Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

kolokvij-3.7.
WWW:
Idite na 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
matka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 03. 2008. (11:07:54)
Postovi: (38)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 2

PostPostano: 11:16 uto, 24. 6. 2008    Naslov: kolokvij-3.7. Citirajte i odgovorite

Ovak, mene zanima dal bi asistenti opet mogli biti toliko dobri da nam kažu koliko zadataka bude na kolokviju, i koliko iz pojedinog gradiva, kao što su nam rekli za prvi kolokvij iz prog2. Hvala.
Ovak, mene zanima dal bi asistenti opet mogli biti toliko dobri da nam kažu koliko zadataka bude na kolokviju, i koliko iz pojedinog gradiva, kao što su nam rekli za prvi kolokvij iz prog2. Hvala.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:33 uto, 24. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ima 4 poglavlja; dakle svako po zadatak, plus jedan extra s gradivom koje se radilo iskljucivo na predavanjima. 8)
Ima 4 poglavlja; dakle svako po zadatak, plus jedan extra s gradivom koje se radilo iskljucivo na predavanjima. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
matka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 03. 2008. (11:07:54)
Postovi: (38)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 2

PostPostano: 18:37 uto, 24. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Puno hvala. :D
Puno hvala. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ekatarina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2007. (19:22:50)
Postovi: (161)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
30 = 47 - 17

PostPostano: 15:58 čet, 26. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Primjetih da ste nas u učionice poredali po rezultatima iz prvog kolokvija? Ili mi se samo čini?
Dobra ideja.
Primjetih da ste nas u učionice poredali po rezultatima iz prvog kolokvija? Ili mi se samo čini?
Dobra ideja.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:24 čet, 26. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Uglavnom tako, ali ne samo tako. :twisted:

Sitna najava: vjerojatno cemo opet morati pomaknuti kolokvij. :evil: Bit ce obavijest na sluzbenom webu kad (i ako) se to desi. :?
Uglavnom tako, ali ne samo tako. Twisted Evil

Sitna najava: vjerojatno cemo opet morati pomaknuti kolokvij. Evil or Very Mad Bit ce obavijest na sluzbenom webu kad (i ako) se to desi. Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Lafiel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2007. (09:56:59)
Postovi: (153)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 51 - 24

PostPostano: 21:44 čet, 26. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Shvaćam da vjerojatno niste vi krivi, al kaj se to ne može unaprijed znati? Većini ljudi faks nije jedina obveza, a ako je već "najvažnija" i ostale se obveze pomiču da ne dolazi do kolizije, bilo bi zgodno kad bismo znali kako ih točno podesiti. A nije baš da je sve podesivo s danas na sutra. [img]http://i2.photobucket.com/albums/y29/waterfly89/Smilies/shrug.gif[/img]
Shvaćam da vjerojatno niste vi krivi, al kaj se to ne može unaprijed znati? Većini ljudi faks nije jedina obveza, a ako je već "najvažnija" i ostale se obveze pomiču da ne dolazi do kolizije, bilo bi zgodno kad bismo znali kako ih točno podesiti. A nije baš da je sve podesivo s danas na sutra.



_________________
Weit von hier fällt Gold von den Sternen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:00 čet, 26. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Gle, ja sam [b]danas[/b] saznao da se odrzava nekakav Kongres nastavnika za koji se nitko nije sjetio upozoriti onoga tko je kolokvij iz Programiranja stavio u termin u kojem je bilo. :evil:

Vjeruj mi, nije niti meni drago to mijenjati. :(

Evo, objavih promjenu (ne mozes reci da nisam brz, posto takvu promjenu ipak treba dogovoriti i sa satnicarem): bit ce u [b]16:00[/b], umjesto u [color=silver]12:00[/color]. 8)
Gle, ja sam danas saznao da se odrzava nekakav Kongres nastavnika za koji se nitko nije sjetio upozoriti onoga tko je kolokvij iz Programiranja stavio u termin u kojem je bilo. Evil or Very Mad

Vjeruj mi, nije niti meni drago to mijenjati. Sad

Evo, objavih promjenu (ne mozes reci da nisam brz, posto takvu promjenu ipak treba dogovoriti i sa satnicarem): bit ce u 16:00, umjesto u 12:00. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Lafiel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2007. (09:56:59)
Postovi: (153)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 51 - 24

PostPostano: 23:29 čet, 26. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Priznajem, brz si. ;) Hvala na obavijesti. :)
Priznajem, brz si. Wink Hvala na obavijesti. Smile



_________________
Weit von hier fällt Gold von den Sternen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bixodococo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2007. (20:26:24)
Postovi: (7E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 13:31 pet, 27. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

super, sad se mozemo pripremiti, posto imamo nenadanih 4 sata viska :D
super, sad se mozemo pripremiti, posto imamo nenadanih 4 sata viska Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:20 pet, 27. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bixodococo"]super, sad se mozemo pripremiti, posto imamo nenadanih 4 sata viska :D[/quote]

Tko se ne pripremi, dobit ce dodatnih mjesec dana viska. :twisted: ;)
bixodococo (napisa):
super, sad se mozemo pripremiti, posto imamo nenadanih 4 sata viska Very Happy


Tko se ne pripremi, dobit ce dodatnih mjesec dana viska. Twisted Evil Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 20:11 sub, 28. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Šego, trebam savjet. :D

Ja ću do utorka učiti samo EM jer iz programiranja imam već dovoljno bodova za prolaz... Znači, ostaje mi samo dan-dan i pol za programiranje (a ne mogu učiti baš cijeli dan) i nije mi ocjena jako bitna ali volio bih skupiti određen broj bodova, čisto da me ne bude sram...
Sad, stringove i strukture sam još prije prošao, ali trebao bih možda ponoviti...
Misliš da mi je pametnije taj jedan dan to dobro utvrditi, ili na brzinu ići učiti vezane liste i datoteke?
Da ne bi bilo zabune, ja to kasnije (kad prođu kolokviji) ionako mislim sve naučiti. ;)

Također, zanima me možemo li rješavati zadatke sa vezanim listama i datotekama bez vezanih lista i datoteka... Naravno, za manje bodove (tipa 5 ili 10 bodova umjesto 15). :)
Šego, trebam savjet. Very Happy

Ja ću do utorka učiti samo EM jer iz programiranja imam već dovoljno bodova za prolaz... Znači, ostaje mi samo dan-dan i pol za programiranje (a ne mogu učiti baš cijeli dan) i nije mi ocjena jako bitna ali volio bih skupiti određen broj bodova, čisto da me ne bude sram...
Sad, stringove i strukture sam još prije prošao, ali trebao bih možda ponoviti...
Misliš da mi je pametnije taj jedan dan to dobro utvrditi, ili na brzinu ići učiti vezane liste i datoteke?
Da ne bi bilo zabune, ja to kasnije (kad prođu kolokviji) ionako mislim sve naučiti. Wink

Također, zanima me možemo li rješavati zadatke sa vezanim listama i datotekama bez vezanih lista i datoteka... Naravno, za manje bodove (tipa 5 ili 10 bodova umjesto 15). Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:39 sub, 28. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Atomised"]Ja ću do utorka učiti samo EM jer iz programiranja imam već dovoljno bodova za prolaz... Znači, ostaje mi samo dan-dan i pol za programiranje (a ne mogu učiti baš cijeli dan) i nije mi ocjena jako bitna ali volio bih skupiti određen broj bodova, čisto da me ne bude sram...
Sad, stringove i strukture sam još prije prošao, ali trebao bih možda ponoviti...
Misliš da mi je pametnije taj jedan dan to dobro utvrditi, ili na brzinu ići učiti vezane liste i datoteke?[/quote]

Utvrdi nauceno i na brzinu nauci datoteke, jer je to gotovo isto kao i rad sa standardnim ulazom i izlazom sto bi trebao znati od pocetka (iz prvog semestra). :)

Btw, strukture i stringove ja ispravljam. :D Dakle, molim pisati sazeto i tocno. ;)

[quote="Atomised"]Da ne bi bilo zabune, ja to kasnije (kad prođu kolokviji) ionako mislim sve naučiti. ;)[/quote]

To se podrazumijeva; SPA se podosta oslanja na vezane liste. :)

[quote="Atomised"]Također, zanima me možemo li rješavati zadatke sa vezanim listama i datotekama bez vezanih lista i datoteka... Naravno, za manje bodove (tipa 5 ili 10 bodova umjesto 15). :)[/quote]

Liste sigurno ne; datoteke mozda, no ne znam pouzdano (ovisi o kolegi koji to ispravlja). :?
Atomised (napisa):
Ja ću do utorka učiti samo EM jer iz programiranja imam već dovoljno bodova za prolaz... Znači, ostaje mi samo dan-dan i pol za programiranje (a ne mogu učiti baš cijeli dan) i nije mi ocjena jako bitna ali volio bih skupiti određen broj bodova, čisto da me ne bude sram...
Sad, stringove i strukture sam još prije prošao, ali trebao bih možda ponoviti...
Misliš da mi je pametnije taj jedan dan to dobro utvrditi, ili na brzinu ići učiti vezane liste i datoteke?


Utvrdi nauceno i na brzinu nauci datoteke, jer je to gotovo isto kao i rad sa standardnim ulazom i izlazom sto bi trebao znati od pocetka (iz prvog semestra). Smile

Btw, strukture i stringove ja ispravljam. Very Happy Dakle, molim pisati sazeto i tocno. Wink

Atomised (napisa):
Da ne bi bilo zabune, ja to kasnije (kad prođu kolokviji) ionako mislim sve naučiti. Wink


To se podrazumijeva; SPA se podosta oslanja na vezane liste. Smile

Atomised (napisa):
Također, zanima me možemo li rješavati zadatke sa vezanim listama i datotekama bez vezanih lista i datoteka... Naravno, za manje bodove (tipa 5 ili 10 bodova umjesto 15). Smile


Liste sigurno ne; datoteke mozda, no ne znam pouzdano (ovisi o kolegi koji to ispravlja). Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 22:44 sub, 28. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ok, hvala na odgovoru. :D
Ok, hvala na odgovoru. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivica13
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 10. 2007. (14:01:02)
Postovi: (102)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
67 = 75 - 8

PostPostano: 19:30 uto, 1. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"] ... plus jedan extra s gradivom koje se radilo iskljucivo na predavanjima. 8) ...[/quote]


Znam da možda tražim previše, ali jel nas možete upozoriti na koje otprilike gradivo s predavanja da posebno pripazimo? 8)
vsego (napisa):
... plus jedan extra s gradivom koje se radilo iskljucivo na predavanjima. Cool ...



Znam da možda tražim previše, ali jel nas možete upozoriti na koje otprilike gradivo s predavanja da posebno pripazimo? Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jejo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2006. (19:25:36)
Postovi: (102)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 5

PostPostano: 23:14 uto, 1. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

i hoce li kolokvij biti slican proslogodisnjem? :)
i hoce li kolokvij biti slican proslogodisnjem? Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
albert19
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 11. 2007. (14:36:57)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 2

PostPostano: 8:08 sri, 2. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ekatarina"]Primjetih da ste nas u učionice poredali po rezultatima iz prvog kolokvija? Ili mi se samo čini?
Dobra ideja.[/quote]

samo pitanje - zašto smatraš da je ovakav vid odvajanja studenata po rezultatima prvog kolokvija pametna ideja....??
ekatarina (napisa):
Primjetih da ste nas u učionice poredali po rezultatima iz prvog kolokvija? Ili mi se samo čini?
Dobra ideja.


samo pitanje - zašto smatraš da je ovakav vid odvajanja studenata po rezultatima prvog kolokvija pametna ideja....??


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:33 sri, 2. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

A zasto ti smatras da nije? :D
A zasto ti smatras da nije? Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ekatarina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2007. (19:22:50)
Postovi: (161)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
30 = 47 - 17

PostPostano: 12:36 sri, 2. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zato sto su tako smanjili mogucnost prepisivanja.
Čini mi se da, ako si u sobi s onima koji otprilike znaju jednako kao i ti, neces imati bas puno za prepisati. A to je sveucilistu uvijek u interesu. eto, samo zato.

I pridruzujem se vseginom pitanju. U cemu je problem?
Zato sto su tako smanjili mogucnost prepisivanja.
Čini mi se da, ako si u sobi s onima koji otprilike znaju jednako kao i ti, neces imati bas puno za prepisati. A to je sveucilistu uvijek u interesu. eto, samo zato.

I pridruzujem se vseginom pitanju. U cemu je problem?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
albert19
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 11. 2007. (14:36:57)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 2

PostPostano: 14:06 sri, 2. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

strah od prepisivanja je zaista žalostan...prvo, grupa bude bezbroj tako da i sve da i zelis prepisat neznam od koga jel svi oko tebe imaju drugačije zadatke... drugo, programiranje nje isto što analiza ili linearna ili elementarna, da ti netko kaže rješenje je npr 15, doslovno je nemoguće da ti netko kaze citav kod i da ti neopažen od asistenata prepišeš cijeli zadatak...
osim toga svi znamo da one koji jako dobro znaju ne treba, uglavnom, izdvajat, jel oni ne dozvole da se od njih prepiše, razlog nije ni bitan za ovu priču...

i nevjerojatno je, barem meni, da student na taj način razmišlja....

stoga šego, ako i postoji, nemate nimalo razloga za sumnju da bi netko uopće prepisao i bez ovog raspoređivanja po učionicama...
:)
strah od prepisivanja je zaista žalostan...prvo, grupa bude bezbroj tako da i sve da i zelis prepisat neznam od koga jel svi oko tebe imaju drugačije zadatke... drugo, programiranje nje isto što analiza ili linearna ili elementarna, da ti netko kaže rješenje je npr 15, doslovno je nemoguće da ti netko kaze citav kod i da ti neopažen od asistenata prepišeš cijeli zadatak...
osim toga svi znamo da one koji jako dobro znaju ne treba, uglavnom, izdvajat, jel oni ne dozvole da se od njih prepiše, razlog nije ni bitan za ovu priču...

i nevjerojatno je, barem meni, da student na taj način razmišlja....

stoga šego, ako i postoji, nemate nimalo razloga za sumnju da bi netko uopće prepisao i bez ovog raspoređivanja po učionicama...
Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 14:30 sri, 2. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni je teško povjerovat da je to razlog... možda programiranje samo želi biti drukčije, pa ne pravi raspored po abecedi :D
meni je teško povjerovat da je to razlog... možda programiranje samo želi biti drukčije, pa ne pravi raspored po abecedi Very Happy



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Stranica 1 / 6.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan