Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Usmeni ispit iz kolegija "Euklidski prostori" (informacija)
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Euklidski prostori
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Crvenkapica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2007. (14:52:45)
Postovi: (AB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 24 - 13

PostPostano: 19:31 pon, 24. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam u petak kad je bio upis ocjena imala "prisilni" usmeni i pitao me šta su to afina preslikavanja, čini li skup bijektivnih afinih preslikavanja grupu - što to znači tj. kakav je operator, šta su izometrije, kakav operator mora biti, kakva mu je matrica, kakva joj je determinanta, može li ona biti jednaka nečemu različitom od 1 i -1, što je to pomak i upisao tricu u index, imala sam inače 58 bodova. Nadam se da je nekome ovo pomoglo.
Ja sam u petak kad je bio upis ocjena imala "prisilni" usmeni i pitao me šta su to afina preslikavanja, čini li skup bijektivnih afinih preslikavanja grupu - što to znači tj. kakav je operator, šta su izometrije, kakav operator mora biti, kakva mu je matrica, kakva joj je determinanta, može li ona biti jednaka nečemu različitom od 1 i -1, što je to pomak i upisao tricu u index, imala sam inače 58 bodova. Nadam se da je nekome ovo pomoglo.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 21:59 pon, 24. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

a kako si odgovarala, jesi li sve znala ili ?
a kako si odgovarala, jesi li sve znala ili ?


[Vrh]
Bug
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 04. 2003. (17:31:11)
Postovi: (1A9)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
20 = 35 - 15
Lokacija: Kako kad!!

PostPostano: 12:17 uto, 25. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kolko traje usmeni?
Kolko traje usmeni?



_________________
Everybody Dies...
Nobody is perfect...

Non scholae, sed vitae discimus
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
:)
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 04. 2009. (16:17:14)
Postovi: (66)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 7

PostPostano: 15:07 uto, 25. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa dobro zasto nitko nece reci nista vezano za usmeni? pokazite malo kolegijalnosti prema nama ostalim kolegama koji jos nismo odg!
pa dobro zasto nitko nece reci nista vezano za usmeni? pokazite malo kolegijalnosti prema nama ostalim kolegama koji jos nismo odg!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jejo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2006. (19:25:36)
Postovi: (102)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 5

PostPostano: 18:08 uto, 25. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

u mojoj grupi bilo je 3 ljudi, pitao nas je konveksu ljusku, afinu ljusku, konveksan skup, paralelotop, opcu jdzbu hiperravnine i posotji li neki odredjen uvijet za nju ili ne.. pita oko 15min, dosta ugodan usmeni
u mojoj grupi bilo je 3 ljudi, pitao nas je konveksu ljusku, afinu ljusku, konveksan skup, paralelotop, opcu jdzbu hiperravnine i posotji li neki odredjen uvijet za nju ili ne.. pita oko 15min, dosta ugodan usmeni


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Alisa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2008. (15:34:59)
Postovi: (4E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 19:49 uto, 25. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li pita dokaze? Ako da, koje je pitao do sad???
Hvala!
Da li pita dokaze? Ako da, koje je pitao do sad???
Hvala!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 20:51 uto, 25. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel pita puno za 2? ako zapnemo jel pomaže? ovi dvoje što su pali jer nisu ništa znali ili?
jel pita puno za 2? ako zapnemo jel pomaže? ovi dvoje što su pali jer nisu ništa znali ili?


[Vrh]
Crvenkapica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2007. (14:52:45)
Postovi: (AB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 24 - 13

PostPostano: 21:30 uto, 25. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

U biti sam sve znala, samo sam bila dosta zbunjena jer sam mu rekla kako ja NE želim odgovarati, a on je na to samo krenuo:"Sjećate li se vi kolegice šta smo mi učili iz Eulidskih prostora..." i tako je počeo usmeni. Meni je trajao 10 minuta. Profesor pomaže ako zapneš i navlači te na točan odgovor. Fakat ugodan usmeni. Biljke i muzika fakat opuste čovjeka :)

[size=9][color=#999999]Added after 1 minutes:[/color][/size]

Zaboravih dodat da mene nije pitao niti jedan dokaz, već je više bila neka pričica, a na ploču sam samo zapisala definiciju afinog preslikavanja. Good luck ljudi :)
U biti sam sve znala, samo sam bila dosta zbunjena jer sam mu rekla kako ja NE želim odgovarati, a on je na to samo krenuo:"Sjećate li se vi kolegice šta smo mi učili iz Eulidskih prostora..." i tako je počeo usmeni. Meni je trajao 10 minuta. Profesor pomaže ako zapneš i navlači te na točan odgovor. Fakat ugodan usmeni. Biljke i muzika fakat opuste čovjeka Smile

Added after 1 minutes:

Zaboravih dodat da mene nije pitao niti jedan dokaz, već je više bila neka pričica, a na ploču sam samo zapisala definiciju afinog preslikavanja. Good luck ljudi Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Kardinal
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2009. (16:47:41)
Postovi: (1A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 1:49 sri, 26. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mene je pitao definiciju simpleksa, konveksan skup, radijvektore točaka u simpleksu + dokaz, zrcaljenja, matrični prikaz operatora pridruženog zrcaljenjima, moraju li takav operator imati i zrcaljenja u afinim prostorima općenito, centralne simetrije + tvore li grupu i još neka jednostavna podpitanja da se zaokruži priča :)
Mene je pitao definiciju simpleksa, konveksan skup, radijvektore točaka u simpleksu + dokaz, zrcaljenja, matrični prikaz operatora pridruženog zrcaljenjima, moraju li takav operator imati i zrcaljenja u afinim prostorima općenito, centralne simetrije + tvore li grupu i još neka jednostavna podpitanja da se zaokruži priča Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Gost






PostPostano: 9:15 sri, 26. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Kardinal"]Mene je pitao definiciju simpleksa, konveksan skup, radijvektore točaka u simpleksu + dokaz, zrcaljenja, matrični prikaz operatora pridruženog zrcaljenjima, moraju li takav operator imati i zrcaljenja u afinim prostorima općenito, centralne simetrije + tvore li grupu i još neka jednostavna podpitanja da se zaokruži priča :)[/quote]

za kolko si ti odgovarao? jel pita za 2 dokaze i sve to?
Kardinal (napisa):
Mene je pitao definiciju simpleksa, konveksan skup, radijvektore točaka u simpleksu + dokaz, zrcaljenja, matrični prikaz operatora pridruženog zrcaljenjima, moraju li takav operator imati i zrcaljenja u afinim prostorima općenito, centralne simetrije + tvore li grupu i još neka jednostavna podpitanja da se zaokruži priča Smile


za kolko si ti odgovarao? jel pita za 2 dokaze i sve to?


[Vrh]
Alisa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2008. (15:34:59)
Postovi: (4E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 12:03 sri, 26. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo ja sam danas bila i ovo me pitao
-imamo 2 ravnine u a.p. kakav može biti njihov presjek?
-Da li je unija 2 ravnine ravnina?
-Afina ljuska skupa
-Koji je smjer od ravnine pi1+pi2? i kad to vrijedi?
-Što je okomica? Kada postoji i kada je jedinstvena? (+dokaz)
-Zrcaljenje(def.),matrični prikaz lin.op.za zrcaljenje. Ako da, kako biramo pogodan koordinatni sustav za zrcaljenje?

Imala sam 2 preko kolokvija i sad sam dobila 4. D Malo sam se zbunila kod ovog pitanja kakav je taj koord.sus. pa me je prof. navodio na odgovor.

Sretno svima!!! D
Evo ja sam danas bila i ovo me pitao:
-imamo 2 ravnine u a.p. kakav može biti njihov presjek?
-Da li je unija 2 ravnine ravnina?
-Afina ljuska skupa
-Koji je smjer od ravnine pi1+pi2? i kad to vrijedi?
-Što je okomica? Kada postoji i kada je jedinstvena? (+dokaz)
-Zrcaljenje(def.),matrični prikaz lin.op.za zrcaljenje. Ako da, kako biramo pogodan koordinatni sustav za zrcaljenje?

Imala sam 2 preko kolokvija i sad sam dobila 4. Very Happy Malo sam se zbunila kod ovog pitanja kakav je taj koord.sus. pa me je prof. navodio na odgovor.

Sretno svima!!! Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 19:42 sri, 26. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

kak su ostali danas prošli? jel tko pao? kakvi su dojmovi? šta je pitao? jel pitao po redu gradivo ili kak mu padne na pamet? ajde malo kolege pomozite... :twisted:
kak su ostali danas prošli? jel tko pao? kakvi su dojmovi? šta je pitao? jel pitao po redu gradivo ili kak mu padne na pamet? ajde malo kolege pomozite... Twisted Evil


[Vrh]
VilaAmalka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 05. 2010. (11:38:43)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 20:22 sri, 26. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo.. ja sam danas odgovarala, i mislila sam da odgovaram za dovoljan (2), jer sam imala ukopno 46 bodova..pitao me je paralelotope (definiciju, volumen) i matricni prikaz afinog preslikanja..jos mrvu nekih podpitanja vezanih za to navedeno, bez ikakvih dokaza i dobila dobar (3) !!!

Uglavnom nista strasno... mislim da danas nitko nije pao. Sretno ljudi...!
Evo.. ja sam danas odgovarala, i mislila sam da odgovaram za dovoljan (2), jer sam imala ukopno 46 bodova..pitao me je paralelotope (definiciju, volumen) i matricni prikaz afinog preslikanja..jos mrvu nekih podpitanja vezanih za to navedeno, bez ikakvih dokaza i dobila dobar (3) !!!

Uglavnom nista strasno... mislim da danas nitko nije pao. Sretno ljudi...!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Kardinal
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2009. (16:47:41)
Postovi: (1A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 20:54 sri, 26. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"][quote="Kardinal"]Mene je pitao definiciju simpleksa, konveksan skup, radijvektore točaka u simpleksu + dokaz, zrcaljenja, matrični prikaz operatora pridruženog zrcaljenjima, moraju li takav operator imati i zrcaljenja u afinim prostorima općenito, centralne simetrije + tvore li grupu i još neka jednostavna podpitanja da se zaokruži priča :)[/quote]

za kolko si ti odgovarao? jel pita za 2 dokaze i sve to?[/quote]

ovo je bilo za 5 :)
Anonymous (napisa):
Kardinal (napisa):
Mene je pitao definiciju simpleksa, konveksan skup, radijvektore točaka u simpleksu + dokaz, zrcaljenja, matrični prikaz operatora pridruženog zrcaljenjima, moraju li takav operator imati i zrcaljenja u afinim prostorima općenito, centralne simetrije + tvore li grupu i još neka jednostavna podpitanja da se zaokruži priča Smile


za kolko si ti odgovarao? jel pita za 2 dokaze i sve to?


ovo je bilo za 5 Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Euklida
Gost





PostPostano: 21:00 sri, 25. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako je netko voljan da napiše kolika su odstupanja na relaciji skripta- bilješke s predavanja bila bih mu jaaaako zahvalna :)
Ako je netko voljan da napiše kolika su odstupanja na relaciji skripta- bilješke s predavanja bila bih mu jaaaako zahvalna Smile


[Vrh]
Gost






PostPostano: 22:05 sri, 25. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dosta...
Dosta...


[Vrh]
pliva
Gost





PostPostano: 14:13 čet, 26. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zna li netko dokazati da je smjer sume ravnina jednak sumi smjerova? tnx 8)
Zna li netko dokazati da je smjer sume ravnina jednak sumi smjerova? tnx Cool


[Vrh]
-student-
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 09. 2010. (22:52:43)
Postovi: (C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:38 čet, 26. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zamolila bih nekoga tko zna da napise ako neko gradivo iz skripte nismo uopce obradili na predavanjima. Unaprijed zahvaljujuem
Zamolila bih nekoga tko zna da napise ako neko gradivo iz skripte nismo uopce obradili na predavanjima. Unaprijed zahvaljujuem


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Euklidski prostori Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan