Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Demonstrature
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Obične diferencijalne jednadžbe
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Nikola
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2006. (11:10:47)
Postovi: (12)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 16 - 1

PostPostano: 17:04 sri, 29. 10. 2008    Naslov: Demonstrature Citirajte i odgovorite

Ja ću demonstrature imati [b]petkom, od 11 do 13[/b] sati. Znam da neki mogu doći tek u 12 sati, pa ću čekati ispred oglasne ploče i u 12 sati (barem prvi put dok ne vidim koja je prostorija slobodna). A budući da u petak nema faksa, u četvrtak, 30.10. će demostrature iznimno biti od 13 do 14.

Nikola Grubišić
Ja ću demonstrature imati petkom, od 11 do 13 sati. Znam da neki mogu doći tek u 12 sati, pa ću čekati ispred oglasne ploče i u 12 sati (barem prvi put dok ne vidim koja je prostorija slobodna). A budući da u petak nema faksa, u četvrtak, 30.10. će demostrature iznimno biti od 13 do 14.

Nikola Grubišić


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zurpa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 06. 2007. (19:56:30)
Postovi: (26)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 12

PostPostano: 19:03 sri, 29. 10. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moj termin za demonstrature je čet 13-14, 16-17.. Sutra, 30.10, neću moći održati demonstrature.

Tomislav Pažur
Moj termin za demonstrature je čet 13-14, 16-17.. Sutra, 30.10, neću moći održati demonstrature.

Tomislav Pažur


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zurpa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 06. 2007. (19:56:30)
Postovi: (26)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 12

PostPostano: 11:26 čet, 6. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

danas, 6.11, održat ću demonstrature 16-18..
danas, 6.11, održat ću demonstrature 16-18..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zurpa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 06. 2007. (19:56:30)
Postovi: (26)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 12

PostPostano: 15:55 sri, 21. 1. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako neko dolazi na demonstrature sutra, 21.01., molim da mi se najavi prije na tpazur@gmail.com.. Hvala!
Ako neko dolazi na demonstrature sutra, 21.01., molim da mi se najavi prije na tpazur@gmail.com.. Hvala!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zurpa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 06. 2007. (19:56:30)
Postovi: (26)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 12

PostPostano: 19:11 sri, 28. 1. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Isto vrijedi i za sutra, 29.01. Hvala..
Isto vrijedi i za sutra, 29.01. Hvala..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Novi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 07. 2007. (12:08:32)
Postovi: (11F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
60 = 69 - 9

PostPostano: 21:06 sri, 22. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Demonstrature iz ODJ-i startaju ovaj tjedan, točnije od sutra. Održavaju se [b]ČETVRTKOM[/b] od [b]17-19[/b]. Prvih petnaest minuta čekam ispred oglasne ploče. Ukoliko mislite doći nakon 17 i petnaest ili tek drugi sat, pošaljite PM meni na forumu ili poruku na dolje navedeni mail.

Mate Puljiz -- mpuljiz AT student TOCKA math TOCKA hr
Demonstrature iz ODJ-i startaju ovaj tjedan, točnije od sutra. Održavaju se ČETVRTKOM od 17-19. Prvih petnaest minuta čekam ispred oglasne ploče. Ukoliko mislite doći nakon 17 i petnaest ili tek drugi sat, pošaljite PM meni na forumu ili poruku na dolje navedeni mail.

Mate Puljiz – mpuljiz AT student TOCKA math TOCKA hr



_________________
Jedan je smjer očit, a drugi je trivijalan.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Novi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 07. 2007. (12:08:32)
Postovi: (11F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
60 = 69 - 9

PostPostano: 9:09 pon, 4. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo i za kolegu:

Demonstrature iz ODJ-a se održavaju i [b]UTORKOM[/b] od [b]13-14[/b] i od [b]16-17[/b]. Ukoliko mislite doći u terminu od 16-17 pošaljite mu mail barem dan ranije.

Marin Mišur -- mmisur AT student TOCKA math TOCKA hr
Evo i za kolegu:

Demonstrature iz ODJ-a se održavaju i UTORKOM od 13-14 i od 16-17. Ukoliko mislite doći u terminu od 16-17 pošaljite mu mail barem dan ranije.

Marin Mišur – mmisur AT student TOCKA math TOCKA hr



_________________
Jedan je smjer očit, a drugi je trivijalan.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Novi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 07. 2007. (12:08:32)
Postovi: (11F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
60 = 69 - 9

PostPostano: 18:05 uto, 30. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

BITNA OBAVIJEST!!!

Zadnji tjedan nastave u [b]ČETVRTAK 23.12.2010.[/b] se nece odrzati demonstrature iz ODJ-a. Nadoknada tog termina je dva dana prije u [b]UTORAK 21.12.2010. u 16:00[/b]. Cekat cu pred oglasnom 15 minuta, ali bilo bi lijepo da se najavite i mailom ako ce te doci u tom terminu. Također podsjecam da je do Bozica jos nepuna 4 tjedna tako da iskoristite i iduca 3 tjedna redovnih demonstratura da pokusamo razjasniti eventualne nedoumice i poteskoce koje ovaj kolegij moze stvoriti.

Mate Puljiz -- mpuljiz AT student TOCKA math TOCKA hr
:santawave:
BITNA OBAVIJEST!!!

Zadnji tjedan nastave u ČETVRTAK 23.12.2010. se nece odrzati demonstrature iz ODJ-a. Nadoknada tog termina je dva dana prije u UTORAK 21.12.2010. u 16:00. Cekat cu pred oglasnom 15 minuta, ali bilo bi lijepo da se najavite i mailom ako ce te doci u tom terminu. Također podsjecam da je do Bozica jos nepuna 4 tjedna tako da iskoristite i iduca 3 tjedna redovnih demonstratura da pokusamo razjasniti eventualne nedoumice i poteskoce koje ovaj kolegij moze stvoriti.

Mate Puljiz – mpuljiz AT student TOCKA math TOCKA hr
Santa's waving



_________________
Jedan je smjer očit, a drugi je trivijalan.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Kirgudu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2011. (17:55:43)
Postovi: (11)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 21:05 sri, 14. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bok!

Moje demonstrature su svake [b][color=green]srijede od 12 do 14[/color][/b].
Nalazimo se ispred oglasne ploče. Čekam do 12:15, a onda ako nikog nema odlazim s faksa :)

Molila bih da [u]najavite svoj dolazak mail-om[/u], gdje ćete ukratko opisati vaše pitanje. Ako mislite da ćete kasniti onda to isto javite mail-om.

Sretno sa učenjem! :wink:

Anastasia Kruchinina ( anastasia.kruchinina at student.math.hr )
Bok!

Moje demonstrature su svake srijede od 12 do 14.
Nalazimo se ispred oglasne ploče. Čekam do 12:15, a onda ako nikog nema odlazim s faksa Smile

Molila bih da najavite svoj dolazak mail-om, gdje ćete ukratko opisati vaše pitanje. Ako mislite da ćete kasniti onda to isto javite mail-om.

Sretno sa učenjem! Wink

Anastasia Kruchinina ( anastasia.kruchinina at student.math.hr )


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mornik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2009. (06:25:44)
Postovi: (128)16
Sarma = la pohva - posuda
118 = 124 - 6

PostPostano: 13:24 pet, 23. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dobra večer,

Melkior-Ornikove će demonstrature biti [b][color=blue]ponedjeljkom[/color][/b], u terminima [b][color=blue]10-11[/color][/b] i [b][color=blue]12-13[/color][/b]. Mislim da bi termini trebali odgovarati svim grupama, ali ako ne (a ne odgovaraju vam ni demonstrature kolegice Kirgudu), javite se e-mailom, ljudi smo... :) Adresa je mornik ili ime.prezime@student.math.hr, a ako vas veseli, možete me i pridavljivati po hodniku. :)

Što se tiče javljanja, dotično nije potrebno ako dolazite u prvih petnaest minuta sata, tj. prije kraja pauze. Ako pak dolazite kasnije, nema problema, samo recite, pa da vas se pričeka. Sastanak je pred oglasnom pločom, a onda idemo tražiti potencijalnu praznu učionicu. :)

Nažalost, moguće je da će se termin još mijenjati uslijed promjena rasporeda, ali sve to će pisati i na forumu i na oglasnoj ploči. Ergo, nema razloga za plač, bar ne što se tiče demonstratura.

Naposljetku, odmah da se najavi, vjerojatno će u tjednu 10.-16.10. (preciznije, 10.10.) [i]demonstrature umjesto mene održati netko drugi[/i], pa će se taj put biti potrebno javiti e-mailom ili meni ili (vjerojatnije) tom nekome drugome, kako već to bude dogovoreno. Još će biti stavljena obavijest na forum i oglasnu ploču sljedeći tjedan, ali unaprijed isprike. (Ruku na srce, može biti i da demonstratura tada neće biti, u kojem slučaju će biti neka nadoknada, ali to smatram relativno slabo vjerojatnom opcijom. 8))
Dobra večer,

Melkior-Ornikove će demonstrature biti ponedjeljkom, u terminima 10-11 i 12-13. Mislim da bi termini trebali odgovarati svim grupama, ali ako ne (a ne odgovaraju vam ni demonstrature kolegice Kirgudu), javite se e-mailom, ljudi smo... Smile Adresa je mornik ili ime.prezime@student.math.hr, a ako vas veseli, možete me i pridavljivati po hodniku. Smile

Što se tiče javljanja, dotično nije potrebno ako dolazite u prvih petnaest minuta sata, tj. prije kraja pauze. Ako pak dolazite kasnije, nema problema, samo recite, pa da vas se pričeka. Sastanak je pred oglasnom pločom, a onda idemo tražiti potencijalnu praznu učionicu. Smile

Nažalost, moguće je da će se termin još mijenjati uslijed promjena rasporeda, ali sve to će pisati i na forumu i na oglasnoj ploči. Ergo, nema razloga za plač, bar ne što se tiče demonstratura.

Naposljetku, odmah da se najavi, vjerojatno će u tjednu 10.-16.10. (preciznije, 10.10.) demonstrature umjesto mene održati netko drugi, pa će se taj put biti potrebno javiti e-mailom ili meni ili (vjerojatnije) tom nekome drugome, kako već to bude dogovoreno. Još će biti stavljena obavijest na forum i oglasnu ploču sljedeći tjedan, ali unaprijed isprike. (Ruku na srce, može biti i da demonstratura tada neće biti, u kojem slučaju će biti neka nadoknada, ali to smatram relativno slabo vjerojatnom opcijom. Cool)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mornik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2009. (06:25:44)
Postovi: (128)16
Sarma = la pohva - posuda
118 = 124 - 6

PostPostano: 14:50 sri, 5. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Poštovanje.

Kako sam već najavio, [b]demonstrature 10.10.[/b] neće uključivati mene. S druge strane, posao demonstratora obavljat će taj dan Jelena Gusić i Ana Šušnjara. Također, termin ([b]samo za 10.10.![/b]) će biti [b]10-12[/b], umjesto uobičajenog. Ispričavam se na potencijalnoj neugodnosti, ali nadam se da je 5 dana ranije primjereno vrijeme za javljanje.

Također, specijalno se za taj tjedan za demonstrature treba najaviti - pošaljite e-mail na [b]anasus[/b] na svekolikom nam [b]student.math.hr[/b] . Još jednom, isprike od strane mene. :oops:
Poštovanje.

Kako sam već najavio, demonstrature 10.10. neće uključivati mene. S druge strane, posao demonstratora obavljat će taj dan Jelena Gusić i Ana Šušnjara. Također, termin (samo za 10.10.!) će biti 10-12, umjesto uobičajenog. Ispričavam se na potencijalnoj neugodnosti, ali nadam se da je 5 dana ranije primjereno vrijeme za javljanje.

Također, specijalno se za taj tjedan za demonstrature treba najaviti - pošaljite e-mail na anasus na svekolikom nam student.math.hr . Još jednom, isprike od strane mene. Embarassed


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mornik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2009. (06:25:44)
Postovi: (128)16
Sarma = la pohva - posuda
118 = 124 - 6

PostPostano: 21:47 ned, 6. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Samo kratka obavijest (nedostatak vremena za dulje ubija me duševno :oops:). Daklem, kao što je već uobičajeno (doduše, budimo iskreni, nije kao da ima nekog velikog interesa, do na tjedan-dva prije kolokvija :)), [b]nadolazeći tjedan nema demonstratura[/b]. Specifično, radi se o [b]7.11.[/b] (znam, obavijest je puno unaprijed, ali zaboga, treća ste godina, svi ionako znaju da demonstratura za vrijeme kolokvijskih tjedana uobičajeno nema :)).

Naravno, ponuda za javljanje mailom za kakav dodatan termin ili takvo što i dalje stoji. Nadam se da je kolokvij sretno prošao. :)
Samo kratka obavijest (nedostatak vremena za dulje ubija me duševno Embarassed). Daklem, kao što je već uobičajeno (doduše, budimo iskreni, nije kao da ima nekog velikog interesa, do na tjedan-dva prije kolokvija Smile), nadolazeći tjedan nema demonstratura. Specifično, radi se o 7.11. (znam, obavijest je puno unaprijed, ali zaboga, treća ste godina, svi ionako znaju da demonstratura za vrijeme kolokvijskih tjedana uobičajeno nema Smile).

Naravno, ponuda za javljanje mailom za kakav dodatan termin ili takvo što i dalje stoji. Nadam se da je kolokvij sretno prošao. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Kirgudu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2011. (17:55:43)
Postovi: (11)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 19:32 pet, 18. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bok!

Demonstrature iz odj zbog nadoknade nastave [b][color=green]23.11.2011. i 30.11.2011.[/color][/b] ce se održavati[b][color=green] od 14 do 16. [/color][/b](samo ta dva tjedna!)

U prosincu demonstrature ce biti u starom terminu tj. srijedom od 12 do 14.

I dalje je poželjna najava mailom.

Anastasia Kruchinina
Bok!

Demonstrature iz odj zbog nadoknade nastave 23.11.2011. i 30.11.2011. ce se održavati od 14 do 16. (samo ta dva tjedna!)

U prosincu demonstrature ce biti u starom terminu tj. srijedom od 12 do 14.

I dalje je poželjna najava mailom.

Anastasia Kruchinina


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Kirgudu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2011. (17:55:43)
Postovi: (11)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 22:06 čet, 1. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bok!

U tjednu [color=green][b]19.12-23.12[/b][/color] necu odrzavati demonstrature. :cry: Molim da iskoristite ova dva nadolazeca tjedna da rijesimo sva eventualna pitanja.
Naravno, postoji mogucnost da se dogovorimo (ako bude trebalo) za neku nadoknadu prije 16.12. Inace, svakakve nejasnoce mozemo rijesiti i preko maila.

Pozdrav! :wink:

Anastasia Kruchinina
Bok!

U tjednu 19.12-23.12 necu odrzavati demonstrature. Crying or Very sad Molim da iskoristite ova dva nadolazeca tjedna da rijesimo sva eventualna pitanja.
Naravno, postoji mogucnost da se dogovorimo (ako bude trebalo) za neku nadoknadu prije 16.12. Inace, svakakve nejasnoce mozemo rijesiti i preko maila.

Pozdrav! Wink

Anastasia Kruchinina


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 12:06 pet, 30. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

A nkon Bozica isto nece biti uopce demonstratura ili ?
A nkon Bozica isto nece biti uopce demonstratura ili ?


[Vrh]
mare
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2009. (20:20:21)
Postovi: (11)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 18:39 uto, 18. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav svima :D

Ovaj semestar demonstrature iz ODJ-a ću držati [b]četvrtkom[/b] u terminu [b]12 - 14[/b] h. Prvih petnaest minuta čekam ispred oglasne ploče, a ako planirate doći kasnije ili samo drugi sat poželjno je da se najavite mailom ( ime.prezime na student.math.hr ).

Marija Galić
Pozdrav svima Very Happy

Ovaj semestar demonstrature iz ODJ-a ću držati četvrtkom u terminu 12 - 14 h. Prvih petnaest minuta čekam ispred oglasne ploče, a ako planirate doći kasnije ili samo drugi sat poželjno je da se najavite mailom ( ime.prezime na student.math.hr ).

Marija Galić


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pmli
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 11. 2009. (12:03:05)
Postovi: (2C8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
197 = 203 - 6

PostPostano: 21:39 sri, 19. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Demonstrature iz ODJ-a ću držati [b]ponedjeljkom 16-18h[/b]. Ako namjeravate doći, najavite mi se barem dan ranije na mail (petarmli ili petar.mlinaric na studentu). Slobodno mi šaljete pitanja na isti mail.

Petar Mlinarić
Demonstrature iz ODJ-a ću držati ponedjeljkom 16-18h. Ako namjeravate doći, najavite mi se barem dan ranije na mail (petarmli ili petar.mlinaric na studentu). Slobodno mi šaljete pitanja na isti mail.

Petar Mlinarić


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mare
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2009. (20:20:21)
Postovi: (11)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 16:55 ned, 28. 10. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kako u četvrtak 01.11. nema nastave, premještam demonstrature na ponedjeljak 29.10. od 10 - 12h. Ako planirate doći, bilo bi dobro da se najavite mailom :)
Kako u četvrtak 01.11. nema nastave, premještam demonstrature na ponedjeljak 29.10. od 10 - 12h. Ako planirate doći, bilo bi dobro da se najavite mailom Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Stijena
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2010. (20:50:27)
Postovi: (23)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 10:01 pon, 14. 10. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav,
Demonstrature iz ODJ-a držati ću ponedjeljkom 10-12h. Dakle standardno čekam do 10:15 ispred oglasne ploče. Najava mailom na petarkunstek et gmail.com je poželjna. Sva pitanja isto na priloženi mail.

Petar Kunštek
Pozdrav,
Demonstrature iz ODJ-a držati ću ponedjeljkom 10-12h. Dakle standardno čekam do 10:15 ispred oglasne ploče. Najava mailom na petarkunstek et gmail.com je poželjna. Sva pitanja isto na priloženi mail.

Petar Kunštek


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
marin123
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 05. 2010. (12:10:29)
Postovi: (5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 19:39 čet, 17. 10. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Demonstrature iz ODJ-a cu drzati ponedjeljkom 17-18h i cetvrtkom 13-14h. Najavite se na mail marinp [at] student.math.hr.

Marin Petkovic
Demonstrature iz ODJ-a cu drzati ponedjeljkom 17-18h i cetvrtkom 13-14h. Najavite se na mail marinp [at] student.math.hr.

Marin Petkovic


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Obične diferencijalne jednadžbe Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan