Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Strajk (od 13.5.2009. nadalje) (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Fakultet
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:49 uto, 12. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zamoljen sam prenijeti sljedeću obavijest:

[quote="T. Šikić"]Dana 13.5.2009. u 8h počinje štrajk javnih službi, te se toga dana neće održavati nastava.

Ispitni rok (za apsolvente predbolonjskih studija) za B razred održat će se po zakazanom rasporedu.

doc.dr.sc. Tomislav Šikić, predsjednik štrajkaškog odbora[/quote]

Na ovaj topic cu i dalje lijepiti obavijesti o štrajku koje dodju do mene (a budem smatrao da ih treba proslijediti). :) Eventualna pitanja mozete postavljati na [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=13084]postojecoj raspravi o strajku[/url], no molim da prvo procitate topic i provjerite je li na Vase pitanje vec odgovoreno. :)

[size=9][color=#999999]Added after 1 hours 41 minutes:[/color][/size]

:!: [size=19][b]Ovo NIJE službena obavijest[/b][/size] :!:

[quote="[url=http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=a3fd3d57-e258-4ebd-bbd1-50cab27d9e53]Business.hr[/url]"]Premijer Ivo Sanader je nakon višesatnog sastanka s predstavnicima sindikata javnih službi Business.hr-u rekao da je postignut sporazum sa sindikatima, što znači da do najavljenog štrajka i prosvjeda ipak neće doći.

Na pitanje što to konkretno znači Sanader nije želio odgovoriti nego je samo rekao da će svi detalji biti poznati kasnije poslijepodne.

Predstavnici sindikata nisu željeli ništa dodatno komentirati, ali su potvrdili Sanaderove riječi o postignutom sporazumu.

Na pitanje hoće li biti štrajka ili ne predstavnici sindikata nisu željeli konkretno odgovoriti, ali su dali naslutiti da se od štrajka i prosvjeda odustaje.

Predsjednica Samostalnog sindikata zdravstva i socijalne skrbi Spomenka Avberšek rekla je novinarima da se pregovori nastavljaju u 17 sati, nakon čega bi trebao biti potpisan sporazum Vlade i Sindikata javnih službi o plaćama.

To znači da sindikati odustaju od štrajka, koji je trebao početi sutra, i prosvjeda na Trgu bana Jelačića, koji se trebao održati u subotu.[/quote]

Ja sluzbenu obavijest [b]NISAM dobio[/b] i, dok se to ne desi, strajk je za mene (a rekao bih i za ostale zaposlenike) i dalje na snazi, no [b]svakako preporučam da pratite ovaj topic ili neki drugi mjerodavni izvor novosti.[/b] :)
Zamoljen sam prenijeti sljedeću obavijest:

T. Šikić (napisa):
Dana 13.5.2009. u 8h počinje štrajk javnih službi, te se toga dana neće održavati nastava.

Ispitni rok (za apsolvente predbolonjskih studija) za B razred održat će se po zakazanom rasporedu.

doc.dr.sc. Tomislav Šikić, predsjednik štrajkaškog odbora


Na ovaj topic cu i dalje lijepiti obavijesti o štrajku koje dodju do mene (a budem smatrao da ih treba proslijediti). Smile Eventualna pitanja mozete postavljati na postojecoj raspravi o strajku, no molim da prvo procitate topic i provjerite je li na Vase pitanje vec odgovoreno. Smile

Added after 1 hours 41 minutes:

Exclamation Ovo NIJE službena obavijest Exclamation

Business.hr (napisa):
Premijer Ivo Sanader je nakon višesatnog sastanka s predstavnicima sindikata javnih službi Business.hr-u rekao da je postignut sporazum sa sindikatima, što znači da do najavljenog štrajka i prosvjeda ipak neće doći.

Na pitanje što to konkretno znači Sanader nije želio odgovoriti nego je samo rekao da će svi detalji biti poznati kasnije poslijepodne.

Predstavnici sindikata nisu željeli ništa dodatno komentirati, ali su potvrdili Sanaderove riječi o postignutom sporazumu.

Na pitanje hoće li biti štrajka ili ne predstavnici sindikata nisu željeli konkretno odgovoriti, ali su dali naslutiti da se od štrajka i prosvjeda odustaje.

Predsjednica Samostalnog sindikata zdravstva i socijalne skrbi Spomenka Avberšek rekla je novinarima da se pregovori nastavljaju u 17 sati, nakon čega bi trebao biti potpisan sporazum Vlade i Sindikata javnih službi o plaćama.

To znači da sindikati odustaju od štrajka, koji je trebao početi sutra, i prosvjeda na Trgu bana Jelačića, koji se trebao održati u subotu.


Ja sluzbenu obavijest NISAM dobio i, dok se to ne desi, strajk je za mene (a rekao bih i za ostale zaposlenike) i dalje na snazi, no svakako preporučam da pratite ovaj topic ili neki drugi mjerodavni izvor novosti. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:09 uto, 12. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za one koji idu rano pajkiti [ ;) ]: [url=http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=a3fd3d57-e258-4ebd-bbd1-50cab27d9e53]Link iz prethodnog posta[/url] i [url=http://www.nsz.hr/novosti-aktualnosti-aktivnosti.php?NID=382]priopcenje na stranicama NSZ-a[/url] tvrde da se strajk ipak ne otkazuje; dakle, sve ide po najavama. 8)
Za one koji idu rano pajkiti [ Wink ]: Link iz prethodnog posta i priopcenje na stranicama NSZ-a tvrde da se strajk ipak ne otkazuje; dakle, sve ide po najavama. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:10 sri, 13. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Sindikalna podružnica"]Postovane kolegice i kolege,
sporazum jos uvijek nije postignut. Sljedeci mail poslat cemo sutra u 7 sati.
Ukoliko do tada glavni strajkaski odbor ne objavi prekid strajka, sastanak zaposlenika bit ce sutra u 9:00 u predavaoni 001.[/quote]

Dakle, za danas ne ocekujemo svjezije vijesti. :(

[size=9][color=#999999]Added after 1 hours 56 minutes:[/color][/size]

Ipak stiglo, za miran san:

[quote="T. Šikić"]Obaviještavaju se studenti da u slučaju da se tijekom noći potpiše sporazum izmedu Sindikata javnih sluzbi i Vlade RH nastava na dan 14.5. počet će u 10 sati prema uobičajenom rasporedu za četvrtak.

doc.dr.sc. Tomislav Šikić, predsjednik štrajkaškog odbora[/quote]

:zzz:
Sindikalna podružnica (napisa):
Postovane kolegice i kolege,
sporazum jos uvijek nije postignut. Sljedeci mail poslat cemo sutra u 7 sati.
Ukoliko do tada glavni strajkaski odbor ne objavi prekid strajka, sastanak zaposlenika bit ce sutra u 9:00 u predavaoni 001.


Dakle, za danas ne ocekujemo svjezije vijesti. Sad

Added after 1 hours 56 minutes:

Ipak stiglo, za miran san:

T. Šikić (napisa):
Obaviještavaju se studenti da u slučaju da se tijekom noći potpiše sporazum izmedu Sindikata javnih sluzbi i Vlade RH nastava na dan 14.5. počet će u 10 sati prema uobičajenom rasporedu za četvrtak.

doc.dr.sc. Tomislav Šikić, predsjednik štrajkaškog odbora


Pavam...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:27 čet, 14. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="[url=http://www.nsz.hr/novosti-aktualnosti-aktivnosti.php?NID=384]Nezavisni sindikat znanosti i visokog obrazovanja[/url]"]Štrajk se prekida

Obavještavamo Vas da se radi postignutog sporazuma prekida štrajk.

Dana 14.svibnja 2009. radi se po uobičajenom radnom vremenu.

Sporazum stupa na snagu nakon što bude potvrđen na referendumu među članovima, koji će se raspisati u roku od 30 dana nakon parafiranja.[/quote]

Na PMF-MO vrijedi odluka iz prethodnog posta, dakle radi se od 10:00. 8)
Nezavisni sindikat znanosti i visokog obrazovanja (napisa):
Štrajk se prekida

Obavještavamo Vas da se radi postignutog sporazuma prekida štrajk.

Dana 14.svibnja 2009. radi se po uobičajenom radnom vremenu.

Sporazum stupa na snagu nakon što bude potvrđen na referendumu među članovima, koji će se raspisati u roku od 30 dana nakon parafiranja.


Na PMF-MO vrijedi odluka iz prethodnog posta, dakle radi se od 10:00. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Fakultet Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan