Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Thompson - Hrvat ili ustaša?!
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Kamti
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2003. (22:30:39)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:57 ned, 11. 1. 2004    Naslov: Thompson - Hrvat ili ustaša?! Citirajte i odgovorite

[color=red][b]Na ovu temu me potaknuo komentar sa portala monitor.hr. Naime, Thompson je tijekom jednog koncerta (ili više njih), sav pun zanosa pjevao ozloglašenu "Jasenovac i Gradiška Stara" i isticao ustaške simbole. Kad su to novinari saznali, reagirao je ovako: "Ma to je način da ovim komunjarama na vlasti pokažemo da ih se ne bojimo!"[/b] [/color]

[color=white][b]E sad, da li je on zbog toga Hrvat ili je samo na bijedan način pokušao zaraditi... Ili nešto posve drugo. Izvolite i recite.[/b][/color]

[color=darkblue][b]Btw., ovo pitanje je malo škakljivo, pa mi neće smetati ako admin ovo zbriše...[/b][/color]
Na ovu temu me potaknuo komentar sa portala monitor.hr. Naime, Thompson je tijekom jednog koncerta (ili više njih), sav pun zanosa pjevao ozloglašenu "Jasenovac i Gradiška Stara" i isticao ustaške simbole. Kad su to novinari saznali, reagirao je ovako: "Ma to je način da ovim komunjarama na vlasti pokažemo da ih se ne bojimo!"

E sad, da li je on zbog toga Hrvat ili je samo na bijedan način pokušao zaraditi... Ili nešto posve drugo. Izvolite i recite.

Btw., ovo pitanje je malo škakljivo, pa mi neće smetati ako admin ovo zbriše...



_________________
"A mi zbilja ne moramo ići na predavanja?", X.Y.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:17 ned, 11. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na njega ne treba previše trošiti riječi.
To je jedna pojava koja bi trebala biti marginalizirana.
Na njega ne treba previše trošiti riječi.
To je jedna pojava koja bi trebala biti marginalizirana.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 0:04 pon, 12. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

da li ti (Kamti) zbilja smatras da ti je bitno sto misle korisnici ovog Foruma o tome i da je to tema koju bi bilo zanimlijvo/kosrino/nesto diskutirati na Forumu posvecenom jednoj akademskoj cjelini?
(napola retoricko pitanje)

osobno mislim da nek monitor i ostali sajtovi i forumi tog tipa budu i za takve rasprave (koje cesto pocinju i zavrsavaju flejmom), a da tako necemu na ovom Forumu nije mjesto

pogotovo zato jer je ovo politicka tema, a to nije svrha ni razlog postojanja ovog Foruma

nadam se da nece biti nikakvih politickih ili slicnih ispada, jer u protivnom cu osobno ubiti topic uz suglasnost ostalih modova i oba admina :g:
da li ti (Kamti) zbilja smatras da ti je bitno sto misle korisnici ovog Foruma o tome i da je to tema koju bi bilo zanimlijvo/kosrino/nesto diskutirati na Forumu posvecenom jednoj akademskoj cjelini?
(napola retoricko pitanje)

osobno mislim da nek monitor i ostali sajtovi i forumi tog tipa budu i za takve rasprave (koje cesto pocinju i zavrsavaju flejmom), a da tako necemu na ovom Forumu nije mjesto

pogotovo zato jer je ovo politicka tema, a to nije svrha ni razlog postojanja ovog Foruma

nadam se da nece biti nikakvih politickih ili slicnih ispada, jer u protivnom cu osobno ubiti topic uz suglasnost ostalih modova i oba admina Mr. Green



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:10 pon, 12. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]nadam se da nece biti nikakvih politickih ili slicnih ispada, jer u protivnom cu osobno ubiti topic uz suglasnost ostalih modova i oba admina :g:[/quote]

[color=darkred]Smatraj da imas suglasnost... :twisted: Ipak, ja se nadam da ce topic ostati korektan. Ne bude li, topic se locka, a problematicne cu osobno procesirati ([b]ovo ukljucuje i suradnju s Abuse sluzbama[/b]; drzite se Pravila ponašanja i topic moze ici kao i svi drugi 8))[/color]

Sto se Thompsona tice... Vani je manji od makovog zrna i tvrdi da nema veze sa ustashtvom, a kod nas sve prshti od ustashluka... :arrow: izgleda mi kao komercijalni ustasa... :roll:

Me agrees with Crni... :)
Nesi (napisa):
nadam se da nece biti nikakvih politickih ili slicnih ispada, jer u protivnom cu osobno ubiti topic uz suglasnost ostalih modova i oba admina Mr. Green


Smatraj da imas suglasnost... Twisted Evil Ipak, ja se nadam da ce topic ostati korektan. Ne bude li, topic se locka, a problematicne cu osobno procesirati (ovo ukljucuje i suradnju s Abuse sluzbama; drzite se Pravila ponašanja i topic moze ici kao i svi drugi Cool)

Sto se Thompsona tice... Vani je manji od makovog zrna i tvrdi da nema veze sa ustashtvom, a kod nas sve prshti od ustashluka... Arrow izgleda mi kao komercijalni ustasa... Rolling Eyes

Me agrees with Crni... Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Kamti
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2003. (22:30:39)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 10:15 pon, 12. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=darkblue]Čujte ljudi, okolo po faksu hrpa ljudi je kao ludo za tim likom, nema fešte na kojoj se ne pjevaju njegove stvari (većinom), i time sami ističemo njegovo ustaštvo. Da li se tako ulazi u Europu? Nismo li možda sami krivi zbog nekih propusta, umjesto da konstantno krivimo političare?[/color][/quote]
Čujte ljudi, okolo po faksu hrpa ljudi je kao ludo za tim likom, nema fešte na kojoj se ne pjevaju njegove stvari (većinom), i time sami ističemo njegovo ustaštvo. Da li se tako ulazi u Europu? Nismo li možda sami krivi zbog nekih propusta, umjesto da konstantno krivimo političare?[/quote]



_________________
"A mi zbilja ne moramo ići na predavanja?", X.Y.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:38 pon, 12. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Volio bih vidjeti kolika je njegova popularnost medju diplomandima... :twisted:

Vid', Kamti, jasno je da smo sami krivi. Ti koji su na vlasti (govorim opcenito, a ne o HDZu, SDPu ili kome vec), nisu tu zalutali. [b][u]MI[/u][/b] smo ih izabrali. :evil: Praf nam budi... :(

Ako pogledas topic [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=1174]Glazba[/url], neki ljudi slusaju Thompsona iz cisto glazbenih pobuda. To sto to povlaci identifikaciju s ustashtvom, to je druga prica... :roll:

Meni osobno je to dosta da se drzim dalje od takvih tipova (Thompsona i ostalih koji se bave ustashlucima), ali nekima je to nevazno... :?

Sto se Europe tice, mislim da ih vise diraju suradnja s Haagom, povratak izbjeglica i sl. nego nase top liste. ;)
Volio bih vidjeti kolika je njegova popularnost medju diplomandima... Twisted Evil

Vid', Kamti, jasno je da smo sami krivi. Ti koji su na vlasti (govorim opcenito, a ne o HDZu, SDPu ili kome vec), nisu tu zalutali. MI smo ih izabrali. Evil or Very Mad Praf nam budi... Sad

Ako pogledas topic Glazba, neki ljudi slusaju Thompsona iz cisto glazbenih pobuda. To sto to povlaci identifikaciju s ustashtvom, to je druga prica... Rolling Eyes

Meni osobno je to dosta da se drzim dalje od takvih tipova (Thompsona i ostalih koji se bave ustashlucima), ali nekima je to nevazno... Confused

Sto se Europe tice, mislim da ih vise diraju suradnja s Haagom, povratak izbjeglica i sl. nego nase top liste. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Kamti
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2003. (22:30:39)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 17:14 pon, 12. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=darkblue]Ma i to što kažeš... Al ova europa nas zbilja izrabljuje! PA daj, mislim, ono, zar mi imamo toliko zločinaca? PA kvragu, onda ispada da smo mi započeli domovinski rat! Da, spoji to i thompsona, serviraj europi, i onda su svi tamo jako presretni!!! [/color] :multi:
Ma i to što kažeš... Al ova europa nas zbilja izrabljuje! PA daj, mislim, ono, zar mi imamo toliko zločinaca? PA kvragu, onda ispada da smo mi započeli domovinski rat! Da, spoji to i thompsona, serviraj europi, i onda su svi tamo jako presretni!!! #Milti



_________________
"A mi zbilja ne moramo ići na predavanja?", X.Y.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:34 pon, 12. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Kamti"]Al ova europa nas zbilja izrabljuje! PA daj, mislim, ono, zar mi imamo toliko zločinaca? PA kvragu, onda ispada da smo mi započeli domovinski rat![/quote]

Ovo mi bas nije jasno... :-k

Kakve veze izrabljivanje ima? Mislis da Europa ima financijsku korist od toga da nase zlocince drzi po svojim zatvorima? :shock: :-k :?

Takodjer, to nema veze s time tko je zapoceo rat. Ako ja tebe napadnem, ja sam zapoceo rat. Ali, ako ti radis zlocine i dalje si ti zlocinac, iako si bio napadnut. :shock: Slazem se da ne zvuci bas logicno da napadnuti radi zlocine, ali u povijesti imas primjera na bacanje. :(

Jos nesto: [color=red]Nismo [b]MI[/b] zlocinci! [-X [b]ONI[/b] koji su radili zlocine, te [b]INDIVIDUE[/b], to su zlocinci.[/color] Ja postajem zlocinac tek onda kad pruzim podrsku dokazanom zlocincu ili, eventualno, ako ometam rad Suda (sto nisam bas u mogucnosti ;)).

IMO, ako Europa tvrdi da moze dokazati da je X.Y. radio zlocine, onda neka taj ide u Haag i neka mu dokazu ako mogu. 8)

Npr. Gotovina. Ako je stvarno nevin, ne bi li bilo bolje da se pojavio u Haagu i davno oslobodio krivnje? :) Da se razumijemo, ja ne tvrdim da je kriv. Samo da se trebao odazvati Sudu i dokazati nevinost. :)

I ne prihvacam tvrdnje o pristranosti i nepravednosti Suda dok god netko ne da [b]prave argumente[/b]. To sto neki ovdje [b]znaju[/b] da je taj i taj bio ratni heroj, a zapravo znaju samo da je bio na ratistu, ali ne i sto je tamo radio... to meni nije argument.

So far, cini mi se da je samo Blaskic ostecen, no i to zato jer njegovi odvjetnici nisu imali pristup potrebnoj dokumentaciji. Sud donosi odluku na racun onoga sto je tamo dokazano, a ne na osnovu onoga sto "svi znaju", ne? ;)

Eto, ogroman post, a kakve to uopce ima veze s topicom... :roll:
Kamti (napisa):
Al ova europa nas zbilja izrabljuje! PA daj, mislim, ono, zar mi imamo toliko zločinaca? PA kvragu, onda ispada da smo mi započeli domovinski rat!


Ovo mi bas nije jasno... Think

Kakve veze izrabljivanje ima? Mislis da Europa ima financijsku korist od toga da nase zlocince drzi po svojim zatvorima? Shocked Think Confused

Takodjer, to nema veze s time tko je zapoceo rat. Ako ja tebe napadnem, ja sam zapoceo rat. Ali, ako ti radis zlocine i dalje si ti zlocinac, iako si bio napadnut. Shocked Slazem se da ne zvuci bas logicno da napadnuti radi zlocine, ali u povijesti imas primjera na bacanje. Sad

Jos nesto: Nismo MI zlocinci! [-X ONI koji su radili zlocine, te INDIVIDUE, to su zlocinci. Ja postajem zlocinac tek onda kad pruzim podrsku dokazanom zlocincu ili, eventualno, ako ometam rad Suda (sto nisam bas u mogucnosti Wink).

IMO, ako Europa tvrdi da moze dokazati da je X.Y. radio zlocine, onda neka taj ide u Haag i neka mu dokazu ako mogu. Cool

Npr. Gotovina. Ako je stvarno nevin, ne bi li bilo bolje da se pojavio u Haagu i davno oslobodio krivnje? Smile Da se razumijemo, ja ne tvrdim da je kriv. Samo da se trebao odazvati Sudu i dokazati nevinost. Smile

I ne prihvacam tvrdnje o pristranosti i nepravednosti Suda dok god netko ne da prave argumente. To sto neki ovdje znaju da je taj i taj bio ratni heroj, a zapravo znaju samo da je bio na ratistu, ali ne i sto je tamo radio... to meni nije argument.

So far, cini mi se da je samo Blaskic ostecen, no i to zato jer njegovi odvjetnici nisu imali pristup potrebnoj dokumentaciji. Sud donosi odluku na racun onoga sto je tamo dokazano, a ne na osnovu onoga sto "svi znaju", ne? Wink

Eto, ogroman post, a kakve to uopce ima veze s topicom... Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 20:31 pon, 12. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]da li ti (Kamti) zbilja smatras da ti je bitno sto misle korisnici ovog Foruma o tome i da je to tema koju bi bilo zanimlijvo/kosrino/nesto diskutirati na Forumu posvecenom jednoj akademskoj cjelini?
(napola retoricko pitanje)

osobno mislim da nek monitor i ostali sajtovi i forumi tog tipa budu i za takve rasprave (koje cesto pocinju i zavrsavaju flejmom), a da tako necemu na ovom Forumu nije mjesto

pogotovo zato jer je ovo politicka tema, a to nije svrha ni razlog postojanja ovog Foruma

nadam se da nece biti nikakvih politickih ili slicnih ispada, jer u protivnom cu osobno ubiti topic uz suglasnost ostalih modova i oba admina [/quote]
malo pretjerujes...ovo je ipak dio foruma gdje se moze pricati o svemu u okviru akademskih granica
vec si jedamput zaustavila jedan topic (govorim na onaj o [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=274&highlight=champion]rukometu[/url]) koji je mogao voditi i na dobre diskusije..to sto se tebi ne svida politika ili sport, to je druga stvar..
onima kojima se svida ostavi da pricaju o tome, a ako ce biti nekakvih neakademskih ispada tek onda reagiraj..
..uostalom, ako bi tako krenuli sa politikom i sportom, mogli bi reci da za metalce postoji čmar net, za rokere ovo za elektronce ovo, pa da za nekakve druge teme postoje drugačiji forumi i prije nego sto se okrenes, cumez bi bio prazan, a time i 50% aktivnosti ovoga foruma.
[quote="vsego"]Vani je manji od makovog zrna i tvrdi da nema veze sa ustashtvom[/quote]
hmm...nije bas tako, kolko se ja sjecam, u nizozemskoj su mu zabranili par koncerata zbog ustaskih simbola i bla bla

[quote="Kamti"]Da li se tako ulazi u Europu? [/quote]a sta mi nismo u europi?
[quote="vsego"]Volio bih vidjeti kolika je njegova popularnost medju diplomandima... :twisted: [/quote]
pa..heheh..duje ga slusa

[quote="vsego"]Eto, ogroman post, a kakve to uopce ima veze s topicom... [/quote]
pa...svi smo mi vsego :twisted: :twisted:
Nesi (napisa):
da li ti (Kamti) zbilja smatras da ti je bitno sto misle korisnici ovog Foruma o tome i da je to tema koju bi bilo zanimlijvo/kosrino/nesto diskutirati na Forumu posvecenom jednoj akademskoj cjelini?
(napola retoricko pitanje)

osobno mislim da nek monitor i ostali sajtovi i forumi tog tipa budu i za takve rasprave (koje cesto pocinju i zavrsavaju flejmom), a da tako necemu na ovom Forumu nije mjesto

pogotovo zato jer je ovo politicka tema, a to nije svrha ni razlog postojanja ovog Foruma

nadam se da nece biti nikakvih politickih ili slicnih ispada, jer u protivnom cu osobno ubiti topic uz suglasnost ostalih modova i oba admina

malo pretjerujes...ovo je ipak dio foruma gdje se moze pricati o svemu u okviru akademskih granica
vec si jedamput zaustavila jedan topic (govorim na onaj o rukometu) koji je mogao voditi i na dobre diskusije..to sto se tebi ne svida politika ili sport, to je druga stvar..
onima kojima se svida ostavi da pricaju o tome, a ako ce biti nekakvih neakademskih ispada tek onda reagiraj..
..uostalom, ako bi tako krenuli sa politikom i sportom, mogli bi reci da za metalce postoji čmar net, za rokere ovo za elektronce ovo, pa da za nekakve druge teme postoje drugačiji forumi i prije nego sto se okrenes, cumez bi bio prazan, a time i 50% aktivnosti ovoga foruma.
vsego (napisa):
Vani je manji od makovog zrna i tvrdi da nema veze sa ustashtvom

hmm...nije bas tako, kolko se ja sjecam, u nizozemskoj su mu zabranili par koncerata zbog ustaskih simbola i bla bla

Kamti (napisa):
Da li se tako ulazi u Europu?
a sta mi nismo u europi?
vsego (napisa):
Volio bih vidjeti kolika je njegova popularnost medju diplomandima... Twisted Evil

pa..heheh..duje ga slusa

vsego (napisa):
Eto, ogroman post, a kakve to uopce ima veze s topicom...

pa...svi smo mi vsego Twisted Evil Twisted Evil



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 23:24 pon, 12. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo i mene nakon dugih godina nejavljanja. Osobno volim ponekad slušati hrvatske pjesme, koje podižu adrenalin u krvi, potiču ljubav prema domovini i bla bla bla. No ne volim kad se mješa politika i pjesma. Pisalo je nedavno u globusu (ili nacionalu) da se na internetu može naći tekst i pjesma koju on pjeva, a riječi su grozne i odvratne - ne sjećam se točno. Mog starog je to zanimalo pa sam išla tražiti ali nigdje nisam našla. Našla sam tu pjesmu ali ju pjeva neko drugi i to je bilo na nekim ustaškim stranicama. To je samo dokaz da novine ponekad i malo pretjeruju. Vjerojatno je autor tog teksta vidio Thompsonovo ime na popisu pjesama kojih ima nekoliko desetaka od različitih hrvatskih izvođača a tematika je većinom domoljubna pa je odmah povezao pjesmu i njega, a da veze nemaju. Ili ja nisam naišla na prave stranice.... :lol: nešto od toga je. A mogao je autor, da je nekakav, i napisati točno gdje se to nalazi a ne da ja moram tražit!

Ne znam niti me zanima koliki je on ustaša, jer ga ne slušam baš. Kad čujem njegovu neku pjesmu, poslušam ju i to je to.

Ali ipak mislim da nije baš toliki kolikog ga prikazuju mediji. Ako ljudi koji idu na koncert nose takva obilježja to nužno ne znači da je to njegov stav. Ovo je čisto filozofiranje i nema veze s mojim stajalištem. Meni je tak svejedno.

P.S. ja nisam Vedran Šego!!!
Evo i mene nakon dugih godina nejavljanja. Osobno volim ponekad slušati hrvatske pjesme, koje podižu adrenalin u krvi, potiču ljubav prema domovini i bla bla bla. No ne volim kad se mješa politika i pjesma. Pisalo je nedavno u globusu (ili nacionalu) da se na internetu može naći tekst i pjesma koju on pjeva, a riječi su grozne i odvratne - ne sjećam se točno. Mog starog je to zanimalo pa sam išla tražiti ali nigdje nisam našla. Našla sam tu pjesmu ali ju pjeva neko drugi i to je bilo na nekim ustaškim stranicama. To je samo dokaz da novine ponekad i malo pretjeruju. Vjerojatno je autor tog teksta vidio Thompsonovo ime na popisu pjesama kojih ima nekoliko desetaka od različitih hrvatskih izvođača a tematika je većinom domoljubna pa je odmah povezao pjesmu i njega, a da veze nemaju. Ili ja nisam naišla na prave stranice.... Laughing nešto od toga je. A mogao je autor, da je nekakav, i napisati točno gdje se to nalazi a ne da ja moram tražit!

Ne znam niti me zanima koliki je on ustaša, jer ga ne slušam baš. Kad čujem njegovu neku pjesmu, poslušam ju i to je to.

Ali ipak mislim da nije baš toliki kolikog ga prikazuju mediji. Ako ljudi koji idu na koncert nose takva obilježja to nužno ne znači da je to njegov stav. Ovo je čisto filozofiranje i nema veze s mojim stajalištem. Meni je tak svejedno.

P.S. ja nisam Vedran Šego!!!



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 1:56 uto, 13. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"][quote="Nesi"]da li ti (Kamti) zbilja smatras da ti je bitno sto misle korisnici ovog Foruma o tome i da je to tema koju bi bilo zanimlijvo/kosrino/nesto diskutirati na Forumu posvecenom jednoj akademskoj cjelini?
(napola retoricko pitanje)

[color=red]osobno[/color] mislim da nek monitor i ostali sajtovi i forumi tog tipa budu i za takve rasprave (koje cesto pocinju i zavrsavaju flejmom), a da tako necemu na ovom Forumu nije mjesto

pogotovo zato jer je ovo politicka tema, a to nije svrha ni razlog postojanja ovog Foruma

[color=orange]nadam se da nece biti nikakvih politickih ili slicnih ispada, jer u protivnom cu osobno ubiti topic uz suglasnost ostalih modova i oba admina [/color][/quote]
malo pretjerujes...ovo je ipak dio foruma gdje se moze pricati o svemu u okviru akademskih granica[/quote]

ajde ti lijepo procitaj moju zadnju recenicu
hvala

[quote="Lord Sirius"]vec si jedamput zaustavila jedan topic (govorim na onaj o [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=274&highlight=champion]rukometu[/url]) koji je mogao voditi i na dobre diskusije..to sto se tebi ne svida politika ili sport, to je druga stvar..[/quote]

u doba kad je taj topic nastao sve vijesti su bile prepune doticne teme, i svugdje su se ljudi svadjali
zasto ti, kad te toliko zanima ta tema, nisi sada nastavio raspravu?
topic nije zalockan...

[quote="Lord Sirius"]onima kojima se svida ostavi da pricaju o tome, a ako ce biti nekakvih neakademskih ispada tek onda reagiraj..[/quote]

jos jednom, procitaj moju zadnju recenicu (onu narancastu)
nije cilj samo popravljati necije gluposti i brisati neakademski rijecnik
politika je izuzetno skakljiva tema za sve krugove gdje nije apsolutno istomisljenje, jer se ljudi prije ili kasnije pokolju
a nije cilj abuseati korisnike Foruma zato sto nisu bili u stanju staviti zivce na spagu :g:

ovaj moj post je bio upozorenje, isto kao i onaj o rukometu
da, moje upozorenje je ostrije jer osobno ne volim spominjanje politike, jer mi ide na zivce to sto svaki puta zavrsi na istome
jos nisam naletila na neku postenu diskusiju, bilo realnu bilo virtualnu, koja nije zavrsila izderavanjem, ili 'uvjeravanjem' ili bilo kakvim slicnim istupima osim naravno ako cijela rasprava nije moderirana i 'pod kontrolom'

[quote="Lord Sirius"]..uostalom, ako bi tako krenuli sa politikom i sportom, mogli bi reci da za metalce postoji čmar net, za rokere ovo za elektronce ovo, pa da za nekakve druge teme postoje drugačiji forumi i prije nego sto se okrenes, cumez bi bio prazan, a time i 50% aktivnosti ovoga foruma.[/quote]

svrha DGa nije cumez
cumez je dio koji je morao doci prije ili poslije, ali naglasak ovoga Foruma je podrska nastavi
rasprave kakve se vode na iskonu, htnetovom forumu, monitoru, po ircevima, ostalim chatovima i njuzima, nek ostanu tamo
to je moje [color=red]osobno[/color] misljenje, koje se u svakom trenu moze potkrijepiti tisucama linkova sa doticnih sajtova

ukratko, ako bude potrebe, reagirat ce se
ovdje sa mojim osobin zadovoljstvom jer jako ne volim takve teme
no nece biti reakcije zbog toga sto ja to ne volim, vec ako 'se netko ogrijesi' o Pravila na ovaj ili onaj nacin
samo ce meni biti osobni gust to ubiti ako bude potrebe
eto

sto se tice Cmara, pivnica tamo je nesto sto bi trebalo opako deratizirati, sto od postova, sto od usera, no to sad nije tema rasprave (bar ove medju nama)

jel sad jasnije?
ako nije, dalje cemo PMom, ok?
Lord Sirius (napisa):
Nesi (napisa):
da li ti (Kamti) zbilja smatras da ti je bitno sto misle korisnici ovog Foruma o tome i da je to tema koju bi bilo zanimlijvo/kosrino/nesto diskutirati na Forumu posvecenom jednoj akademskoj cjelini?
(napola retoricko pitanje)

osobno mislim da nek monitor i ostali sajtovi i forumi tog tipa budu i za takve rasprave (koje cesto pocinju i zavrsavaju flejmom), a da tako necemu na ovom Forumu nije mjesto

pogotovo zato jer je ovo politicka tema, a to nije svrha ni razlog postojanja ovog Foruma

nadam se da nece biti nikakvih politickih ili slicnih ispada, jer u protivnom cu osobno ubiti topic uz suglasnost ostalih modova i oba admina

malo pretjerujes...ovo je ipak dio foruma gdje se moze pricati o svemu u okviru akademskih granica


ajde ti lijepo procitaj moju zadnju recenicu
hvala

Lord Sirius (napisa):
vec si jedamput zaustavila jedan topic (govorim na onaj o rukometu) koji je mogao voditi i na dobre diskusije..to sto se tebi ne svida politika ili sport, to je druga stvar..


u doba kad je taj topic nastao sve vijesti su bile prepune doticne teme, i svugdje su se ljudi svadjali
zasto ti, kad te toliko zanima ta tema, nisi sada nastavio raspravu?
topic nije zalockan...

Lord Sirius (napisa):
onima kojima se svida ostavi da pricaju o tome, a ako ce biti nekakvih neakademskih ispada tek onda reagiraj..


jos jednom, procitaj moju zadnju recenicu (onu narancastu)
nije cilj samo popravljati necije gluposti i brisati neakademski rijecnik
politika je izuzetno skakljiva tema za sve krugove gdje nije apsolutno istomisljenje, jer se ljudi prije ili kasnije pokolju
a nije cilj abuseati korisnike Foruma zato sto nisu bili u stanju staviti zivce na spagu Mr. Green

ovaj moj post je bio upozorenje, isto kao i onaj o rukometu
da, moje upozorenje je ostrije jer osobno ne volim spominjanje politike, jer mi ide na zivce to sto svaki puta zavrsi na istome
jos nisam naletila na neku postenu diskusiju, bilo realnu bilo virtualnu, koja nije zavrsila izderavanjem, ili 'uvjeravanjem' ili bilo kakvim slicnim istupima osim naravno ako cijela rasprava nije moderirana i 'pod kontrolom'

Lord Sirius (napisa):
..uostalom, ako bi tako krenuli sa politikom i sportom, mogli bi reci da za metalce postoji čmar net, za rokere ovo za elektronce ovo, pa da za nekakve druge teme postoje drugačiji forumi i prije nego sto se okrenes, cumez bi bio prazan, a time i 50% aktivnosti ovoga foruma.


svrha DGa nije cumez
cumez je dio koji je morao doci prije ili poslije, ali naglasak ovoga Foruma je podrska nastavi
rasprave kakve se vode na iskonu, htnetovom forumu, monitoru, po ircevima, ostalim chatovima i njuzima, nek ostanu tamo
to je moje osobno misljenje, koje se u svakom trenu moze potkrijepiti tisucama linkova sa doticnih sajtova

ukratko, ako bude potrebe, reagirat ce se
ovdje sa mojim osobin zadovoljstvom jer jako ne volim takve teme
no nece biti reakcije zbog toga sto ja to ne volim, vec ako 'se netko ogrijesi' o Pravila na ovaj ili onaj nacin
samo ce meni biti osobni gust to ubiti ako bude potrebe
eto

sto se tice Cmara, pivnica tamo je nesto sto bi trebalo opako deratizirati, sto od postova, sto od usera, no to sad nije tema rasprave (bar ove medju nama)

jel sad jasnije?
ako nije, dalje cemo PMom, ok?



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:05 uto, 13. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=darkred]Za krepati... :lol:

Da bi drugi shvatili sto je tako smijesno: i Nesi i Lord su (potpuno ravnopravni) modovi. :shock: :lol:

Mislim da cu za iduci Tradicionalni Izlet organizirati hrvanje modova u blatu... :P :lol: :D :twisted:[/color]
Za krepati... Laughing

Da bi drugi shvatili sto je tako smijesno: i Nesi i Lord su (potpuno ravnopravni) modovi. Shocked Laughing

Mislim da cu za iduci Tradicionalni Izlet organizirati hrvanje modova u blatu... Razz Laughing Very Happy Twisted Evil



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 2:35 uto, 13. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][color=darkred]Za krepati... :lol:

Da bi drugi shvatili sto je tako smijesno: i Nesi i Lord su (potpuno ravnopravni) modovi. :shock: :lol:

Mislim da cu za iduci Tradicionalni Izlet organizirati hrvanje modova u blatu... :P :lol: :D :twisted:[/color][/quote]

moze :lol:
sam nek bude toplo i ugodno - ono, fino toplo vlazno blago ljepjivo blato :g: koje se susi i steze na misicima..... moze moze moze :hopacupa:
i prodavat ces ulaznice (Forumasi imaju neki popust) mislim da bi planule ;)
i onda od novca koji se skupi, modovi i admini idu na cevape :pc: :g:
vsego (napisa):
Za krepati... Laughing

Da bi drugi shvatili sto je tako smijesno: i Nesi i Lord su (potpuno ravnopravni) modovi. Shocked Laughing

Mislim da cu za iduci Tradicionalni Izlet organizirati hrvanje modova u blatu... Razz Laughing Very Happy Twisted Evil


moze Laughing
sam nek bude toplo i ugodno - ono, fino toplo vlazno blago ljepjivo blato Mr. Green koje se susi i steze na misicima..... moze moze moze Ovo se moglo zvati i 'weee 2'
i prodavat ces ulaznice (Forumasi imaju neki popust) mislim da bi planule Wink
i onda od novca koji se skupi, modovi i admini idu na cevape Pravi cevapi Mr. Green



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 3:11 uto, 13. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"][quote="vsego"]Vani je manji od makovog zrna i tvrdi da nema veze sa ustashtvom[/quote]
hmm...nije bas tako, kolko se ja sjecam, u nizozemskoj su mu zabranili par koncerata zbog ustaskih simbola i bla bla[/quote]Zbog simbola koje je znao i koje su drugi znali isticati na koncertima u Hrvatskoj. A tamo je on to sve negirao i nema on veze s time i sim tam...

[quote="Kamti"]E sad, da li je on zbog toga Hrvat ili je samo na bijedan način pokušao zaraditi... Ili nešto posve drugo. Izvolite i recite. [/quote]Sorry Kamti, nemoj se sad ljutit, ali meni ovo pitanje zvuči jako ..errr... bedasto, jelda. (Ne velim da si ti bedast, niti da je to kaj ti to tu pitas bedasto, ti samo oces vidjet kaj ljudi misle o takvom stavu (bar sam to ja tak shvatio) i ja mislim da je takav stav bedast (da ne upotrijebim teze rijeci)) Mislim, [i]jel on zbog toga Hrvat[/i]. Kaj netko moze bit Hrvat samo ako je protiv SDP-a ili protiv [i]komunjara[/i] ili cega vec. Da se razumijemo, ja gotovo sve (ponajvise hrvatske) politicare bas ne volim jako, al sorry meni je to glupost.

To je isto kao sto u zadnje dvije-tri godine postalo nekakva velika furka da ne mozez biti pravi Hrvat ako nisi Katolik jer kao ne postujes nase tradicije. I onda se svi idu sminkat u Crkve, krizaju se pred kapelicama i glumataju, a zive zivotom koji je daleko od katolicanstva. Glupost.

[quote="Moj stav"]Ja sam Hrvat, volim svoju zemlju i ponosim se time sto jesam, ali to ne znaci da mislim da sam najbolji na svijetu ili da nehrvati koji zive u Hrvatskoj vrijede manje od mene. Bas me briga tko je koje narodnosti/nacionalnosti. Djela tog covjeka govore o njemu, a ne narodnost ili nacionalnost.
[b]A o ovakvima kao sto je [i]Thompson[/i] nemam bas najljepse misljenje, mislim da jako stete nasem drustvu. No nisu oni glavni, oni su samo alat za zavođenje naroda. Narod najlakse [i]osvojis[/i]/pridobis ako mu nadjes [i]neprijatelja[/i] i povedes ga protiv njega[/b]. To se radi vec tisucama godina, pa je to tako radil Hitler s Zidovima, Bush&Co s terorizmom i nasi politicari s Haagom, komunistima i vracanjem u [i]Jugu[/i](pred izbore 2000.) (ne izjednacavam ih, jer nisu nikako isti, ali koriste (po mom misljenju) istu taktiku za zavodjenje naroda). (uff, sad sam vec pocel politizirat, stop!)

Sad ce odmah netko pomislit kak mogu rec da nemam najljepse misljenje o [i]ovakvima kao Thompson[/i]. Pa oni su bili u ratu, branili zemlju. E pa mogu! Oni nisu nedodirljivi, niti su bezgrjesni, niti su uvijek u pravu. Uostalom nisu oni jedini koji su bili u ratu, niti jedini koji su branili zemlju.

A, mislim, zlocin kakav god da je i tko god da ga je napravio je i dalje zlocin. Ako se dopusti da ljudi koji su napravili zlocin prodju nekaznjeno, mnogi ce (nazalost, jos uvijek vecina ljudi tako razmislja
(Da citiram Metallicu:
[i]Am I evil?
I am man,
YES I AM![/i]
), no ima naravno i onih koji kontroliraju taj evil-instinkt (optimistican kao i uvijek :wink: )
) vidjeti da bi i oni mogli nesto tak (zlocin, bilo kaj protivno zakonu) napraviti, pa se [i]izvuci[/i].

Mene najvise zivcira to sto su mnogi u Hrvatskoj dizali toliko galame oko Haaga, a zapravo ih nije bilo briga za te ljude koji su optuzeni, samo su nastojali steci naklonost mase (kao vodje protiv njezinog [i]neprijatelja[/i]).

To je isto kao i ovo sto je bilo sa studenskim proracunom. Po mojem misljenju on nije bio posten, bez obzira sto je SUMA, udruga u kojoj sam ja tada bio clan dobila veliku [i]sumu[/i], pa sam se pobunio, i odmah sam cuo [i]To su i oni radili proslih godina[/i] i slicno. Pa sto onda, ja to ne zelim raditi, ne zelim se spustati na njihovu razinu.
A ako nekaznjeno pustimo one koji su s nase strane nacili zlocine, onda to znaci da odobravamo te zlocine i spustamo se na razinu onih čudovišta koja su i napala našu zemlju (pritom ne mislim na cjelokupni narod kojem su vecinom pripadali ti napadaci). A ja nikako ne mogu prihvatiti da su Hrvati (opcenito, kao narod) takvi.

A nazalost bilo je tu i puno spletki i nepotrebnih (po meni) žrtava naših ondašnjih vođa za neke ciljeve koji se na pragu 21. stoljeca nisu mogli ostvariti na taj nacin na koji su to oni pokusali (barem ne u drustvu u kakvom bi mi htjeli zivjeti) i time su te ciljeve ucinili samo jos nedostiznijima (nazalost). No nazalost, to si nas narod jos nije spreman priznati.

Puno sam koristio rijec [i]nazalost[/i] u tom zadnjem odomku jelda...
[/quote]

[color=darkred][b]Napomena:[/b] sve ove gore navede tvrdnje, izjave, ... su moje osobno misljenje i nemaju nikakve veze sa sluzbenim Forumom, niti mojom funkcijom na njemu.[/color]

[quote="vsego"]Mislim da cu za iduci Tradicionalni Izlet organizirati hrvanje modova u blatu... [/quote]Pa ne mozete imati hrvanje bez mene. Ne, ne, ne. [-X Mozemo imati tag timove. :2pivce: Recimo svaki admin u tag timu s jednim od modovki/a. :hopacupa:
Lord Sirius (napisa):
vsego (napisa):
Vani je manji od makovog zrna i tvrdi da nema veze sa ustashtvom

hmm...nije bas tako, kolko se ja sjecam, u nizozemskoj su mu zabranili par koncerata zbog ustaskih simbola i bla bla
Zbog simbola koje je znao i koje su drugi znali isticati na koncertima u Hrvatskoj. A tamo je on to sve negirao i nema on veze s time i sim tam...

Kamti (napisa):
E sad, da li je on zbog toga Hrvat ili je samo na bijedan način pokušao zaraditi... Ili nešto posve drugo. Izvolite i recite.
Sorry Kamti, nemoj se sad ljutit, ali meni ovo pitanje zvuči jako ..errr... bedasto, jelda. (Ne velim da si ti bedast, niti da je to kaj ti to tu pitas bedasto, ti samo oces vidjet kaj ljudi misle o takvom stavu (bar sam to ja tak shvatio) i ja mislim da je takav stav bedast (da ne upotrijebim teze rijeci)) Mislim, jel on zbog toga Hrvat. Kaj netko moze bit Hrvat samo ako je protiv SDP-a ili protiv komunjara ili cega vec. Da se razumijemo, ja gotovo sve (ponajvise hrvatske) politicare bas ne volim jako, al sorry meni je to glupost.

To je isto kao sto u zadnje dvije-tri godine postalo nekakva velika furka da ne mozez biti pravi Hrvat ako nisi Katolik jer kao ne postujes nase tradicije. I onda se svi idu sminkat u Crkve, krizaju se pred kapelicama i glumataju, a zive zivotom koji je daleko od katolicanstva. Glupost.

Moj stav (napisa):
Ja sam Hrvat, volim svoju zemlju i ponosim se time sto jesam, ali to ne znaci da mislim da sam najbolji na svijetu ili da nehrvati koji zive u Hrvatskoj vrijede manje od mene. Bas me briga tko je koje narodnosti/nacionalnosti. Djela tog covjeka govore o njemu, a ne narodnost ili nacionalnost.
A o ovakvima kao sto je Thompson nemam bas najljepse misljenje, mislim da jako stete nasem drustvu. No nisu oni glavni, oni su samo alat za zavođenje naroda. Narod najlakse osvojis/pridobis ako mu nadjes neprijatelja i povedes ga protiv njega. To se radi vec tisucama godina, pa je to tako radil Hitler s Zidovima, Bush&Co s terorizmom i nasi politicari s Haagom, komunistima i vracanjem u Jugu(pred izbore 2000.) (ne izjednacavam ih, jer nisu nikako isti, ali koriste (po mom misljenju) istu taktiku za zavodjenje naroda). (uff, sad sam vec pocel politizirat, stop!)

Sad ce odmah netko pomislit kak mogu rec da nemam najljepse misljenje o ovakvima kao Thompson. Pa oni su bili u ratu, branili zemlju. E pa mogu! Oni nisu nedodirljivi, niti su bezgrjesni, niti su uvijek u pravu. Uostalom nisu oni jedini koji su bili u ratu, niti jedini koji su branili zemlju.

A, mislim, zlocin kakav god da je i tko god da ga je napravio je i dalje zlocin. Ako se dopusti da ljudi koji su napravili zlocin prodju nekaznjeno, mnogi ce (nazalost, jos uvijek vecina ljudi tako razmislja
(Da citiram Metallicu:
Am I evil?
I am man,
YES I AM!

), no ima naravno i onih koji kontroliraju taj evil-instinkt (optimistican kao i uvijek Wink )
) vidjeti da bi i oni mogli nesto tak (zlocin, bilo kaj protivno zakonu) napraviti, pa se izvuci.

Mene najvise zivcira to sto su mnogi u Hrvatskoj dizali toliko galame oko Haaga, a zapravo ih nije bilo briga za te ljude koji su optuzeni, samo su nastojali steci naklonost mase (kao vodje protiv njezinog neprijatelja).

To je isto kao i ovo sto je bilo sa studenskim proracunom. Po mojem misljenju on nije bio posten, bez obzira sto je SUMA, udruga u kojoj sam ja tada bio clan dobila veliku sumu, pa sam se pobunio, i odmah sam cuo To su i oni radili proslih godina i slicno. Pa sto onda, ja to ne zelim raditi, ne zelim se spustati na njihovu razinu.
A ako nekaznjeno pustimo one koji su s nase strane nacili zlocine, onda to znaci da odobravamo te zlocine i spustamo se na razinu onih čudovišta koja su i napala našu zemlju (pritom ne mislim na cjelokupni narod kojem su vecinom pripadali ti napadaci). A ja nikako ne mogu prihvatiti da su Hrvati (opcenito, kao narod) takvi.

A nazalost bilo je tu i puno spletki i nepotrebnih (po meni) žrtava naših ondašnjih vođa za neke ciljeve koji se na pragu 21. stoljeca nisu mogli ostvariti na taj nacin na koji su to oni pokusali (barem ne u drustvu u kakvom bi mi htjeli zivjeti) i time su te ciljeve ucinili samo jos nedostiznijima (nazalost). No nazalost, to si nas narod jos nije spreman priznati.

Puno sam koristio rijec nazalost u tom zadnjem odomku jelda...


Napomena: sve ove gore navede tvrdnje, izjave, ... su moje osobno misljenje i nemaju nikakve veze sa sluzbenim Forumom, niti mojom funkcijom na njemu.

vsego (napisa):
Mislim da cu za iduci Tradicionalni Izlet organizirati hrvanje modova u blatu...
Pa ne mozete imati hrvanje bez mene. Ne, ne, ne. [-X Mozemo imati tag timove. Neka zvone case! Recimo svaki admin u tag timu s jednim od modovki/a. Ovo se moglo zvati i 'weee 2'



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies


Zadnja promjena: steelworker; 4:28 uto, 13. 1. 2004; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 3:56 uto, 13. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"][quote="Lord Sirius"][quote="vsego"]Vani je manji od makovog zrna i tvrdi da nema veze sa ustashtvom[/quote]
hmm...nije bas tako, kolko se ja sjecam, u nizozemskoj su mu zabranili par koncerata zbog ustaskih simbola i bla bla[/quote]
Zbog simbola koje je znao i koje su drugi znali isticati na koncertima u Hrvatskoj. A tamo je on to sve negirao i nema on veze s time i sim tam...[/quote]

Bravo, Steel! Tocno na to sam mislio kad sam rekao da je manji od makovog zrna! :D

[quote="steelworker"][color=darkred][b]Napomena:[/b] sve ove gore navede tvrdnje, izjave, ... su moje osobno misljenje i nemaju nikakve veze sa sluzbenim Forumom, niti mojom funkcijom na njemu.[/color][/quote]

Pa, zato koristimo farbice, ne? Nema potrebe da se i dalje ogradjujemo za sve sto kazemo. :) Ponekad da, ali ne treba uvijek... :)

Besides, vec dugo ne dobih nikakav dopis... :twisted: ;)

[quote="steelworker"][quote="vsego"]Mislim da cu za iduci Tradicionalni Izlet organizirati hrvanje modova u blatu...[/quote]
Pa ne mozete imati hrvanje bez mene. Ne, ne, ne. [-X Mozemo imati tag timove. :2pivce: Recimo svaki admin u tag timu s jednim od modovki/a. :hopacupa:[/quote]

:shock: :blueshock: :shocked!:

Aaaaaaa - [b]NE[/b] :!: [-X Moze Admini protiv modova! Ja cu sjediti sa strane, a ti ces shrvati modove... :twisted: ;)

Ne, [b]ZNAM[/b] :!: Ja cu sastrane cuvati cevape... :g: da se ne ohlade... O:)
steelworker (napisa):
Lord Sirius (napisa):
vsego (napisa):
Vani je manji od makovog zrna i tvrdi da nema veze sa ustashtvom

hmm...nije bas tako, kolko se ja sjecam, u nizozemskoj su mu zabranili par koncerata zbog ustaskih simbola i bla bla

Zbog simbola koje je znao i koje su drugi znali isticati na koncertima u Hrvatskoj. A tamo je on to sve negirao i nema on veze s time i sim tam...


Bravo, Steel! Tocno na to sam mislio kad sam rekao da je manji od makovog zrna! Very Happy

steelworker (napisa):
Napomena: sve ove gore navede tvrdnje, izjave, ... su moje osobno misljenje i nemaju nikakve veze sa sluzbenim Forumom, niti mojom funkcijom na njemu.


Pa, zato koristimo farbice, ne? Nema potrebe da se i dalje ogradjujemo za sve sto kazemo. Smile Ponekad da, ali ne treba uvijek... Smile

Besides, vec dugo ne dobih nikakav dopis... Twisted Evil Wink

steelworker (napisa):
vsego (napisa):
Mislim da cu za iduci Tradicionalni Izlet organizirati hrvanje modova u blatu...

Pa ne mozete imati hrvanje bez mene. Ne, ne, ne. [-X Mozemo imati tag timove. Neka zvone case! Recimo svaki admin u tag timu s jednim od modovki/a. Ovo se moglo zvati i 'weee 2'


Shocked Disaster!!! #Shocked

Aaaaaaa - NE Exclamation [-X Moze Admini protiv modova! Ja cu sjediti sa strane, a ti ces shrvati modove... Twisted Evil Wink

Ne, ZNAM Exclamation Ja cu sastrane cuvati cevape... Mr. Green da se ne ohlade... Angel



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 4:23 uto, 13. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zlocest sam i imam post koji je jako off-topic. :oops:

[quote="vsego"][quote="steelworker"][color=darkred][b]Napomena:[/b] sve ove gore navede tvrdnje, izjave, ... su moje osobno misljenje i nemaju nikakve veze sa sluzbenim Forumom, niti mojom funkcijom na njemu.[/color][/quote]

Pa, zato koristimo farbice, ne? Nema potrebe da se i dalje ogradjujemo za sve sto kazemo. :) Ponekad da, ali ne treba uvijek... :)[/quote]OCKE! (ovo odgovaram zbog ostalih ljudi, a ne vsege)

[quote="vsego"]Besides, vec dugo ne dobih nikakav dopis... :twisted: ;)[/quote][i]The devil always lurks in the shadow.[/i]

[quote="vsego"]:shock: :blueshock: :shocked!:

Aaaaaaa - [b]NE[/b] :!: [-X Moze Admini protiv modova! Ja cu sjediti sa strane, a ti ces shrvati modove... :twisted: ;)

Ne, [b]ZNAM[/b] :!: Ja cu sastrane cuvati cevape... :g: da se ne ohlade... O:)[/quote]Pa ja bi to sve njezno, koju kukicu na ruku tu i tam, ili neko malo gušenje. Niš strašno... :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :wink:
Zezam se, ozbac ja jos nikog nisam ozljedil kolko se sjecam (sad mozda Dudo uleti s kontraprimjerom, ali on se ne racuna, jer se to s njim po zakonu velikih brojeva moralo dogodit 8) ). Pa to bi sve bilo sportski i prijateljski. Uostolom, kak znas da ja ne bi bil taj koji bi [i]dobil po nosu[/i]. :^o
Zlocest sam i imam post koji je jako off-topic. Embarassed

vsego (napisa):
steelworker (napisa):
Napomena: sve ove gore navede tvrdnje, izjave, ... su moje osobno misljenje i nemaju nikakve veze sa sluzbenim Forumom, niti mojom funkcijom na njemu.


Pa, zato koristimo farbice, ne? Nema potrebe da se i dalje ogradjujemo za sve sto kazemo. Smile Ponekad da, ali ne treba uvijek... Smile
OCKE! (ovo odgovaram zbog ostalih ljudi, a ne vsege)

vsego (napisa):
Besides, vec dugo ne dobih nikakav dopis... Twisted Evil Wink
The devil always lurks in the shadow.

vsego (napisa):
Shocked Disaster!!! #Shocked

Aaaaaaa - NE Exclamation [-X Moze Admini protiv modova! Ja cu sjediti sa strane, a ti ces shrvati modove... Twisted Evil Wink

Ne, ZNAM Exclamation Ja cu sastrane cuvati cevape... Mr. Green da se ne ohlade... Angel
Pa ja bi to sve njezno, koju kukicu na ruku tu i tam, ili neko malo gušenje. Niš strašno... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Laughing Laughing Laughing Wink
Zezam se, ozbac ja jos nikog nisam ozljedil kolko se sjecam (sad mozda Dudo uleti s kontraprimjerom, ali on se ne racuna, jer se to s njim po zakonu velikih brojeva moralo dogodit Cool ). Pa to bi sve bilo sportski i prijateljski. Uostolom, kak znas da ja ne bi bil taj koji bi dobil po nosu. Liar



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 8:58 uto, 13. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za Thompsonov ustašluk znaju i ptice na grani i to se ne bi trebalo relativizirati (kak' to Ivančica radi). Na neki način mislim da taj Thompson
dođe nešto kao špiglo; mišljenje pojedinca o njemu reflektira pojedinčev kućni odgoj (jedan djelić!).
Za Thompsonov ustašluk znaju i ptice na grani i to se ne bi trebalo relativizirati (kak' to Ivančica radi). Na neki način mislim da taj Thompson
dođe nešto kao špiglo; mišljenje pojedinca o njemu reflektira pojedinčev kućni odgoj (jedan djelić!).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dodge
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 19. 02. 2003. (10:47:50)
Postovi: (85)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: quick stop

PostPostano: 15:42 uto, 13. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"]To je samo dokaz da novine ponekad i malo pretjeruju.[/quote]

Ta čitava priča ti je krenula prije kojih desetak dana objavljivanjem teksta i pjesme "Jasenovac i Gradiska Stara" na indexu(www.index.hr) i kasnije je prenesena u gotovo svim dnevnim novinama, a izgleda kako ti kazes i u tjednim. Na sajtu na kojem je bila ta pjesma (koja je promptno uklonjena cim je ovo izaslo u svim medijima) je pisalo da pjeva thompson+"neki tip". Marko P. osobno je na to prvo reagirao rekavsi da se ne sjeca da je ikada takvo nesto pjevao i da se na kompjuteru svasta moze napraviti(cini mi se izjava za Novi List). Par dana kasnije se ispostavilo da to nije "neki tip" nego "neki drugi tip" jer je pronadjena snimka citavog koncerta u Osjeku 2002.g na kojem je ta pjesma otpjevana i kada je izaslo u javnost da je i na drugim koncertima ta pjesma pjevana Thompson je promjenio misljenje i rekao nesto u stilu "pa sto ako sam to pjevao, to sam pjevao da pokazem onim komunjarama na vlasti da hrvatski narod nece trpiti bla bla bla", imate proglas u kojem otvoreno kaze da je to pjevao na njegovim sluzbenim stranicama. Iako jest istina da je dio teksta te pjesme "oj račane [i] sljedi dio koji nije akademski prikladan[/i] ne znam gdje pod taj bunt protiv "komunista" spada velicanje Jasenovca i koljaca Francetića i Luburića, klanja Srba, to valjda zna samo Thompson...

Mada mislim da tekst te pjesme ni blizu nije akademski prikladan ipak cu ga pejstati pa neka moderatori odluce, u slucaju cenzure imate na linku malo nize :

[color=darkred][b]Admin (vsego) edit:[/b] Moderatorska vecina je odlucila da se citat ipak makne. Razlozi:[list][*]Dostupan je link odakle je citat preuzet, zajedno s poduljim komentarom i downloadom navedene pjesme
[*]Takvom textu nije mjesto na ovakvom Forumu :evil:[/list:u]Dodge, ovo se odnosi samo na pjesmu i nije prigovor tebi jer i o takvim stvarima treba raspravljati.
Hvala za link koji je olaksao ovu odluku. :)[/color]

Marko P. je otvoreno priznao da je to pjevao, ali i dalje tvrdi da nije fasist. Pa sad si ga misli...

[quote="Ivančica"] A mogao je autor, da je nekakav, i napisati točno gdje se to nalazi a ne da ja moram tražit[/quote]

prvi clanak na tu temu :
http://www.index.hr/clanak.aspx?id=178032
bilo ih je jos hrpa kasnije.
Ivančica (napisa):
To je samo dokaz da novine ponekad i malo pretjeruju.


Ta čitava priča ti je krenula prije kojih desetak dana objavljivanjem teksta i pjesme "Jasenovac i Gradiska Stara" na indexu(www.index.hr) i kasnije je prenesena u gotovo svim dnevnim novinama, a izgleda kako ti kazes i u tjednim. Na sajtu na kojem je bila ta pjesma (koja je promptno uklonjena cim je ovo izaslo u svim medijima) je pisalo da pjeva thompson+"neki tip". Marko P. osobno je na to prvo reagirao rekavsi da se ne sjeca da je ikada takvo nesto pjevao i da se na kompjuteru svasta moze napraviti(cini mi se izjava za Novi List). Par dana kasnije se ispostavilo da to nije "neki tip" nego "neki drugi tip" jer je pronadjena snimka citavog koncerta u Osjeku 2002.g na kojem je ta pjesma otpjevana i kada je izaslo u javnost da je i na drugim koncertima ta pjesma pjevana Thompson je promjenio misljenje i rekao nesto u stilu "pa sto ako sam to pjevao, to sam pjevao da pokazem onim komunjarama na vlasti da hrvatski narod nece trpiti bla bla bla", imate proglas u kojem otvoreno kaze da je to pjevao na njegovim sluzbenim stranicama. Iako jest istina da je dio teksta te pjesme "oj račane sljedi dio koji nije akademski prikladan ne znam gdje pod taj bunt protiv "komunista" spada velicanje Jasenovca i koljaca Francetića i Luburića, klanja Srba, to valjda zna samo Thompson...

Mada mislim da tekst te pjesme ni blizu nije akademski prikladan ipak cu ga pejstati pa neka moderatori odluce, u slucaju cenzure imate na linku malo nize :

Admin (vsego) edit: Moderatorska vecina je odlucila da se citat ipak makne. Razlozi:
  • Dostupan je link odakle je citat preuzet, zajedno s poduljim komentarom i downloadom navedene pjesme
  • Takvom textu nije mjesto na ovakvom Forumu Evil or Very Mad
Dodge, ovo se odnosi samo na pjesmu i nije prigovor tebi jer i o takvim stvarima treba raspravljati.
Hvala za link koji je olaksao ovu odluku. Smile


Marko P. je otvoreno priznao da je to pjevao, ali i dalje tvrdi da nije fasist. Pa sad si ga misli...

Ivančica (napisa):
A mogao je autor, da je nekakav, i napisati točno gdje se to nalazi a ne da ja moram tražit


prvi clanak na tu temu :
http://www.index.hr/clanak.aspx?id=178032
bilo ih je jos hrpa kasnije.



_________________
Your logic does not resemble our Earth logic.
Mine is much more advanced.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mLijekO
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2003. (13:40:55)
Postovi: (A2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:01 uto, 13. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moja malenkost misli da je on loš pjevač, al odličan biznismen. Koju on lovu okreće na (")patriotizmu(") radničke (i srednje/više(ROJS))klase.
Tko voli nek izvoli, da svi samo pjevaju svijet bi bio bolji, nek se verbalno prepucavaju, bitno da nema mrtvih...
A osim toga i bolje da nejdemo u EU. EU je smeće. Izgubit ćemo nacionalni identitet...
Moja malenkost misli da je on loš pjevač, al odličan biznismen. Koju on lovu okreće na (")patriotizmu(") radničke (i srednje/više(ROJS))klase.
Tko voli nek izvoli, da svi samo pjevaju svijet bi bio bolji, nek se verbalno prepucavaju, bitno da nema mrtvih...
A osim toga i bolje da nejdemo u EU. EU je smeće. Izgubit ćemo nacionalni identitet...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dodge
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 19. 02. 2003. (10:47:50)
Postovi: (85)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: quick stop

PostPostano: 18:36 uto, 13. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="MLIJECCO"]Moja malenkost misli da je on loš pjevač [snip] ROJS[/quote]

Nagadjam da nisi cuo Rojsovu izvedbu 'U to vrijeme godista' koja se u to vrijeme godista vrtila na stojedinici, e to je tek los pjevac... :lol:
MLIJECCO (napisa):
Moja malenkost misli da je on loš pjevač [snip] ROJS


Nagadjam da nisi cuo Rojsovu izvedbu 'U to vrijeme godista' koja se u to vrijeme godista vrtila na stojedinici, e to je tek los pjevac... Laughing



_________________
Your logic does not resemble our Earth logic.
Mine is much more advanced.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan