neki osnovnoskolci. Na nama je da se spremimo za kolokvij, ili ne. Ovako sa zadacom je to dodatni gubitak vremena, a pogotovo jos s tim latexiranjem, i obranom.[/quote]
:iagree: :miniklap:
allllice (napisa):
Grga (napisa):
allllice (napisa):
Meni je recimo besmisleno to da prije kolokvija moramo napisati zadacu, i onda jos moramo znati rijesiti neki random zadatak da bi "obranili" tu zadacu, i da je to UVJET ZA KOLOKVIJ.

Mislim, nigdje do sad jos nikad cula za tako neki uvjet za kolokvij, pa eto... i iako je ovo vec treci, jos se nisam navikla Laughing

Pa mislim da to i nije tako lose. Ionako je to za nase dobro - dok to riejsis moras naucit za kolokvij, htio ti il ne htio


Ne slazem se da je to dobro za nas. Htjela bi da se ne brinu tolko Wink Jer, ipak smo studenti, a neki osnovnoskolci. Na nama je da se spremimo za kolokvij, ili ne. Ovako sa zadacom je to dodatni gubitak vremena, a pogotovo jos s tim latexiranjem, i obranom.

I agree Applause


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
blablator
Gost





PostPostano: 20:49 uto, 20. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Neznam jel ovo :OT: ili nije ali zelio bih se osvrnuti na par stvari oko ovog kolokvija. Prvo, opet je kao i na prošlom kolokviju bilo previše zadataka. Svaka čast onom koji je uspio naštrebat sve zadatke koje su kolege smislili i napisat sva rješenja ali meni je za 2 PDA trebalo 1 puni sat. Čemu onda treći PDA? Čak kad bih i uspio rješiti sve zadatke ne ostaje mi niti minuta da provjerim jesam li gdje falio.
Drugo, čemu vježbe, obrana i kolokvij isti dan?! Nakon svega toga bih ja trebao bit u stanju pisat kolokvij?!

Jesam to samo ja ili je još nekome ovo bio problem?
Neznam jel ovo Off-topic ili nije ali zelio bih se osvrnuti na par stvari oko ovog kolokvija. Prvo, opet je kao i na prošlom kolokviju bilo previše zadataka. Svaka čast onom koji je uspio naštrebat sve zadatke koje su kolege smislili i napisat sva rješenja ali meni je za 2 PDA trebalo 1 puni sat. Čemu onda treći PDA? Čak kad bih i uspio rješiti sve zadatke ne ostaje mi niti minuta da provjerim jesam li gdje falio.
Drugo, čemu vježbe, obrana i kolokvij isti dan?! Nakon svega toga bih ja trebao bit u stanju pisat kolokvij?!

Jesam to samo ja ili je još nekome ovo bio problem?


[Vrh]
Markec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (14:49:45)
Postovi: (134)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 37 - 40

PostPostano: 20:54 uto, 20. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="rat in a cage"][quote="allllice"][quote="Grga"][quote="allllice"]Meni je recimo besmisleno to da prije kolokvija moramo napisati zadacu, i onda jos moramo znati rijesiti neki random zadatak da bi "obranili" tu zadacu, i da je to UVJET ZA KOLOKVIJ.

Mislim, nigdje do sad jos nikad cula za tako neki uvjet za kolokvij, pa eto... i iako je ovo vec treci, jos se nisam navikla :lol:[/quote]
Pa mislim da to i nije tako lose. Ionako je to za nase dobro - dok to riejsis moras naucit za kolokvij, htio ti il ne htio[/quote]

Ne slazem se da je to dobro za nas. Htjela bi da se ne brinu tolko ;) Jer, ipak smo studenti, a neki osnovnoskolci. Na nama je da se spremimo za kolokvij, ili ne. Ovako sa zadacom je to dodatni gubitak vremena, a pogotovo jos s tim latexiranjem, i obranom.[/quote]
:iagree: :miniklap:[/quote]

:iagree:
:miniklap: :miniklap: :miniklap: :miniklap: :miniklap:

[quote="blablator"]Neznam jel ovo Off-topic ili nije ali zelio bih se osvrnuti na par stvari oko ovog kolokvija. Prvo, opet je kao i na prošlom kolokviju bilo previše zadataka. Svaka čast onom koji je uspio naštrebat sve zadatke koje su kolege smislili i napisat sva rješenja ali meni je za 2 PDA trebalo 1 puni sat. Čemu onda treći PDA? Čak kad bih i uspio rješiti sve zadatke ne ostaje mi niti minuta da provjerim jesam li gdje falio.
[b]Drugo, čemu vježbe, obrana i kolokvij isti dan?! Nakon svega toga bih ja trebao bit u stanju pisat kolokvij?![/b]

Jesam to samo ja ili je još nekome ovo bio problem?[/quote]

:iagree:
:miniklap: :miniklap: :miniklap: :miniklap: :miniklap:
rat in a cage (napisa):
allllice (napisa):
Grga (napisa):
allllice (napisa):
Meni je recimo besmisleno to da prije kolokvija moramo napisati zadacu, i onda jos moramo znati rijesiti neki random zadatak da bi "obranili" tu zadacu, i da je to UVJET ZA KOLOKVIJ.

Mislim, nigdje do sad jos nikad cula za tako neki uvjet za kolokvij, pa eto... i iako je ovo vec treci, jos se nisam navikla Laughing

Pa mislim da to i nije tako lose. Ionako je to za nase dobro - dok to riejsis moras naucit za kolokvij, htio ti il ne htio


Ne slazem se da je to dobro za nas. Htjela bi da se ne brinu tolko Wink Jer, ipak smo studenti, a neki osnovnoskolci. Na nama je da se spremimo za kolokvij, ili ne. Ovako sa zadacom je to dodatni gubitak vremena, a pogotovo jos s tim latexiranjem, i obranom.

I agree Applause


I agree
Applause Applause Applause Applause Applause

blablator (napisa):
Neznam jel ovo Off-topic ili nije ali zelio bih se osvrnuti na par stvari oko ovog kolokvija. Prvo, opet je kao i na prošlom kolokviju bilo previše zadataka. Svaka čast onom koji je uspio naštrebat sve zadatke koje su kolege smislili i napisat sva rješenja ali meni je za 2 PDA trebalo 1 puni sat. Čemu onda treći PDA? Čak kad bih i uspio rješiti sve zadatke ne ostaje mi niti minuta da provjerim jesam li gdje falio.
Drugo, čemu vježbe, obrana i kolokvij isti dan?! Nakon svega toga bih ja trebao bit u stanju pisat kolokvij?!

Jesam to samo ja ili je još nekome ovo bio problem?


I agree
Applause Applause Applause Applause Applause


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:53 uto, 20. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Svatko sebi bira sto mu je dobro ili sto mu nije dobro.
Sustav je poznat od prvog sata kolegija. (zadace + obrana istih + latexiranje kao uvjet za kolokvij + 35 bodova po kolokviju za nastavak) Takodjer, zadnjih nekoliko godina sto asistent Jelaska to drzi, je takav ili slican princip = nacin nije skroz nepoznat.
Uostalom, nitko nije PRISILJEN ili obvezan izlaziti na kolokvije. Pismeni + usmeni se uredno odrzavaju. A potpis svi dobivaju.

Glupo je da se prigovara na nesto sto nije obavezno. Nemoj ici i basta.

Meni recimo pase rijesiti se necega tokom godine, i za svaki kolegij procijenim koliko mi to vremena oduzima i mogu li to.
Od nekih kolegija covjek odustane jer shvati da mu je lakse otici na jedan pismeni nego se zezati tokom godine. Ali to je individualna procjena bazirana na individualnim preferencama.

Mislim, odustanite, ako vam ne pase.
Ili izgurajte do kraja, pa ste rijesili jedno polaganje ispita.
To je sve vas izbor.
Ali dramiti kako nesto (sto NIJE obavezno) ne valja, a sami ste se prijavili NAKON sto su bila poznata pravila igre... je... lame...
Svatko sebi bira sto mu je dobro ili sto mu nije dobro.
Sustav je poznat od prvog sata kolegija. (zadace + obrana istih + latexiranje kao uvjet za kolokvij + 35 bodova po kolokviju za nastavak) Takodjer, zadnjih nekoliko godina sto asistent Jelaska to drzi, je takav ili slican princip = nacin nije skroz nepoznat.
Uostalom, nitko nije PRISILJEN ili obvezan izlaziti na kolokvije. Pismeni + usmeni se uredno odrzavaju. A potpis svi dobivaju.

Glupo je da se prigovara na nesto sto nije obavezno. Nemoj ici i basta.

Meni recimo pase rijesiti se necega tokom godine, i za svaki kolegij procijenim koliko mi to vremena oduzima i mogu li to.
Od nekih kolegija covjek odustane jer shvati da mu je lakse otici na jedan pismeni nego se zezati tokom godine. Ali to je individualna procjena bazirana na individualnim preferencama.

Mislim, odustanite, ako vam ne pase.
Ili izgurajte do kraja, pa ste rijesili jedno polaganje ispita.
To je sve vas izbor.
Ali dramiti kako nesto (sto NIJE obavezno) ne valja, a sami ste se prijavili NAKON sto su bila poznata pravila igre... je... lame...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
blablator
Gost





PostPostano: 0:14 sri, 21. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]Sustav je poznat od prvog sata kolegija.[/quote]

Sustav se promjenio na našu štetu. Prvi i drugi kolokvij su bili jedan tjedan udaljeni od predaje zadaće. To što je ostalo premalo vremena za vremensku tampon zonu je problem organizacije.

[quote="Nesi"]Uostalom, nitko nije PRISILJEN ili obvezan izlaziti na kolokvije. Pismeni + usmeni se uredno odrzavaju. A potpis svi dobivaju.

Glupo je da se prigovara na nesto sto nije obavezno. Nemoj ici i basta.[/quote]

Pa, da. Imaš pravo. Najbolje je trpit i ništa se nebunit.

[quote="Nesi"]Ali dramiti kako nesto (sto NIJE obavezno) ne valja, a sami ste se prijavili NAKON sto su bila poznata pravila igre... je... lame...[/quote]

Ponavljam, pravila su se promjenila tako da nikakava žalba nije lame! Prije je lame opravdavanje lošeg sustava.
Nesi (napisa):
Sustav je poznat od prvog sata kolegija.


Sustav se promjenio na našu štetu. Prvi i drugi kolokvij su bili jedan tjedan udaljeni od predaje zadaće. To što je ostalo premalo vremena za vremensku tampon zonu je problem organizacije.

Nesi (napisa):
Uostalom, nitko nije PRISILJEN ili obvezan izlaziti na kolokvije. Pismeni + usmeni se uredno odrzavaju. A potpis svi dobivaju.

Glupo je da se prigovara na nesto sto nije obavezno. Nemoj ici i basta.


Pa, da. Imaš pravo. Najbolje je trpit i ništa se nebunit.

Nesi (napisa):
Ali dramiti kako nesto (sto NIJE obavezno) ne valja, a sami ste se prijavili NAKON sto su bila poznata pravila igre... je... lame...


Ponavljam, pravila su se promjenila tako da nikakava žalba nije lame! Prije je lame opravdavanje lošeg sustava.


[Vrh]
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 1:41 sri, 21. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja se sjecam, ocito za razliku od nekih, izjava asistenta: "kolokvij moze biti odmah nakon obrane, jer vi morate biti spremni vec za obranu", dakle, svaki dan vise je samo bonus.
Hint: prvi sat vjezbi, tamo davne 2007 godine.

Takodjer, zelim podsjetiti svekoliko pucanstvo da je razmak izmedju predaje 1. zadace te prvog kolokvija inicijalno trebao biti 2 (DVA) dana - asistent je u 45 minutnoj raspravi na kraju popustio u tome da razmak bude tjedan dana. (obrana je bila 21.12.2007, kolokvij je trebao biti 22.12, isto kad i kolokvij iz logike pa je izmoljeno da se to ipak prebaci)

Takodjer, termin roka predaje druge zadace, iako dogovoren na vjezbama, je NAKNADNO, na inicijativu kolegice koja je i prenijela poruku - pomaknut na tjedan dana kasnije, kako bi se smanjilo opterecenje zbog usmenih ispita u to isto vrijeme. - ponovno izmoljena stvar koja se zaboravlja.

Takodjer, podsjecam da se termin obrane 3. zadace i 3. kolokvija znao prije vise od tjedan dana, pa se ne sjecam da je bilo moljakanja da se to odvoji - dakle, ljudima koji su bili tada na vjezbama je ocito to odgovaralo i TAKO JE DOGOVORENO NA VJEZBAMA.
Ljudi koji nisu na vjezbama (koje su btw Statutom - obavezne) nemaju sta prigovarat. Trebali ste BITI na vjezbama i prigovarati tada (bolje receno pristojno iznijeti molbe), a ne sada kad je kolokvij prosao.

I povrh svega - studenti cetvrte godine su debelo premasili 21. godinu zivota - dakle, vec odavno su punoljetne osobe odgovorne za svoje postupke ukljucivo i vlastito studiranje - point: u svakom trenutku ti i bilo tko drugi moze izaci iz sustava kolokvija ukoliko mu to ne odgovara.

Asistent je IMO prilicno susretljiv, i ovakvo blacenje je ponajprije sramota za onoga tko to iznosi. Samo za napomenu - ne jednom covjeku je odobrena naknadna predaja zadace jer su to zamolili, i ne jednom covjeku je omoguceno naknadno pisanje kolokvija.

Ono sto me smeta je sto se zaboravljaju ustupci koji su nam napravljeni, i koji zapravo narusavaju pocetnu strozu ideju sustava, jer eto, sad se stjecajem okolnosti desilo da se primjenjuje zapravo ono sto je bilo davnih dana i najavljeno.
I onda kad kazem da studentima ne treba izaci u susret jer ionako nece to znati cijeniti kazu mi da nisam kolegijalna.
A gdje je kolegijalnost istih tih 'kolega' kad treba napisati originalne zadatke pa podmecu kopiju kopijinih kopija :roll: pa se komentira 'pa ko to uopce cita' :roll:, ili kad se prepisuje - sta, bolje vrijede jer se 'znaju snaci'?! sramotno

Ajde, bas me zanima kakav ce biti rezultat provjere identicnosti zadaca i rezultat 3. kolokvija, jer ne mogu se othrvati dojmu da se bune oni koji u tome ne stoje bas dobro.
Ja se sjecam, ocito za razliku od nekih, izjava asistenta: "kolokvij moze biti odmah nakon obrane, jer vi morate biti spremni vec za obranu", dakle, svaki dan vise je samo bonus.
Hint: prvi sat vjezbi, tamo davne 2007 godine.

Takodjer, zelim podsjetiti svekoliko pucanstvo da je razmak izmedju predaje 1. zadace te prvog kolokvija inicijalno trebao biti 2 (DVA) dana - asistent je u 45 minutnoj raspravi na kraju popustio u tome da razmak bude tjedan dana. (obrana je bila 21.12.2007, kolokvij je trebao biti 22.12, isto kad i kolokvij iz logike pa je izmoljeno da se to ipak prebaci)

Takodjer, termin roka predaje druge zadace, iako dogovoren na vjezbama, je NAKNADNO, na inicijativu kolegice koja je i prenijela poruku - pomaknut na tjedan dana kasnije, kako bi se smanjilo opterecenje zbog usmenih ispita u to isto vrijeme. - ponovno izmoljena stvar koja se zaboravlja.

Takodjer, podsjecam da se termin obrane 3. zadace i 3. kolokvija znao prije vise od tjedan dana, pa se ne sjecam da je bilo moljakanja da se to odvoji - dakle, ljudima koji su bili tada na vjezbama je ocito to odgovaralo i TAKO JE DOGOVORENO NA VJEZBAMA.
Ljudi koji nisu na vjezbama (koje su btw Statutom - obavezne) nemaju sta prigovarat. Trebali ste BITI na vjezbama i prigovarati tada (bolje receno pristojno iznijeti molbe), a ne sada kad je kolokvij prosao.

I povrh svega - studenti cetvrte godine su debelo premasili 21. godinu zivota - dakle, vec odavno su punoljetne osobe odgovorne za svoje postupke ukljucivo i vlastito studiranje - point: u svakom trenutku ti i bilo tko drugi moze izaci iz sustava kolokvija ukoliko mu to ne odgovara.

Asistent je IMO prilicno susretljiv, i ovakvo blacenje je ponajprije sramota za onoga tko to iznosi. Samo za napomenu - ne jednom covjeku je odobrena naknadna predaja zadace jer su to zamolili, i ne jednom covjeku je omoguceno naknadno pisanje kolokvija.

Ono sto me smeta je sto se zaboravljaju ustupci koji su nam napravljeni, i koji zapravo narusavaju pocetnu strozu ideju sustava, jer eto, sad se stjecajem okolnosti desilo da se primjenjuje zapravo ono sto je bilo davnih dana i najavljeno.
I onda kad kazem da studentima ne treba izaci u susret jer ionako nece to znati cijeniti kazu mi da nisam kolegijalna.
A gdje je kolegijalnost istih tih 'kolega' kad treba napisati originalne zadatke pa podmecu kopiju kopijinih kopija Rolling Eyes pa se komentira 'pa ko to uopce cita' Rolling Eyes, ili kad se prepisuje - sta, bolje vrijede jer se 'znaju snaci'?! sramotno

Ajde, bas me zanima kakav ce biti rezultat provjere identicnosti zadaca i rezultat 3. kolokvija, jer ne mogu se othrvati dojmu da se bune oni koji u tome ne stoje bas dobro.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematička teorija računarstva Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan