Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Demonstrature (informacija)
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Računarski praktikum 1
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 19:07 sri, 4. 3. 2009    Naslov: Demonstrature Citirajte i odgovorite

Od ove godine održaju se demonstrature iz Rp1, i ja sam vaš demos :D

Termin je [b]PETAK, 12-14h[/b], najvjerojanije u praktikumu u podrumu, to još trebam pitat nekog od asistenata.

Znam da imate pred iz RP1, ali ne smeta jer jednoj grupi paše 1.sat, a drugoj drugi, a ako bude ko prošle god, onda će bit pregršt petaka kad će pasat objema.

U nadi da će vas dolazit čim manje (jer nećete imat problema s kolegijem),

Luka Skupnjak
Od ove godine održaju se demonstrature iz Rp1, i ja sam vaš demos Very Happy

Termin je PETAK, 12-14h, najvjerojanije u praktikumu u podrumu, to još trebam pitat nekog od asistenata.

Znam da imate pred iz RP1, ali ne smeta jer jednoj grupi paše 1.sat, a drugoj drugi, a ako bude ko prošle god, onda će bit pregršt petaka kad će pasat objema.

U nadi da će vas dolazit čim manje (jer nećete imat problema s kolegijem),

Luka Skupnjak



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 18:17 pet, 6. 3. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

E da, nisam napomenuo, zaboravih... čekam 15min u praktikumu (do pola 1) i onda odlazim na ručak u menzu... ako netko želi doći naknadno neka javi na mail (u profilu je)...
E da, nisam napomenuo, zaboravih... čekam 15min u praktikumu (do pola 1) i onda odlazim na ručak u menzu... ako netko želi doći naknadno neka javi na mail (u profilu je)...



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 11:14 pet, 3. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Idući petak ( 10.4. - Veliki petak ) nema demonstratura. Ako je netko mislio doć, neka mi se javi mailom pa ćemo se dogovorit za termin.

Pozdrav, Luka
Idući petak ( 10.4. - Veliki petak ) nema demonstratura. Ako je netko mislio doć, neka mi se javi mailom pa ćemo se dogovorit za termin.

Pozdrav, Luka



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 18:02 pet, 17. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mala napomena - za vrijeme kolokvija nema demonstratura, no mail i forum su tu pa pitajte ako zapnete.

Pozdrav i sretno na kolokvijima!! Luka
Mala napomena - za vrijeme kolokvija nema demonstratura, no mail i forum su tu pa pitajte ako zapnete.

Pozdrav i sretno na kolokvijima!! Luka



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 21:23 pon, 11. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mala obavijest:
Odlučio sam se solidarizirat sa profesorima i asistentima i štrajkat, pa u petak nema demonstratura :D

Ako je netko mislio doć ili negdje zapne, mail i forum su uvijek tu :D
Mala obavijest:
Odlučio sam se solidarizirat sa profesorima i asistentima i štrajkat, pa u petak nema demonstratura Very Happy

Ako je netko mislio doć ili negdje zapne, mail i forum su uvijek tu Very Happy



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 15:20 čet, 4. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sutra (5.6.2009.) nema demonstratura jer imam nadoknadu vježbi iz Teorije skupova... za eventualna pitanja tu su mail, pm i haltanje na hodniku, a možemo se dogovorit i za neki extra termin ako je potrebno :)
Sutra (5.6.2009.) nema demonstratura jer imam nadoknadu vježbi iz Teorije skupova... za eventualna pitanja tu su mail, pm i haltanje na hodniku, a možemo se dogovorit i za neki extra termin ako je potrebno Smile



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 11:24 sri, 10. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovaj petak (12.6.) nemam ništa na faxu, pa ako je netko mislio doć na demonstrature, nek mi javi pm-om ili mailom do četvrtka navečer, jer inače ne dolazim na fax.

Pozdrav, Luka
Ovaj petak (12.6.) nemam ništa na faxu, pa ako je netko mislio doć na demonstrature, nek mi javi pm-om ili mailom do četvrtka navečer, jer inače ne dolazim na fax.

Pozdrav, Luka



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 17:27 pon, 22. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Termin ovogodišnjih demonstratura iz RP1 biti ce:

[b]UTORKOM: 15 - 17[/b]

Najvjerojatnije ce se odrzavati u praktikumu 1 ( podrum ), jer kolko sam vidio tada je slobodan, što znači da ako nisam kod oglasne ploče u 3 i 15 spustite se u praktikum i pitajte dal sam tam.
Termin ne paše svima, ali je taj termin najbolji koji sam mogao naći, a da paše velikoj većini i meni. Čekati ću u praktikumu do 4 i 15 ( s obzirom da neki imaju predavanja do 4 ).

Također je moguće dogovoriti demonstrature i u nekom drugom terminu ( to se pogotovo tiče grupe A - F koji nikako ne mogu doć u ovom terminu ) preko mail -a ili pm -a

mail:
josipive(at)student.math.hr
josip.ivekovich(at)gmail.com

Josip Iveković
Termin ovogodišnjih demonstratura iz RP1 biti ce:

UTORKOM: 15 - 17

Najvjerojatnije ce se odrzavati u praktikumu 1 ( podrum ), jer kolko sam vidio tada je slobodan, što znači da ako nisam kod oglasne ploče u 3 i 15 spustite se u praktikum i pitajte dal sam tam.
Termin ne paše svima, ali je taj termin najbolji koji sam mogao naći, a da paše velikoj većini i meni. Čekati ću u praktikumu do 4 i 15 ( s obzirom da neki imaju predavanja do 4 ).

Također je moguće dogovoriti demonstrature i u nekom drugom terminu ( to se pogotovo tiče grupe A - F koji nikako ne mogu doć u ovom terminu ) preko mail -a ili pm -a

mail:
josipive(at)student.math.hr
josip.ivekovich(at)gmail.com

Josip Iveković


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 10:14 pon, 31. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

samo mala obavijet...

Sutra demonstratura naravno neće biti!
Sva eventualna pitanja pošaljite mi na mail ili stavite na forum!
Ako nešto kompliciranije treba objasnit mogu održat demonstrature na dan kada imamo kolokvij iz integrala ( naravno za to se obavezno najavit mailom )
samo mala obavijet...

Sutra demonstratura naravno neće biti!
Sva eventualna pitanja pošaljite mi na mail ili stavite na forum!
Ako nešto kompliciranije treba objasnit mogu održat demonstrature na dan kada imamo kolokvij iz integrala ( naravno za to se obavezno najavit mailom )


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 10:34 pet, 18. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Termin demonstratura iz RP - a je:

[b]PONEDJELJAK 11 - 13[/b]

Demonstrature [b]obavezno najaviti mailom[/b] barem dan ranije.
U slučaju da vam ne paše taj termin, mailom mi javite i dogovorit ćemo se za neki povoljniji. U mail-u pri najavi da ćete doć na demonstrature mi samo ukratko napišite u čemu je problem.
Odgovaram na bilo koja pitanja preko mail -a ili tu na forumu, pa preporučam da se time i koristite.

mailovi:
josipive(at)student.math.hr
josip.ivekovich(at)gmail.com
Termin demonstratura iz RP - a je:

PONEDJELJAK 11 - 13

Demonstrature obavezno najaviti mailom barem dan ranije.
U slučaju da vam ne paše taj termin, mailom mi javite i dogovorit ćemo se za neki povoljniji. U mail-u pri najavi da ćete doć na demonstrature mi samo ukratko napišite u čemu je problem.
Odgovaram na bilo koja pitanja preko mail -a ili tu na forumu, pa preporučam da se time i koristite.

mailovi:
josipive(at)student.math.hr
josip.ivekovich(at)gmail.com


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
fbarl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2010. (19:30:57)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 0:06 čet, 16. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ove godine ja ću biti demonstrator iz kolegija Računarski Praktikum 1. Standardne demonstrature bit će [b]utorkom 10-12 sati[/b], a dodatan termin uz obaveznu najavu mailom imat ću [b]srijedom 18-20 sati[/b]. Za termin utorkom dakle nije potrebna najava, ali ne garantiram da ću biti na faksu ako se nitko ne pojavi do 10:15. Sastanak je [b]pred oglasnom pločom[/b]. Moj mail je filip.barl@gmail.com i vjerujem da većinu kraćih pitanja možemo potpuno riješiti mailom, pa slobodno pišite ako se takvih nađe.

Filip Barl
Ove godine ja ću biti demonstrator iz kolegija Računarski Praktikum 1. Standardne demonstrature bit će utorkom 10-12 sati, a dodatan termin uz obaveznu najavu mailom imat ću srijedom 18-20 sati. Za termin utorkom dakle nije potrebna najava, ali ne garantiram da ću biti na faksu ako se nitko ne pojavi do 10:15. Sastanak je pred oglasnom pločom. Moj mail je filip.barl@gmail.com i vjerujem da većinu kraćih pitanja možemo potpuno riješiti mailom, pa slobodno pišite ako se takvih nađe.

Filip Barl


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
fbarl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2010. (19:30:57)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:10 ned, 15. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovaj utorak i srijedu ( 17.4. i 18.4. ) neću držati demonstrature zbog gužve s kolokvijima u srijedu i četvrtak. Pošto sam nakon četvrtka ujutro slobodan, do kraja tjedna ću moći održati demonstrature (vjerojatno u terminu koji vama odgovara) ako za tim bude potrebe. U tom slučaju mi se svakako najavite mailom da dogovorimo točan termin.
Ovaj utorak i srijedu ( 17.4. i 18.4. ) neću držati demonstrature zbog gužve s kolokvijima u srijedu i četvrtak. Pošto sam nakon četvrtka ujutro slobodan, do kraja tjedna ću moći održati demonstrature (vjerojatno u terminu koji vama odgovara) ako za tim bude potrebe. U tom slučaju mi se svakako najavite mailom da dogovorimo točan termin.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
fbarl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2010. (19:30:57)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:13 pon, 7. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovaj tjedan nisam u Zagrebu pa neću moći održati demonstrature (ni u utorak ni u srijedu). Pošto imam internet, za sva pitanja i dalje ću biti dostupan mailom. Ispričavam se što to javljam ovako u zadnji tren.

Filip Barl
Ovaj tjedan nisam u Zagrebu pa neću moći održati demonstrature (ni u utorak ni u srijedu). Pošto imam internet, za sva pitanja i dalje ću biti dostupan mailom. Ispričavam se što to javljam ovako u zadnji tren.

Filip Barl


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
fbarl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2010. (19:30:57)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:20 sub, 26. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Od 29. svibnja do kraja semestra demonstrature iz RPa ću držati isključivo po dogovoru mailom.

Filip Barl
Od 29. svibnja do kraja semestra demonstrature iz RPa ću držati isključivo po dogovoru mailom.

Filip Barl


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Joker
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2010. (10:19:16)
Postovi: (8C)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 11

PostPostano: 15:38 pon, 28. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

bilo bi lijepo da odgovoris na mail :cry: :?
bilo bi lijepo da odgovoris na mail Crying or Very sad Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Phoenix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2010. (18:46:07)
Postovi: (164)16
Sarma: -

PostPostano: 17:44 čet, 14. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dragi kolege, lijep pozdrav! :)

Zovem se Mario Stipčić i vaš sam demonstrator iz kolegija Računarski praktikum 1. :)
Službeni termin za demonstrature je [b]srijeda, 17-19 sati[/b], a lokacija je [b]Praktikum 5[/b]. Ako niste sigurni gdje se nalazi taj praktikum, pogledajte [url=http://degiorgi.math.hr/forum/images/posts/plan_MO.jpg]ovu kartu[/url].
Najave za demonstrature su obvezne i to barem dan prije demonstratura. Možete se najaviti na moj mail, mstipcic [AT] student.math.hr, preko foruma, uživo ili kako već hoćete. :) Jednom najavljeni, čekam vas ispred oglasne ploče do 17:15 pa, kad se svi najavljeni nađemo, krećemo put praktikuma. :)
Ovdje ću napisati i ako u nekom tjednu bude kakve promjene termina demonstratura, a, ako je moguće, ostavit ću obavijest i na oglasnoj ploči.

Naravno, ako imate neko kraće pitanje, spriječeni ste doći na demonstrature ili slično, možete mi pitanja postaviti preko maila ili na forumu (ovdje ili u privatnoj poruci) pa ću nastojati odgovoriti čim stignem. :)
Isto tako, ako ste spriječeni doći na demonstrature, a htjeli biste doći uživo, javite mi se dovoljno rano pa ćemo se, ako je moguće, dogovoriti za neki drugi termin u tjednu (i ovdje ću objaviti ako zbog te promjene ne budem imao demonstrature u službenom terminu). I, naravno, sve u skladu kako su sami praktikumi slobodni! :P

Eto! Mislim da sam rekao sve bitno, ali pitajte ako nešto nije jasno. :)
Mogu vas još jedino podsjetiti da, ako planirate koristiti na demonstraturama kakve kodove, .pdf-ove ili nešto treće, nemojte ih zaboraviti i pripremiti! USB stick, spremanje na svoj mail (slanje samom sebi :P), spremanje na svoj račun na faksu... Kako god hoćete. :)

Želim vam sreću pri polaganju ovog kolegija te da pritom uživate u učenju i kodiranju! :D Vidimo se na demonstraturama! ;)
Dragi kolege, lijep pozdrav! Smile

Zovem se Mario Stipčić i vaš sam demonstrator iz kolegija Računarski praktikum 1. Smile
Službeni termin za demonstrature je srijeda, 17-19 sati, a lokacija je Praktikum 5. Ako niste sigurni gdje se nalazi taj praktikum, pogledajte ovu kartu.
Najave za demonstrature su obvezne i to barem dan prije demonstratura. Možete se najaviti na moj mail, mstipcic [AT] student.math.hr, preko foruma, uživo ili kako već hoćete. Smile Jednom najavljeni, čekam vas ispred oglasne ploče do 17:15 pa, kad se svi najavljeni nađemo, krećemo put praktikuma. Smile
Ovdje ću napisati i ako u nekom tjednu bude kakve promjene termina demonstratura, a, ako je moguće, ostavit ću obavijest i na oglasnoj ploči.

Naravno, ako imate neko kraće pitanje, spriječeni ste doći na demonstrature ili slično, možete mi pitanja postaviti preko maila ili na forumu (ovdje ili u privatnoj poruci) pa ću nastojati odgovoriti čim stignem. Smile
Isto tako, ako ste spriječeni doći na demonstrature, a htjeli biste doći uživo, javite mi se dovoljno rano pa ćemo se, ako je moguće, dogovoriti za neki drugi termin u tjednu (i ovdje ću objaviti ako zbog te promjene ne budem imao demonstrature u službenom terminu). I, naravno, sve u skladu kako su sami praktikumi slobodni! Razz

Eto! Mislim da sam rekao sve bitno, ali pitajte ako nešto nije jasno. Smile
Mogu vas još jedino podsjetiti da, ako planirate koristiti na demonstraturama kakve kodove, .pdf-ove ili nešto treće, nemojte ih zaboraviti i pripremiti! USB stick, spremanje na svoj mail (slanje samom sebi Razz), spremanje na svoj račun na faksu... Kako god hoćete. Smile

Želim vam sreću pri polaganju ovog kolegija te da pritom uživate u učenju i kodiranju! Very Happy Vidimo se na demonstraturama! Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Phoenix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2010. (18:46:07)
Postovi: (164)16
Sarma: -

PostPostano: 19:24 sri, 27. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Primijetio sam da vam je u raspored stavljena nastava iz fizike koja se, eto, slučajno preklapa s mojim demonstraturama iz ovog kolegija... Koliko god sam se trudio da je termin slobodan i za sve vas i za mene, jel. :P
S druge strane, osim što praktički nemam dostupnih drugih termina za univerzalne dvosatne demonstrature, isto tako ne znam ni koliki udio studenata paralelno sluša kolegije Fizika 2 i Računarski praktikum I.
Stoga ću ipak, ako ne postoji poveći broj studenata kojima termin ne odgovara, [u]demonstrature[/u] držati [u]u starom, već dogovorenom terminu[/u].
Međutim, kao što i inače vrijedi, ako je netko zbog ovog (ili drugog) razloga spriječen da dođe na demonstrature, a volio bi doći, neka mi se javi dovoljno rano i smislit ćemo nešto. :) Može biti riječ o dodatnim demonstraturama ili o demonstraturama čiji je termin promijenjen samo za određeni tjedan (a onda ćete biti obaviješteni u ovom topicu). :)

Long story short: [b]sve se možemo dogovoriti[/b] (dok je dovoljno rano, jel). :)

Eto, pa ako postoje sramežljivi studenti koji se nisu htjeli pobuniti što imam demonstrature kada je i njihova nastava iz fizike, sada više nemaju izlika. ;)

Lijep pozdrav i ugodno vam pisanje prve zadaće! 8)
(Naslutio sam da vam stiže ovih dana... :P)
Primijetio sam da vam je u raspored stavljena nastava iz fizike koja se, eto, slučajno preklapa s mojim demonstraturama iz ovog kolegija... Koliko god sam se trudio da je termin slobodan i za sve vas i za mene, jel. Razz
S druge strane, osim što praktički nemam dostupnih drugih termina za univerzalne dvosatne demonstrature, isto tako ne znam ni koliki udio studenata paralelno sluša kolegije Fizika 2 i Računarski praktikum I.
Stoga ću ipak, ako ne postoji poveći broj studenata kojima termin ne odgovara, demonstrature držati u starom, već dogovorenom terminu.
Međutim, kao što i inače vrijedi, ako je netko zbog ovog (ili drugog) razloga spriječen da dođe na demonstrature, a volio bi doći, neka mi se javi dovoljno rano i smislit ćemo nešto. Smile Može biti riječ o dodatnim demonstraturama ili o demonstraturama čiji je termin promijenjen samo za određeni tjedan (a onda ćete biti obaviješteni u ovom topicu). Smile

Long story short: sve se možemo dogovoriti (dok je dovoljno rano, jel). Smile

Eto, pa ako postoje sramežljivi studenti koji se nisu htjeli pobuniti što imam demonstrature kada je i njihova nastava iz fizike, sada više nemaju izlika. Wink

Lijep pozdrav i ugodno vam pisanje prve zadaće! Cool
(Naslutio sam da vam stiže ovih dana... Razz)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Phoenix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2010. (18:46:07)
Postovi: (164)16
Sarma: -

PostPostano: 14:54 pet, 22. 3. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ponukan promjenama u rasporedu praktikuma, a i zbog naknadno ubačene fizike u raspored, ponovo sam proučavao rasporede u potrazi za novim terminom...
Dakle, nakon kolokvijskih tjedana možete očekivati novi termin demonstratura od kojih će barem jedan sat biti dostupan svim studentima! :D Ali detaljnije o tome naknadno. :)

Razlog zašto taj termin ne uvodim od sljedećeg tjedna jest sljedeći. Danas je stigla druga zadaća, pa očekujem da ću imati posjetitelje. S druge strane, nemam puno opcija pošto sam osobno (zbog svog rasporeda na faksu) spriječen držati demonstrature ponedjeljkom i utorkom, a od četvrtka pa dalje su značajniji dani Velikog tjedna i to neposredno pred Uskrs, pa se očekuje odlazak kući za praznike ili barem manjak pohađanja nastave na faksu (dogovorili se vi s profesorima i asistentima o promjeni termina ili ne :P).

Stoga za sljedeći tjedan predlažem, ukoliko bude najavljenih, demonstrature [u]srijedom od 16 do 18 sati[/u]. Prvi sat demonstratura bi proveli u Praktikumu 5, a drugi sat u Praktikumu 4.
Što se tiče fizičara, neka mi se dovoljno rano najave za demonstrature pa ćemo se dogovoriti za neki drugi termin, kao što smo i do sada uspijevali. ;) Naglašavam, dovoljno rano, pogotovo jer ne stignem često provjeravati mail ponedjeljkom i utorkom pa da se ne bi dogodilo da prekasno dobijete i primijetite moj odgovor o drugom terminu.
(S druge strane, sretnete li me na faksu, a tamo sam skoro cijela ta dva dana... :P)

Toliko za sada! Želim vam puno uspjeha i manje stresa u pisanju nove zadaće! 8)
Ponukan promjenama u rasporedu praktikuma, a i zbog naknadno ubačene fizike u raspored, ponovo sam proučavao rasporede u potrazi za novim terminom...
Dakle, nakon kolokvijskih tjedana možete očekivati novi termin demonstratura od kojih će barem jedan sat biti dostupan svim studentima! Very Happy Ali detaljnije o tome naknadno. Smile

Razlog zašto taj termin ne uvodim od sljedećeg tjedna jest sljedeći. Danas je stigla druga zadaća, pa očekujem da ću imati posjetitelje. S druge strane, nemam puno opcija pošto sam osobno (zbog svog rasporeda na faksu) spriječen držati demonstrature ponedjeljkom i utorkom, a od četvrtka pa dalje su značajniji dani Velikog tjedna i to neposredno pred Uskrs, pa se očekuje odlazak kući za praznike ili barem manjak pohađanja nastave na faksu (dogovorili se vi s profesorima i asistentima o promjeni termina ili ne Razz).

Stoga za sljedeći tjedan predlažem, ukoliko bude najavljenih, demonstrature srijedom od 16 do 18 sati. Prvi sat demonstratura bi proveli u Praktikumu 5, a drugi sat u Praktikumu 4.
Što se tiče fizičara, neka mi se dovoljno rano najave za demonstrature pa ćemo se dogovoriti za neki drugi termin, kao što smo i do sada uspijevali. Wink Naglašavam, dovoljno rano, pogotovo jer ne stignem često provjeravati mail ponedjeljkom i utorkom pa da se ne bi dogodilo da prekasno dobijete i primijetite moj odgovor o drugom terminu.
(S druge strane, sretnete li me na faksu, a tamo sam skoro cijela ta dva dana... Razz)

Toliko za sada! Želim vam puno uspjeha i manje stresa u pisanju nove zadaće! Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Phoenix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2010. (18:46:07)
Postovi: (164)16
Sarma: -

PostPostano: 15:46 ned, 14. 4. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prije svega, isprike ekipi koja se upravo ponadala da su došli rezultati kolokvija vidjevši moj novi post u ovom dijelu foruma. :(

Kao što sam i najavio, od sljedećeg tjedna demonstrature održavam u novom terminu i praktikumu. Odlučio sam se za [b]petak, 12-14 sati u Praktikumu 4[/b]. :)
Pošto neki studenti imaju Teoriju brojeva od 13 do 14 sati, u slučaju gužve njima dajem prednost da prije mogu doći na red i biti gotovi s demonstraturama.
Naravno, ako se netko boji da će trebati više vremena za konzultacije sa mnom pa da upravo zbog ovoga ne stigne, možemo se dogovoriti da se nađemo na faksu koji sat ranije ili da pak dulje ostanemo. Sve po potrebi! :)
Dakle, najave primam do četvrtka navečer, a ako imate potrebu izvanrednog dogovora (poput ovoga da se dulje zadržimo i slično), molim da se i ranije javite pa da se dogovorimo u skladu s vašim i mojim mogućnostima. :)

Eto! Želim vam sreću i strpljenje u iščekivanju rezultata kolokvija i vidimo se na sljedećim demonstraturama! :D
Prije svega, isprike ekipi koja se upravo ponadala da su došli rezultati kolokvija vidjevši moj novi post u ovom dijelu foruma. Sad

Kao što sam i najavio, od sljedećeg tjedna demonstrature održavam u novom terminu i praktikumu. Odlučio sam se za petak, 12-14 sati u Praktikumu 4. Smile
Pošto neki studenti imaju Teoriju brojeva od 13 do 14 sati, u slučaju gužve njima dajem prednost da prije mogu doći na red i biti gotovi s demonstraturama.
Naravno, ako se netko boji da će trebati više vremena za konzultacije sa mnom pa da upravo zbog ovoga ne stigne, možemo se dogovoriti da se nađemo na faksu koji sat ranije ili da pak dulje ostanemo. Sve po potrebi! Smile
Dakle, najave primam do četvrtka navečer, a ako imate potrebu izvanrednog dogovora (poput ovoga da se dulje zadržimo i slično), molim da se i ranije javite pa da se dogovorimo u skladu s vašim i mojim mogućnostima. Smile

Eto! Želim vam sreću i strpljenje u iščekivanju rezultata kolokvija i vidimo se na sljedećim demonstraturama! Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Phoenix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2010. (18:46:07)
Postovi: (164)16
Sarma: -

PostPostano: 22:17 ned, 12. 5. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo, pred kraj semestra stižu posljednje demonstrature, a s njima vjerojatno i posljednje promjene i obavijesti...

Sljedeći tjedan nisam u mogućnosti držati demonstrature, stoga ću u posljednjem tjednu nastave biti dostupan u dva termina: onom koji će služiti kao nadoknada za naredni tjedan i onom redovnom za posljednji tjedan nastave.
Dakle, preostala dva termina demonstrature su:
[b]utorak, 21. 5., 16-18 sati u Praktikumu 4[/b]
[b]petak, 24. 5., 12-14 sati u Praktikumu 4[/b]
Kao i inače, potrebno je unaprijed se najaviti mailom dan ranije u slučaju dolaska, a na faksu se sastajemo ispred oglasne ploče. :)

Inače, po rasporedu vidim da se ovaj termin utorkom preklapa s vježbama iz bazi podataka. Nisam siguran jeste li gotovi s vježbama ili ćete ih svejedno tada imati, pa ako netko u tom terminu ima vježbe, a htio bi doći na demonstrature u utorak, neka mi se javi na mail pa ćemo dogovoriti neki drugi termin. :)

Eto, ako se nešto ne promijeni, toliko od mene za ovaj semestar! :)
Za kraj, želim vam što uspješnije polaganje ovog kolegija i da ostvarite ocjene koje ste zamislili. :D
I ugodno vam ljeto! ;)
Evo, pred kraj semestra stižu posljednje demonstrature, a s njima vjerojatno i posljednje promjene i obavijesti...

Sljedeći tjedan nisam u mogućnosti držati demonstrature, stoga ću u posljednjem tjednu nastave biti dostupan u dva termina: onom koji će služiti kao nadoknada za naredni tjedan i onom redovnom za posljednji tjedan nastave.
Dakle, preostala dva termina demonstrature su:
utorak, 21. 5., 16-18 sati u Praktikumu 4
petak, 24. 5., 12-14 sati u Praktikumu 4
Kao i inače, potrebno je unaprijed se najaviti mailom dan ranije u slučaju dolaska, a na faksu se sastajemo ispred oglasne ploče. Smile

Inače, po rasporedu vidim da se ovaj termin utorkom preklapa s vježbama iz bazi podataka. Nisam siguran jeste li gotovi s vježbama ili ćete ih svejedno tada imati, pa ako netko u tom terminu ima vježbe, a htio bi doći na demonstrature u utorak, neka mi se javi na mail pa ćemo dogovoriti neki drugi termin. Smile

Eto, ako se nešto ne promijeni, toliko od mene za ovaj semestar! Smile
Za kraj, želim vam što uspješnije polaganje ovog kolegija i da ostvarite ocjene koje ste zamislili. Very Happy
I ugodno vam ljeto! Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Računarski praktikum 1 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan