Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Upisi u ak. godinu 2008/2009. (informacija)
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Fakultet
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 7:52 ned, 14. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

I mislim da se još ta uplatnica mora potvrditi kod tete Kosjenke prije odlaska u referadu s njom. [size=8](Ne s tetom Kosjenkom, nego s uplatnicom.)[/size] :D

Ili? :-k
I mislim da se još ta uplatnica mora potvrditi kod tete Kosjenke prije odlaska u referadu s njom. (Ne s tetom Kosjenkom, nego s uplatnicom.) Very Happy

Ili? Think


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
desire
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2007. (07:46:21)
Postovi: (133)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3

PostPostano: 8:20 ned, 14. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="buba"]I mislim da se još ta uplatnica mora potvrditi kod tete Kosjenke prije odlaska u referadu s njom. [size=8](Ne s tetom Kosjenkom, nego s uplatnicom.)[/size] :D

Ili? :-k[/quote]

Mislim da je to samo za one koji placaju studij...
buba (napisa):
I mislim da se još ta uplatnica mora potvrditi kod tete Kosjenke prije odlaska u referadu s njom. (Ne s tetom Kosjenkom, nego s uplatnicom.) Very Happy

Ili? Think


Mislim da je to samo za one koji placaju studij...



_________________
Namigujem ti, a ti ne gledas...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Liddy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2004. (10:03:41)
Postovi: (169)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 30 - 7

PostPostano: 10:10 ned, 14. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ajd da sad ja pitam glupost, pala drugu godinu (ponovno, znaci 2.put ju upisujem) s tim da sam vec slusala neke predmete sa 3.godine i nisam polozila neke s te 3.godine. Upisujem ih opet, pa jel moram opet pisati neku molbu da mi OPET daju te ISTE kolegije i da li placam tu molbu opet 100kn ili?
Znaci upisujem ponovno 2. godinu i ponovno neke ispite s 3. koje sam vec slusala ali ih nisam polozila. Jel bio netko vec na upisu s takvom situacijom?

Jer priej tjedan dana sam bia u referadi za nesto drugo i ne znam jesmo li se ja i teta razumjele ali ispalo je kao da ne moram vise pisati molbu za te kolegije. Vise mi nista nije jasno. :cry:
Ajd da sad ja pitam glupost, pala drugu godinu (ponovno, znaci 2.put ju upisujem) s tim da sam vec slusala neke predmete sa 3.godine i nisam polozila neke s te 3.godine. Upisujem ih opet, pa jel moram opet pisati neku molbu da mi OPET daju te ISTE kolegije i da li placam tu molbu opet 100kn ili?
Znaci upisujem ponovno 2. godinu i ponovno neke ispite s 3. koje sam vec slusala ali ih nisam polozila. Jel bio netko vec na upisu s takvom situacijom?

Jer priej tjedan dana sam bia u referadi za nesto drugo i ne znam jesmo li se ja i teta razumjele ali ispalo je kao da ne moram vise pisati molbu za te kolegije. Vise mi nista nije jasno. Crying or Very sad



_________________
A man of words and not of deeds
Is like a garden full of weeds....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:17 ned, 14. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Po Bolonji, upisujes ponovo sto nisi polozila i nasljednike kolegija koje jesi polozila (uz gornji limit 35 ECTS po semestru). :) To je normalan bolonjski upis i nema molbe (zahvali Krcku koji je to prije cca godinu dana "progurao" na FV, uz Nesinu, Korynu i moju podrsku). 8)
Po Bolonji, upisujes ponovo sto nisi polozila i nasljednike kolegija koje jesi polozila (uz gornji limit 35 ECTS po semestru). Smile To je normalan bolonjski upis i nema molbe (zahvali Krcku koji je to prije cca godinu dana "progurao" na FV, uz Nesinu, Korynu i moju podrsku). Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Liddy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2004. (10:03:41)
Postovi: (169)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 30 - 7

PostPostano: 14:52 ned, 14. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"](zahvali Krcku koji je to prije cca godinu dana "progurao" na FV, uz Nesinu, Korynu i moju podrsku). 8)[/quote]
[img]http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/c011.gif[/img][img]http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/c017.gif[/img]
vsego (napisa):
(zahvali Krcku koji je to prije cca godinu dana "progurao" na FV, uz Nesinu, Korynu i moju podrsku). Cool




_________________
A man of words and not of deeds
Is like a garden full of weeds....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
teja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 07. 2006. (15:34:28)
Postovi: (14A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
29 = 35 - 6
Lokacija: zg-ma and back

PostPostano: 18:10 ned, 14. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

:OT:->tko je aktualni prodekan za nastavu? (tj. jel još uvijek prodekanica Bruckler ili?)
Off-topic->tko je aktualni prodekan za nastavu? (tj. jel još uvijek prodekanica Bruckler ili?)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
desire
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2007. (07:46:21)
Postovi: (133)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3

PostPostano: 19:09 ned, 14. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Posto mi se ne da sutra prvo do faksa samo da bi uzela uplatnicu pa se onda vracat u grad platit i natrag gore u referadu popunit cu uplatnicu sama.
Poziv na broj i ziro racun pisu ovdje.
Koji je iznos za preddiplomske studije? 200kn?
I sta upisujem za svrhu placanja, upis u akademsku godinu 2008/2009 ili nesto drugo?
Posto mi se ne da sutra prvo do faksa samo da bi uzela uplatnicu pa se onda vracat u grad platit i natrag gore u referadu popunit cu uplatnicu sama.
Poziv na broj i ziro racun pisu ovdje.
Koji je iznos za preddiplomske studije? 200kn?
I sta upisujem za svrhu placanja, upis u akademsku godinu 2008/2009 ili nesto drugo?



_________________
Namigujem ti, a ti ne gledas...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vini
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 09. 2006. (18:10:50)
Postovi: (9E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
26 = 28 - 2

PostPostano: 19:30 ned, 14. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

iznos =200,00 kn

broj racuna 2360000-1101522722

poziv na broj odobrenja 14-

opis placanja Upis u akadem. god 2008/09
iznos =200,00 kn

broj racuna 2360000-1101522722

poziv na broj odobrenja 14-

opis placanja Upis u akadem. god 2008/09


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
desire
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2007. (07:46:21)
Postovi: (133)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3

PostPostano: 19:57 ned, 14. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vini"]iznos =200,00 kn

broj racuna 2360000-1101522722

poziv na broj odobrenja 14-

opis placanja Upis u akadem. god 2008/09[/quote]

:thankyou:
vini (napisa):
iznos =200,00 kn

broj racuna 2360000-1101522722

poziv na broj odobrenja 14-

opis placanja Upis u akadem. god 2008/09


Thank you



_________________
Namigujem ti, a ti ne gledas...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 3:49 pon, 15. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="teja"]:OT:->tko je aktualni prodekan za nastavu? (tj. jel još uvijek prodekanica Bruckler ili?)[/quote]

Franka, do 1.10. :) Nakon toga... ne zna se jos. :|
teja (napisa):
Off-topic→tko je aktualni prodekan za nastavu? (tj. jel još uvijek prodekanica Bruckler ili?)


Franka, do 1.10. Smile Nakon toga... ne zna se jos. Neutral



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 20:23 pon, 15. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala :)
Hvala Smile



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kristina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 12. 2003. (12:44:13)
Postovi: (DE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 11 - 17

PostPostano: 22:25 pon, 15. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel zna netko kaj upisujem pod poziv na broj ak upisujem apsolventsku? Jel onaj matični broj XX-XXXX? Broj računa je vjerujem isti za sve :)

A pod opis plaćanja pišem upis u akad. god. 2008/2009 ili upis u apsolventsku godinu? :?

Dajte pomozite da ne moram sim pak tam sutra....
Jel zna netko kaj upisujem pod poziv na broj ak upisujem apsolventsku? Jel onaj matični broj XX-XXXX? Broj računa je vjerujem isti za sve Smile

A pod opis plaćanja pišem upis u akad. god. 2008/2009 ili upis u apsolventsku godinu? Confused

Dajte pomozite da ne moram sim pak tam sutra....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zbunjena
Gost





PostPostano: 14:28 sri, 17. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam prvi put upisala godinu 2004./2005. pa sam pala na bolonju i sad upisujem redovno treću godinu i morat ću ju naravno plaćat.
mene zanima da li mi odmah moramo dat lovu za školarinu (tj. potvrdu o uplati) kad dođemo na upis godine ili ćemo dobiti neku uplatnicu sa iznosom školarine koji trebamo platiti kada preuzmemo index.
prvi put plaćam godinu pa neznam kak ide taj postupak. može pomoć u vezi postupka? :puppydogeyes:

puno hvala
ja sam prvi put upisala godinu 2004./2005. pa sam pala na bolonju i sad upisujem redovno treću godinu i morat ću ju naravno plaćat.
mene zanima da li mi odmah moramo dat lovu za školarinu (tj. potvrdu o uplati) kad dođemo na upis godine ili ćemo dobiti neku uplatnicu sa iznosom školarine koji trebamo platiti kada preuzmemo index.
prvi put plaćam godinu pa neznam kak ide taj postupak. može pomoć u vezi postupka? #Puppy dog

puno hvala


[Vrh]
SvekY
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 11. 2003. (23:44:22)
Postovi: (FF)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 14 - 3
Lokacija: unitarni vektorski prostor

PostPostano: 15:14 sri, 17. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="marijap"]Hvala :D
Da ponovim gradivo: kad uplaćujete preko e-zabe, poziv za broj treba glasiti: [b]14 0000000000-xy-abc [/b]
(14 zbog troškova za upis, 10 nula i umjesto xy-abc broj indexa)[/quote]
Ovo za nule nikad nisam čuo, a koliko vidim, nisam jedini.

Ja sam, recimo, na [b]e-zaba[/b] -i plaćao školarinu sa pozivom na broj odobrenja
[i]SV-xy-abcd[/i],
gdje je SV svrha, koja je u tom slučaju 21, a xy-abcd matični broj studenta sa prvih korica indeksa.

Model broja odobrenja (ili nešto slično) treba ostaviti prazno, što znači da nema kontrolne znamenke u njemu. [size=10]To je ona kućica za 2, 3 znamenke lijevo pokraj.[/size]

Pazite! Crtice nisu dopuštene. One su tu samo zbog čitkosti.

Istu šemu sam koristio [b]i za molbe i upisnine[/b].
Za molbe bi [i]SV[/i] trebao biti 16, a za upisninu za preddiplomski 14. Tako bar piše u ovoj temi prije, a i zvuči mi poznato.

Nešto sam čuo da netko koristi i JMBAG (broj [i]akademskog[/i] građana) [size=10], a to je velika grupa brojeva sa Xice.[/size]
marijap (napisa):
Hvala Very Happy
Da ponovim gradivo: kad uplaćujete preko e-zabe, poziv za broj treba glasiti: 14 0000000000-xy-abc
(14 zbog troškova za upis, 10 nula i umjesto xy-abc broj indexa)

Ovo za nule nikad nisam čuo, a koliko vidim, nisam jedini.

Ja sam, recimo, na e-zaba -i plaćao školarinu sa pozivom na broj odobrenja
SV-xy-abcd,
gdje je SV svrha, koja je u tom slučaju 21, a xy-abcd matični broj studenta sa prvih korica indeksa.

Model broja odobrenja (ili nešto slično) treba ostaviti prazno, što znači da nema kontrolne znamenke u njemu. To je ona kućica za 2, 3 znamenke lijevo pokraj.

Pazite! Crtice nisu dopuštene. One su tu samo zbog čitkosti.

Istu šemu sam koristio i za molbe i upisnine.
Za molbe bi SV trebao biti 16, a za upisninu za preddiplomski 14. Tako bar piše u ovoj temi prije, a i zvuči mi poznato.

Nešto sam čuo da netko koristi i JMBAG (broj akademskog građana) , a to je velika grupa brojeva sa Xice.



_________________
Šarm je kad dobijete ono što želite a da to ne morate tražiti. (iz SvekYeve knjige aforizama)
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Blah
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2006. (18:07:56)
Postovi: (C1)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 8

PostPostano: 16:15 sri, 17. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja ima pitanje u vezi tog plaćanja. Zašto ljudi koji su pali na bolonju moraju platiti školarinu od 5500 kn, a ne linearno po onoj računici za linearno plaćanje, a recimo u trećoj godini slušaju samo jedan ili dva predmeta koja su im ostala u 1 semestru i ne žele nastaviti studij na matematici nakon 3.g?
Ja ima pitanje u vezi tog plaćanja. Zašto ljudi koji su pali na bolonju moraju platiti školarinu od 5500 kn, a ne linearno po onoj računici za linearno plaćanje, a recimo u trećoj godini slušaju samo jedan ili dva predmeta koja su im ostala u 1 semestru i ne žele nastaviti studij na matematici nakon 3.g?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 17:04 sri, 17. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="SvekY"][quote="marijap"]Hvala :D
Da ponovim gradivo: kad uplaćujete preko e-zabe, poziv za broj treba glasiti: [b]14 0000000000-xy-abc [/b]
(14 zbog troškova za upis, 10 nula i umjesto xy-abc broj indexa)[/quote]
Ovo za nule nikad nisam čuo, a koliko vidim, nisam jedini.

Ja sam, recimo, na [b]e-zaba[/b] -i plaćao školarinu sa pozivom na broj odobrenja
[i]SV-xy-abcd[/i],
gdje je SV svrha, koja je u tom slučaju 21, a xy-abcd matični broj studenta sa prvih korica indeksa.

Model broja odobrenja (ili nešto slično) treba ostaviti prazno, što znači da nema kontrolne znamenke u njemu. [size=10]To je ona kućica za 2, 3 znamenke lijevo pokraj.[/size]

Pazite! Crtice nisu dopuštene. One su tu samo zbog čitkosti.

Istu šemu sam koristio [b]i za molbe i upisnine[/b].
Za molbe bi [i]SV[/i] trebao biti 16, a za upisninu za preddiplomski 14. Tako bar piše u ovoj temi prije, a i zvuči mi poznato.

Nešto sam čuo da netko koristi i JMBAG (broj [i]akademskog[/i] građana) [size=10], a to je velika grupa brojeva sa Xice.[/size][/quote]

heh, ja sam jučer platio preko ezabe točno ovako kako je marijap napisala, dakle, sa crticama i sve. i prošlo je. i ne vjerujem da će biti problema s tim. da je to nekako strogo definirano, onda bi nam referada to posebno napomenula. :wink:
SvekY (napisa):
marijap (napisa):
Hvala Very Happy
Da ponovim gradivo: kad uplaćujete preko e-zabe, poziv za broj treba glasiti: 14 0000000000-xy-abc
(14 zbog troškova za upis, 10 nula i umjesto xy-abc broj indexa)

Ovo za nule nikad nisam čuo, a koliko vidim, nisam jedini.

Ja sam, recimo, na e-zaba -i plaćao školarinu sa pozivom na broj odobrenja
SV-xy-abcd,
gdje je SV svrha, koja je u tom slučaju 21, a xy-abcd matični broj studenta sa prvih korica indeksa.

Model broja odobrenja (ili nešto slično) treba ostaviti prazno, što znači da nema kontrolne znamenke u njemu. To je ona kućica za 2, 3 znamenke lijevo pokraj.

Pazite! Crtice nisu dopuštene. One su tu samo zbog čitkosti.

Istu šemu sam koristio i za molbe i upisnine.
Za molbe bi SV trebao biti 16, a za upisninu za preddiplomski 14. Tako bar piše u ovoj temi prije, a i zvuči mi poznato.

Nešto sam čuo da netko koristi i JMBAG (broj akademskog građana) , a to je velika grupa brojeva sa Xice.


heh, ja sam jučer platio preko ezabe točno ovako kako je marijap napisala, dakle, sa crticama i sve. i prošlo je. i ne vjerujem da će biti problema s tim. da je to nekako strogo definirano, onda bi nam referada to posebno napomenula. Wink



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kika
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 02. 2005. (09:36:12)
Postovi: (188)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 27 - 4

PostPostano: 20:12 sri, 17. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="zbunjena"]ja sam prvi put upisala godinu 2004./2005. pa sam pala na bolonju i sad upisujem redovno treću godinu i morat ću ju naravno plaćat.
mene zanima da li mi odmah moramo dat lovu za školarinu (tj. potvrdu o uplati) kad dođemo na upis godine ili ćemo dobiti neku uplatnicu sa iznosom školarine koji trebamo platiti kada preuzmemo index.
prvi put plaćam godinu pa neznam kak ide taj postupak. može pomoć u vezi postupka? :puppydogeyes:

puno hvala[/quote]

bila sam neki dan u referadi po papire za upis,i dobila sam i uplatnicu( izgleda isto kao uplatnica za upis u 2008/09 god.,samo je poziv na broj drugaciji)i moram uplatiti 2500kn za 1.semestar i tu uplatnicu predati kad i sve ostale papire za upis.
zbunjena (napisa):
ja sam prvi put upisala godinu 2004./2005. pa sam pala na bolonju i sad upisujem redovno treću godinu i morat ću ju naravno plaćat.
mene zanima da li mi odmah moramo dat lovu za školarinu (tj. potvrdu o uplati) kad dođemo na upis godine ili ćemo dobiti neku uplatnicu sa iznosom školarine koji trebamo platiti kada preuzmemo index.
prvi put plaćam godinu pa neznam kak ide taj postupak. može pomoć u vezi postupka? #Puppy dog

puno hvala


bila sam neki dan u referadi po papire za upis,i dobila sam i uplatnicu( izgleda isto kao uplatnica za upis u 2008/09 god.,samo je poziv na broj drugaciji)i moram uplatiti 2500kn za 1.semestar i tu uplatnicu predati kad i sve ostale papire za upis.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 20:39 sri, 17. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

a znači, moramo platit i 200 kn za upis i 2500 kn za 1. semestar, i te sve potvrde o uplati donest zajedno sa papirima za upis kad budemo službeno išli upisat godinu. jel sam dobro shvatila :?:
a znači, moramo platit i 200 kn za upis i 2500 kn za 1. semestar, i te sve potvrde o uplati donest zajedno sa papirima za upis kad budemo službeno išli upisat godinu. jel sam dobro shvatila Question



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Liddy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2004. (10:03:41)
Postovi: (169)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 30 - 7

PostPostano: 20:46 sri, 17. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="andreao"]a znači, moramo platit i 200 kn za upis i 2500 kn za 1. semestar, i te sve potvrde o uplati donest zajedno sa papirima za upis kad budemo službeno išli upisat godinu. jel sam dobro shvatila :?:[/quote]
Da :)
Sutra idem obaviti taj upis pa jos javim jel treba jos sta.
andreao (napisa):
a znači, moramo platit i 200 kn za upis i 2500 kn za 1. semestar, i te sve potvrde o uplati donest zajedno sa papirima za upis kad budemo službeno išli upisat godinu. jel sam dobro shvatila Question

Da Smile
Sutra idem obaviti taj upis pa jos javim jel treba jos sta.



_________________
A man of words and not of deeds
Is like a garden full of weeds....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kika
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 02. 2005. (09:36:12)
Postovi: (188)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 27 - 4

PostPostano: 21:00 sri, 17. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da.
Zanima me da li trebamo tu uplatnicu za placanje studija ovjeriti kod tete kosjenke.Mislim da se prosle godine ovjeravalo.
Da.
Zanima me da li trebamo tu uplatnicu za placanje studija ovjeriti kod tete kosjenke.Mislim da se prosle godine ovjeravalo.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Fakultet Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Stranica 3 / 5.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan