Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Vjerojatnost (lotto)
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Biseri
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
nameless
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 09. 2007. (13:59:36)
Postovi: (58)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 20:47 ned, 18. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

lakše ti je otić teti u komisiji i obećat pol iznosa da naštelaju neš :D
lakše ti je otić teti u komisiji i obećat pol iznosa da naštelaju neš Very Happy



_________________
"ja sam samo tu da vreme brže proleti"...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 22:00 ned, 18. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Je, kao oni u bugarskoj kad je dvaput zaredom ista kombinacija izvucena :yoyo:

Ja isto nesto kombinirao dok je bila ona loto groznica. Odigrao za jedno 400kn i dobio tu negdje. Bila jedna 5tica i ostalo 4tvorke.
Na drugom izvlacenju sam dobio 5ticu i poceo slaviti zvat ljude na pivo ocekivajuci dobitak od nekoliko tisuca kuna kad ono 180kn :ctebo:

Uglavnom, misao vodilja je ce se ponoviti 2 broja iz predhodnog kola, 2 uzastopna broja, 3 parna i 4 neparna broja i da u svakom stupcu ce biti izvucen barem jedan broj. Bilo je tu i jos nekih restrikcija i onda dobijes jedno 2-3 tisuce kombinacija. Na random isprintam 100 i tu na srecu zaokruzim 20 kombinacija koje cu uplatiti. Neki prosjek je bio da na 100komb bude barem 2-3 cetvorke. Jednom sam imao i 6ticu ali je nisam zaokruzio :microwave:


Sve u svemu po meni ne isplativo.
Je, kao oni u bugarskoj kad je dvaput zaredom ista kombinacija izvucena Yo-yo

Ja isto nesto kombinirao dok je bila ona loto groznica. Odigrao za jedno 400kn i dobio tu negdje. Bila jedna 5tica i ostalo 4tvorke.
Na drugom izvlacenju sam dobio 5ticu i poceo slaviti zvat ljude na pivo ocekivajuci dobitak od nekoliko tisuca kuna kad ono 180kn Ctebo

Uglavnom, misao vodilja je ce se ponoviti 2 broja iz predhodnog kola, 2 uzastopna broja, 3 parna i 4 neparna broja i da u svakom stupcu ce biti izvucen barem jedan broj. Bilo je tu i jos nekih restrikcija i onda dobijes jedno 2-3 tisuce kombinacija. Na random isprintam 100 i tu na srecu zaokruzim 20 kombinacija koje cu uplatiti. Neki prosjek je bio da na 100komb bude barem 2-3 cetvorke. Jednom sam imao i 6ticu ali je nisam zaokruzio #Microwave


Sve u svemu po meni ne isplativo.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mhaberl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 09. 2009. (14:44:26)
Postovi: (2D)16
Spol: muško
Sarma: -

PostPostano: 22:01 ned, 18. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goranm"]Na žalost web mr. sc. Teskere više ne radi; vjerojatno je njegov algoritam za predviđanje loto kombinacija proradio pa ga je odlučio zadržati samo za sebe. [/quote]
mozda ne radi ali..

[quote="jaran"]možeš li samo malo detaljnije pojasniti?[/quote]

[url=http://web.archive.org/web/20080517114952/www.teskera.com/Loto739.htm]Ovdje[/url] imas sve detaljno objasnjeno.
goranm (napisa):
Na žalost web mr. sc. Teskere više ne radi; vjerojatno je njegov algoritam za predviđanje loto kombinacija proradio pa ga je odlučio zadržati samo za sebe.

mozda ne radi ali..

jaran (napisa):
možeš li samo malo detaljnije pojasniti?


Ovdje imas sve detaljno objasnjeno.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Biseri Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan