Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

A4 papir sa formulama
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Potor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2002. (13:23:45)
Postovi: (2E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 1:50 ned, 8. 12. 2002    Naslov: A4 papir sa formulama Citirajte i odgovorite

A4 papir sa formulama se kao smije imat i ove godine?
Da li to smiju biti bilo koje formule koje si odredjena individua smatra potrebnima ili samo oni vezani uz one sudove, te crtanje onih logickih sklopova?
Konkretno, mogu si ja na taj papiric napisati i pokoji algoritam s vje¸bi ili tak nekaj?
Pretpostavljam da nam se nece javljat zadaci kakve smo kao primjere rije¨ili na vje¸bama... :roll:
;)
A4 papir sa formulama se kao smije imat i ove godine?
Da li to smiju biti bilo koje formule koje si odredjena individua smatra potrebnima ili samo oni vezani uz one sudove, te crtanje onih logickih sklopova?
Konkretno, mogu si ja na taj papiric napisati i pokoji algoritam s vje¸bi ili tak nekaj?
Pretpostavljam da nam se nece javljat zadaci kakve smo kao primjere rije¨ili na vje¸bama... Rolling Eyes
Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 3:53 ned, 8. 12. 2002    Naslov: Re: A4 papir sa formulama Citirajte i odgovorite

[quote="Potor"]A4 papir sa formulama se kao smije imat i ove godine?
Da li to smiju biti bilo koje formule koje si odredjena individua smatra potrebnima ili samo oni vezani uz one sudove, te crtanje onih logickih sklopova?[/quote]

Sure. :)

[quote="Potor"]Konkretno, mogu si ja na taj papiric napisati i pokoji algoritam s vje¸bi ili tak nekaj?[/quote]

Ne, to ipak nece ici. To su rijeseni zadaci, ne? Odakle znas da nece biti nista s vjezbi? :?

[quote="Potor"]Pretpostavljam da nam se nece javljat zadaci kakve smo kao primjere rije¨ili na vje¸bama...[/quote]

Uf, pa sta ti mislis o asistentima? Da mi [b]zelimo[/b] da sto vise ljudi padne, pa cemo vam smjestiti kako god znamo??? Tko je temeljito prosao vjezbe, ne bi smio imati problema s kolokvijem... :idea: Ajd' brzo vjezbati... :lol:
Potor (napisa):
A4 papir sa formulama se kao smije imat i ove godine?
Da li to smiju biti bilo koje formule koje si odredjena individua smatra potrebnima ili samo oni vezani uz one sudove, te crtanje onih logickih sklopova?


Sure. Smile

Potor (napisa):
Konkretno, mogu si ja na taj papiric napisati i pokoji algoritam s vje¸bi ili tak nekaj?


Ne, to ipak nece ici. To su rijeseni zadaci, ne? Odakle znas da nece biti nista s vjezbi? Confused

Potor (napisa):
Pretpostavljam da nam se nece javljat zadaci kakve smo kao primjere rije¨ili na vje¸bama...


Uf, pa sta ti mislis o asistentima? Da mi zelimo da sto vise ljudi padne, pa cemo vam smjestiti kako god znamo??? Tko je temeljito prosao vjezbe, ne bi smio imati problema s kolokvijem... Idea Ajd' brzo vjezbati... Laughing



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 5:47 ned, 8. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Da mi zelimo da sto vise ljudi padne, pa cemo vam smjestiti kako god znamo??? [/quote]
Pa, hm, da??? :)
Citat:
Da mi zelimo da sto vise ljudi padne, pa cemo vam smjestiti kako god znamo???

Pa, hm, da??? Smile



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 5:51 ned, 8. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"][quote]Da mi zelimo da sto vise ljudi padne, pa cemo vam smjestiti kako god znamo??? [/quote]
Pa, hm, da??? :)[/quote]

Sinko, da hocemo, dali bi zadatke tako da [b]svi[/b] - bez iznimke - padnu. Sto be He-man rekao "[i]Ja.... imam.... [b]moc[/b]!!!![/i]" :twisted:
C'Tebo (napisa):
Citat:
Da mi zelimo da sto vise ljudi padne, pa cemo vam smjestiti kako god znamo???

Pa, hm, da??? Smile


Sinko, da hocemo, dali bi zadatke tako da svi - bez iznimke - padnu. Sto be He-man rekao "Ja.... imam.... moc!!!!" Twisted Evil



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 6:01 ned, 8. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma vsego, šalim se ja, naravno da vi želite da što više ljudi prođe, pa naravno :)

I što se he-mana tiče ----> Rama je jači. Jer: kaj ako ovaj vimen, ovaj himen, ovaj he-man ostane bez mača, onda ništa, a rama je i dalje tu! :!:
Ma vsego, šalim se ja, naravno da vi želite da što više ljudi prođe, pa naravno Smile

I što se he-mana tiče ----> Rama je jači. Jer: kaj ako ovaj vimen, ovaj himen, ovaj he-man ostane bez mača, onda ništa, a rama je i dalje tu! Exclamation



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
bingo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2002. (18:03:08)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:08 ned, 8. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"] I što se he-mana tiče ----> Rama je jači. Jer: kaj ako ovaj vimen, ovaj himen, ovaj he-man ostane bez mača, onda ništa, a rama je i dalje tu! :!:[/quote]

Mozemo li i mi koji nismo u toku dobiti opsirnije obrazlozenje zasto je to tako, o covjece sa losom aproksimacijom broja pi pod imenom :lol:
C'Tebo (napisa):
I što se he-mana tiče ----> Rama je jači. Jer: kaj ako ovaj vimen, ovaj himen, ovaj he-man ostane bez mača, onda ništa, a rama je i dalje tu! Exclamation


Mozemo li i mi koji nismo u toku dobiti opsirnije obrazlozenje zasto je to tako, o covjece sa losom aproksimacijom broja pi pod imenom Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:42 ned, 8. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]I �to se he-mana tiče ----> Rama je jači. Jer: kaj ako ovaj vimen, ovaj himen, ovaj he-man ostane bez mača, onda ni�ta, a rama je i dalje tu! :!:[/quote]

Tko je Rama?

Eh, a sto se He-mana tice, onaj njegov komad je puno... interesantniji ;) Je l' to She-Woman ili tako nekako?

Ipak, od svih super-junaka, G.I. Jane rulez! U onoj sceni dok radi sklekove u uskoj majici... :shock:
C'Tebo (napisa):
I �to se he-mana tiče ----> Rama je jači. Jer: kaj ako ovaj vimen, ovaj himen, ovaj he-man ostane bez mača, onda ni�ta, a rama je i dalje tu! Exclamation


Tko je Rama?

Eh, a sto se He-mana tice, onaj njegov komad je puno... interesantniji Wink Je l' to She-Woman ili tako nekako?

Ipak, od svih super-junaka, G.I. Jane rulez! U onoj sceni dok radi sklekove u uskoj majici... Shocked



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 15:40 ned, 8. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
Eh, a sto se He-mana tice, onaj njegov komad je puno... interesantniji ;) Je l' to She-Woman ili tako nekako?
[/quote]

jel Atila mozda?
(davno je to bilo..... )

btw, ofkors da je interesantnija..... ima bolji raspored misica, ak nis drugo :wink:
vsego (napisa):

Eh, a sto se He-mana tice, onaj njegov komad je puno... interesantniji Wink Je l' to She-Woman ili tako nekako?


jel Atila mozda?
(davno je to bilo..... )

btw, ofkors da je interesantnija..... ima bolji raspored misica, ak nis drugo Wink



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:16 ned, 8. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"][quote="vsego"]
Eh, a sto se He-mana tice, onaj njegov komad je puno... interesantniji ;) Je l' to She-Woman ili tako nekako?[/quote]

jel Atila mozda?[/quote]

Ne, bilo je She-nesto. Mozda She-ra, mada ne znam odakle mi to.... :?

[quote="Nesi"]btw, ofkors da je interesantnija..... ima bolji raspored misica, ak nis drugo :wink:[/quote]

Pogod'la si k'o prstom u.... nesto. ;)
Nesi (napisa):
vsego (napisa):

Eh, a sto se He-mana tice, onaj njegov komad je puno... interesantniji Wink Je l' to She-Woman ili tako nekako?


jel Atila mozda?


Ne, bilo je She-nesto. Mozda She-ra, mada ne znam odakle mi to.... Confused

Nesi (napisa):
btw, ofkors da je interesantnija..... ima bolji raspored misica, ak nis drugo Wink


Pogod'la si k'o prstom u.... nesto. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 17:05 ned, 8. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

She-Ra je :)

O ti, koji imaš ćelavog majmuna ispod nika, ako ne znaš ko je rama, onda nisi ni gledao He-mana, zar ne?
She-Ra je Smile

O ti, koji imaš ćelavog majmuna ispod nika, ako ne znaš ko je rama, onda nisi ni gledao He-mana, zar ne?



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:17 ned, 8. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]O ti, koji imas celavog majmuna ispod nika, ako ne znas ko je rama, onda nisi ni gledao He-mana, zar ne?[/quote]

[i]Celavi majmun[/i] ispod mog nika je [b]vas administrator[/b] i covjek koji ce tebi - Stjepane Cvitanovicu - ispravljati kolokvij, a mozda jednom (ili cetiri puta?) i pismeni! :evil: Imas li odjednom neodoljivu zelju da se ponizno ispricas? :twisted:

A He-mana sam zadnji put gledao prije 10-15 godina...
C'Tebo (napisa):
O ti, koji imas celavog majmuna ispod nika, ako ne znas ko je rama, onda nisi ni gledao He-mana, zar ne?


Celavi majmun ispod mog nika je vas administrator i covjek koji ce tebi - Stjepane Cvitanovicu - ispravljati kolokvij, a mozda jednom (ili cetiri puta?) i pismeni! Evil or Very Mad Imas li odjednom neodoljivu zelju da se ponizno ispricas? Twisted Evil

A He-mana sam zadnji put gledao prije 10-15 godina...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 17:54 ned, 8. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ali ja nisam govorio tebi, vsego, ja sam govorio bingu....

A zasto si ti pomislio da sam tebi govorio, bash me sad zanima :twisted:
Ali ja nisam govorio tebi, vsego, ja sam govorio bingu....

A zasto si ti pomislio da sam tebi govorio, bash me sad zanima Twisted Evil



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:03 ned, 8. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]Ali ja nisam govorio tebi, vsego, ja sam govorio bingu....

A zasto si ti pomislio da sam tebi govorio, bash me sad zanima :twisted:[/quote]

Zato sto sam [b]ja[/b] pitao "[i]Tko je Rama?[/i]", a ne bingo. Plus, na avataru ne izgledam bas kosato......
C'Tebo (napisa):
Ali ja nisam govorio tebi, vsego, ja sam govorio bingu....

A zasto si ti pomislio da sam tebi govorio, bash me sad zanima Twisted Evil


Zato sto sam ja pitao "Tko je Rama?", a ne bingo. Plus, na avataru ne izgledam bas kosato......



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:07 ned, 8. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sad se izvlachish
A istina je da zaista mislish da ti avatar izgleda ko celavi majmun u half-life kostimu :)
Sad se izvlachish
A istina je da zaista mislish da ti avatar izgleda ko celavi majmun u half-life kostimu Smile



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 18:44 ned, 8. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Plus, na avataru ne izgledam bas kosato......[/quote]

Njegova svemocnost se prepoznala u C'Tebinom opisu :lol: :rofl: :banana:
vsego (napisa):
Plus, na avataru ne izgledam bas kosato......


Njegova svemocnost se prepoznala u C'Tebinom opisu Laughing Rolling On the Floor Laughing Dancing banana



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:49 ned, 8. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]Sad se izvlachish
A istina je da zaista mislish da ti avatar izgleda ko celavi majmun u half-life kostimu :)[/quote]

Ja pitam "Tko je Rama?", ti napadnes covjeka koji ne zna tko je Rama i onda kazes da je to bingo... i [b]onda se ja izvlacim?!?[/b] :shock:

Bwah.... besides, moj avatar se zove Dante....

[url=http://www.inktank.com/AT/]InkTank.com - Angst Technology Daily Web Comic[/url]

Meni je dobar pocetak (za one koji hoce upoznati Dantea). Recimo, od [url=http://www.inktank.com/AT/index.cfm?toon=08-28-00]28.8.2000.[/url] do [url=http://www.inktank.com/AT/index.cfm?toon=09-08-00]8.9.2000.[/url].

Btw, [b]tko je Rama?!?[/b]
C'Tebo (napisa):
Sad se izvlachish
A istina je da zaista mislish da ti avatar izgleda ko celavi majmun u half-life kostimu Smile


Ja pitam "Tko je Rama?", ti napadnes covjeka koji ne zna tko je Rama i onda kazes da je to bingo... i onda se ja izvlacim?!? Shocked

Bwah.... besides, moj avatar se zove Dante....

InkTank.com - Angst Technology Daily Web Comic

Meni je dobar pocetak (za one koji hoce upoznati Dantea). Recimo, od 28.8.2000. do 8.9.2000..

Btw, tko je Rama?!?



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:58 ned, 8. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

A i bingo je reko da ne zna tko je rama, ne toliko direktno, ali je reko to :)

I za neupućene ---> Rama (na orginalu Ramman) je oniska jača individua koja skače i lupa glavom u zid i na taj način ga probije :)
A i bingo je reko da ne zna tko je rama, ne toliko direktno, ali je reko to Smile

I za neupućene ---> Rama (na orginalu Ramman) je oniska jača individua koja skače i lupa glavom u zid i na taj način ga probije Smile



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
bingo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2002. (18:03:08)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:56 ned, 8. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]A i bingo je reko da ne zna tko je rama, ne toliko direktno, ali je reko to :)
[/quote]

Je, tocno je sto se ovdje navodi, mada to nije razlog da se vrijedja mog majmuma, jer bi se moglo dogoditi, da mu, po uzoru na nekoga, nacrtam kosu do guzice i nataknem ribicki sesircek na glavu :lol: :lol: :lol:
C'Tebo (napisa):
A i bingo je reko da ne zna tko je rama, ne toliko direktno, ali je reko to Smile


Je, tocno je sto se ovdje navodi, mada to nije razlog da se vrijedja mog majmuma, jer bi se moglo dogoditi, da mu, po uzoru na nekoga, nacrtam kosu do guzice i nataknem ribicki sesircek na glavu Laughing Laughing Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 21:37 ned, 8. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="C'Tebo"]O ti, koji imas celavog majmuna ispod nika, ako ne znas ko je rama, onda nisi ni gledao He-mana, zar ne?[/quote]

[i]Celavi majmun[/i] ispod mog nika je [b]vas administrator[/b] i covjek koji ce tebi - Stjepane Cvitanovicu - ispravljati kolokvij, a mozda jednom (ili cetiri puta?) i pismeni! :evil: Imas li odjednom neodoljivu zelju da se ponizno ispricas? :twisted:[/quote]

Zasto Vedran Sego misli da je Stjepan Cvitanovic prva godina?
vsego (napisa):
C'Tebo (napisa):
O ti, koji imas celavog majmuna ispod nika, ako ne znas ko je rama, onda nisi ni gledao He-mana, zar ne?


Celavi majmun ispod mog nika je vas administrator i covjek koji ce tebi - Stjepane Cvitanovicu - ispravljati kolokvij, a mozda jednom (ili cetiri puta?) i pismeni! Evil or Very Mad Imas li odjednom neodoljivu zelju da se ponizno ispricas? Twisted Evil


Zasto Vedran Sego misli da je Stjepan Cvitanovic prva godina?


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:23 ned, 8. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Zasto Vedran Sego misli da je Stjepan Cvitanovic prva godina?[/quote]

Prebrzo zakljucivanje. Ok, covjek je upisao 2000. (ako je suditi po broju indexa), pa (valjda) ipak nije prva godina. No, ja drzim kolegije i na visim godinama.... :twisted: :twisted: :twisted:
Anonymous (napisa):
Zasto Vedran Sego misli da je Stjepan Cvitanovic prva godina?


Prebrzo zakljucivanje. Ok, covjek je upisao 2000. (ako je suditi po broju indexa), pa (valjda) ipak nije prva godina. No, ja drzim kolegije i na visim godinama.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan