Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

1. zadaca
WWW:
Idite na 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Objektno programiranje (C++)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
**dreamer**
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 06. 2008. (15:25:24)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 14 - 2
Lokacija: space

PostPostano: 7:53 pet, 12. 3. 2010    Naslov: 1. zadaca Citirajte i odgovorite

Da li je sto receno u vezi prve zadace? Na stranici nisam vidjela nikakvu obavijest, a danas i prosli tjedan nisam bila u mogucnosti doci do faksa, pa...pitam ovdje :?
Da li je sto receno u vezi prve zadace? Na stranici nisam vidjela nikakvu obavijest, a danas i prosli tjedan nisam bila u mogucnosti doci do faksa, pa...pitam ovdje Confused



_________________
You may say that I’m dreamer but I’m not the only one
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 14:03 pon, 15. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

asistent je reko da će bit objavljena ovaj tjedan. ( moguće i sljedeći, ali vjerojatnije ovaj, nisam baš najpozornije slušo )
asistent je reko da će bit objavljena ovaj tjedan. ( moguće i sljedeći, ali vjerojatnije ovaj, nisam baš najpozornije slušo )


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 17:20 čet, 1. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Stigla je
Stigla je


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Jaja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2004. (12:06:48)
Postovi: (C3)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
17 = 20 - 3
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:30 čet, 15. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mozda je malo glupo pitanje,ali jel mi to u zadaci pretpostavljamo da radimo s pozitivnim brojevima ili treba u nekoj varijabli pamtiti predznak tog naseg broja u klasi Broj?
Mozda je malo glupo pitanje,ali jel mi to u zadaci pretpostavljamo da radimo s pozitivnim brojevima ili treba u nekoj varijabli pamtiti predznak tog naseg broja u klasi Broj?



_________________
Don't worry, be happy!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
frances
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 07. 2006. (18:27:06)
Postovi: (39)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 1

PostPostano: 20:14 čet, 15. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Piše da je cijeli broj. Pa se valjda pretpostavlja da ima predznak kojeg onda treba čuvati negdje.
Piše da je cijeli broj. Pa se valjda pretpostavlja da ima predznak kojeg onda treba čuvati negdje.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 22:27 čet, 15. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, cijeli broj, postoji predznak :D Tak da pazi kod zbrajanja i oduzimanja :D + vrlo lako postane - :D
Da, cijeli broj, postoji predznak Very Happy Tak da pazi kod zbrajanja i oduzimanja Very Happy + vrlo lako postane - Very Happy



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
mocibob
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 03. 2007. (10:26:53)
Postovi: (16)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:17 uto, 20. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zadaću treba predati večeras ili se može i sutra?

tj. je li u rok za predaju uključen 21.04. ili nije?

:?
Zadaću treba predati večeras ili se može i sutra?

tj. je li u rok za predaju uključen 21.04. ili nije?

Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 16:39 uto, 20. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mocibob"]Zadaću treba predati večeras ili se može i sutra?
tj. je li u rok za predaju uključen 21.04. ili nije?
:?[/quote]

Nadam se da da!

Jel neko rjesio zadaću?

Zanimao bi me samo na koji način bi se rješio operator[] i kod brojeva i kod Vektora ( ostalo sam rješil ). To bi se trebalo nekak pomoću pomoćne klase , zar ne? Nije mi problem promijeniti vrijednost s tim operatorom ( ili promijeniti broj ), al mi je problem ak se vrjednost mjenja na 0 ( il u drugom primjeru ak se mjenja vrijednost u Vektoru ). Neki instruktivan primjer bi bio dobar...
mocibob (napisa):
Zadaću treba predati večeras ili se može i sutra?
tj. je li u rok za predaju uključen 21.04. ili nije?
Confused


Nadam se da da!

Jel neko rjesio zadaću?

Zanimao bi me samo na koji način bi se rješio operator[] i kod brojeva i kod Vektora ( ostalo sam rješil ). To bi se trebalo nekak pomoću pomoćne klase , zar ne? Nije mi problem promijeniti vrijednost s tim operatorom ( ili promijeniti broj ), al mi je problem ak se vrjednost mjenja na 0 ( il u drugom primjeru ak se mjenja vrijednost u Vektoru ). Neki instruktivan primjer bi bio dobar...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 17:32 uto, 20. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, ja sam pomoću pomoćne klase, kako smo na vježbama.
Jedini poseban slučaj je ako se mijenja neka znamenka koja ne postoji, i to ako se mijenja na nulu (dakle ne radi se ništa što bi uzrokovalo ikakvu promjenu). No tad sam samo vratio zadnju znamenku, ionak nije bitno, sve ostaje isto.

A kod vektora svejedno jel ide na nulu, vektor može saržavat nulu kao element bilo gdje.

Jesi napravio operator [][] na matricama, tj da radi npr A[i][j] ? I na koju foru? Da prvo vrati i-ti redak od A, a zatim ako dobije vektor j-ti element tog retka ?

I koju metodu za sustav? Ja sam mislio neku iterativnu i testirat na matricu za koju će sigurno konvergirat (npr Gauss-Seidelova metoda na dijagonalno dominantnim matricama). Ne da mi se gnjavit sa Gaussovim eliminacijama (tj LU faktorizacijom) kad ionak od toga nikakve koristi u ikakvoj primjeni :D
Da, ja sam pomoću pomoćne klase, kako smo na vježbama.
Jedini poseban slučaj je ako se mijenja neka znamenka koja ne postoji, i to ako se mijenja na nulu (dakle ne radi se ništa što bi uzrokovalo ikakvu promjenu). No tad sam samo vratio zadnju znamenku, ionak nije bitno, sve ostaje isto.

A kod vektora svejedno jel ide na nulu, vektor može saržavat nulu kao element bilo gdje.

Jesi napravio operator [][] na matricama, tj da radi npr A[i][j] ? I na koju foru? Da prvo vrati i-ti redak od A, a zatim ako dobije vektor j-ti element tog retka ?

I koju metodu za sustav? Ja sam mislio neku iterativnu i testirat na matricu za koju će sigurno konvergirat (npr Gauss-Seidelova metoda na dijagonalno dominantnim matricama). Ne da mi se gnjavit sa Gaussovim eliminacijama (tj LU faktorizacijom) kad ionak od toga nikakve koristi u ikakvoj primjeni Very Happy



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
wizard
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2009. (23:04:45)
Postovi: (2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 21:10 uto, 20. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sta se tice onog operatora [][], ideja je vrlo slicna operatoru [] kod vektora.
Jedina je ralika da se prvao treba rijesit prvih uglatih zagrada, a to sam napravo uvodenjem jos jedne pomoce strukture koja vrati pointer na pocetak retka. Znaci bit ce dvije pomocne strukture, prva je ona koja vraca pointer na prvi element retka, dok je druga kao i ona pomocna kod vektora, a nalazi se unutar prve pomocne strukture.
Nadam se da ce bit od pomoci.
Sta se tice onog operatora [][], ideja je vrlo slicna operatoru [] kod vektora.
Jedina je ralika da se prvao treba rijesit prvih uglatih zagrada, a to sam napravo uvodenjem jos jedne pomoce strukture koja vrati pointer na pocetak retka. Znaci bit ce dvije pomocne strukture, prva je ona koja vraca pointer na prvi element retka, dok je druga kao i ona pomocna kod vektora, a nalazi se unutar prve pomocne strukture.
Nadam se da ce bit od pomoci.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lajka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2008. (23:00:13)
Postovi: (39)16
Sarma = la pohva - posuda
16 = 18 - 2
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:27 uto, 20. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pretpostavljam da se pod "normalna matrica" podrazumijeva standardna ili općenita matrica, a ne normalna u smislu linearne algebre (AA*=A*A) :D ?
Pretpostavljam da se pod "normalna matrica" podrazumijeva standardna ili općenita matrica, a ne normalna u smislu linearne algebre (AA*=A*A) Very Happy ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
frances
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 07. 2006. (18:27:06)
Postovi: (39)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 1

PostPostano: 21:32 uto, 20. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

I, na kraju, jel vi to saljete veceras ili sutra?

edit: da, obicna matrica
I, na kraju, jel vi to saljete veceras ili sutra?

edit: da, obicna matrica


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
lajka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2008. (23:00:13)
Postovi: (39)16
Sarma = la pohva - posuda
16 = 18 - 2
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:45 uto, 20. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="frances"]I, na kraju, jel vi to saljete veceras ili sutra?

edit: da, obicna matrica[/quote]

Ja cu poslati sutra..pitala sam asistenta Petricevica i shvatila sam ga da mozemo i sutra poslat, pa eto.. :)

p.s. tnx za brz odgovor :)
frances (napisa):
I, na kraju, jel vi to saljete veceras ili sutra?

edit: da, obicna matrica


Ja cu poslati sutra..pitala sam asistenta Petricevica i shvatila sam ga da mozemo i sutra poslat, pa eto.. Smile

p.s. tnx za brz odgovor Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 12:10 sri, 21. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Luuka"]Da, ja sam pomoću pomoćne klase, kako smo na vježbama.
Jedini poseban slučaj je ako se mijenja neka znamenka koja ne postoji, i to ako se mijenja na nulu (dakle ne radi se ništa što bi uzrokovalo ikakvu promjenu). No tad sam samo vratio zadnju znamenku, ionak nije bitno, sve ostaje isto.

A kod vektora svejedno jel ide na nulu, vektor može saržavat nulu kao element bilo gdje.

Jesi napravio operator [][] na matricama, tj da radi npr A[i][j] ? I na koju foru? Da prvo vrati i-ti redak od A, a zatim ako dobije vektor j-ti element tog retka ?

I koju metodu za sustav? Ja sam mislio neku iterativnu i testirat na matricu za koju će sigurno konvergirat (npr Gauss-Seidelova metoda na dijagonalno dominantnim matricama). Ne da mi se gnjavit sa Gaussovim eliminacijama (tj LU faktorizacijom) kad ionak od toga nikakve koristi u ikakvoj primjeni :D[/quote]

Ma zabrijo sam da će ovo s matricama bit pljuga pa sam reko da sam to napravil( nisam ni vidjel ovaj dio sa sustavima, bit će veselo )... Ovaj operator [][] neznam...

Sad ću probat na sljedeći način: operator[] u Matrici mi vrati pomoćnu strukturu koja sadrži referencu na matricu i neku varijablu u koju spremim red i, a u pomoćnoj strukturi stavim operator[] koji mi vraća element iz matrice na mjestu [i][j] ( osnovna ideja, nešto slično kaj si ti napiso ).

I ne kužim ovaj dio s Vektorom: nek imam jedan objekt tipa Vektor< int > i nek se zove V. Nek su mu redom elementi: { 1, 2, 3, 4, 5, 6, }.
Ak ja sad u kodu stavim npr.
[code:1]V[2] = 1;[/code:1]
Ja trebam iskreirati novi objekt tipa Vektor< int > koji će imati sad elemente redom: { 1, 2, 1, 4, 5, 6 }. Zanima me di da ga spremim ( tj. kak mu mogu sad pristupit ? Sa V[ nešto ] još uvjek pristupam pocetnom??? )
Luuka (napisa):
Da, ja sam pomoću pomoćne klase, kako smo na vježbama.
Jedini poseban slučaj je ako se mijenja neka znamenka koja ne postoji, i to ako se mijenja na nulu (dakle ne radi se ništa što bi uzrokovalo ikakvu promjenu). No tad sam samo vratio zadnju znamenku, ionak nije bitno, sve ostaje isto.

A kod vektora svejedno jel ide na nulu, vektor može saržavat nulu kao element bilo gdje.

Jesi napravio operator [][] na matricama, tj da radi npr A[i][j] ? I na koju foru? Da prvo vrati i-ti redak od A, a zatim ako dobije vektor j-ti element tog retka ?

I koju metodu za sustav? Ja sam mislio neku iterativnu i testirat na matricu za koju će sigurno konvergirat (npr Gauss-Seidelova metoda na dijagonalno dominantnim matricama). Ne da mi se gnjavit sa Gaussovim eliminacijama (tj LU faktorizacijom) kad ionak od toga nikakve koristi u ikakvoj primjeni Very Happy


Ma zabrijo sam da će ovo s matricama bit pljuga pa sam reko da sam to napravil( nisam ni vidjel ovaj dio sa sustavima, bit će veselo )... Ovaj operator [][] neznam...

Sad ću probat na sljedeći način: operator[] u Matrici mi vrati pomoćnu strukturu koja sadrži referencu na matricu i neku varijablu u koju spremim red i, a u pomoćnoj strukturi stavim operator[] koji mi vraća element iz matrice na mjestu [i][j] ( osnovna ideja, nešto slično kaj si ti napiso ).

I ne kužim ovaj dio s Vektorom: nek imam jedan objekt tipa Vektor< int > i nek se zove V. Nek su mu redom elementi: { 1, 2, 3, 4, 5, 6, }.
Ak ja sad u kodu stavim npr.
Kod:
V[2] = 1;

Ja trebam iskreirati novi objekt tipa Vektor< int > koji će imati sad elemente redom: { 1, 2, 1, 4, 5, 6 }. Zanima me di da ga spremim ( tj. kak mu mogu sad pristupit ? Sa V[ nešto ] još uvjek pristupam pocetnom??? )


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 13:55 sri, 21. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja imam sve osim [][] na matricama i dijeljenja velikih brojeva. Sustav riješio iterativnom metodom (Gauss-Seidel).

Za vektor imam push_back i front, pop_back i front, insert, zbrajanje, oduzimanje,skal produkt i normu, te operator []. Od konstruktora onaj koji radi n dugačak sa istom vrijednošću, onaj sa proizv poljem i sekvencijalnim spremnikom. Uz to operator za ispis na stream.

Za matricu +,-,*, sustav kako sam gore napsio ( to samo za double parametre, nema smisla za int jer može izać iz int-a, npr 5x=7 ). Konstruktor sa proizv 2d polje i onajkoji konstrira mxn matricu sa istim vrijednostima. Sve radim sa "običnim" matricama, ne radimo razliku sa dijagonalnom.

Za velike brojeve sve osim dijeljenja, sa pomoćnim klasama za svaku operaciju i onaj fancy operator [].

Šta da još ubacim? :D
Ja imam sve osim [][] na matricama i dijeljenja velikih brojeva. Sustav riješio iterativnom metodom (Gauss-Seidel).

Za vektor imam push_back i front, pop_back i front, insert, zbrajanje, oduzimanje,skal produkt i normu, te operator []. Od konstruktora onaj koji radi n dugačak sa istom vrijednošću, onaj sa proizv poljem i sekvencijalnim spremnikom. Uz to operator za ispis na stream.

Za matricu +,-,*, sustav kako sam gore napsio ( to samo za double parametre, nema smisla za int jer može izać iz int-a, npr 5x=7 ). Konstruktor sa proizv 2d polje i onajkoji konstrira mxn matricu sa istim vrijednostima. Sve radim sa "običnim" matricama, ne radimo razliku sa dijagonalnom.

Za velike brojeve sve osim dijeljenja, sa pomoćnim klasama za svaku operaciju i onaj fancy operator [].

Šta da još ubacim? Very Happy



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 14:18 sri, 21. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

kod vektora onaj konstruktor koji prima 2 iteratora. ovih ostalih funkcija imaš i previše ( bar se nadam jer ih ja pol nemam )
kod vektora onaj konstruktor koji prima 2 iteratora. ovih ostalih funkcija imaš i previše ( bar se nadam jer ih ja pol nemam )


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 14:54 sri, 21. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Cobs"]
I ne kužim ovaj dio s Vektorom: nek imam jedan objekt tipa Vektor< int > i nek se zove V. Nek su mu redom elementi: { 1, 2, 3, 4, 5, 6, }.
Ak ja sad u kodu stavim npr.
[code:1]V[2] = 1;[/code:1]
Ja trebam iskreirati novi objekt tipa Vektor< int > koji će imati sad elemente redom: { 1, 2, 1, 4, 5, 6 }. Zanima me di da ga spremim ( tj. kak mu mogu sad pristupit ? Sa V[ nešto ] još uvjek pristupam pocetnom??? )[/quote]

Ja sam vektor implementiro pomoću pointera na niz elemenata, int duljine i još jednog pointera na int koji služi kao brojač referenci. Onda nije problem pristupati, jer kad se kreira novi objekt, samo se alocira novi blok memorije i onaj pointer na polje elemenata se preseli na taj novo alocirani blok. stari brojac se smanji, i napravi se novi_brojac=new int(1) i brojac se na njega preseli. Tako će od onog drugog objekta brojač ostat samo smanjen, a ovaj novi objekt će imat svoj brojač.
Cobs (napisa):

I ne kužim ovaj dio s Vektorom: nek imam jedan objekt tipa Vektor< int > i nek se zove V. Nek su mu redom elementi: { 1, 2, 3, 4, 5, 6, }.
Ak ja sad u kodu stavim npr.
Kod:
V[2] = 1;

Ja trebam iskreirati novi objekt tipa Vektor< int > koji će imati sad elemente redom: { 1, 2, 1, 4, 5, 6 }. Zanima me di da ga spremim ( tj. kak mu mogu sad pristupit ? Sa V[ nešto ] još uvjek pristupam pocetnom??? )


Ja sam vektor implementiro pomoću pointera na niz elemenata, int duljine i još jednog pointera na int koji služi kao brojač referenci. Onda nije problem pristupati, jer kad se kreira novi objekt, samo se alocira novi blok memorije i onaj pointer na polje elemenata se preseli na taj novo alocirani blok. stari brojac se smanji, i napravi se novi_brojac=new int(1) i brojac se na njega preseli. Tako će od onog drugog objekta brojač ostat samo smanjen, a ovaj novi objekt će imat svoj brojač.



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 17:44 sri, 2. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hoće li druga zadaća uskoro?
Hoće li druga zadaća uskoro?



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 17:18 čet, 3. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Čini se da će zadaća ipak biti sljedećeg utorka, a ne ovog kako smo mi shvatili. :rrotfl:
Čini se da će zadaća ipak biti sljedećeg utorka, a ne ovog kako smo mi shvatili. Real ROTFL


[Vrh]
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 21:06 čet, 3. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

A jel bilo razgovora o terminu kolokviju? ili uzimamo da će bit po rasporedu?
A jel bilo razgovora o terminu kolokviju? ili uzimamo da će bit po rasporedu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Objektno programiranje (C++) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće
Stranica 1 / 10.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan