Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

1. kolokvij
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kompleksna analiza
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
AnaP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2008. (15:41:46)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
55 = 60 - 5

PostPostano: 12:53 čet, 7. 4. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Rezultate mozete naci na web stranici kolegija (bez imena i prezimena).

[size=9][color=#999999]Added after 6 minutes:[/color][/size]

[quote="Anonymous"]nadam se da ce nasa privatnost biti zasticena objavom rezultata.. pri tom mislim na sifru..to govorim jer jer smo na drugim kolokvijima dobili sifru dok tu nismo,jedino ako je meni to promaklo...jer objava rez s jmbagom je smijesna,kao da pise ime...mislim google ima sva nasa imena I jmbagove od prijasnjih rezultara tako da ne vidim smisao...[/quote]

Receno nam je da mozemo objaviti rezultate s jmbagovima, tako da je pravna strana zadovoljena. Slazem se s vama da time privatnost nije zasticena, ali buduci da niste dobili sifru unaprijed sada vise nista ne mozemo napraviti. Ubuduce, ako nekome smeta objavljivanje jmbaga neka sam osmili sifru po kojoj ce se prepoznati pa necemo objaviti njegov/njen jmbag i samim time nikome necemo prouzrociti neugodnosti. :wink:

[size=9][color=#999999]Added after 16 minutes:[/color][/size]

[quote="Goran Muic"][quote="AnaP"]Uvid u kolokvije ce biti u petak, 8. travnja u 12:30. Rezultati ce biti objavljeni danas (7.travnja) poslijepodne na webu i na oglasnoj ploci.

Prosli tjedan je vecina nas bila odsutna (sluzbeno) pa nisamo mogli ranije poceti s ispravljanjem, a kako vas je jako puno na kolegiju, ispravljanje se malo oduzilo. Zahvaljujemo na strpljenju.[/quote]


1. zadatak moze se vidjeti u ponedjeljak 11:00-12:00 u mom uredu, a ne u petak u 12:30.[/quote]

Da, zaboravila sam napisati da se zadaci 2,3,4,5 mogu vidjeti sutra u 12:30. Hvala profesoru na obavijesti.
Rezultate mozete naci na web stranici kolegija (bez imena i prezimena).

Added after 6 minutes:

Anonymous (napisa):
nadam se da ce nasa privatnost biti zasticena objavom rezultata.. pri tom mislim na sifru..to govorim jer jer smo na drugim kolokvijima dobili sifru dok tu nismo,jedino ako je meni to promaklo...jer objava rez s jmbagom je smijesna,kao da pise ime...mislim google ima sva nasa imena I jmbagove od prijasnjih rezultara tako da ne vidim smisao...


Receno nam je da mozemo objaviti rezultate s jmbagovima, tako da je pravna strana zadovoljena. Slazem se s vama da time privatnost nije zasticena, ali buduci da niste dobili sifru unaprijed sada vise nista ne mozemo napraviti. Ubuduce, ako nekome smeta objavljivanje jmbaga neka sam osmili sifru po kojoj ce se prepoznati pa necemo objaviti njegov/njen jmbag i samim time nikome necemo prouzrociti neugodnosti. Wink

Added after 16 minutes:

Goran Muic (napisa):
AnaP (napisa):
Uvid u kolokvije ce biti u petak, 8. travnja u 12:30. Rezultati ce biti objavljeni danas (7.travnja) poslijepodne na webu i na oglasnoj ploci.

Prosli tjedan je vecina nas bila odsutna (sluzbeno) pa nisamo mogli ranije poceti s ispravljanjem, a kako vas je jako puno na kolegiju, ispravljanje se malo oduzilo. Zahvaljujemo na strpljenju.



1. zadatak moze se vidjeti u ponedjeljak 11:00-12:00 u mom uredu, a ne u petak u 12:30.


Da, zaboravila sam napisati da se zadaci 2,3,4,5 mogu vidjeti sutra u 12:30. Hvala profesoru na obavijesti.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 17:58 čet, 7. 4. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]nadam se da ce nasa privatnost biti zasticena objavom rezultata.. pri tom mislim na sifru..to govorim jer jer smo na drugim kolokvijima dobili sifru dok tu nismo,jedino ako je meni to promaklo...jer objava rez s jmbagom je smijesna,kao da pise ime...mislim google ima sva nasa imena I jmbagove od prijasnjih rezultara tako da ne vidim smisao...[/quote]
ni na jednom od kolegija treće godine rezultati nisu objavljivani sa šifrom, osim na statistici, gdje je šifra bila datum pisanja kolokvija, i to je još stavljeno u excel bilo, heh

nevezano s ovime, fascinira me da je jedan od razloga koje su ljudi jako često spominjali u raspravama o rezultatima bio "Roditelji to mogu vidjet"

i da
Miloš Trifunović
1191215022
Anonymous (napisa):
nadam se da ce nasa privatnost biti zasticena objavom rezultata.. pri tom mislim na sifru..to govorim jer jer smo na drugim kolokvijima dobili sifru dok tu nismo,jedino ako je meni to promaklo...jer objava rez s jmbagom je smijesna,kao da pise ime...mislim google ima sva nasa imena I jmbagove od prijasnjih rezultara tako da ne vidim smisao...

ni na jednom od kolegija treće godine rezultati nisu objavljivani sa šifrom, osim na statistici, gdje je šifra bila datum pisanja kolokvija, i to je još stavljeno u excel bilo, heh

nevezano s ovime, fascinira me da je jedan od razloga koje su ljudi jako često spominjali u raspravama o rezultatima bio "Roditelji to mogu vidjet"

i da
Miloš Trifunović
1191215022



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
lorozic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 12. 2008. (17:11:14)
Postovi: (50)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 18:26 čet, 7. 4. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da razlog nije bitan. Ako kolega ima problema s tim da su njegovi rezultati objavljeni javno ne vidim opce potrebu za daljnjom raspravom, a pogotovo ne vidim potrebu za izrugivanjem.
Mislim da razlog nije bitan. Ako kolega ima problema s tim da su njegovi rezultati objavljeni javno ne vidim opce potrebu za daljnjom raspravom, a pogotovo ne vidim potrebu za izrugivanjem.



_________________
Listen to Reason...
http://www.youtube.com/watch?v=hQjrlsSGJrs
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 19:55 čet, 7. 4. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="AnaP"] . . . [/quote]

Pitanje u vezi rezultata. Neki na prvom zadatku imaju 0 a neki prazno. Da li to znači da će se još popunjavati tablica ili nije nađen Zadatak ili .. ?

Hvala!
AnaP (napisa):
. . .


Pitanje u vezi rezultata. Neki na prvom zadatku imaju 0 a neki prazno. Da li to znači da će se još popunjavati tablica ili nije nađen Zadatak ili .. ?

Hvala!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 20:17 čet, 7. 4. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lorozic"]Mislim da razlog nije bitan. Ako kolega ima problema s tim da su njegovi rezultati objavljeni javno ne vidim opce potrebu za daljnjom raspravom, a pogotovo ne vidim potrebu za izrugivanjem.[/quote]

u potpunosti se slažem. i ovo se ne odnosi samo na kolegu.
lorozic (napisa):
Mislim da razlog nije bitan. Ako kolega ima problema s tim da su njegovi rezultati objavljeni javno ne vidim opce potrebu za daljnjom raspravom, a pogotovo ne vidim potrebu za izrugivanjem.


u potpunosti se slažem. i ovo se ne odnosi samo na kolegu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 15:23 pet, 8. 4. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="insane_raver"][quote="AnaP"] . . . [/quote]

Pitanje u vezi rezultata. Neki na prvom zadatku imaju 0 a neki prazno. Da li to znači da će se još popunjavati tablica ili nije nađen Zadatak ili .. ?

Hvala![/quote]
pretpostavljam da to znači da je toj osobi kolokvij neispravljen, sad, jel to zato što se dotični nije potpisao, ili zato što su negdje posijali kolokvij, to je već drugo pitanje. Al inače je to ovako kako rekoh

@lorozic i Buga.:
ne velim ništ protiv privatnosti, ako ljudi ne žele da im se objavljuju rezultati pod imenom, to treba poštivati. Ali opet, s druge strane, ogromna gomila ljudi nema problema sa time i baš želi da otvori rezultate i da vidi svoje bodove uz svoje ime, a ne da svaki put mora upisivati jmbag, il štogod već. jel onda u redu njih zakidati za to na ušštrp drugih? Kužiite što hoću reći?
i da, ovaj primjer je naveden čisto iz razloga da pokažem kakvih je tu nebuloza bilo.
insane_raver (napisa):
AnaP (napisa):
. . .


Pitanje u vezi rezultata. Neki na prvom zadatku imaju 0 a neki prazno. Da li to znači da će se još popunjavati tablica ili nije nađen Zadatak ili .. ?

Hvala!

pretpostavljam da to znači da je toj osobi kolokvij neispravljen, sad, jel to zato što se dotični nije potpisao, ili zato što su negdje posijali kolokvij, to je već drugo pitanje. Al inače je to ovako kako rekoh

@lorozic i Buga.:
ne velim ništ protiv privatnosti, ako ljudi ne žele da im se objavljuju rezultati pod imenom, to treba poštivati. Ali opet, s druge strane, ogromna gomila ljudi nema problema sa time i baš želi da otvori rezultate i da vidi svoje bodove uz svoje ime, a ne da svaki put mora upisivati jmbag, il štogod već. jel onda u redu njih zakidati za to na ušštrp drugih? Kužiite što hoću reći?
i da, ovaj primjer je naveden čisto iz razloga da pokažem kakvih je tu nebuloza bilo.



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 17:28 pet, 8. 4. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

joj, doslovno 10 minuta sam pokušavala nekaj napisati, al je bilo tolko komplicirano da sam odustala :mrgreen:
joj, doslovno 10 minuta sam pokušavala nekaj napisati, al je bilo tolko komplicirano da sam odustala Mr. Green


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Goran Muic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 06. 2006. (09:18:23)
Postovi: (71)16
Sarma = la pohva - posuda
17 = 21 - 4

PostPostano: 19:13 pet, 8. 4. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="insane_raver"][quote="AnaP"] . . . [/quote]

Pitanje u vezi rezultata. Neki na prvom zadatku imaju 0 a neki prazno. Da li to znači da će se još popunjavati tablica ili nije nađen Zadatak ili .. ?

Hvala![/quote]


Ispocetka sam krenuo upisivati 0, a onda sam odustao, jer je bilo dosta praznih papira.

Ako imate kakvih nedoucmica oko svojih bodova, prvi zadatak mozete
pogledati u ponedjeljak od 11:00 do 12:00.

Prvi dio zadatka se rijesi da se izracuna integral po pozitivnoj kruznici oko 0, koja zbog skrivenog 1/z nije nula. Ovaj dio vrijedi 3 boda.


Drugi dio zadatka najjednostavnije se mogao rijesiti da se napise primitivna funkcija, opet je samo skriveni 1/z zahtjevao da se sjetimo
(ln z)'=1/z. Ovaj dio vrijedi 2 boda.

Moram vas upozoriti da kod nas nije kao kod neodredjenih integrala
(ln |z|)'=1/z. Nema apsolutne vrijednosti kod z.
insane_raver (napisa):
AnaP (napisa):
. . .


Pitanje u vezi rezultata. Neki na prvom zadatku imaju 0 a neki prazno. Da li to znači da će se još popunjavati tablica ili nije nađen Zadatak ili .. ?

Hvala!



Ispocetka sam krenuo upisivati 0, a onda sam odustao, jer je bilo dosta praznih papira.

Ako imate kakvih nedoucmica oko svojih bodova, prvi zadatak mozete
pogledati u ponedjeljak od 11:00 do 12:00.

Prvi dio zadatka se rijesi da se izracuna integral po pozitivnoj kruznici oko 0, koja zbog skrivenog 1/z nije nula. Ovaj dio vrijedi 3 boda.


Drugi dio zadatka najjednostavnije se mogao rijesiti da se napise primitivna funkcija, opet je samo skriveni 1/z zahtjevao da se sjetimo
(ln z)'=1/z. Ovaj dio vrijedi 2 boda.

Moram vas upozoriti da kod nas nije kao kod neodredjenih integrala
(ln |z|)'=1/z. Nema apsolutne vrijednosti kod z.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
čudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2010. (23:31:54)
Postovi: (1A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 11:05 ned, 5. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

http://web.math.hr/nastava/kompa/files/ka-kol1-0910.pdf

Bi li netko mogao raspisati 4. zadatak?.. pliiiiz :)
http://web.math.hr/nastava/kompa/files/ka-kol1-0910.pdf

Bi li netko mogao raspisati 4. zadatak?.. pliiiiz Smile



_________________
Uđe derivacija u birtiju...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 12:37 sub, 30. 3. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/kompa/files/ka-kol1-0809-web.pdf

ovaj 5.zadatak (prva grupa), razvijem u taylorov red i dobim nesto jako nezgodno za odredit radijus pa ako moze pomoc. hvala :)
http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/kompa/files/ka-kol1-0809-web.pdf

ovaj 5.zadatak (prva grupa), razvijem u taylorov red i dobim nesto jako nezgodno za odredit radijus pa ako moze pomoc. hvala Smile


[Vrh]
Tomislav
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 10. 2010. (20:18:25)
Postovi: (181)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
23 = 116 - 93

PostPostano: 14:52 sub, 30. 3. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Napisi koji nezgodni limes ti dodje, pa sam siguran da ce netko rijesiti..
Napisi koji nezgodni limes ti dodje, pa sam siguran da ce netko rijesiti..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jackass9
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2009. (10:23:58)
Postovi: (15D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-8 = 13 - 21
Lokacija: pod stolom

PostPostano: 18:11 sub, 30. 3. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/kompa/files/ka-kol1-0809-web.pdf

ovaj 5.zadatak (prva grupa), razvijem u taylorov red i dobim nesto jako nezgodno za odredit radijus pa ako moze pomoc. hvala :)[/quote]

jesi radio/la preko supstitucije? možda je tu problem, ja dok ne radim preko nje, zna mi ponekad nešto "pobjeć" :)
Anonymous (napisa):
http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/kompa/files/ka-kol1-0809-web.pdf

ovaj 5.zadatak (prva grupa), razvijem u taylorov red i dobim nesto jako nezgodno za odredit radijus pa ako moze pomoc. hvala Smile


jesi radio/la preko supstitucije? možda je tu problem, ja dok ne radim preko nje, zna mi ponekad nešto "pobjeć" Smile



_________________
Nema mozga do malog mozga
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vip
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2007. (17:53:31)
Postovi: (8E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 18:31 sub, 30. 3. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Može li netko napisati kako riješiti 4.zadatak iz 2012.godine? Hvala
Može li netko napisati kako riješiti 4.zadatak iz 2012.godine? Hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 10:11 pon, 1. 4. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

zadatak 3. (2011.) treba odredit i skicirat domenu od ln(i+1+z).
jel to ide ovak: i+1+z>0 pa je x+iy>-1-z i onda x>-1, y>-1 ?
zadatak 3. (2011.) treba odredit i skicirat domenu od ln(i+1+z).
jel to ide ovak: i+1+z>0 pa je x+iy>-1-z i onda x>-1, y>-1 ?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 14:20 pon, 1. 4. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

pitanje jedno, ak imam red npr. an(z-2)^(n+3) jel radijus mogu normalno racunat po onoj formuli? mislim zbog ovog ^(n+3)? :oops:
pitanje jedno, ak imam red npr. an(z-2)^(n+3) jel radijus mogu normalno racunat po onoj formuli? mislim zbog ovog ^(n+3)? Embarassed


[Vrh]
jackass9
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2009. (10:23:58)
Postovi: (15D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-8 = 13 - 21
Lokacija: pod stolom

PostPostano: 15:12 pon, 1. 4. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]pitanje jedno, ak imam red npr. an(z-2)^(n+3) jel radijus mogu normalno racunat po onoj formuli? mislim zbog ovog ^(n+3)? :oops:[/quote]

nisam siguran, al možda smiješ na redu samo pomaknuti da n ide od 3, a ne od nula, pa ova trica pobjegne...to mi prvo palo na pamet...il rastavit eksponent
Anonymous (napisa):
pitanje jedno, ak imam red npr. an(z-2)^(n+3) jel radijus mogu normalno racunat po onoj formuli? mislim zbog ovog ^(n+3)? Embarassed


nisam siguran, al možda smiješ na redu samo pomaknuti da n ide od 3, a ne od nula, pa ova trica pobjegne...to mi prvo palo na pamet...il rastavit eksponent



_________________
Nema mozga do malog mozga
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
KG
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 01. 2011. (15:50:24)
Postovi: (30)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 16:42 pon, 1. 4. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Vip"]Može li netko napisati kako riješiti 4.zadatak iz 2012.godine? Hvala[/quote]

Rastaviš na zbroj 2 integrala. Prvi integral je 0 po Cauchyjevom teoremu, a drugi namjestiš td možeš upotrijebit Cauchyjevu integralnu formulu.
Vip (napisa):
Može li netko napisati kako riješiti 4.zadatak iz 2012.godine? Hvala


Rastaviš na zbroj 2 integrala. Prvi integral je 0 po Cauchyjevom teoremu, a drugi namjestiš td možeš upotrijebit Cauchyjevu integralnu formulu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 18:27 uto, 2. 4. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

moze pomoc oko 3.zadatka, 1.grupa?
dobim:
-e^(2iz)-e^(-2iz)+ie^(2iz)+ie^(-2iz)=2i+2
i sto sad s tim?

probala sam raspisat e^z=e^x(cosy+isiny), ali ne dobim nista pametno :/

hvala
moze pomoc oko 3.zadatka, 1.grupa?
dobim:
-e^(2iz)-e^(-2iz)+ie^(2iz)+ie^(-2iz)=2i+2
i sto sad s tim?

probala sam raspisat e^z=e^x(cosy+isiny), ali ne dobim nista pametno Ehm?

hvala


[Vrh]
Gost






PostPostano: 18:55 uto, 2. 4. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

i da, to je ovaj kolokvij:
http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/kompa/files/ka-kol1-0910.pdf

i sad sam dobila krivi rez (z={kpi/2, k iz Z paran}) :(
i da, to je ovaj kolokvij:
http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/kompa/files/ka-kol1-0910.pdf

i sad sam dobila krivi rez (z={kpi/2, k iz Z paran}) Sad


[Vrh]
Sphiro
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2007. (16:32:45)
Postovi: (45)16
Sarma = la pohva - posuda
-12 = 8 - 20

PostPostano: 10:48 sri, 3. 4. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

sqrt7 na sqrt8 može hint pliiiiiiizzzzzz
sqrt7 na sqrt8 može hint pliiiiiiizzzzzz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kompleksna analiza Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Stranica 4 / 5.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan