Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Pitanja za Usmeni iz Analize 4 kod prof. Ungara
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kompleksna analiza
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Nina
Gost





PostPostano: 20:15 pon, 16. 2. 2004    Naslov: Pitanja za Usmeni iz Analize 4 kod prof. Ungara Citirajte i odgovorite

Jel mi netko može reći koja i kakva pitanja prof Ungar najčešće pita iz mat. analize 4? Uključujući i Riemanov integral.

Hvala.
Jel mi netko može reći koja i kakva pitanja prof Ungar najčešće pita iz mat. analize 4? Uključujući i Riemanov integral.

Hvala.


[Vrh]
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 22:32 pet, 9. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hm. Jesi pitala u skriptarnici? Svojevremeno je cirkulirao tako nekakav "dokument" za analizu 3, sa pitanjima sa usmenog i odgovorima, al se ne sijecam postoji li stogod takvo za MA4. Pitam pa javim
Hm. Jesi pitala u skriptarnici? Svojevremeno je cirkulirao tako nekakav "dokument" za analizu 3, sa pitanjima sa usmenog i odgovorima, al se ne sijecam postoji li stogod takvo za MA4. Pitam pa javim



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 17:39 čet, 17. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

pitah u skrptarnici i nema nista osim pitanja iz analize 3 pa jel neko moze napisat sto se inace pita iz analize 4?

Hvala! :wink:
pitah u skrptarnici i nema nista osim pitanja iz analize 3 pa jel neko moze napisat sto se inace pita iz analize 4?

Hvala! Wink


[Vrh]
defar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2004. (01:37:19)
Postovi: (152)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 19:15 čet, 17. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja se bas nisam bila spremila, tako da mozda moj usmeni i nije najreprezentativniji, al islo je otprilike ovako:
decko ispred mene je "potrosio" pitanja o diferencijalnim formama i greenov teorem, i dalje od toga nije dosao.
moj usmeni je poceo s pitanjem o funkcijama ogranicene varijacije, nakon definicije je uslijedilo jos par pitanja o nuznim i dovoljnim uvjetima, s primjerima, da bi funkcija sa segmenta bila FOV, i to je bilo ugodno, pa smo prirodno presli na rektifikabilnost krivulja, i malo si popricali o nekim istaknutijim primjerima (Kochova krivulja), i o duljini krivulje. to je sve bilo dosta neprekidno, tako da ti zbilja sada ne bi znala izrecitirati nekakav popis pitanja. onda se preslo na pitanja iz kompleksne analize. koliko se sjecam, pocelo je lijepo polako s pitanjem o Cauchyjevoj integralnoj formuli, a onda je slijedila jos poduza setnjica, unatrag do Cauchyjevog teorema, pa sve do teorema koji govori o holomorfnosti neprekidnih kompleksnih funkcija, derivabilnih osim u konacno mnogo tocaka, i nazad, dok nisam ja to sve skupa povezala u kakvu-takvu pricicu :oops:

etogana.
ja se bas nisam bila spremila, tako da mozda moj usmeni i nije najreprezentativniji, al islo je otprilike ovako:
decko ispred mene je "potrosio" pitanja o diferencijalnim formama i greenov teorem, i dalje od toga nije dosao.
moj usmeni je poceo s pitanjem o funkcijama ogranicene varijacije, nakon definicije je uslijedilo jos par pitanja o nuznim i dovoljnim uvjetima, s primjerima, da bi funkcija sa segmenta bila FOV, i to je bilo ugodno, pa smo prirodno presli na rektifikabilnost krivulja, i malo si popricali o nekim istaknutijim primjerima (Kochova krivulja), i o duljini krivulje. to je sve bilo dosta neprekidno, tako da ti zbilja sada ne bi znala izrecitirati nekakav popis pitanja. onda se preslo na pitanja iz kompleksne analize. koliko se sjecam, pocelo je lijepo polako s pitanjem o Cauchyjevoj integralnoj formuli, a onda je slijedila jos poduza setnjica, unatrag do Cauchyjevog teorema, pa sve do teorema koji govori o holomorfnosti neprekidnih kompleksnih funkcija, derivabilnih osim u konacno mnogo tocaka, i nazad, dok nisam ja to sve skupa povezala u kakvu-takvu pricicu Embarassed

etogana.



_________________
`To begin with, a dog's not mad. You grant that? 'Well, then,' the Cat went on, `you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'


Zadnja promjena: defar; 21:03 uto, 1. 3. 2005; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 16:28 uto, 1. 3. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mene je pitao za FOV, primjer, kako se odnose neprekidne fje s fjama ogranicene varijacije, kojim smo se fjama ogranicene varijecije bavili ...
Iduce pitanje je Cauchyjev tm za pravokutnik + dokaz
Dalje me pitao Casorati - Weierstrass - Sohockijev tm. Trazio me i dokaz, al ga nisam znala. Potom me pitao Roucheov tm i dokaz. Dokaz nisam znala pa je uslijedilo pitanje znam li dokazati Morerin tm. Rekoh da i to je bilo to.

Dodjoh s 3, odoh s 3.
Mene je pitao za FOV, primjer, kako se odnose neprekidne fje s fjama ogranicene varijacije, kojim smo se fjama ogranicene varijecije bavili ...
Iduce pitanje je Cauchyjev tm za pravokutnik + dokaz
Dalje me pitao Casorati - Weierstrass - Sohockijev tm. Trazio me i dokaz, al ga nisam znala. Potom me pitao Roucheov tm i dokaz. Dokaz nisam znala pa je uslijedilo pitanje znam li dokazati Morerin tm. Rekoh da i to je bilo to.

Dodjoh s 3, odoh s 3.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 14:05 sub, 17. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

mene je pital definiciju integrala prve vrste diferencijalne 1-forme,pa jel svejedno ak uzmemo neki drugi put s istim pocetkom i krajem za put integracije,pa koji nam tm govori o tome,pa dokazat i)=>iii) (nisam znala),pa dal znamo neke nuzne i dovoljne uvjete da je to tak,pa kaj su to jednostavno povezani skupovi,pa primjer,pa jel kruzni vjenac jedn.pov. skup,pa jel kruzni vjenac u 3D,pa f(z)=(1-cos2z)/z^3 da pricam o toj funkciji,o singularitetu,pa kolki je int te funkcije po jedinicnoj kruznici,pa tm o reziduumima(nisam znala) i dobila sam 2 :wink:
mene je pital definiciju integrala prve vrste diferencijalne 1-forme,pa jel svejedno ak uzmemo neki drugi put s istim pocetkom i krajem za put integracije,pa koji nam tm govori o tome,pa dokazat i)=>iii) (nisam znala),pa dal znamo neke nuzne i dovoljne uvjete da je to tak,pa kaj su to jednostavno povezani skupovi,pa primjer,pa jel kruzni vjenac jedn.pov. skup,pa jel kruzni vjenac u 3D,pa f(z)=(1-cos2z)/z^3 da pricam o toj funkciji,o singularitetu,pa kolki je int te funkcije po jedinicnoj kruznici,pa tm o reziduumima(nisam znala) i dobila sam 2 Wink


[Vrh]
menschen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2004. (00:14:25)
Postovi: (38)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 21:15 ned, 18. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

mene je pitao def. krivulje, primjer, nešt malo o orjentaciji, rocherov teorem i dokaz, i tm o jedinstvenosti Laurentovog reda (bez dokaza)
mene je pitao def. krivulje, primjer, nešt malo o orjentaciji, rocherov teorem i dokaz, i tm o jedinstvenosti Laurentovog reda (bez dokaza)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 2:47 čet, 22. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja jos imam sljedece, pokusat cu grupirati po ljudima kak su odgovarali (kad sam par puta slusala usmeni)

[list]
[*]sto je to krivulja (pa se covjek zapetljo s putem pa su malo pricalo o stoljecima :wink:), parametrizacija, sto znaci biti parametrizabilan, singularni skup
[*]opci greenov tm, moze li gama biti poput znaka beskonacno, kad ima smisla pojam 'krivulja omedjuje podrucje', sto znaci podrucje, koji dio ravnine 'beskonacno' omedjuje, koje podrucje omedjuje (mali o u velikom O da imaju jednu zaj. tocku, ma perec :wink:), tko smije biti 1-povezan, gama mora biti kontura sto je to, sto govori c-tm za krug

[*]sto govori greenov tm, dokaz (recimo da je cura rasturila, pa je to bilo poput brzine svjetlosti..... )
[*](nesto sto ima veze s holomorfnim fjama i pocinje s f:Omega podskup C -> C holomofrna fja nije konst. ni u jednoj komp. povezanosti, za svaki U otv podskup od Omega => f(U) otv) u svakom slucaju, dokaz, gdje smo korisitli, pa gdje jos, pa svarcova lema i ode 5 u index :wink:
(mislim da bi Azra to bolje znala, jer su to ipak bila njena pitanja i usmeni je trajao max 5 minuta i ja sam jedva uspjela cuti pitanje kad je vec odgovor bio na ploci :wink:)

[*]krivulja, sto je to parametrizabilno
[*]moreri tm, dokaz
[*]tm da je svaka holomofrna fja derivabilna
[*]f(z) = (e^z - cos z)/(z^3) ima singularitete, koliko njih, jesu li izolirani, vrste izoliranih, kako ispitujemo singularitete, laksi nacin? (razvoj u red ok osing)
[b]btw treba ZNATI redove: sin, cos, ln, e, binomni...[/b]

[*]int. realne fje po putu, 1. vrste, geometrijska interpretacija
[*]gorsco-bin tm (vjerujem da se nekako drugacije zove...., komplx analiza) ono da je int po rubu od pravokutniak I f dz = 0 + dokaz

[*]f(z) = (z^2 - sinz^2)/z^4, singulariteti, kako znamo da ima bas te, kakav je sing
[*]int po jed.kruz oko 0 f ds = 0, zasto (jer je kruz PDG zatv. put)
[*]jos malo sing. i fja, f(z)=1/z, f(z)=1/(z^2-1)

[*]duljina krivulje
[*]c-tm za krug, dokaz

[*]grenov tm, [b]nemojte zaboraviti uvjete[/b], ideja dokaza
[*]roscherov tm

[*]fje omedjene varijacije, geometrijski smisao, veza biti neprekidan - omedjena varijacija
[*]c-tm za pravokutnik
[*]Liouvilleov tm

[*]int ne ovisi o putu, sto znaci da je forma egzaktna
[*]cauchyeva int. formula, dokaz

sad idu samo pitanja koja su jos dosla do mene
[*]abelova lema
[*]cauchy-hadamardov tm
[*]cauchyev tm opci
[*]1-forma
[*]glatka fja
[*]holomorfna fja
[*]inverzan put
[*]greenov tm
[*]parametrizabilan skup (?) + pr
[*]parametrizacija
[*]casorati-weierstrass + pripremni tm
[*]holomorfan izomorfizam
[*]krivulja
[*]sto je put
[*]kad integral ne ovisi o putu
[*]sto znaci da je forma egzaktna
[*]putovi u metrickom prostoru
[*]cauchyeva int. formula
[*]neprekidno preslikavanje (ma3, tm 5.12, tm 19.1)
[*]schwartzova lema
[*]krivulje u Rn i njihova duljina
[*]krivuljni integrali
[/list:u]

hope it helps :wink:

da, ako ima tipfelera, ili sam krivo napisala necije ime... nadam se da mi nece uslijedit linc zbog toga :zelenizub:
ja jos imam sljedece, pokusat cu grupirati po ljudima kak su odgovarali (kad sam par puta slusala usmeni)


  • sto je to krivulja (pa se covjek zapetljo s putem pa su malo pricalo o stoljecima Wink), parametrizacija, sto znaci biti parametrizabilan, singularni skup
  • opci greenov tm, moze li gama biti poput znaka beskonacno, kad ima smisla pojam 'krivulja omedjuje podrucje', sto znaci podrucje, koji dio ravnine 'beskonacno' omedjuje, koje podrucje omedjuje (mali o u velikom O da imaju jednu zaj. tocku, ma perec Wink), tko smije biti 1-povezan, gama mora biti kontura sto je to, sto govori c-tm za krug

  • sto govori greenov tm, dokaz (recimo da je cura rasturila, pa je to bilo poput brzine svjetlosti..... )
  • (nesto sto ima veze s holomorfnim fjama i pocinje s f:Omega podskup C → C holomofrna fja nije konst. ni u jednoj komp. povezanosti, za svaki U otv podskup od Omega ⇒ f(U) otv) u svakom slucaju, dokaz, gdje smo korisitli, pa gdje jos, pa svarcova lema i ode 5 u index Wink
    (mislim da bi Azra to bolje znala, jer su to ipak bila njena pitanja i usmeni je trajao max 5 minuta i ja sam jedva uspjela cuti pitanje kad je vec odgovor bio na ploci Wink)

  • krivulja, sto je to parametrizabilno
  • moreri tm, dokaz
  • tm da je svaka holomofrna fja derivabilna
  • f(z) = (e^z - cos z)/(z^3) ima singularitete, koliko njih, jesu li izolirani, vrste izoliranih, kako ispitujemo singularitete, laksi nacin? (razvoj u red ok osing)
    btw treba ZNATI redove: sin, cos, ln, e, binomni...

  • int. realne fje po putu, 1. vrste, geometrijska interpretacija
  • gorsco-bin tm (vjerujem da se nekako drugacije zove...., komplx analiza) ono da je int po rubu od pravokutniak I f dz = 0 + dokaz

  • f(z) = (z^2 - sinz^2)/z^4, singulariteti, kako znamo da ima bas te, kakav je sing
  • int po jed.kruz oko 0 f ds = 0, zasto (jer je kruz PDG zatv. put)
  • jos malo sing. i fja, f(z)=1/z, f(z)=1/(z^2-1)

  • duljina krivulje
  • c-tm za krug, dokaz

  • grenov tm, nemojte zaboraviti uvjete, ideja dokaza
  • roscherov tm

  • fje omedjene varijacije, geometrijski smisao, veza biti neprekidan - omedjena varijacija
  • c-tm za pravokutnik
  • Liouvilleov tm

  • int ne ovisi o putu, sto znaci da je forma egzaktna
  • cauchyeva int. formula, dokaz

    sad idu samo pitanja koja su jos dosla do mene
  • abelova lema
  • cauchy-hadamardov tm
  • cauchyev tm opci
  • 1-forma
  • glatka fja
  • holomorfna fja
  • inverzan put
  • greenov tm
  • parametrizabilan skup (?) + pr
  • parametrizacija
  • casorati-weierstrass + pripremni tm
  • holomorfan izomorfizam
  • krivulja
  • sto je put
  • kad integral ne ovisi o putu
  • sto znaci da je forma egzaktna
  • putovi u metrickom prostoru
  • cauchyeva int. formula
  • neprekidno preslikavanje (ma3, tm 5.12, tm 19.1)
  • schwartzova lema
  • krivulje u Rn i njihova duljina
  • krivuljni integrali


hope it helps Wink

da, ako ima tipfelera, ili sam krivo napisala necije ime... nadam se da mi nece uslijedit linc zbog toga ...naplanetidosade



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
azra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2005. (08:23:56)
Postovi: (89)16
Sarma = la pohva - posuda
28 = 30 - 2

PostPostano: 14:36 čet, 13. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]
[*](nesto sto ima veze s holomorfnim fjama i pocinje s f:Omega podskup C -> C holomofrna fja nije konst. ni u jednoj komp. povezanosti, za svaki U otv podskup od Omega => f(U) otv)[/quote]
Evo sad mi je skrenuta paznja da me netko spominje po forumu (u dobrom svjetlu, pa lijepo zahvaljujem i pristojno se crvenim) pa na nesine opsirne upute mogu samo dodati da je bila rijec o Teoremu o otvorenom preslikavanju (Korolar 42.2). uglavnom, svima koji misle odgovarati za vecu ocjenu preporucam da dobro prouce to poglavlje 42 jer, iako je kratko, prof.ungar gotovo sigurno pita nesto od toga (weierstrass, schwarz ili ovo gore). valjda su mu zgodni teoremi jer su tezi za shvatiti, nisu predugi i sve se da lijepo povezati u pricicu.
Sretno!
Nesi (napisa):

[*](nesto sto ima veze s holomorfnim fjama i pocinje s f:Omega podskup C -> C holomofrna fja nije konst. ni u jednoj komp. povezanosti, za svaki U otv podskup od Omega => f(U) otv)

Evo sad mi je skrenuta paznja da me netko spominje po forumu (u dobrom svjetlu, pa lijepo zahvaljujem i pristojno se crvenim) pa na nesine opsirne upute mogu samo dodati da je bila rijec o Teoremu o otvorenom preslikavanju (Korolar 42.2). uglavnom, svima koji misle odgovarati za vecu ocjenu preporucam da dobro prouce to poglavlje 42 jer, iako je kratko, prof.ungar gotovo sigurno pita nesto od toga (weierstrass, schwarz ili ovo gore). valjda su mu zgodni teoremi jer su tezi za shvatiti, nisu predugi i sve se da lijepo povezati u pricicu.
Sretno!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 14:32 sri, 23. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ima li jos netko mozda kakva pitanja iz analize 4 a da ovdje nisu navedena
ima li jos netko mozda kakva pitanja iz analize 4 a da ovdje nisu navedena


[Vrh]
Gost






PostPostano: 1:24 pon, 27. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

sto je komponenta povezanosti otvorenog skupa?
sto je komponenta povezanosti otvorenog skupa?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 19:25 ned, 3. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koja su pitanja za 3 i 4? Imam 3 iz pismenog pa me zanima što mogu očekivati. Jel prof. pita lokalna svojstva holomorfnih funkcija tj. zadnjih 6 str. skripte?
Koja su pitanja za 3 i 4? Imam 3 iz pismenog pa me zanima što mogu očekivati. Jel prof. pita lokalna svojstva holomorfnih funkcija tj. zadnjih 6 str. skripte?


[Vrh]
MB
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2005. (12:35:21)
Postovi: (224)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
62 = 80 - 18
Lokacija: Molvice

PostPostano: 19:27 ned, 3. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

po meni se zadnjih 6 stranica cini dosta bitnim, i to su cesta pitanja na usmenom, ne znam tocno kako za koju ocjenu.
po meni se zadnjih 6 stranica cini dosta bitnim, i to su cesta pitanja na usmenom, ne znam tocno kako za koju ocjenu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Iki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 08. 2003. (22:43:04)
Postovi: (AA)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 2
Lokacija: Drzim se susedovog plota

PostPostano: 22:41 ned, 3. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

To su ti pitanja koja tu uvijek dolaze ak ciljas na visu ocjenu, tj. za ocjene za 4-5. Kad sam ja slusal usmene desilo se par puta da osoba koja odgovara po odgovorima nekak visi izmedu 3-4, pa to zna postavit ko pitanje za "podizanje" ocjene
To su ti pitanja koja tu uvijek dolaze ak ciljas na visu ocjenu, tj. za ocjene za 4-5. Kad sam ja slusal usmene desilo se par puta da osoba koja odgovara po odgovorima nekak visi izmedu 3-4, pa to zna postavit ko pitanje za "podizanje" ocjene



_________________
Idu dva vektora ulicom jedan padne i skalarni produkt je nula.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Denzil
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 04. 2005. (09:35:09)
Postovi: (30)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 7:39 uto, 5. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

potpisujem.. to su pitanja samo za vece ocjene...
potpisujem.. to su pitanja samo za vece ocjene...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 13:21 uto, 5. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

a koja su pitanja iz nizova funkcija?
a koja su pitanja iz nizova funkcija?


[Vrh]
Denzil
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 04. 2005. (09:35:09)
Postovi: (30)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 17:41 uto, 5. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[i]kolko ja znam[/i] nema takvih :)
kolko ja znam nema takvih Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 18:43 uto, 5. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala!!! :)
Postoji li jos nesto sto profesor ne pita?
Hvala!!! Smile
Postoji li jos nesto sto profesor ne pita?


[Vrh]
Denzil
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 04. 2005. (09:35:09)
Postovi: (30)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 18:57 uto, 5. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa u ovakvoj cjelini NE..ipak je to gradivo analize 3.. no to ne znaci da ti to ne moras znati. Ako na nekom drugom pitanju zapnes, i on pocne kopat dublje vrlo lako zavrsis na nizovima (ako je to tu povezano jel.... tak ljudi i padaju. Nabubaju 10 glavnih teorema na pamet i onda kad treba nesto razumijet vidi se da ne znaju, on naravno ide vidjet KOLKO ne znaju i da vidis zabave :)
Pa u ovakvoj cjelini NE..ipak je to gradivo analize 3.. no to ne znaci da ti to ne moras znati. Ako na nekom drugom pitanju zapnes, i on pocne kopat dublje vrlo lako zavrsis na nizovima (ako je to tu povezano jel.... tak ljudi i padaju. Nabubaju 10 glavnih teorema na pamet i onda kad treba nesto razumijet vidi se da ne znaju, on naravno ide vidjet KOLKO ne znaju i da vidis zabave Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 11:55 sri, 6. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne znam koliko ce pomoci, mislim da su sva pitanja vec navedena gore, ali evo popis jutrosnjih pitanja, po osobama:

- krivulja, parametrizabilan skup, duljina, liouvilleov tm, tm o otvorenom preslikavanju;
- duljina krivulje;
- cauchyjev tm za pravokutnik;
- integral dif 1-forme, roucheov tm;
- integral realne fje duz puta, morerin tm, f(z)=1/cos(z^3) (sigulariteti, vrste, integral);
- duljina krivulje, je li definicija dobra, princip max modula;
- funkcije omedjene varijacije;
- cauchyjev tm za krug, cauchyjeva integralna formula, opci cauchyjev tm;
- krivuljni integral, roucheov tm, goursat-pringsheimov tm;
- FOV, roucheov tm;

Sretno onima koji imaju usmene u 14 sati :-)
Ne znam koliko ce pomoci, mislim da su sva pitanja vec navedena gore, ali evo popis jutrosnjih pitanja, po osobama:

- krivulja, parametrizabilan skup, duljina, liouvilleov tm, tm o otvorenom preslikavanju;
- duljina krivulje;
- cauchyjev tm za pravokutnik;
- integral dif 1-forme, roucheov tm;
- integral realne fje duz puta, morerin tm, f(z)=1/cos(z^3) (sigulariteti, vrste, integral);
- duljina krivulje, je li definicija dobra, princip max modula;
- funkcije omedjene varijacije;
- cauchyjev tm za krug, cauchyjeva integralna formula, opci cauchyjev tm;
- krivuljni integral, roucheov tm, goursat-pringsheimov tm;
- FOV, roucheov tm;

Sretno onima koji imaju usmene u 14 sati Smile


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kompleksna analiza Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan