Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prva zadaća 08/09
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Objektno programiranje (C++)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
pero
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 02. 2005. (17:13:37)
Postovi: (81)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 14 - 3

PostPostano: 9:19 sri, 15. 4. 2009    Naslov: Prva zadaća 08/09 Citirajte i odgovorite

Da li je na vježbama ili predavanjima bilo rečeno nešto konkretno u vezi zadaće? Kao npr. točan rok predaje ili točan tekst zadatka.
Znam da trebamo implementirati map iz STL-a i za rok se je spominjao kraj kolokijskih tjedana i to je to, ništa nije službeno objavljeno.
Na stranicama kolegija nema nikakvih informacija.
Može mi to netko malo razjasnit?
Da li je na vježbama ili predavanjima bilo rečeno nešto konkretno u vezi zadaće? Kao npr. točan rok predaje ili točan tekst zadatka.
Znam da trebamo implementirati map iz STL-a i za rok se je spominjao kraj kolokijskih tjedana i to je to, ništa nije službeno objavljeno.
Na stranicama kolegija nema nikakvih informacija.
Može mi to netko malo razjasnit?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vinko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 08. 2006. (23:08:00)
Postovi: (1A8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
69 = 87 - 18
Lokacija: PMF-MO 214

PostPostano: 18:51 sri, 15. 4. 2009    Naslov: Re: Prva zadaća 08/09 Citirajte i odgovorite

[quote="pero"]Da li je na vježbama ili predavanjima bilo rečeno nešto konkretno u vezi zadaće? Kao npr. točan rok predaje ili točan tekst zadatka.
Znam da trebamo implementirati map iz STL-a i za rok se je spominjao kraj kolokijskih tjedana i to je to, ništa nije službeno objavljeno.
Na stranicama kolegija nema nikakvih informacija.
Može mi to netko malo razjasnit?[/quote]

dakle, treba napraviti parametriziranu strukturu koja se ponaša kao mapa. Trebaju postojati iteratori na njoj i na iteratorima operatori ++, --, * i ->. A na mapi treba raditi operator [], kontrola kopiranja treba biti implementirana, te par osnovnih operacije kao size, find, begin, end, clear.

Rok je kraj kolokvijskog tjedan.
pero (napisa):
Da li je na vježbama ili predavanjima bilo rečeno nešto konkretno u vezi zadaće? Kao npr. točan rok predaje ili točan tekst zadatka.
Znam da trebamo implementirati map iz STL-a i za rok se je spominjao kraj kolokijskih tjedana i to je to, ništa nije službeno objavljeno.
Na stranicama kolegija nema nikakvih informacija.
Može mi to netko malo razjasnit?


dakle, treba napraviti parametriziranu strukturu koja se ponaša kao mapa. Trebaju postojati iteratori na njoj i na iteratorima operatori ++, –, * i →. A na mapi treba raditi operator [], kontrola kopiranja treba biti implementirana, te par osnovnih operacije kao size, find, begin, end, clear.

Rok je kraj kolokvijskog tjedan.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Bugs Bunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 06. 2005. (09:25:45)
Postovi: (17)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 6
Lokacija: Birtija "Kod ČAK-a"

PostPostano: 10:33 čet, 23. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hoćemo li program trebati poslati mejlom ili...?
Hoćemo li program trebati poslati mejlom ili...?



_________________
"Možeš konja na kravu poslat', al' tele ne očekuj." - narodna
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vinko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 08. 2006. (23:08:00)
Postovi: (1A8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
69 = 87 - 18
Lokacija: PMF-MO 214

PostPostano: 11:20 čet, 23. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Bugs Bunny"]Hoćemo li program trebati poslati mejlom ili...?[/quote]

Da, pošaljite ga mailom i naslovite sa Zadaća 1 OP, i nemojte zaboravit napisati svoje ime i prezime. I najbolje bi bilo da pošaljete ili cijeli prijekt komprimiran u neki zip, ili samo source datoteke. Ali pazite da ne šaljete nikakve izvršne datoteke (.exe) jer takve mailove mail-server neće propustit.
Bugs Bunny (napisa):
Hoćemo li program trebati poslati mejlom ili...?


Da, pošaljite ga mailom i naslovite sa Zadaća 1 OP, i nemojte zaboravit napisati svoje ime i prezime. I najbolje bi bilo da pošaljete ili cijeli prijekt komprimiran u neki zip, ili samo source datoteke. Ali pazite da ne šaljete nikakve izvršne datoteke (.exe) jer takve mailove mail-server neće propustit.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 13:49 čet, 23. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel kraj kolokvijskog tjedna znaci nedjelja ili petak? Ako je svejedno moze nedjelja? :)
Jel kraj kolokvijskog tjedna znaci nedjelja ili petak? Ako je svejedno moze nedjelja? Smile


[Vrh]
Bugs Bunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 06. 2005. (09:25:45)
Postovi: (17)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 6
Lokacija: Birtija "Kod ČAK-a"

PostPostano: 14:55 pet, 24. 4. 2009    Naslov: Re: Prva zadaća 08/09 Citirajte i odgovorite

[quote="vinko"]dakle, treba napraviti parametriziranu strukturu koja se ponaša kao mapa. Trebaju postojati iteratori na njoj i na iteratorima operatori ++, --, * i ->. A na mapi treba raditi operator [], kontrola kopiranja treba biti implementirana, te par osnovnih operacije kao size, find, begin, end, clear.

Rok je kraj kolokvijskog tjedan.[/quote]

Jel bi trebali implementirati insert i erase?
I smijemo li koristiti neki drugi STL npr. vektor?
vinko (napisa):
dakle, treba napraviti parametriziranu strukturu koja se ponaša kao mapa. Trebaju postojati iteratori na njoj i na iteratorima operatori ++, –, * i →. A na mapi treba raditi operator [], kontrola kopiranja treba biti implementirana, te par osnovnih operacije kao size, find, begin, end, clear.

Rok je kraj kolokvijskog tjedan.


Jel bi trebali implementirati insert i erase?
I smijemo li koristiti neki drugi STL npr. vektor?



_________________
"Možeš konja na kravu poslat', al' tele ne očekuj." - narodna
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 17:19 pet, 22. 5. 2009    Naslov: zadaca 2 Citirajte i odgovorite

Jel mi moze neko reci sto je koji je/su zadaci za 2 zadacu?
I do kad je trebamo predati?
Jel mi moze neko reci sto je koji je/su zadaci za 2 zadacu?
I do kad je trebamo predati?


[Vrh]
matmih
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 12. 2006. (22:57:42)
Postovi: (1A4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
36 = 51 - 15
Lokacija: {Zg, De , Ri}

PostPostano: 22:56 pet, 22. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

2 zadaća je vektor, to je u slajdovima 4. slajdovi- zadatak.
3. zadaća je 6. slajdovi-zadatak, matrice. Rok predaje je ponedjeljak. :)
Još nije sasvim sigurno jeli to rok samo za 2. ili za 2. i 3. zadaću, tako da ću ja ono šta stignem poslat prije ponedjeljka. Asistent je rekao da možemo rješenja slati više puta ako uočimo grešku, prije isteka roka. :D
2 zadaća je vektor, to je u slajdovima 4. slajdovi- zadatak.
3. zadaća je 6. slajdovi-zadatak, matrice. Rok predaje je ponedjeljak. Smile
Još nije sasvim sigurno jeli to rok samo za 2. ili za 2. i 3. zadaću, tako da ću ja ono šta stignem poslat prije ponedjeljka. Asistent je rekao da možemo rješenja slati više puta ako uočimo grešku, prije isteka roka. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Objektno programiranje (C++) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan