Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Izborni kolegiji (Bolonja) (studij)
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
pmli
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 11. 2009. (12:03:05)
Postovi: (2C8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
197 = 203 - 6

PostPostano: 10:13 uto, 9. 7. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nuclear"]dvoumim se između diplomskog računarstva i primijenjene...

sad, jer nisam iz prve (već iz druge) prošla prog1, nisam mogla upisati izborni iz područja programiranja i sad opet ne mogu uzeti nijedan izborni što se toga tiče...da li da onda odustanem od tog sna ili?

a ako bi htjela primijenjenu, koji izborni bi mi dobro došao? od njih: euklidski prostori, iterativne metode, markovljevi lanci, matematička logika...[/quote]
Markovljevi lanci je obvezan kolegij na primijenjenoj, a kako se radi o zahtjevnijem kolegiju, možda je bolje položiti ga prije. Ako položiš iterativne metode, možda će ti biti lakše kasnije na primijenjenoj, ali nećeš biti u zaostatku ako ih ne položiš (osobno mislim da numerička analiza nije zahtjevan kolegij). Ostala dva izborna ti ne bih preporučio za primijenjenu (za računarstvo je druga priča, tamo je logika obvezna).
Još bih napomenuo da nije istina da ti programiranje ne treba na primijenjenoj. Dapače, na znanstvenom računanju se samo programira (C u prvom semestru, Matlab u drugom), a na numeričkoj analizi se dosta koristi Matlab.
nuclear (napisa):
dvoumim se između diplomskog računarstva i primijenjene...

sad, jer nisam iz prve (već iz druge) prošla prog1, nisam mogla upisati izborni iz područja programiranja i sad opet ne mogu uzeti nijedan izborni što se toga tiče...da li da onda odustanem od tog sna ili?

a ako bi htjela primijenjenu, koji izborni bi mi dobro došao? od njih: euklidski prostori, iterativne metode, markovljevi lanci, matematička logika...

Markovljevi lanci je obvezan kolegij na primijenjenoj, a kako se radi o zahtjevnijem kolegiju, možda je bolje položiti ga prije. Ako položiš iterativne metode, možda će ti biti lakše kasnije na primijenjenoj, ali nećeš biti u zaostatku ako ih ne položiš (osobno mislim da numerička analiza nije zahtjevan kolegij). Ostala dva izborna ti ne bih preporučio za primijenjenu (za računarstvo je druga priča, tamo je logika obvezna).
Još bih napomenuo da nije istina da ti programiranje ne treba na primijenjenoj. Dapače, na znanstvenom računanju se samo programira (C u prvom semestru, Matlab u drugom), a na numeričkoj analizi se dosta koristi Matlab.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
cikl0nica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2013. (21:32:59)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:40 čet, 26. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ima netko kakvih informacija o kolegiju nelinearna analiza i pr. 1 i kolegiju uvod u složeno pretraživanje podataka?

bilo kakve informacije dobro dosle...
Ima netko kakvih informacija o kolegiju nelinearna analiza i pr. 1 i kolegiju uvod u složeno pretraživanje podataka?

bilo kakve informacije dobro dosle...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nuclear
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 11. 2011. (17:40:12)
Postovi: (74)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 20 - 10

PostPostano: 15:39 uto, 4. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Situacija je ovakva: imam položene izborne na 3. i 4. semestru, no 5. semestar nisam upisala izborni (sad sam 5. semestar). Što je točno: Moramo imati položena 4 izborna (svejedno koja) ili Moramo imati položen izborni iz svakog semestra 2. i 3. godine?

Znači li to sada da neću moći upisati diplomski samo zato što nisam upisala izborni predmet na 5.om semestru? Ili mogu upisati u 6.om semestru dva izborna i "izvuči" se?

:(
Situacija je ovakva: imam položene izborne na 3. i 4. semestru, no 5. semestar nisam upisala izborni (sad sam 5. semestar). Što je točno: Moramo imati položena 4 izborna (svejedno koja) ili Moramo imati položen izborni iz svakog semestra 2. i 3. godine?

Znači li to sada da neću moći upisati diplomski samo zato što nisam upisala izborni predmet na 5.om semestru? Ili mogu upisati u 6.om semestru dva izborna i "izvuči" se?

Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ryssa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 12. 2011. (00:10:28)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1

PostPostano: 16:07 uto, 4. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam u sličnoj situaciji.....na 2. godini sam položila modul (MMuB+Bioinformatika) + ODJ u ljetnom semstru. U 5. semestru nisam upisala izborni. Znači li to da neću imati dva položena modula ? U 6. semestru bih uzela jedan izborni predmet (vjerojatno modele geometrije). Koji predmeti na 3. godini uopće čine modul? Nisam upućena, i nigdje ne pronalazim odgovor :(
Ja sam u sličnoj situaciji.....na 2. godini sam položila modul (MMuB+Bioinformatika) + ODJ u ljetnom semstru. U 5. semestru nisam upisala izborni. Znači li to da neću imati dva položena modula ? U 6. semestru bih uzela jedan izborni predmet (vjerojatno modele geometrije). Koji predmeti na 3. godini uopće čine modul? Nisam upućena, i nigdje ne pronalazim odgovor Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Lafiel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2007. (09:56:59)
Postovi: (153)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 51 - 24

PostPostano: 16:36 uto, 4. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ryssa"]Ja sam u sličnoj situaciji.....na 2. godini sam položila modul (MMuB+Bioinformatika) + ODJ u ljetnom semstru. U 5. semestru nisam upisala izborni. Znači li to da neću imati dva položena modula ? U 6. semestru bih uzela jedan izborni predmet (vjerojatno modele geometrije). Koji predmeti na 3. godini uopće čine modul? Nisam upućena, i nigdje ne pronalazim odgovor :([/quote]
Na trećoj godini nema modula nego samo "običnih" izbornih predmeta. Dakle možeš uzeti bilo koji predmet od [url=http://okno.math.hr:8080/Default.aspx?art=3587&sec=447]ovdje ponuđenih[/url] (zadnja tablica, "Izborni predmet 1, 2") neovisno o tome koji od njih si upisala u zimskom/ljetnom semestru. :)

Inače, što znači da si položila Biološki modul + ODJ?? Ako je ODJ = Obične diferencijalne jednadžbe, to niti je izborni, niti je u ljetnom semestru, niti je na drugoj godini. :)
Ryssa (napisa):
Ja sam u sličnoj situaciji.....na 2. godini sam položila modul (MMuB+Bioinformatika) + ODJ u ljetnom semstru. U 5. semestru nisam upisala izborni. Znači li to da neću imati dva položena modula ? U 6. semestru bih uzela jedan izborni predmet (vjerojatno modele geometrije). Koji predmeti na 3. godini uopće čine modul? Nisam upućena, i nigdje ne pronalazim odgovor Sad

Na trećoj godini nema modula nego samo "običnih" izbornih predmeta. Dakle možeš uzeti bilo koji predmet od ovdje ponuđenih (zadnja tablica, "Izborni predmet 1, 2") neovisno o tome koji od njih si upisala u zimskom/ljetnom semestru. Smile

Inače, što znači da si položila Biološki modul + ODJ?? Ako je ODJ = Obične diferencijalne jednadžbe, to niti je izborni, niti je u ljetnom semestru, niti je na drugoj godini. Smile



_________________
Weit von hier fällt Gold von den Sternen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ryssa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 12. 2011. (00:10:28)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1

PostPostano: 16:43 uto, 4. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lafiel"][quote="Ryssa"]Ja sam u sličnoj situaciji.....na 2. godini sam položila modul (MMuB+Bioinformatika) + ODJ u ljetnom semstru. U 5. semestru nisam upisala izborni. Znači li to da neću imati dva položena modula ? U 6. semestru bih uzela jedan izborni predmet (vjerojatno modele geometrije). Koji predmeti na 3. godini uopće čine modul? Nisam upućena, i nigdje ne pronalazim odgovor :([/quote]
Na trećoj godini nema modula nego samo "običnih" izbornih predmeta. Dakle možeš uzeti bilo koji predmet od [url=http://okno.math.hr:8080/Default.aspx?art=3587&sec=447]ovdje ponuđenih[/url] (zadnja tablica, "Izborni predmet 1, 2") neovisno o tome koji od njih si upisala u zimskom/ljetnom semestru. :)

Inače, što znači da si položila Biološki modul + ODJ?? Ako je ODJ = Obične diferencijalne jednadžbe, to niti je izborni, niti je u ljetnom semestru, niti je na drugoj godini. :)[/quote]

Zabuna, htjela sam reći UDG...hvala na informacijama, mislila sam da sada moram upisati neki izborni koji čini modul s UDG pa nisam znala što bih :)
Lafiel (napisa):
Ryssa (napisa):
Ja sam u sličnoj situaciji.....na 2. godini sam položila modul (MMuB+Bioinformatika) + ODJ u ljetnom semstru. U 5. semestru nisam upisala izborni. Znači li to da neću imati dva položena modula ? U 6. semestru bih uzela jedan izborni predmet (vjerojatno modele geometrije). Koji predmeti na 3. godini uopće čine modul? Nisam upućena, i nigdje ne pronalazim odgovor Sad

Na trećoj godini nema modula nego samo "običnih" izbornih predmeta. Dakle možeš uzeti bilo koji predmet od ovdje ponuđenih (zadnja tablica, "Izborni predmet 1, 2") neovisno o tome koji od njih si upisala u zimskom/ljetnom semestru. Smile

Inače, što znači da si položila Biološki modul + ODJ?? Ako je ODJ = Obične diferencijalne jednadžbe, to niti je izborni, niti je u ljetnom semestru, niti je na drugoj godini. Smile


Zabuna, htjela sam reći UDG...hvala na informacijama, mislila sam da sada moram upisati neki izborni koji čini modul s UDG pa nisam znala što bih Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Lafiel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2007. (09:56:59)
Postovi: (153)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 51 - 24

PostPostano: 17:17 uto, 4. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[strike]No nisam sigurna da li za završetak preddiplomskog moraš s treće godine imati [b]jedan[/b] izborni [b]u zimskom[/b] semestru, [b]i jedan u ljetnom[/b] ili je dovoljno položiti bilo koja dva iz skupa "Izborni predmeti 1, 2". :krcko:

Nekako se ipak bojim da je ono prvo (što bi bio odgovor i na pitanje koje je postavila nuclear). :([/strike]

EDIT: znala sam da je negdje već bila ta rasprava! :oko: [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=178489#178489]KLIK OVDJE![/url]
Dakle ako ovo ^ i dalje stoji, može se upisati dva izborna u ljetnom semestru treće godine inženjerskog preddiplomskog umjesto jedan izborni u zimskom (5.), a jedan u ljetnom (6.). :)
No nisam sigurna da li za završetak preddiplomskog moraš s treće godine imati jedan izborni u zimskom semestru, i jedan u ljetnom ili je dovoljno položiti bilo koja dva iz skupa "Izborni predmeti 1, 2". Krcko, pomagaj!

Nekako se ipak bojim da je ono prvo (što bi bio odgovor i na pitanje koje je postavila nuclear). Sad


EDIT: znala sam da je negdje već bila ta rasprava! Oko svevidece KLIK OVDJE!
Dakle ako ovo ^ i dalje stoji, može se upisati dva izborna u ljetnom semestru treće godine inženjerskog preddiplomskog umjesto jedan izborni u zimskom (5.), a jedan u ljetnom (6.). Smile



_________________
Weit von hier fällt Gold von den Sternen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 19:38 uto, 4. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tako je svuda gdje su izborni u zimskom i u ljetnom semestru na zajednickoj listi u [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/lgs.axd?t=16&id=5324]redu predavanja[/url] :amen:

Ako nisu na zajednickoj listi ili su u modulu, onda se mora poloziti jedan iz svakog semestra, odnosno cijeli modul.
Tako je svuda gdje su izborni u zimskom i u ljetnom semestru na zajednickoj listi u redu predavanja Ajde, dosta vise...

Ako nisu na zajednickoj listi ili su u modulu, onda se mora poloziti jedan iz svakog semestra, odnosno cijeli modul.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
ch
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 05. 2013. (03:32:54)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 23:23 ned, 9. 3. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovako. Na trećoj sam godini preddiplomskog nastavničkog i planiram ove godine završiti preddiplomski studij. Prošle godine sam položio Prog2 kao izborni predmet (biralo se između Prog2 i Uvoda u opću fiziku). Ako npr. ove godine upišem dodatno Uvod u opću fiziku (iako ne moram), zanima me moram li uz sve kolegije koje redovito slušam sa treće godine položiti i taj kolegij (iako mi je on kao neka dopuna znanja) kako bi završio preddiplomski?
Ovako. Na trećoj sam godini preddiplomskog nastavničkog i planiram ove godine završiti preddiplomski studij. Prošle godine sam položio Prog2 kao izborni predmet (biralo se između Prog2 i Uvoda u opću fiziku). Ako npr. ove godine upišem dodatno Uvod u opću fiziku (iako ne moram), zanima me moram li uz sve kolegije koje redovito slušam sa treće godine položiti i taj kolegij (iako mi je on kao neka dopuna znanja) kako bi završio preddiplomski?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 10:31 pon, 10. 3. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne moraš.
Ne moraš.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 21:14 ned, 22. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Od iduce godine ide novi izborni kolegij pa evo malo reklame, ipak ce skoro upisi :)
[url]http://web.math.hr/~karaga/android[/url]
Od iduce godine ide novi izborni kolegij pa evo malo reklame, ipak ce skoro upisi Smile
http://web.math.hr/~karaga/android


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
hendrix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 09. 2012. (15:59:06)
Postovi: (92)16
Sarma = la pohva - posuda
29 = 31 - 2

PostPostano: 21:21 ned, 22. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koji ce biti preduvjeti za to?

(Tj. hoce li se to moci upisivati samo s 2. godine Racunarstva ili?)
Koji ce biti preduvjeti za to?

(Tj. hoce li se to moci upisivati samo s 2. godine Racunarstva ili?)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 22:42 ned, 22. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="hendrix"]Koji ce biti preduvjeti za to?

(Tj. hoce li se to moci upisivati samo s 2. godine Racunarstva ili?)[/quote]
Baze podataka i onaj neki Racunarski praktikum 2 u kome se ucio JavaScript su preduvjeti.
hendrix (napisa):
Koji ce biti preduvjeti za to?

(Tj. hoce li se to moci upisivati samo s 2. godine Racunarstva ili?)

Baze podataka i onaj neki Racunarski praktikum 2 u kome se ucio JavaScript su preduvjeti.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 17:08 pon, 23. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

RP2 s ISVU šifrom 45695 - [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=1886]ovo[/url]. Samo za 2. godinu DRM.
RP2 s ISVU šifrom 45695 - ovo. Samo za 2. godinu DRM.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
dodgin_lions
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 07. 2012. (14:49:47)
Postovi: (22)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 21:14 pet, 4. 7. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

S obzirom da se iduće godine opet održava predmet Fourierovi redovi i primjene, može li mi tko više reći o njemu? Izgleda zanimljivo, ali koliko ga je teško položiti?
S obzirom da se iduće godine opet održava predmet Fourierovi redovi i primjene, može li mi tko više reći o njemu? Izgleda zanimljivo, ali koliko ga je teško položiti?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
cikl0nica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2013. (21:32:59)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:18 sub, 12. 7. 2014    Naslov: Diplomski studij Primijenjena matematika - izborni predmeti Citirajte i odgovorite

Za diplomski studij primijenjene matematike u redu predavanja pise da tokom 2 g treba poloziti ukupno 8 izbornih(2x2kom u prvom semestru i 2x2kom u drugom semestru),a od toga trebaju biti barem 2 modula bas sa naseg smjera koja sam i polozila. E sad mene zanima da li ja ova preostala 4 izborna mogu poloziti samo u drugom semestru ili bas moraju i oni biti na principu 2 predmeta u prvom semestru, a 2 predmeta u drugom semestru?Jer bi na nacin na koji ja to zelim sebi posloziti ispalo da sam na kraju samo 2 predmeta polozila u prvom semestru, a 6 predmeta u drugom semestru. Pa ako netko zna odgovor molila bi ga da mi pomogne, jer da se ne zeznem kod upisa godine sada pa da na kraju imam problem sa zavrsavanjem tj da si jos vise oduzim fax zbog izbornih.

Hvala
Za diplomski studij primijenjene matematike u redu predavanja pise da tokom 2 g treba poloziti ukupno 8 izbornih(2x2kom u prvom semestru i 2x2kom u drugom semestru),a od toga trebaju biti barem 2 modula bas sa naseg smjera koja sam i polozila. E sad mene zanima da li ja ova preostala 4 izborna mogu poloziti samo u drugom semestru ili bas moraju i oni biti na principu 2 predmeta u prvom semestru, a 2 predmeta u drugom semestru?Jer bi na nacin na koji ja to zelim sebi posloziti ispalo da sam na kraju samo 2 predmeta polozila u prvom semestru, a 6 predmeta u drugom semestru. Pa ako netko zna odgovor molila bi ga da mi pomogne, jer da se ne zeznem kod upisa godine sada pa da na kraju imam problem sa zavrsavanjem tj da si jos vise oduzim fax zbog izbornih.

Hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 16:18 sub, 12. 7. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Odgovor imaš nekoliko postova iznad: u redu predavanja izborni su na zajedničkoj listi. Uzmi u obzir da u semestru možeš upisati najviše 35 ECTS bodova [size=5](osim ako...)[/size].
Odgovor imaš nekoliko postova iznad: u redu predavanja izborni su na zajedničkoj listi. Uzmi u obzir da u semestru možeš upisati najviše 35 ECTS bodova (osim ako...).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
satja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 05. 2010. (10:44:17)
Postovi: (F1)16
Sarma = la pohva - posuda
73 = 78 - 5

PostPostano: 19:13 sub, 12. 7. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

U Redu predavanja, za dipl. studij Racunarstvo i matematika, kolegij Konacne geometrije ponudjen je na listi Izborni predmet 1, 2, ali ne i na listi Izborni predmet 3, 4, 5, 6. Je li to pogreska? (Obicno je prva lista podskup druge.)
U Redu predavanja, za dipl. studij Racunarstvo i matematika, kolegij Konacne geometrije ponudjen je na listi Izborni predmet 1, 2, ali ne i na listi Izborni predmet 3, 4, 5, 6. Je li to pogreska? (Obicno je prva lista podskup druge.)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 20:14 sub, 12. 7. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije pogreška, tako je bilo i prethodnih godina. Ne znam zašto je tako; razgovarajte s voditeljicom studija pa se možda može staviti i na izbornu listu 3,4,5,6 od 2015./16. nadalje (za 2014./15. je prekasno).
Nije pogreška, tako je bilo i prethodnih godina. Ne znam zašto je tako; razgovarajte s voditeljicom studija pa se možda može staviti i na izbornu listu 3,4,5,6 od 2015./16. nadalje (za 2014./15. je prekasno).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
PermutiranoPrase
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2011. (16:08:19)
Postovi: (F4)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
10 = 17 - 7

PostPostano: 23:02 ned, 13. 7. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Isprike ako je već negdje odgovoreno, nisam vidjela.
Ne piše precizno što trebamo raditi ako smo položili Mreže računala, a upisujemo diplomski RM. Trebam li upisati još jedan izborni ili obavezni kolegij s 2.godine diplomskog (tako je lani bilo za Baze podataka...)? Hvala! :)

Također, mogu li upisati kolegij (obavezan ili izborni) s drugog diplomskog kao dodatni izborni?
Isprike ako je već negdje odgovoreno, nisam vidjela.
Ne piše precizno što trebamo raditi ako smo položili Mreže računala, a upisujemo diplomski RM. Trebam li upisati još jedan izborni ili obavezni kolegij s 2.godine diplomskog (tako je lani bilo za Baze podataka...)? Hvala! Smile

Također, mogu li upisati kolegij (obavezan ili izborni) s drugog diplomskog kao dodatni izborni?



_________________
With great power comes great electricity bill.
n!!!!
Theorem 2: Alexander the Great did not exist and he had an infinite number of limbs.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće
Stranica 9 / 10.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan