Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

bachelor svjedodžba (studij)
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vanish
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (22:45:35)
Postovi: (6D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
25 = 27 - 2
Lokacija: stambena zgrada

PostPostano: 20:19 čet, 16. 4. 2009    Naslov: bachelor svjedodžba Citirajte i odgovorite

Zdravo!

Imam problem; naime završila sam u srpnju 2008. preddiplomski studij na MO-u, a onda sam upisala diplomski u Njemačkoj. Za upis mi je bila dovoljna potvrda da sam završila studij što su mi je izdali na MO-u, uz napomenu da što prije priložim originalnu svjedodžbu. Sad se upisuje ljetni semestar, i školarina se treba uplatiti do kraja mjeseca. Ja sam pokušala platiti, ali su me blokirali jer još nisam donijela tu diplomu.

E sad, ja sad ne mogu baš dolaziti u Zagreb, a ovdje nemam ni telefon. Zanima me gdje su više te diplome (prije mi je bilo malo smiješno ali sad i nije baš); koliko znam nitko je još nije dobio. Poslala sam e-mail profesoru Grubisicu, ali ne znam hoće li mi odgovoriti prije ponedjeljka. Pa ako na forumu netko nešto znao tim diplomama, ili ima neku ideju kako da je se dočepam što prije (je li moguće da mi je se pošalje itd.), bila bih mu jako zahvalna!

(help :()
Zdravo!

Imam problem; naime završila sam u srpnju 2008. preddiplomski studij na MO-u, a onda sam upisala diplomski u Njemačkoj. Za upis mi je bila dovoljna potvrda da sam završila studij što su mi je izdali na MO-u, uz napomenu da što prije priložim originalnu svjedodžbu. Sad se upisuje ljetni semestar, i školarina se treba uplatiti do kraja mjeseca. Ja sam pokušala platiti, ali su me blokirali jer još nisam donijela tu diplomu.

E sad, ja sad ne mogu baš dolaziti u Zagreb, a ovdje nemam ni telefon. Zanima me gdje su više te diplome (prije mi je bilo malo smiješno ali sad i nije baš); koliko znam nitko je još nije dobio. Poslala sam e-mail profesoru Grubisicu, ali ne znam hoće li mi odgovoriti prije ponedjeljka. Pa ako na forumu netko nešto znao tim diplomama, ili ima neku ideju kako da je se dočepam što prije (je li moguće da mi je se pošalje itd.), bila bih mu jako zahvalna!

(help Sad)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marijap
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2006. (19:04:40)
Postovi: (209)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
33 = 49 - 16
Lokacija: zg

PostPostano: 20:51 čet, 16. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koliko ja znam, ona se ne dobije na npr. kućnu adresu, nego ju treba zatražiti u referadi...
Mislim da nam svima kao datum diplomiranja piše jedan datum iz rujna,
a te "svjedodžbe" su trebale već biti gotove (nešto su tete iz referade spominjale još prije koji mjesec da su u izradi).
Moj savjet ti je da si kupiš karticu za međunarodne pozive i nazoveš sutra referadu te nekog svog pošalješ da podigne taj dokument i pošalje ti ga poštom (preporučeno ili nekako)...
Koliko ja znam, ona se ne dobije na npr. kućnu adresu, nego ju treba zatražiti u referadi...
Mislim da nam svima kao datum diplomiranja piše jedan datum iz rujna,
a te "svjedodžbe" su trebale već biti gotove (nešto su tete iz referade spominjale još prije koji mjesec da su u izradi).
Moj savjet ti je da si kupiš karticu za međunarodne pozive i nazoveš sutra referadu te nekog svog pošalješ da podigne taj dokument i pošalje ti ga poštom (preporučeno ili nekako)...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:33 čet, 16. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koliko sam ja upoznat, diplome još uvijek nije moguće dobiti, barem ne studenti koji su završili preddiplomski studij matematike prošle godine.
Trebala je biti promocija, no datum se stalno odgađao i sada se više ništa ne zna u vezi toga.

Najbolje je pitati u referadi ili izravno kod odgovornih osoba na fakultetu (prodekan, dekan).

Ono što kolegica spominje da se može zatražiti u referadi to se odnosi na studente koji su završili stari studij i žele odgovarajuću potvrdu/svjedodžbu prema novim programima (naravno prema donesenim pravilima vrednovanja).
Koliko sam ja upoznat, diplome još uvijek nije moguće dobiti, barem ne studenti koji su završili preddiplomski studij matematike prošle godine.
Trebala je biti promocija, no datum se stalno odgađao i sada se više ništa ne zna u vezi toga.

Najbolje je pitati u referadi ili izravno kod odgovornih osoba na fakultetu (prodekan, dekan).

Ono što kolegica spominje da se može zatražiti u referadi to se odnosi na studente koji su završili stari studij i žele odgovarajuću potvrdu/svjedodžbu prema novim programima (naravno prema donesenim pravilima vrednovanja).



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
marijap
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2006. (19:04:40)
Postovi: (209)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
33 = 49 - 16
Lokacija: zg

PostPostano: 22:36 čet, 16. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne, ja sam baš mislila na svjedodžbu (tak se to zove) za završen preddiplomski studij, ali onda očito još nisu tiskane i dostavljene...
Ali za ovo što tebi @vanish treba, nazovi referadu, izdat će ti neki oblik ovlaštene potvrde i to bi ti fax morao priznati jer datum "diplomiranja" je (kao što sam spomenula) jedan fiksni datum u 9.mj. 2008. godine za sve isti (njega smo navodili pri upisu ovog semestra)
Ne, ja sam baš mislila na svjedodžbu (tak se to zove) za završen preddiplomski studij, ali onda očito još nisu tiskane i dostavljene...
Ali za ovo što tebi @vanish treba, nazovi referadu, izdat će ti neki oblik ovlaštene potvrde i to bi ti fax morao priznati jer datum "diplomiranja" je (kao što sam spomenula) jedan fiksni datum u 9.mj. 2008. godine za sve isti (njega smo navodili pri upisu ovog semestra)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vanish
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (22:45:35)
Postovi: (6D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
25 = 27 - 2
Lokacija: stambena zgrada

PostPostano: 23:06 čet, 16. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala, marijap, ali meni treba baš original svjedodžba, a ne ta potvrda. Tu potvrdu imam, i s pomoću nje sam se upisala, ali su mi rekli da što prije donesem original; pitali su me kad ću donijeti, ja sam rekla za mjesec-dva, jer su mi tada tako bili rekli (u referadi i Franka Brückler). Naravno svjedodžbe još nema, i zbog toga ne mogu uplatiti školarinu za sljedeći semestar (a trebam je platiti ako želim i dalje studirati :o )

Izgleda da nitko ništa ne zna :( ; u kome je uopće problem da još nemamo diploma? Jer znam da su neki fakulteti dobili (ali isto rijetki?).

Ah.........
Hvala, marijap, ali meni treba baš original svjedodžba, a ne ta potvrda. Tu potvrdu imam, i s pomoću nje sam se upisala, ali su mi rekli da što prije donesem original; pitali su me kad ću donijeti, ja sam rekla za mjesec-dva, jer su mi tada tako bili rekli (u referadi i Franka Brückler). Naravno svjedodžbe još nema, i zbog toga ne mogu uplatiti školarinu za sljedeći semestar (a trebam je platiti ako želim i dalje studirati Surprised )

Izgleda da nitko ništa ne zna Sad ; u kome je uopće problem da još nemamo diploma? Jer znam da su neki fakulteti dobili (ali isto rijetki?).

Ah.........


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marijap
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2006. (19:04:40)
Postovi: (209)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
33 = 49 - 16
Lokacija: zg

PostPostano: 23:14 čet, 16. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nazovi ti lijepo referadu sutra (sa telefonske govornice ak treba) i reci im da tebi upis u inozemstvu ovisi o tiskanju jednog A4 papira i da stvarno nema smisla da izgubiš tamo prava studiranja radi tiskare, dostavljača ili nekakvog protokola, a "diplomirala" si u 9.mjesecu...

Sretno s administracijom i birokracijom :wink:
Nazovi ti lijepo referadu sutra (sa telefonske govornice ak treba) i reci im da tebi upis u inozemstvu ovisi o tiskanju jednog A4 papira i da stvarno nema smisla da izgubiš tamo prava studiranja radi tiskare, dostavljača ili nekakvog protokola, a "diplomirala" si u 9.mjesecu...

Sretno s administracijom i birokracijom Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Marvin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 12. 2006. (15:46:10)
Postovi: (56)16
Sarma = la pohva - posuda
52 = 56 - 4

PostPostano: 10:08 pet, 17. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="marijap"]Nazovi ti lijepo referadu sutra (sa telefonske govornice ak treba) i reci im da tebi upis u inozemstvu ovisi o tiskanju jednog A4 papira i da stvarno nema smisla da izgubiš tamo prava studiranja radi tiskare, dostavljača ili nekakvog protokola, a "diplomirala" si u 9.mjesecu...[/quote]

Ja sam bio danas kod teta iz referade, one vele da nije do njih, nego do usklađivanja nazivlja za profesorski smjer na razini sveučilišta; za neka dodatna pitanja da nek pitam prodekana.

Prodekan pak je na putovanju do ponedjeljka.
marijap (napisa):
Nazovi ti lijepo referadu sutra (sa telefonske govornice ak treba) i reci im da tebi upis u inozemstvu ovisi o tiskanju jednog A4 papira i da stvarno nema smisla da izgubiš tamo prava studiranja radi tiskare, dostavljača ili nekakvog protokola, a "diplomirala" si u 9.mjesecu...


Ja sam bio danas kod teta iz referade, one vele da nije do njih, nego do usklađivanja nazivlja za profesorski smjer na razini sveučilišta; za neka dodatna pitanja da nek pitam prodekana.

Prodekan pak je na putovanju do ponedjeljka.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
just another lazy student
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 08. 2004. (23:22:15)
Postovi: (36)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 14:21 pet, 17. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

savjet što se tiče poziva, uplatiš na skype novce i jeftinije ti je zvati. mislim da ti je tarifa za pozive prema hrvatskoj nekih 3 ili 4 eurocenta (znači nekih 25 do 30 lipa) po minuti.

treba ti kreditna ili debitna kartica.
savjet što se tiče poziva, uplatiš na skype novce i jeftinije ti je zvati. mislim da ti je tarifa za pozive prema hrvatskoj nekih 3 ili 4 eurocenta (znači nekih 25 do 30 lipa) po minuti.

treba ti kreditna ili debitna kartica.



_________________
/earth is 98% full, please delete anyone you can
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 20:04 pet, 17. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni je fascinantno kako su uopce cijelo sveuciliste, ministarstvo i svi drugi krenuli u "posao" zvan bolonjizacija, a da prije toga nisu definirali neke (OSNOVNE) stvari. prestrasno.

@ vanish --> puno srece ti zelim!
meni je fascinantno kako su uopce cijelo sveuciliste, ministarstvo i svi drugi krenuli u "posao" zvan bolonjizacija, a da prije toga nisu definirali neke (OSNOVNE) stvari. prestrasno.

@ vanish --> puno srece ti zelim!



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 23:04 pet, 17. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ovo je stvarno sramotno. fuj.
da mi je čuti primorčev komentar na ovo.
ovo je stvarno sramotno. fuj.
da mi je čuti primorčev komentar na ovo.



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 7:47 sub, 18. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

U ovom slucaju MZOS i Primorac nisu krivi. Problem je u Sveucilistu, odnosno fakultetu koji su nadlezni za izdavanje diploma. Kod nas je dodatni problem sto vise nije jasno tko bi uopce trebao izdati diplomu s obzirom na stanje s PMF-om. Tocno je da su se akademski nazivi mijenjali i "uskladjivali", no mislim da je na kraju donesen nekakav pravilnik. Ne znam mozemo li se jos uvijek vaditi na to. U svakom slucaju slazem se da je sramotno sto prva generacija bolonjaca jos uvijek nije dobila diplome i supplemente.

Pitat cu prodekana prvom prilikom kad ga vidim, no ne vjerujem da ce to rijesiti problem koji ima vanish. Mozda bi najbolje bilo pokusati objasniti situaciju nijemcima i pitati bi li neka dodatna potvrda ili pismo dekana rijesilo stvar (bar za jos jedan semestar).
U ovom slucaju MZOS i Primorac nisu krivi. Problem je u Sveucilistu, odnosno fakultetu koji su nadlezni za izdavanje diploma. Kod nas je dodatni problem sto vise nije jasno tko bi uopce trebao izdati diplomu s obzirom na stanje s PMF-om. Tocno je da su se akademski nazivi mijenjali i "uskladjivali", no mislim da je na kraju donesen nekakav pravilnik. Ne znam mozemo li se jos uvijek vaditi na to. U svakom slucaju slazem se da je sramotno sto prva generacija bolonjaca jos uvijek nije dobila diplome i supplemente.

Pitat cu prodekana prvom prilikom kad ga vidim, no ne vjerujem da ce to rijesiti problem koji ima vanish. Mozda bi najbolje bilo pokusati objasniti situaciju nijemcima i pitati bi li neka dodatna potvrda ili pismo dekana rijesilo stvar (bar za jos jedan semestar).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
iuppiter
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 01. 2006. (12:15:51)
Postovi: (6A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 7
Lokacija: Nigdjezemska

PostPostano: 14:54 ned, 19. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovo su malo ozbiljniji problemi, moramo se zapitati : ako to još uvijek nisu riješili, a druge godine prva generacija bolonjskih magistara završava studij, kako i kad će oni dobiti diplome? :roll:
Ovo su malo ozbiljniji problemi, moramo se zapitati : ako to još uvijek nisu riješili, a druge godine prva generacija bolonjskih magistara završava studij, kako i kad će oni dobiti diplome? Rolling Eyes



_________________
Stultorum plena sunt omnia.

/Ciceron/
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:52 pon, 20. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="iuppiter"]Ovo su malo ozbiljniji problemi, moramo se zapitati : ako to još uvijek nisu riješili, a druge godine prva generacija bolonjskih magistara završava studij, kako i kad će oni dobiti diplome? :roll:[/quote]

Vjerojatno prije prve generacije (ionako nas se treba bacit u vodu :) )
iuppiter (napisa):
Ovo su malo ozbiljniji problemi, moramo se zapitati : ako to još uvijek nisu riješili, a druge godine prva generacija bolonjskih magistara završava studij, kako i kad će oni dobiti diplome? Rolling Eyes


Vjerojatno prije prve generacije (ionako nas se treba bacit u vodu Smile )



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
pssst
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (18:09:32)
Postovi: (4C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 6

PostPostano: 14:56 čet, 30. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]
Pitat cu prodekana prvom prilikom kad ga vidim, no ne vjerujem da ce to rijesiti problem koji ima vanish. Mozda bi najbolje bilo pokusati objasniti situaciju nijemcima i pitati bi li neka dodatna potvrda ili pismo dekana rijesilo stvar (bar za jos jedan semestar).[/quote]


što reče prodekan?
krcko (napisa):

Pitat cu prodekana prvom prilikom kad ga vidim, no ne vjerujem da ce to rijesiti problem koji ima vanish. Mozda bi najbolje bilo pokusati objasniti situaciju nijemcima i pitati bi li neka dodatna potvrda ili pismo dekana rijesilo stvar (bar za jos jedan semestar).



što reče prodekan?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:22 čet, 30. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Danas dobih odgovor... :)

Rijec je o greski na strani Sveucilista: nekima s MO daju krive titule. :shock: Zato se ne ide u masovno stampanje preddiploma dok se to ne rijesi; kome treba preddiploma, moze ju traziti pisanim putem, pa ce ju dobiti. 8)
Danas dobih odgovor... Smile

Rijec je o greski na strani Sveucilista: nekima s MO daju krive titule. Shocked Zato se ne ide u masovno stampanje preddiploma dok se to ne rijesi; kome treba preddiploma, moze ju traziti pisanim putem, pa ce ju dobiti. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 18:46 čet, 30. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije bas tako jednostavno. Moje misljenje je da je krivica vise na MO a manje na Sveucilistu. Do na izvjesne zackoljice o copyrightu na graficki izgled diploma s kojim bi se IMO trebao pozabaviti USKOK (o detaljima radije ne bih jer mi je izvor informacija rekla-kazala).

No cini se da je tocno da mozete odmah dobiti diplomu ako inzistirate. Navodno se za kolegicu vanish posebno stampa.
Nije bas tako jednostavno. Moje misljenje je da je krivica vise na MO a manje na Sveucilistu. Do na izvjesne zackoljice o copyrightu na graficki izgled diploma s kojim bi se IMO trebao pozabaviti USKOK (o detaljima radije ne bih jer mi je izvor informacija rekla-kazala).

No cini se da je tocno da mozete odmah dobiti diplomu ako inzistirate. Navodno se za kolegicu vanish posebno stampa.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:17 čet, 30. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ima li onda, s obzirom na receno, ikakvih barem okvirnih informacija kada bi se trebala odrzati promocija? (Ako ce se ikada odrzati...)
Ima li onda, s obzirom na receno, ikakvih barem okvirnih informacija kada bi se trebala odrzati promocija? (Ako ce se ikada odrzati...)



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vanish
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (22:45:35)
Postovi: (6D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
25 = 27 - 2
Lokacija: stambena zgrada

PostPostano: 19:41 čet, 30. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo da se javim, moja diploma je spremna i ceka u Dekanatu da je netko podigne :). I još je profesor Grubišić napisao potvrdu da je tome tako za Nijemce, tako da je sada sve u redu (jupijupijeee). A za promociju sam ga isto pitala, ali nije mi ništa odgovorio, pretpostavljam da se još ne zna...


:P
Evo da se javim, moja diploma je spremna i ceka u Dekanatu da je netko podigne Smile. I još je profesor Grubišić napisao potvrdu da je tome tako za Nijemce, tako da je sada sve u redu (jupijupijeee). A za promociju sam ga isto pitala, ali nije mi ništa odgovorio, pretpostavljam da se još ne zna...


Razz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
shumi1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2005. (20:28:04)
Postovi: (9F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
55 = 57 - 2

PostPostano: 7:37 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na FOI-u imali promociju prekjučer ako se ne varam ... 8)
Na FOI-u imali promociju prekjučer ako se ne varam ... Cool



_________________
Verum, sine mendatio, certum et verissimum
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
shumi1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2005. (20:28:04)
Postovi: (9F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
55 = 57 - 2

PostPostano: 21:16 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Btw. Jelena ... weeeeeeeeeeeeeeeeeee... sretno ti u Dojčlandu i dalje i rasturaj tamo.


I naravno nemoj se zaboraviti javiti ekipi (čitaj šumiju) kad se vratiš u ZG na promociju ;)
Btw. Jelena ... weeeeeeeeeeeeeeeeeee... sretno ti u Dojčlandu i dalje i rasturaj tamo.


I naravno nemoj se zaboraviti javiti ekipi (čitaj šumiju) kad se vratiš u ZG na promociju Wink



_________________
Verum, sine mendatio, certum et verissimum
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan