Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Petak, 31.10.2008 - nema nastave (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Fakultet
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:45 pon, 27. 10. 2008    Naslov: Petak, 31.10.2008 - nema nastave Citirajte i odgovorite

[quote="Ured Dekana"]Obavjestavamo vas da dana 31. listopada 2008. nece biti nastave.

Nastava ce se odradjivati 8. studenoga 2008.

Nenastavne obaveze odvijat ce se normalno.[/quote]

Odrada ide po rasporedu od petka (provjerih). :)
Ured Dekana (napisa):
Obavjestavamo vas da dana 31. listopada 2008. nece biti nastave.

Nastava ce se odradjivati 8. studenoga 2008.

Nenastavne obaveze odvijat ce se normalno.


Odrada ide po rasporedu od petka (provjerih). Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 16:26 pon, 27. 10. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

imam pitanje u vezi gore napisanog.

mislite li da je u redu da nastava u subotu, 8. studenog bude obavezna, tj. da se, na kolegijima na kojima je to inače praksa, vodi evidencija o prisutnosti studenata? ja mislim da nije.

31.10. nije neradni dan, nego je odluka fakulteta da na taj dan nastava neće biti održana. jasno mi je da svim studentima čije prebivalište nije u zagrebu (a vjerojatno i onima čije jest) to odgovara, jer mogu dulje biti doma i to je sasvim u redu. ali s druge strane, dobivamo novu radnu subotu, koja ne mora svima biti slobodna.
to spajanje petka s vikendom smatram produktivnim jedino zbog prirode subotnjeg blagdana, a činjenica da busevi ne voze do praga faksa mi je loš izgovor za odgađanje nastave. da je u pitanju otkazivanje, eh... :clown2:
imam pitanje u vezi gore napisanog.

mislite li da je u redu da nastava u subotu, 8. studenog bude obavezna, tj. da se, na kolegijima na kojima je to inače praksa, vodi evidencija o prisutnosti studenata? ja mislim da nije.

31.10. nije neradni dan, nego je odluka fakulteta da na taj dan nastava neće biti održana. jasno mi je da svim studentima čije prebivalište nije u zagrebu (a vjerojatno i onima čije jest) to odgovara, jer mogu dulje biti doma i to je sasvim u redu. ali s druge strane, dobivamo novu radnu subotu, koja ne mora svima biti slobodna.
to spajanje petka s vikendom smatram produktivnim jedino zbog prirode subotnjeg blagdana, a činjenica da busevi ne voze do praga faksa mi je loš izgovor za odgađanje nastave. da je u pitanju otkazivanje, eh... Klaun



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
5ra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 08. 2006. (21:34:08)
Postovi: (D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 31 - 21

PostPostano: 22:40 pon, 27. 10. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da nije u redu da se u tu subotu daju plusići, skupljaju potpisi i ostalo.
iako je nekima možda smješno što se brinemo zbog potpisa, nije baš sve tako crno-bijelo jer na nekim kolegijima prisutnost nosi dosta bodova, a izostanak sa samo jednog sata smanjuje taj broj..... :?
mislim da nije u redu da se u tu subotu daju plusići, skupljaju potpisi i ostalo.
iako je nekima možda smješno što se brinemo zbog potpisa, nije baš sve tako crno-bijelo jer na nekim kolegijima prisutnost nosi dosta bodova, a izostanak sa samo jednog sata smanjuje taj broj..... Confused
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 1:27 uto, 28. 10. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ma"]31.10. nije neradni dan, nego je odluka fakulteta da na taj dan nastava neće biti održana. jasno mi je da svim studentima čije prebivalište nije u zagrebu (a vjerojatno i onima čije jest) to odgovara, jer mogu dulje biti doma...[/quote]

Ne radi se o tome. Zbog Svih svetih taj petak nece voziti busevi, do faksa se nece moci autom i bit ce opsadno stanje na brdu.
ma (napisa):
31.10. nije neradni dan, nego je odluka fakulteta da na taj dan nastava neće biti održana. jasno mi je da svim studentima čije prebivalište nije u zagrebu (a vjerojatno i onima čije jest) to odgovara, jer mogu dulje biti doma...


Ne radi se o tome. Zbog Svih svetih taj petak nece voziti busevi, do faksa se nece moci autom i bit ce opsadno stanje na brdu.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 14:33 uto, 28. 10. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

uopće se ne žalim što taj petak nema nastave. niti što će se odrađivati u subotu. jasno mi je, pobogu, da se taj dan ne može jednostavno zaboraviti. ono što mi ne odgovara je da taj dan bude obavezan. petkom se moram potpisati tri puta. u subotu, 8.11. to neću moći, jer imam druge obveze koje su nastale prije ove odrade. o tome se radi.
uopće se ne žalim što taj petak nema nastave. niti što će se odrađivati u subotu. jasno mi je, pobogu, da se taj dan ne može jednostavno zaboraviti. ono što mi ne odgovara je da taj dan bude obavezan. petkom se moram potpisati tri puta. u subotu, 8.11. to neću moći, jer imam druge obveze koje su nastale prije ove odrade. o tome se radi.



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 10:51 sri, 29. 10. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ma"]petkom se moram potpisati tri puta. u subotu, 8.11. to neću moći, jer imam druge obveze koje su nastale prije ove odrade. o tome se radi.[/quote]

Objasnis to predmetnim nastavnicima i problema nema. Ne kuzim tocno na sto se zalis, tj. kako bi ti rijesio odradu tog petka.
ma (napisa):
petkom se moram potpisati tri puta. u subotu, 8.11. to neću moći, jer imam druge obveze koje su nastale prije ove odrade. o tome se radi.


Objasnis to predmetnim nastavnicima i problema nema. Ne kuzim tocno na sto se zalis, tj. kako bi ti rijesio odradu tog petka.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 14:12 sri, 29. 10. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Objasnis to predmetnim nastavnicima i problema nema.[/quote]

ok, hvala. probat ću.

[quote="krcko"]Ne kuzim tocno na sto se zalis, tj. kako bi ti rijesio odradu tog petka.[/quote]

nisam doduše imao ideju, samo sam htio komentirati da dosta ljudi to vjerojatno ne paše. i ne mislim pritom: ne da im se, jer je to subota...
krcko (napisa):
Objasnis to predmetnim nastavnicima i problema nema.


ok, hvala. probat ću.

krcko (napisa):
Ne kuzim tocno na sto se zalis, tj. kako bi ti rijesio odradu tog petka.


nisam doduše imao ideju, samo sam htio komentirati da dosta ljudi to vjerojatno ne paše. i ne mislim pritom: ne da im se, jer je to subota...



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blizzard
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2006. (20:17:17)
Postovi: (121)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 112 - 13
Lokacija: u sjeni....

PostPostano: 14:31 sri, 29. 10. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo samo da se nadovežem...

Danas je bila sjednica VVSa i potegli smo to pitanje... dogovor je da prodekan za nastavu prof. Grubišić promaila to svim profesorima i asistentima tako da se liste za potpisivanje ili nedaj bože blicevi neće davati tu subotu :wink:...
Evo samo da se nadovežem...

Danas je bila sjednica VVSa i potegli smo to pitanje... dogovor je da prodekan za nastavu prof. Grubišić promaila to svim profesorima i asistentima tako da se liste za potpisivanje ili nedaj bože blicevi neće davati tu subotu Wink...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 17:48 sri, 29. 10. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala bogu na studentskim predstavnicima :okgreen:
hvala bogu na studentskim predstavnicima Mr.Green says Ok!



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ekatarina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2007. (19:22:50)
Postovi: (161)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
30 = 47 - 17

PostPostano: 23:02 sri, 29. 10. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mi smo već imali odrade i nisu nas na njima popisivali ( a bile su kroz tjedan), ma bez i da smo zamolili, asistentima je to palo na pamet, tako da s tim ne bi trebalo biti problema, razumni su to ljudi, a sada će dobiti i mailove :)
Mi smo već imali odrade i nisu nas na njima popisivali ( a bile su kroz tjedan), ma bez i da smo zamolili, asistentima je to palo na pamet, tako da s tim ne bi trebalo biti problema, razumni su to ljudi, a sada će dobiti i mailove Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Fakultet Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan