Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prosvjed na Markovom trgu (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Razno
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:16 sri, 28. 10. 2009    Naslov: Prosvjed na Markovom trgu Citirajte i odgovorite

Cini se da se sindikatima sece po Markovom trgu ([url=http://www.nsz.hr/novosti-aktualnosti-aktivnosti.php?NID=411]click[/url]).

Za one koji nisu iz Zagreba, to je jedan lijepi trg sa simpaticnom crkvicom, pa predlazem da dodjete prosetati s kolegama kad ovo bude (ne zna se jos tocan termin)... Ako nista drugo, mozda vidite svog najdrazeg profesora ili asistenta kako odlazi odande u povlastenom prijevozu u aranzmanu zagrebacke policije ili hitne pomoci... :g:

Tocan termin cu staviti kad ga budem znao.
Cini se da se sindikatima sece po Markovom trgu (click).

Za one koji nisu iz Zagreba, to je jedan lijepi trg sa simpaticnom crkvicom, pa predlazem da dodjete prosetati s kolegama kad ovo bude (ne zna se jos tocan termin)... Ako nista drugo, mozda vidite svog najdrazeg profesora ili asistenta kako odlazi odande u povlastenom prijevozu u aranzmanu zagrebacke policije ili hitne pomoci... Mr. Green

Tocan termin cu staviti kad ga budem znao.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 19:25 sri, 28. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bez obzira na hvalevrijednu akciju sindikata, moram istaknuti ovaj dio:

[quote]Vlada je svojevremeno zabranila prosvjed na Markovom trgu, navodno zbog sigurnosnih razloga, u čemu je tražila i dobila potporu većine sindikalnih središnjica. Sindikati su tada procijenili da je sigurnosna argumentacija Vlade imala smisla. [/quote]

Ističem ga jer se u njemu vidi pravo licemjerno lice sindikata koji trebaju štiti naša prava. Ponašaju se upravo kao i Vlada: kada treba [i]njima[/i] zaklinju se na partnerstvo, kada treba [i]nama[/i] onda od tog partnestva ni "p". Tako i naši sindikati - uzimaju nam sa svake plaće 1%, priklone se Vladi kad nam treba skinuti plaće, a sada bi prosvjedovali protiv te iste Vlade? I mi glupe ovce što dopuštamo sindikatima da nas vuku za nos. :roll:
Bez obzira na hvalevrijednu akciju sindikata, moram istaknuti ovaj dio:

Citat:
Vlada je svojevremeno zabranila prosvjed na Markovom trgu, navodno zbog sigurnosnih razloga, u čemu je tražila i dobila potporu većine sindikalnih središnjica. Sindikati su tada procijenili da je sigurnosna argumentacija Vlade imala smisla.


Ističem ga jer se u njemu vidi pravo licemjerno lice sindikata koji trebaju štiti naša prava. Ponašaju se upravo kao i Vlada: kada treba njima zaklinju se na partnerstvo, kada treba nama onda od tog partnestva ni "p". Tako i naši sindikati - uzimaju nam sa svake plaće 1%, priklone se Vladi kad nam treba skinuti plaće, a sada bi prosvjedovali protiv te iste Vlade? I mi glupe ovce što dopuštamo sindikatima da nas vuku za nos. Rolling Eyes



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 20:30 sri, 28. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Rjesenje ti je vrlo jednostavno. Isclani se iz sindikata i neces placati tih 1%.
Rjesenje ti je vrlo jednostavno. Isclani se iz sindikata i neces placati tih 1%.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 22:28 sri, 28. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]povodom regulacije rada na neodređeno vrijeme u novom Zakonu o radu[/quote]

Nije mi bas potpuno jasno di je kvaka. Sudeci prema [url=http://www.nacional.hr/clanak/69743/novi-zakon-o-radu-minimum-4-tjedna-godisnjeg-odmora]ovom clanku[/url] zakon se mijenja nabolje.
Citat:
povodom regulacije rada na neodređeno vrijeme u novom Zakonu o radu


Nije mi bas potpuno jasno di je kvaka. Sudeci prema ovom clanku zakon se mijenja nabolje.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:22 sri, 28. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="[url=http://www.nacional.hr/clanak/69743/novi-zakon-o-radu-minimum-4-tjedna-godisnjeg-odmora]Nacional[/url]"]22.10.2009. / 14:50
...
Trakavica je okončana dogovorom poslodavaca, sindikata i Vlade da se u Sabor kao konačni prijedlog pošalje Zakon o radu koji će u sebi imati ugrađene odredbe za usklađivanje sa europskim zakonodavstvom, čime će se ispuniti sva mjerila za zatvaranje poglavlja 19. u pregovorima sa EU.[/quote]
[quote="[url=http://www.nsz.hr/novosti-aktualnosti-aktivnosti.php?NID=411]NSZ[/url]"]Razlog prosvjeda je odluka Vlade RH da zadrži dosadašnja rješenja koja omogućuju beskrupuloznu zloupotrebu rada na određeno vrijeme.
...
Razlog prosvjeda je i način na koji Vlada RH pristupa dogovorima sa sindikatima o ovim pitanjima. [color=red]Na sastanku se suglasila sa sindikalnim zahtjevima i zaključila da će pokušati u to uvjeriti poslodavce, međutim, nakon sastanka s poslodavcima poslodavci su uvjerili Vladu.[/color][/quote]

Dakle, meni se cini da clanak pise o sastanku na kojem su dogovorene stvari za koje sindikati tvrde da su naknadno izigrane. Iskreno, ne da mi se proucavati sto je od Vlade otislo u saborsku proceduru... neka demantiraju ako misle da sindikati lazu, pa cu onda prouciti prijedlog zakona (vjerujem da je dostupan na stranicama Sabora).

Inace, meni isto sindikati idu na zivce (recimo, jako im zamjeram sto su nas prije lokalnih izbora prodali (bolje reci izdali) samo za prazna obecanja kao nadomjestak za prethodno izigrana obecanja), no to nema veze s mojim (ne)podrzavanjem konkretnih akcija. Ako se s nekom akcijom slazem, podrzat cu ju neovisno o tome tko organizira.

Info sam na Forum zalijepio manje zbog moje podrske, a vise zbog toga sto je info malo teze dobiti, a vremena za obavjestavanje ljudi je ocito malo. Takodjer, ono sto su novine prenijele ne nosi cijelu informaciju koja pise na siteu NSZa, pa mislim da je i utoliko bitno promovirati gornji link.

Smatram da je bitno prosvjedovati da se konacno stane na kraj opcoj apatiji. Apatija je u svakoj drzavi najveci prijatelj vlasti i najveci neprijatelj "malog covjeka".

Uostalom, ako moze neki tamo kauboj na Markov trg, red je da mozemo i mi, gradjani ove drzave, pa mi je vec i mjesto odrzavanja dovoljno poticajno da se odazovem.
Nacional (napisa):
22.10.2009. / 14:50
...
Trakavica je okončana dogovorom poslodavaca, sindikata i Vlade da se u Sabor kao konačni prijedlog pošalje Zakon o radu koji će u sebi imati ugrađene odredbe za usklađivanje sa europskim zakonodavstvom, čime će se ispuniti sva mjerila za zatvaranje poglavlja 19. u pregovorima sa EU.

NSZ (napisa):
Razlog prosvjeda je odluka Vlade RH da zadrži dosadašnja rješenja koja omogućuju beskrupuloznu zloupotrebu rada na određeno vrijeme.
...
Razlog prosvjeda je i način na koji Vlada RH pristupa dogovorima sa sindikatima o ovim pitanjima. Na sastanku se suglasila sa sindikalnim zahtjevima i zaključila da će pokušati u to uvjeriti poslodavce, međutim, nakon sastanka s poslodavcima poslodavci su uvjerili Vladu.


Dakle, meni se cini da clanak pise o sastanku na kojem su dogovorene stvari za koje sindikati tvrde da su naknadno izigrane. Iskreno, ne da mi se proucavati sto je od Vlade otislo u saborsku proceduru... neka demantiraju ako misle da sindikati lazu, pa cu onda prouciti prijedlog zakona (vjerujem da je dostupan na stranicama Sabora).

Inace, meni isto sindikati idu na zivce (recimo, jako im zamjeram sto su nas prije lokalnih izbora prodali (bolje reci izdali) samo za prazna obecanja kao nadomjestak za prethodno izigrana obecanja), no to nema veze s mojim (ne)podrzavanjem konkretnih akcija. Ako se s nekom akcijom slazem, podrzat cu ju neovisno o tome tko organizira.

Info sam na Forum zalijepio manje zbog moje podrske, a vise zbog toga sto je info malo teze dobiti, a vremena za obavjestavanje ljudi je ocito malo. Takodjer, ono sto su novine prenijele ne nosi cijelu informaciju koja pise na siteu NSZa, pa mislim da je i utoliko bitno promovirati gornji link.

Smatram da je bitno prosvjedovati da se konacno stane na kraj opcoj apatiji. Apatija je u svakoj drzavi najveci prijatelj vlasti i najveci neprijatelj "malog covjeka".

Uostalom, ako moze neki tamo kauboj na Markov trg, red je da mozemo i mi, gradjani ove drzave, pa mi je vec i mjesto odrzavanja dovoljno poticajno da se odazovem.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tygy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2008. (15:27:08)
Postovi: (102)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 14

PostPostano: 0:48 čet, 29. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam za!
idemo setati markovim trgom!!!!
ja sam za!
idemo setati markovim trgom!!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 1:10 čet, 29. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Rjesenje ti je vrlo jednostavno. Isclani se iz sindikata i neces placati tih 1%.[/quote]

Ja sam se izčlanio iz sindikata upravo zbog stvari koje sam u svom postu naveo. Ali neeeeeee, sindikati su sada došli na ideju da SVI plaćamo članarinu solidarnosti. Jedini argument koji imaju jest zašto bi nesindikalni ljudi uživa iz prava iz kolektivnog ugovora, a sindikati su se za to izborili. To su pokušali prije nekoliko godina, pa je palo na ustavnom sudu. S razlogom.
krcko (napisa):
Rjesenje ti je vrlo jednostavno. Isclani se iz sindikata i neces placati tih 1%.


Ja sam se izčlanio iz sindikata upravo zbog stvari koje sam u svom postu naveo. Ali neeeeeee, sindikati su sada došli na ideju da SVI plaćamo članarinu solidarnosti. Jedini argument koji imaju jest zašto bi nesindikalni ljudi uživa iz prava iz kolektivnog ugovora, a sindikati su se za to izborili. To su pokušali prije nekoliko godina, pa je palo na ustavnom sudu. S razlogom.



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 7:48 čet, 29. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kenny"]Ali neeeeeee, sindikati su sada došli na ideju da SVI plaćamo članarinu solidarnosti.[/quote]

Treba razlikovati sindikat od sindikalnih celnika. Ja sam takodjer clan sindikata, ali ne mislim da bi neclanovi trebali ista placati.
kenny (napisa):
Ali neeeeeee, sindikati su sada došli na ideju da SVI plaćamo članarinu solidarnosti.


Treba razlikovati sindikat od sindikalnih celnika. Ja sam takodjer clan sindikata, ali ne mislim da bi neclanovi trebali ista placati.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
tperkov
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 12. 2008. (15:17:18)
Postovi: (71)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 6

PostPostano: 9:34 čet, 29. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Osim toga nije jedan posto, nego više. Samo mi nemojte reći da je iz bruta, ja ne dobivam bruto.

(da se ne shvati krivo, prosvjed podržavam - doduše ne znam hoću li doći jer je pitanje stigne li me povjerenik "animirati")
Osim toga nije jedan posto, nego više. Samo mi nemojte reći da je iz bruta, ja ne dobivam bruto.

(da se ne shvati krivo, prosvjed podržavam - doduše ne znam hoću li doći jer je pitanje stigne li me povjerenik "animirati")


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 10:55 čet, 29. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ide iz neto plaće. 0.5% u središnjicu, 0.5% u podružnicu. Dakle, 1%. barem tako piše na mojoj platnoj listi. Barem je tako u prosvjeti. Za druge sindikate ne mogu tvrditi.
Ide iz neto plaće. 0.5% u središnjicu, 0.5% u podružnicu. Dakle, 1%. barem tako piše na mojoj platnoj listi. Barem je tako u prosvjeti. Za druge sindikate ne mogu tvrditi.



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tperkov
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 12. 2008. (15:17:18)
Postovi: (71)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 6

PostPostano: 17:08 čet, 29. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Aha okej naravno to je drugi sindikat, nisam mislio na to. nszvo uzima više, evo bacio sam oko: 1,3%
Aha okej naravno to je drugi sindikat, nisam mislio na to. nszvo uzima više, evo bacio sam oko: 1,3%


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:17 sri, 18. 11. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na stranicama NSZa se nista ne spominje, no [url=http://business.hr/hr/Naslovnica/Politika/VIDEO-Sindikalni-prosvjedi-i-na-zabranjenom-Markovom-trgu]Business.hr prica o [b]sutrasnjoj[/b] setnji do Markovog trga[/url]. :shock: Vrhunski organizirano obavjestavanje, nema sta!
Na stranicama NSZa se nista ne spominje, no Business.hr prica o sutrasnjoj setnji do Markovog trga. Shocked Vrhunski organizirano obavjestavanje, nema sta!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 9:14 čet, 19. 11. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zasto dosad nitko nije trazio ocjenu ustavnosti zakona kojim se zabranjuje prosvjedovanje na Markovu trgu? :-s

Za ocjenu ustavnosti "haraca" bilo je 10000 zahtjeva. To pokazuje koliko ljudi cijene pravo prosvjedovanja... 2% place im je puno vaznije.
Zasto dosad nitko nije trazio ocjenu ustavnosti zakona kojim se zabranjuje prosvjedovanje na Markovu trgu? Eh?

Za ocjenu ustavnosti "haraca" bilo je 10000 zahtjeva. To pokazuje koliko ljudi cijene pravo prosvjedovanja... 2% place im je puno vaznije.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 9:38 čet, 19. 11. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[url=http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2009/11/19/0009006.html?pos=n0]Live streaming[/url]
Live streaming


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tperkov
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 12. 2008. (15:17:18)
Postovi: (71)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 6

PostPostano: 9:47 čet, 19. 11. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Na stranicama NSZa se nista ne spominje, no [url=http://business.hr/hr/Naslovnica/Politika/VIDEO-Sindikalni-prosvjedi-i-na-zabranjenom-Markovom-trgu]Business.hr prica o [b]sutrasnjoj[/b] setnji do Markovog trga[/url]. :shock: Vrhunski organizirano obavjestavanje, nema sta![/quote]

Možda je to zato što je naša Matica protiv prosvjeda, mada onda ne kužim zašto su uopće prvu najavu objavljivali.
vsego (napisa):
Na stranicama NSZa se nista ne spominje, no Business.hr prica o sutrasnjoj setnji do Markovog trga. Shocked Vrhunski organizirano obavjestavanje, nema sta!


Možda je to zato što je naša Matica protiv prosvjeda, mada onda ne kužim zašto su uopće prvu najavu objavljivali.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:20 čet, 19. 11. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Za ocjenu ustavnosti "haraca" bilo je 10000 zahtjeva. To pokazuje koliko ljudi cijene pravo prosvjedovanja... 2% place im je puno vaznije.[/quote]

Teta premijer(ka?) kaze da ne smijes to zvati "harac". :ccc: Lesar predlaze "hadezarina". :lol:

Salu na stranu, [url=http://business.hr/hr/Naslovnica/Ekonomija/VIDEO-Ustavni-sud-presudio-Harac-je-ustavan]tu ocjenu ustavnosti zatrazilo je oko 35000 ljudi i organizacija[/url], a ne njih "samo" 10000.

Mislim da je razlog u tome da sam zakon, cini mi se, nije protuustavan (izgovor mu je "sigurnost"), ali je nekonzistentan (promet je i dalje dozvoljen) i Vlada ga sama, po potrebi, krsi (Bush, prosvjed novinara).

[quote="tperkov"]Možda je to zato što je naša Matica protiv prosvjeda, mada onda ne kužim zašto su uopće prvu najavu objavljivali.[/quote]

Bas to: bilo bi logicnije da su stavili da ce prosvjeda ipak biti, ali da ga oni ne podrzavaju zato-i-zato. Ovo mi je djetinjasto.
krcko (napisa):
Za ocjenu ustavnosti "haraca" bilo je 10000 zahtjeva. To pokazuje koliko ljudi cijene pravo prosvjedovanja... 2% place im je puno vaznije.


Teta premijer(ka?) kaze da ne smijes to zvati "harac". Ccc.... Sram te bilo... Lesar predlaze "hadezarina". Laughing

Salu na stranu, tu ocjenu ustavnosti zatrazilo je oko 35000 ljudi i organizacija, a ne njih "samo" 10000.

Mislim da je razlog u tome da sam zakon, cini mi se, nije protuustavan (izgovor mu je "sigurnost"), ali je nekonzistentan (promet je i dalje dozvoljen) i Vlada ga sama, po potrebi, krsi (Bush, prosvjed novinara).

tperkov (napisa):
Možda je to zato što je naša Matica protiv prosvjeda, mada onda ne kužim zašto su uopće prvu najavu objavljivali.


Bas to: bilo bi logicnije da su stavili da ce prosvjeda ipak biti, ali da ga oni ne podrzavaju zato-i-zato. Ovo mi je djetinjasto.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 12:36 pet, 4. 12. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="net.hr"][url=http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2009/12/04/0198006.html?pos=n0]Donesen novi Zakon o radu[/url][/quote]

Onak laicki sve islo na bolje osim rada na neodredjeno.
net.hr (napisa):
Donesen novi Zakon o radu


Onak laicki sve islo na bolje osim rada na neodredjeno.



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Razno Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan