Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Pravilnik o diplomskim ispitima na diplomskom studiju

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Diplomski, magisteriji, doktorati,...
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 16:11 pon, 21. 9. 2009    Naslov: Pravilnik o diplomskim ispitima na diplomskom studiju Citirajte i odgovorite

Do kuda je dogurao taj pravilnik?
Ne bi li u 10. mjesecu trebao izaći popis tema za diplomski prema kojemu bi studenti trebali birati isti?

Hvala!
Do kuda je dogurao taj pravilnik?
Ne bi li u 10. mjesecu trebao izaći popis tema za diplomski prema kojemu bi studenti trebali birati isti?

Hvala!



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Blizzard
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2006. (20:17:17)
Postovi: (121)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 112 - 13
Lokacija: u sjeni....

PostPostano: 17:46 pon, 21. 9. 2009    Naslov: Re: Pravilnik o diplomskim ispitima na diplomskom studiju Citirajte i odgovorite

[quote="Gogs"]Do kuda je dogurao taj pravilnik?
Ne bi li u 10. mjesecu trebao izaći popis tema za diplomski prema kojemu bi studenti trebali birati isti?
[/quote]
"Dogurao" je dosta daleko... Starija verzija (nije puno mijenjano od nje, bilo je više kozmetičkih promjena) postoji negdje na forumu, barem se sjećam da sam je stavio... Trenutno se, koliko sam shvatio, radi neka "špranca" tema koju nemam niti znam što je?! (valjda popis nekakav)... sve će biti na vrijeme inače ... :twisted: ...

Rok za dostavu tema VVSu je 1.10.2009 god., dosada to još nije bilo na dnevnom redu tako da kada dođe javim (sjednica će "valjda" biti uskoro)... :wink:
Gogs (napisa):
Do kuda je dogurao taj pravilnik?
Ne bi li u 10. mjesecu trebao izaći popis tema za diplomski prema kojemu bi studenti trebali birati isti?

"Dogurao" je dosta daleko... Starija verzija (nije puno mijenjano od nje, bilo je više kozmetičkih promjena) postoji negdje na forumu, barem se sjećam da sam je stavio... Trenutno se, koliko sam shvatio, radi neka "špranca" tema koju nemam niti znam što je?! (valjda popis nekakav)... sve će biti na vrijeme inače ... Twisted Evil ...

Rok za dostavu tema VVSu je 1.10.2009 god., dosada to još nije bilo na dnevnom redu tako da kada dođe javim (sjednica će "valjda" biti uskoro)... Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:11 pon, 21. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ekipa koja vodi tu pricu je dosta ozbiljna da se stvar provede u najavljenim rokovima. Ostaje za vidjeti koliko ce se brzo nastavnici odazvati, no ja ocekujem da cete teme imati kako je najavljeno (tijekom listopada; vjerojatno pod kraj).
Ekipa koja vodi tu pricu je dosta ozbiljna da se stvar provede u najavljenim rokovima. Ostaje za vidjeti koliko ce se brzo nastavnici odazvati, no ja ocekujem da cete teme imati kako je najavljeno (tijekom listopada; vjerojatno pod kraj).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 12:16 sub, 3. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam par pitanja o dipl ispitu ako se stogo novo zna (ili jos bolje, moze utjecat), prica se svasta :)

Zanima me je li odluceno hoce li biti diplomski ispit kao do sada?

Hoce li biti vise termina za polaganje/obranu?

U slucaju pada dipl. ispita hoce li biti dopusteno polagati npr u 11.mjesecu (zimskom semestru)?
Imam par pitanja o dipl ispitu ako se stogo novo zna (ili jos bolje, moze utjecat), prica se svasta Smile

Zanima me je li odluceno hoce li biti diplomski ispit kao do sada?

Hoce li biti vise termina za polaganje/obranu?

U slucaju pada dipl. ispita hoce li biti dopusteno polagati npr u 11.mjesecu (zimskom semestru)?



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:34 sub, 3. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za predbolonjce se nista nije mijenjalo; za bolonjce:

[quote="nana"]Zanima me je li odluceno hoce li biti diplomski ispit kao do sada?[/quote]

Slicno. Ispit i seminar su sada spojeni u jedinstveni ispit (s prezentacijom diplomskogh rada; pandan nekadasnjem seminaru), s max. trajanjem od (cini mi se) 60 minunta.

[quote="nana"]Hoce li biti vise termina za polaganje/obranu?[/quote]

Ne; svatko dobije svoj termin.

[quote="nana"]U slucaju pada dipl. ispita hoce li biti dopusteno polagati npr u 11.mjesecu (zimskom semestru)?[/quote]

U 9. mjesecu ce biti za one koji prije ljeta ne pociste sve ispite. Sto se dogadja u slucaju pada na diplomskom ispitu, nisam siguran. Nova sansa svakako, no mislim da se teoretski moze desiti i da student mora pisati novi rad i/ili mijenjati mentora (to bi valjda ovisilo o samom mentoru).

Ovo zadnje nisam uopce siguran, dakle uzeti to s velikom rezervom.

Predvidjeni termini za obrane su, ako se dobro sjecam: prije ljeta, nakon ljeta i ono sto mo nekoc zvali "zimski rok" (izmedju dva semestra).
Za predbolonjce se nista nije mijenjalo; za bolonjce:

nana (napisa):
Zanima me je li odluceno hoce li biti diplomski ispit kao do sada?


Slicno. Ispit i seminar su sada spojeni u jedinstveni ispit (s prezentacijom diplomskogh rada; pandan nekadasnjem seminaru), s max. trajanjem od (cini mi se) 60 minunta.

nana (napisa):
Hoce li biti vise termina za polaganje/obranu?


Ne; svatko dobije svoj termin.

nana (napisa):
U slucaju pada dipl. ispita hoce li biti dopusteno polagati npr u 11.mjesecu (zimskom semestru)?


U 9. mjesecu ce biti za one koji prije ljeta ne pociste sve ispite. Sto se dogadja u slucaju pada na diplomskom ispitu, nisam siguran. Nova sansa svakako, no mislim da se teoretski moze desiti i da student mora pisati novi rad i/ili mijenjati mentora (to bi valjda ovisilo o samom mentoru).

Ovo zadnje nisam uopce siguran, dakle uzeti to s velikom rezervom.

Predvidjeni termini za obrane su, ako se dobro sjecam: prije ljeta, nakon ljeta i ono sto mo nekoc zvali "zimski rok" (izmedju dva semestra).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 14:45 sub, 3. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Aha, naci ukoliko polozim sve ispite osim tog prije praznika, automatski moram izac na taj ispit isto prije ljeta?

Ovim padom sam se nadala "umjetnom" produljenju studentskih prava, buduci da nikd nisam bas imala vremena iskoristit neke od povlastica npr na SRCU pa sam se nadala ovako, hm, bi moglo proc?
Aha, naci ukoliko polozim sve ispite osim tog prije praznika, automatski moram izac na taj ispit isto prije ljeta?

Ovim padom sam se nadala "umjetnom" produljenju studentskih prava, buduci da nikd nisam bas imala vremena iskoristit neke od povlastica npr na SRCU pa sam se nadala ovako, hm, bi moglo proc?



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:33 uto, 10. 11. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ima li kakav update vezan za ovu temu?
Što je s popisom tema? Znam da se na tome radilo, no zanima me jel se znaju neki rokovi kada će sve biti objavljeno?

Hvala.
Ima li kakav update vezan za ovu temu?
Što je s popisom tema? Znam da se na tome radilo, no zanima me jel se znaju neki rokovi kada će sve biti objavljeno?

Hvala.



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:45 uto, 10. 11. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Popis tema postoji kao radna verzija; mislim da iducu srijedu ide pred Vijece, a onda ce valjda biti i dostupno (on-line, na oglasnoj ploci,... nekako).
Popis tema postoji kao radna verzija; mislim da iducu srijedu ide pred Vijece, a onda ce valjda biti i dostupno (on-line, na oglasnoj ploci,... nekako).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 17:12 čet, 19. 11. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

vezano uz: http://www.math.hr/Default.aspx?art=3170&sec=311

ispričavam se ako je pitanje glupo, ali na koju skupinu studenata se točno ovo odnosi? Jel to uključuje i apsolvente nebolonjce??? Da li to znači da mi apsolventi koji imamo mentore izabrane (na 4. godini zbog potpisa) a jos nemamo temu moramo izabrati jednu od tih tema ili ????
vezano uz: http://www.math.hr/Default.aspx?art=3170&sec=311

ispričavam se ako je pitanje glupo, ali na koju skupinu studenata se točno ovo odnosi? Jel to uključuje i apsolvente nebolonjce??? Da li to znači da mi apsolventi koji imamo mentore izabrane (na 4. godini zbog potpisa) a jos nemamo temu moramo izabrati jednu od tih tema ili ????


[Vrh]
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 18:22 čet, 19. 11. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]vezano uz: http://www.math.hr/Default.aspx?art=3170&sec=311

ispričavam se ako je pitanje glupo, ali na koju skupinu studenata se točno ovo odnosi? Jel to uključuje i apsolvente nebolonjce??? Da li to znači da mi apsolventi koji imamo mentore izabrane (na 4. godini zbog potpisa) a jos nemamo temu moramo izabrati jednu od tih tema ili ????[/quote]

odnosi se na studente diplomskog studija, kako i pise u naslovu "Diplomske teme i diplomski ispiti za diplomske studije"

stari studenti spadaju u dodiplomski studij, i normalno dogovaraju temu sa mentorom kao i studenti prethodnih generacija

vjerujem da ce biti situacija gdje ce mentor, ako mu ostane neka od ovih tema za bolonjske studente, ponuditi tu temu da ne mora smisljati novu, ali ovo je prvenstveno za bolonjske studente
Anonymous (napisa):
vezano uz: http://www.math.hr/Default.aspx?art=3170&sec=311

ispričavam se ako je pitanje glupo, ali na koju skupinu studenata se točno ovo odnosi? Jel to uključuje i apsolvente nebolonjce??? Da li to znači da mi apsolventi koji imamo mentore izabrane (na 4. godini zbog potpisa) a jos nemamo temu moramo izabrati jednu od tih tema ili ????


odnosi se na studente diplomskog studija, kako i pise u naslovu "Diplomske teme i diplomski ispiti za diplomske studije"

stari studenti spadaju u dodiplomski studij, i normalno dogovaraju temu sa mentorom kao i studenti prethodnih generacija

vjerujem da ce biti situacija gdje ce mentor, ako mu ostane neka od ovih tema za bolonjske studente, ponuditi tu temu da ne mora smisljati novu, ali ovo je prvenstveno za bolonjske studente



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 15:23 uto, 9. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ima li svjezih informacija o provedbi diplomskog ispita? Prica se o nekih 20-60 pitanja.
Ima li svjezih informacija o provedbi diplomskog ispita? Prica se o nekih 20-60 pitanja.



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:26 uto, 9. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Izglasano na zadnjem FV-u. Nemam popis pitanja - bili su i studentski predstavnici, mozda oni imaju.
Izglasano na zadnjem FV-u. Nemam popis pitanja - bili su i studentski predstavnici, mozda oni imaju.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 21:54 uto, 9. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Izglasano na zadnjem FV-u. Nemam popis pitanja - bili su i studentski predstavnici, mozda oni imaju.[/quote]

bila sam i imam, sry ljudi al nisan stigla napisat izvjestaj... al imam ga negdi u rokovniku, sutra cu cim mi prode ispit :?
do tad sam zivi mrtvac za sve
krcko (napisa):
Izglasano na zadnjem FV-u. Nemam popis pitanja - bili su i studentski predstavnici, mozda oni imaju.


bila sam i imam, sry ljudi al nisan stigla napisat izvjestaj... al imam ga negdi u rokovniku, sutra cu cim mi prode ispit Confused
do tad sam zivi mrtvac za sve


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:31 uto, 9. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pinkgirl"]do tad sam zivi mrtvac za sve[/quote]

:zombie:

:gg:

Sretno na ispitu.
pinkgirl (napisa):
do tad sam zivi mrtvac za sve


Zombie

Mr Green being very Greeen indeed

Sretno na ispitu.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Diplomski, magisteriji, doktorati,... Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan