Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Upisi u ak. godinu 2008/2009. (informacija)
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Fakultet
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Liddy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2004. (10:03:41)
Postovi: (169)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 30 - 7

PostPostano: 21:02 sri, 17. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kika"]Da.
Zanima me da li trebamo tu uplatnicu za placanje studija ovjeriti kod tete kosjenke.Mislim da se prosle godine ovjeravalo.[/quote]
Vjerovatno, a jel znas mozda koji je poziv na broj za tu uplatu od 2500kn i kaj pisem u opis placanja?
kika (napisa):
Da.
Zanima me da li trebamo tu uplatnicu za placanje studija ovjeriti kod tete kosjenke.Mislim da se prosle godine ovjeravalo.

Vjerovatno, a jel znas mozda koji je poziv na broj za tu uplatu od 2500kn i kaj pisem u opis placanja?



_________________
A man of words and not of deeds
Is like a garden full of weeds....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kika
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 02. 2005. (09:36:12)
Postovi: (188)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 27 - 4

PostPostano: 21:11 sri, 17. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Liddy"]
Vjerovatno, a jel znas mozda koji je poziv na broj za tu uplatu od 2500kn i kaj pisem u opis placanja?[/quote]

Znam :wink:

opis placanja:skolarina za 2008/09.
poziv na broj odobrenja: 21-maticni broj studenta
broj racuna:2360000-1101522722
Liddy (napisa):

Vjerovatno, a jel znas mozda koji je poziv na broj za tu uplatu od 2500kn i kaj pisem u opis placanja?


Znam Wink

opis placanja:skolarina za 2008/09.
poziv na broj odobrenja: 21-maticni broj studenta
broj racuna:2360000-1101522722


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 21:48 sri, 17. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

a ak uplaćujemo u fini jel isto trebamo pisat pod poziv na broj odobrenja 21-matični broj (ili 14-matični broj) kao što se u banci tak uplaćuje ili je isto kao prek e-zabe (deset nula pa matični broj)? :lol:
a ak uplaćujemo u fini jel isto trebamo pisat pod poziv na broj odobrenja 21-matični broj (ili 14-matični broj) kao što se u banci tak uplaćuje ili je isto kao prek e-zabe (deset nula pa matični broj)? Laughing



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
kika
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 02. 2005. (09:36:12)
Postovi: (188)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 27 - 4

PostPostano: 21:52 sri, 17. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

fina bi trebala biti kao uplata u posti(preko opce uplatnice),pa mislim da ide samo 21-maticni broj...

ako sam u krivu,neka me netko ispravi :wink:
fina bi trebala biti kao uplata u posti(preko opce uplatnice),pa mislim da ide samo 21-maticni broj...

ako sam u krivu,neka me netko ispravi Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 7:13 čet, 18. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ajde bas me zanima da li cu i ja odmah morat dat 2500kn, jer ako da, to nije normalno. :shock: Pa nije to 5kn. :roll:

Ma i u ostalom sigurna sam da se moze traziti razbijanje na vise rata, kao i do sada...
Ajde bas me zanima da li cu i ja odmah morat dat 2500kn, jer ako da, to nije normalno. Shocked Pa nije to 5kn. Rolling Eyes

Ma i u ostalom sigurna sam da se moze traziti razbijanje na vise rata, kao i do sada...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pero
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 02. 2005. (17:13:37)
Postovi: (81)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 14 - 3

PostPostano: 9:49 čet, 18. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni na studomatu piše sljedeće:

[code:1]
Rata Datum transakcije Vrsta plaćanja Iznos [kn]
1 15.09.2008. 1833.0
2 30.01.2009. 1833.0
3 31.05.2009. 1834.0
[/code:1]

Ili se još uvijek ignoriraju poruke sa studomata :grebgreb:
Meni na studomatu piše sljedeće:

Kod:

Rata     Datum transakcije     Vrsta plaćanja     Iznos [kn]
1        15.09.2008.                              1833.0
2        30.01.2009.                              1833.0
3        31.05.2009.                              1834.0


Ili se još uvijek ignoriraju poruke sa studomata Kotacici rade 100 na sat


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Liddy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2004. (10:03:41)
Postovi: (169)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 30 - 7

PostPostano: 12:25 čet, 18. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

E ovako:
onaj tko je ispucao one 4 godine na teret ministarstva (znaci upisan je 2004 pa pao na bolonju) radi sljedece:
Uplacuje 2500kn skolarinu
uplacuje 200kn upisnine
(ako ima vise od 145etsc bodova pa moze upisati i kolegije sa 4 godine) uplacuje molbu od 100kn
Pa ode gore na faks, u skriptarnicu ako mu treba molba, trazite molbu za kvaziparcijalu (to je posebna molba bas za kvaziparcijalu) i uzmite onaj upisni list i onaj drugi list iz referadei OBA lista popunite, znaci upisujete samo kolegije iz zimskog semestra (bilo da ih ponovno slusate bilo da trazite one sa 4.godine) i s tim svim papirima idete kod tete u referadu.
Vi koji ste ispucali 4godine na teret ministarstva nemozete upisati preko studomata godinu vec vam sve tete u referadi moraju rucno. Eto toliko, tak je meni danas bilo na upisu.
I da morate uplatiti 2500kn skolarine da bi mogli upisati godinu, znaci bez uplatnice nema predaje indexa.

Napominjem ovo za one koji su upisani 2004godine na studij.
E ovako:
onaj tko je ispucao one 4 godine na teret ministarstva (znaci upisan je 2004 pa pao na bolonju) radi sljedece:
Uplacuje 2500kn skolarinu
uplacuje 200kn upisnine
(ako ima vise od 145etsc bodova pa moze upisati i kolegije sa 4 godine) uplacuje molbu od 100kn
Pa ode gore na faks, u skriptarnicu ako mu treba molba, trazite molbu za kvaziparcijalu (to je posebna molba bas za kvaziparcijalu) i uzmite onaj upisni list i onaj drugi list iz referadei OBA lista popunite, znaci upisujete samo kolegije iz zimskog semestra (bilo da ih ponovno slusate bilo da trazite one sa 4.godine) i s tim svim papirima idete kod tete u referadu.
Vi koji ste ispucali 4godine na teret ministarstva nemozete upisati preko studomata godinu vec vam sve tete u referadi moraju rucno. Eto toliko, tak je meni danas bilo na upisu.
I da morate uplatiti 2500kn skolarine da bi mogli upisati godinu, znaci bez uplatnice nema predaje indexa.

Napominjem ovo za one koji su upisani 2004godine na studij.



_________________
A man of words and not of deeds
Is like a garden full of weeds....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 15:12 čet, 18. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Liddy me pretekla sa kratkim sažetkom. :lol: :wink:

@Liddy: ja sam ispucala 4 godine prek ministarstva pa mi je ipak teta u referadi rekla da se mogu upisat prek studomata. a mislim....lako je to provjeriti. odeš na studomat pa ak ide ide, a ak ne ne.

Meni je isto teta odmah dala uplatnicu na 2500 i rekla je da to moram platiti ak se želim upisat. Ali, rekla je još nešta zanimljivo. Od 1.10. bit će vjerojatno ipak plaćanje u [u]2 rate[/u], a ne u 3 rate, koliko smo smatrali da će biti. Znači da bi ta druga rata trebala ići na naplatu kad budemo upisivali idući semestar u drugom ili trećem mjesecu, a ona bi onda iznosila (malo matematike :lol: ) 3000 kn.

Ukratko: bez 2500 kn nema indexa. :D
Liddy me pretekla sa kratkim sažetkom. Laughing Wink

@Liddy: ja sam ispucala 4 godine prek ministarstva pa mi je ipak teta u referadi rekla da se mogu upisat prek studomata. a mislim....lako je to provjeriti. odeš na studomat pa ak ide ide, a ak ne ne.

Meni je isto teta odmah dala uplatnicu na 2500 i rekla je da to moram platiti ak se želim upisat. Ali, rekla je još nešta zanimljivo. Od 1.10. bit će vjerojatno ipak plaćanje u 2 rate, a ne u 3 rate, koliko smo smatrali da će biti. Znači da bi ta druga rata trebala ići na naplatu kad budemo upisivali idući semestar u drugom ili trećem mjesecu, a ona bi onda iznosila (malo matematike Laughing ) 3000 kn.

Ukratko: bez 2500 kn nema indexa. Very Happy



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
SvekY
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 11. 2003. (23:44:22)
Postovi: (FF)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 14 - 3
Lokacija: unitarni vektorski prostor

PostPostano: 10:46 pet, 19. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="andreao"]a ak uplaćujemo u fini jel isto trebamo pisat pod poziv na broj odobrenja 21-matični broj (ili 14-matični broj) kao što se u banci tak uplaćuje ili je isto kao prek e-zabe (deset nula pa matični broj)? :lol:[/quote]
Andreao, vidim da i ti shvaćaš apsurd o nulama.

Ali, dobio sam dojam da pomalo komplicirate
Pogledajte [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=104663#104663]OVAJ[/url] post iz iste teme. Tu pišu svi načini plaćanja (moj post citiran) i zaključak da nije to strogo definirano.

Da pojasnim:
Ako se ne varam, školarina se plaća tako da dođeš kod tete Kosjenke i daš potvrdu o plaćanju. Najvažnije je da uplatiš na pravi žiro račun. Broj odobrenja treba početi sa 21, što označava svrhu uplate, a bilo bi poželjno i da sadrži neki osobni identifikacijski broj (npr. matični br. stud. [size=9]na početku indeksa[/size] ili JMBAG [size=9]10-znamenkasti sa iksice[/size]), ali nije važan format.
Model broja odobrenja postoji koji nema kontrolnih znamenki, tako da sve pali.

Drugo, pod [b]Svrha uplate[/b] ti, praktički, možeš napisati i "Za PMF", jer to osobno daješ Kosjenki koja te može pitati npr. "Je li to sigurno 2. rata?" i pred tobom to ažurira u kompjuteru.

Do sada je bilo da uplatnicu za školarinu ne pokazuješ u referadi jer je to, kao što sam spomenuo, u kompjutoru evidentirano.

I za kraj, ja sam na onaj svoj način ja sam plaćao i upisninu i molbu, prema tome to također radi (tj. nisu se bunile tete u referadi), a smatram da je lakše ne pisati tolike nule (točno 10 njih),...
... a osim toga JMBAG ima 10 znamenaka pa mislim da znam odakle korisnici foruma "marijap" ideja o 10 nula.

Jesu li ovo ljudi znali ili sam zabrazdio u detalje?
Hvala vam na strpljenju... :P 8)
andreao (napisa):
a ak uplaćujemo u fini jel isto trebamo pisat pod poziv na broj odobrenja 21-matični broj (ili 14-matični broj) kao što se u banci tak uplaćuje ili je isto kao prek e-zabe (deset nula pa matični broj)? Laughing

Andreao, vidim da i ti shvaćaš apsurd o nulama.

Ali, dobio sam dojam da pomalo komplicirate
Pogledajte OVAJ post iz iste teme. Tu pišu svi načini plaćanja (moj post citiran) i zaključak da nije to strogo definirano.

Da pojasnim:
Ako se ne varam, školarina se plaća tako da dođeš kod tete Kosjenke i daš potvrdu o plaćanju. Najvažnije je da uplatiš na pravi žiro račun. Broj odobrenja treba početi sa 21, što označava svrhu uplate, a bilo bi poželjno i da sadrži neki osobni identifikacijski broj (npr. matični br. stud. na početku indeksa ili JMBAG 10-znamenkasti sa iksice), ali nije važan format.
Model broja odobrenja postoji koji nema kontrolnih znamenki, tako da sve pali.

Drugo, pod Svrha uplate ti, praktički, možeš napisati i "Za PMF", jer to osobno daješ Kosjenki koja te može pitati npr. "Je li to sigurno 2. rata?" i pred tobom to ažurira u kompjuteru.

Do sada je bilo da uplatnicu za školarinu ne pokazuješ u referadi jer je to, kao što sam spomenuo, u kompjutoru evidentirano.

I za kraj, ja sam na onaj svoj način ja sam plaćao i upisninu i molbu, prema tome to također radi (tj. nisu se bunile tete u referadi), a smatram da je lakše ne pisati tolike nule (točno 10 njih),...
... a osim toga JMBAG ima 10 znamenaka pa mislim da znam odakle korisnici foruma "marijap" ideja o 10 nula.

Jesu li ovo ljudi znali ili sam zabrazdio u detalje?
Hvala vam na strpljenju... Razz Cool




Zadnja promjena: SvekY; 11:04 pet, 19. 9. 2008; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:00 pet, 19. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Poziv na broj se ne zadaje [i]ad hoc[/i], nego postoje pravila o racunanju kontrolnih znamenaka. :) Neki sustavi (mozda medju njima i e-Zaba, nisam siguran) kontroliraju da je broj ispravan i ne daju upisati broj koji ne odgovara tim pravilima, pa stvar ne prodje bez tih dodatnih nula. :? Prica s nulama je i krenula kad se nije dalo obaviti on-line placanje samo uz opisani poziv na broj. :)

Dakle, nije uvijek kompliciranje. :)
Poziv na broj se ne zadaje ad hoc, nego postoje pravila o racunanju kontrolnih znamenaka. Smile Neki sustavi (mozda medju njima i e-Zaba, nisam siguran) kontroliraju da je broj ispravan i ne daju upisati broj koji ne odgovara tim pravilima, pa stvar ne prodje bez tih dodatnih nula. Confused Prica s nulama je i krenula kad se nije dalo obaviti on-line placanje samo uz opisani poziv na broj. Smile

Dakle, nije uvijek kompliciranje. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
SvekY
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 11. 2003. (23:44:22)
Postovi: (FF)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 14 - 3
Lokacija: unitarni vektorski prostor

PostPostano: 11:12 pet, 19. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Poziv na broj se ne zadaje [i]ad hoc[/i], nego postoje pravila o racunanju kontrolnih znamenaka. :) Neki sustavi (mozda medju njima i e-Zaba, nisam siguran) kontroliraju da je broj ispravan i ne daju upisati broj koji ne odgovara tim pravilima, pa stvar ne prodje bez tih dodatnih nula. :? Prica s nulama je i krenula kad se nije dalo obaviti on-line placanje samo uz opisani poziv na broj. :)

Dakle, nije uvijek kompliciranje. :)[/quote]

Aha shvaćam. Dakle, negdje slobodni model broja odobrenja ne postoji, pa treba malo "hakirati", zaobići taj problem.
Naime, meni na e-zaba bez upisanog modela daje slobodni model.
vsego (napisa):
Poziv na broj se ne zadaje ad hoc, nego postoje pravila o racunanju kontrolnih znamenaka. Smile Neki sustavi (mozda medju njima i e-Zaba, nisam siguran) kontroliraju da je broj ispravan i ne daju upisati broj koji ne odgovara tim pravilima, pa stvar ne prodje bez tih dodatnih nula. Confused Prica s nulama je i krenula kad se nije dalo obaviti on-line placanje samo uz opisani poziv na broj. Smile

Dakle, nije uvijek kompliciranje. Smile


Aha shvaćam. Dakle, negdje slobodni model broja odobrenja ne postoji, pa treba malo "hakirati", zaobići taj problem.
Naime, meni na e-zaba bez upisanog modela daje slobodni model.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 8:44 sub, 20. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

to sa 10 nula je doslo od mene prije par godina kad zaba NIJE htjela za upisani model priznati maticni broj studenta a niti JMBAG kao poziv na broj

onda sam iskopala neki pravilnik o tome kako mora izgledati poziv na broj za pojedini model i za model koji je trebalo - sustav racunanja kontrolnih znamenki je bio takav da je jedino moglo proci sa 10 nula i onda upisati bilosta (u posti/fini/banci osobnom uplatom je i tada prolazilo ono sto su trazili u referadi, samo netom nije htjelo a meni se bas nije islo u grad :) )

sada ocito, niti pbz niti e-zaba ne radi taj problem, zapravo - to NIJE problem, to je propis kojeg bi se trebali drzati u referadi i ne brljati po modelima kak im puhne....


no, anyway, uvijek mozete probati model - broj studenta
ako ne prodje, popunite nulama na prethodno opisani nacin :)

mozda ljudi koriste i druge banke osim zagrebacke :)
to sa 10 nula je doslo od mene prije par godina kad zaba NIJE htjela za upisani model priznati maticni broj studenta a niti JMBAG kao poziv na broj

onda sam iskopala neki pravilnik o tome kako mora izgledati poziv na broj za pojedini model i za model koji je trebalo - sustav racunanja kontrolnih znamenki je bio takav da je jedino moglo proci sa 10 nula i onda upisati bilosta (u posti/fini/banci osobnom uplatom je i tada prolazilo ono sto su trazili u referadi, samo netom nije htjelo a meni se bas nije islo u grad Smile )

sada ocito, niti pbz niti e-zaba ne radi taj problem, zapravo - to NIJE problem, to je propis kojeg bi se trebali drzati u referadi i ne brljati po modelima kak im puhne....


no, anyway, uvijek mozete probati model - broj studenta
ako ne prodje, popunite nulama na prethodno opisani nacin Smile

mozda ljudi koriste i druge banke osim zagrebacke Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 11:41 sub, 20. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jucer sam sredila skolarinu od prosle godine i to se sve vidi lijepo danas na studomatu: em sto pise zakasnina 0.00kn, :yes: em sto mi se napokon pojavila rubrika Upis godine.

E sada su na repertoaru dvije zanimljive stvari koje jedva cekam pitati u ponedjeljak tete u referadi :D
1) pojavljuju mi se neki kolegiji koje sam vec dala :shock:
2) kod placanja skolarine na rate mogu odabrat i do 15 rata :shock:

Jel imao netko takvih slicnih problema? :-k Idem ja pitat, naravno, samo bi me zanimalo Liddy da li ti uopce nisi imala tu rubriku Upis godine ili si imala pa da to ne diramo? :-k
Jucer sam sredila skolarinu od prosle godine i to se sve vidi lijepo danas na studomatu: em sto pise zakasnina 0.00kn, Yes! em sto mi se napokon pojavila rubrika Upis godine.

E sada su na repertoaru dvije zanimljive stvari koje jedva cekam pitati u ponedjeljak tete u referadi Very Happy
1) pojavljuju mi se neki kolegiji koje sam vec dala Shocked
2) kod placanja skolarine na rate mogu odabrat i do 15 rata Shocked

Jel imao netko takvih slicnih problema? Think Idem ja pitat, naravno, samo bi me zanimalo Liddy da li ti uopce nisi imala tu rubriku Upis godine ili si imala pa da to ne diramo? Think


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:10 sub, 20. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na Vijecu je receno da placanje moze ici do 10 rata (nisam siguran treba li molba). :)

Sto se kolegija koje si polozila tice, mozda profesori nisu unijeli u ISVU. :? To svakako provjeri u Referadi. :)
Na Vijecu je receno da placanje moze ici do 10 rata (nisam siguran treba li molba). Smile

Sto se kolegija koje si polozila tice, mozda profesori nisu unijeli u ISVU. Confused To svakako provjeri u Referadi. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 13:51 sub, 20. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Sto se kolegija koje si polozila tice, mozda profesori nisu unijeli u ISVU. :? To svakako provjeri u Referadi. :)[/quote]
U prvom semestru sam nadobudno za [i]Izborni predmet 1[/i] uzela [u]Programiranje 1[/u], ali posto ga nisam polozila u drugom semestru sam imala mogucnost slusanja i polaganja [u]Osnova algoritama[/u] koji bi se trebali uvaziti umjesto toga. I odslusala sam i polozila i uneseno mi je u index i Studomat, medjutim javlja mi se ovo:

[quote="Studomat"][u]Predmeti za semestar: 3[/u]
Obvezni predmeti
>>>Programiranje 1
Izborni predmeti
Predmeti koje ne možete odabrati jer ste ih već upisali. Ne ulaze u pravila izborne grupe
>>>Osnove algoritama
>>>Programiranje 1
[/quote]
U biti mi se namece da ponovno upisuje i slusam [u]Programiranje 1[/u]. :roll:
vsego (napisa):
Sto se kolegija koje si polozila tice, mozda profesori nisu unijeli u ISVU. Confused To svakako provjeri u Referadi. Smile

U prvom semestru sam nadobudno za Izborni predmet 1 uzela Programiranje 1, ali posto ga nisam polozila u drugom semestru sam imala mogucnost slusanja i polaganja Osnova algoritama koji bi se trebali uvaziti umjesto toga. I odslusala sam i polozila i uneseno mi je u index i Studomat, medjutim javlja mi se ovo:

Studomat (napisa):
Predmeti za semestar: 3
Obvezni predmeti
>>>Programiranje 1
Izborni predmeti
Predmeti koje ne možete odabrati jer ste ih već upisali. Ne ulaze u pravila izborne grupe
>>>Osnove algoritama
>>>Programiranje 1

U biti mi se namece da ponovno upisuje i slusam Programiranje 1. Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:00 sub, 20. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

To je bila izvanredna stvar, pa se vjerojatno nesto raspalo. :? Proseci u RC i trazi Marinu, pa vidi s njom kako to srediti. 8)
To je bila izvanredna stvar, pa se vjerojatno nesto raspalo. Confused Proseci u RC i trazi Marinu, pa vidi s njom kako to srediti. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pecina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2005. (14:15:23)
Postovi: (157)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
62 = 85 - 23
Lokacija: Happily traveling through space since 1986!

PostPostano: 18:24 čet, 25. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam malo padobranac ali u vezi upisa apsolventske godine, koja je to godina studija?
ja sam malo padobranac ali u vezi upisa apsolventske godine, koja je to godina studija?



_________________
-- space available for rent --
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 20:33 čet, 25. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pecina"]ja sam malo padobranac ali u vezi upisa apsolventske godine, koja je to godina studija?[/quote]
Pa, [b]apsolventska[/b]. :)
pecina (napisa):
ja sam malo padobranac ali u vezi upisa apsolventske godine, koja je to godina studija?

Pa, apsolventska. Smile



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
pecina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2005. (14:15:23)
Postovi: (157)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
62 = 85 - 23
Lokacija: Happily traveling through space since 1986!

PostPostano: 20:59 čet, 25. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mdoko"][quote="pecina"]ja sam malo padobranac ali u vezi upisa apsolventske godine, koja je to godina studija?[/quote]
Pa, [b]apsolventska[/b]. :)[/quote] :o ...onak neee :roll:

Ponuđeno mi je od 1 do 6. Jel jasnije sad? Totalno sam zbunjen... :?
mdoko (napisa):
pecina (napisa):
ja sam malo padobranac ali u vezi upisa apsolventske godine, koja je to godina studija?

Pa, apsolventska. Smile
Surprised ...onak neee Rolling Eyes

Ponuđeno mi je od 1 do 6. Jel jasnije sad? Totalno sam zbunjen... Confused



_________________
-- space available for rent --
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 7:02 pet, 26. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pecina"][quote="mdoko"][quote="pecina"]ja sam malo padobranac ali u vezi upisa apsolventske godine, koja je to godina studija?[/quote]
Pa, [b]apsolventska[/b]. :)[/quote] :o ...onak neee :roll:

Ponuđeno mi je od 1 do 6. Jel jasnije sad? Totalno sam zbunjen... :?[/quote]
A, mislis na prijavnom listu - ostavi to nepopunjeno :-)
pecina (napisa):
mdoko (napisa):
pecina (napisa):
ja sam malo padobranac ali u vezi upisa apsolventske godine, koja je to godina studija?

Pa, apsolventska. Smile
Surprised ...onak neee Rolling Eyes

Ponuđeno mi je od 1 do 6. Jel jasnije sad? Totalno sam zbunjen... Confused

A, mislis na prijavnom listu - ostavi to nepopunjeno Smile



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Fakultet Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Stranica 4 / 5.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan