Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Dar za svatove ?

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Mali_42
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2008. (09:11:58)
Postovi: (5F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0
Lokacija: 3-sfera

PostPostano: 8:28 sri, 12. 5. 2010    Naslov: Dar za svatove ? Citirajte i odgovorite

Frend se ženi i nemam pojma što da mu kupimo. Dal se može nešto prigodno kupiti na trgu bana J. ?
Frend se ženi i nemam pojma što da mu kupimo. Dal se može nešto prigodno kupiti na trgu bana J. ?



_________________
Sphere is a cow-shaped inanimate round object with no legs, no horns, no udders, no big sad brown eyes, no floppy ears, is totally bereft of fur, and is also prominently missing a tail and a head.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 10:44 sri, 12. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Euri, euri, to je sad u modi kao poklon za vjenčanje. Sebe si lišio brige "što će mu trebati", a oni nek si sami odluče na što će potrošiti. Uostalom, nazovi ga i pitaj što da mu kupiš; vjerojatno će i sam reći "nosi eure". :D
Euri, euri, to je sad u modi kao poklon za vjenčanje. Sebe si lišio brige "što će mu trebati", a oni nek si sami odluče na što će potrošiti. Uostalom, nazovi ga i pitaj što da mu kupiš; vjerojatno će i sam reći "nosi eure". Very Happy



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Glupko_3.14
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 09. 2007. (10:32:16)
Postovi: (77)16
Sarma = la pohva - posuda
19 = 24 - 5

PostPostano: 11:02 sri, 12. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

mozes mu uplatit nekakav tecaj, to je super poklon! npr tecaj daktilografije. jel ce imat dijete sad uskoro? u tom slucaju mozete kupit djecja odijela raznih velicina koja imitiraju razne zivotinje.
(to inace mozete kupit i meni za rodjendan u velicini XXL)
ili... avionske karte za ameriku, bilo koje odrediste, npr ono koje je trenutno najjeftinije
ako hocete tradicionalnije nesto, onda veš mašinu na hreliću i paket dezić, gel za tusiranje, pjena za brijanje iz dm a
mozes mu uplatit nekakav tecaj, to je super poklon! npr tecaj daktilografije. jel ce imat dijete sad uskoro? u tom slucaju mozete kupit djecja odijela raznih velicina koja imitiraju razne zivotinje.
(to inace mozete kupit i meni za rodjendan u velicini XXL)
ili... avionske karte za ameriku, bilo koje odrediste, npr ono koje je trenutno najjeftinije
ako hocete tradicionalnije nesto, onda veš mašinu na hreliću i paket dezić, gel za tusiranje, pjena za brijanje iz dm a



_________________
Nov, još gluplji.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 11:18 sri, 12. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Glupko_3.14"]
ili... avionske karte za ameriku, bilo koje odrediste, npr ono koje je trenutno najjeftinije[/quote]

mislim da karte za USA nisu bas najjeftinije :D
plati mu 7 dana u Tunisu i to opciju Last minute ili kako se vec zove :)
cijena ? Prava sitnica za razliku od USA :)
Glupko_3.14 (napisa):

ili... avionske karte za ameriku, bilo koje odrediste, npr ono koje je trenutno najjeftinije


mislim da karte za USA nisu bas najjeftinije Very Happy
plati mu 7 dana u Tunisu i to opciju Last minute ili kako se vec zove Smile
cijena ? Prava sitnica za razliku od USA Smile



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mali_42
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2008. (09:11:58)
Postovi: (5F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0
Lokacija: 3-sfera

PostPostano: 11:45 sri, 12. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Glupko_3.14"]mozes mu uplatit nekakav tecaj, to je super poklon! npr tecaj daktilografije. jel ce imat dijete sad uskoro? u tom slucaju mozete kupit djecja odijela raznih velicina koja imitiraju razne zivotinje.
(to inace mozete kupit i meni za rodjendan u velicini XXL)
ili... avionske karte za ameriku, bilo koje odrediste, npr ono koje je trenutno najjeftinije
ako hocete tradicionalnije nesto, onda veš mašinu na hreliću i paket dezić, gel za tusiranje, pjena za brijanje iz dm a[/quote]

Za tečaj nema vremena jer oboje već rade, nejdu ni na medni mjesec.
Kakva pjena za brijanje, treba nešto za uspomenu, a ne ono što će završiti u kanalizaciji.:)

[size=9][color=#999999]Added after 2 minutes:[/color][/size]

[quote="kenny"]Euri, euri, to je sad u modi kao poklon za vjenčanje. Sebe si lišio brige "što će mu trebati", a oni nek si sami odluče na što će potrošiti. Uostalom, nazovi ga i pitaj što da mu kupiš; vjerojatno će i sam reći "nosi eure". :D[/quote]


Euri su previše potrošna roba. Mislio sam nešto što će aludirati na dugi i sretni bračni život, a toga nema sa eurima.

[size=9][color=#999999]Added after 2 minutes:[/color][/size]

[quote="ante003"][quote="Glupko_3.14"]
ili... avionske karte za ameriku, bilo koje odrediste, npr ono koje je trenutno najjeftinije[/quote]

mislim da karte za USA nisu bas najjeftinije :D
plati mu 7 dana u Tunisu i to opciju Last minute ili kako se vec zove :)
cijena ? Prava sitnica za razliku od USA :)[/quote]

To bi bilo super, al nešto jeftinije i da se pamti.
Glupko_3.14 (napisa):
mozes mu uplatit nekakav tecaj, to je super poklon! npr tecaj daktilografije. jel ce imat dijete sad uskoro? u tom slucaju mozete kupit djecja odijela raznih velicina koja imitiraju razne zivotinje.
(to inace mozete kupit i meni za rodjendan u velicini XXL)
ili... avionske karte za ameriku, bilo koje odrediste, npr ono koje je trenutno najjeftinije
ako hocete tradicionalnije nesto, onda veš mašinu na hreliću i paket dezić, gel za tusiranje, pjena za brijanje iz dm a


Za tečaj nema vremena jer oboje već rade, nejdu ni na medni mjesec.
Kakva pjena za brijanje, treba nešto za uspomenu, a ne ono što će završiti u kanalizaciji.Smile

Added after 2 minutes:

kenny (napisa):
Euri, euri, to je sad u modi kao poklon za vjenčanje. Sebe si lišio brige "što će mu trebati", a oni nek si sami odluče na što će potrošiti. Uostalom, nazovi ga i pitaj što da mu kupiš; vjerojatno će i sam reći "nosi eure". Very Happy



Euri su previše potrošna roba. Mislio sam nešto što će aludirati na dugi i sretni bračni život, a toga nema sa eurima.

Added after 2 minutes:

ante003 (napisa):
Glupko_3.14 (napisa):

ili... avionske karte za ameriku, bilo koje odrediste, npr ono koje je trenutno najjeftinije


mislim da karte za USA nisu bas najjeftinije Very Happy
plati mu 7 dana u Tunisu i to opciju Last minute ili kako se vec zove Smile
cijena ? Prava sitnica za razliku od USA Smile


To bi bilo super, al nešto jeftinije i da se pamti.



_________________
Sphere is a cow-shaped inanimate round object with no legs, no horns, no udders, no big sad brown eyes, no floppy ears, is totally bereft of fur, and is also prominently missing a tail and a head.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Glupko_3.14
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 09. 2007. (10:32:16)
Postovi: (77)16
Sarma = la pohva - posuda
19 = 24 - 5

PostPostano: 11:48 sri, 12. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Mali_42"]Mislio sam nešto što će aludirati na dugi i sretni bračni život, a toga nema sa eurima.[/quote]

onda dvd sa najljigavijim romanticnim komedijama??

iako je ovo suprotno svim mojim uvjerenjima, iznjet cu i jedan ozbiljan prijedlog, a to je da uz ono sto vec cete kupiti poklonite i frommovo umijece ljubavi
Mali_42 (napisa):
Mislio sam nešto što će aludirati na dugi i sretni bračni život, a toga nema sa eurima.


onda dvd sa najljigavijim romanticnim komedijama??

iako je ovo suprotno svim mojim uvjerenjima, iznjet cu i jedan ozbiljan prijedlog, a to je da uz ono sto vec cete kupiti poklonite i frommovo umijece ljubavi



_________________
Nov, još gluplji.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 11:49 sri, 12. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

pogledaj si za tunis. to je podosta jeftino. od 1000 - 2000 kn ( rijetko kad 2000 ). prosvrljaj malo po agencijama :)
pogledaj si za tunis. to je podosta jeftino. od 1000 - 2000 kn ( rijetko kad 2000 ). prosvrljaj malo po agencijama Smile



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mali_42
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2008. (09:11:58)
Postovi: (5F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0
Lokacija: 3-sfera

PostPostano: 11:58 sri, 12. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Glupko_3.14"][quote="Mali_42"]Mislio sam nešto što će aludirati na dugi i sretni bračni život, a toga nema sa eurima.[/quote]

iako je ovo suprotno svim mojim uvjerenjima, iznjet cu i jedan ozbiljan prijedlog, a to je da uz ono sto vec cete kupiti poklonite i frommovo umijece ljubavi[/quote]

Gdje da kupim tu knjigu blizu trga ?
Glupko_3.14 (napisa):
Mali_42 (napisa):
Mislio sam nešto što će aludirati na dugi i sretni bračni život, a toga nema sa eurima.


iako je ovo suprotno svim mojim uvjerenjima, iznjet cu i jedan ozbiljan prijedlog, a to je da uz ono sto vec cete kupiti poklonite i frommovo umijece ljubavi


Gdje da kupim tu knjigu blizu trga ?



_________________
Sphere is a cow-shaped inanimate round object with no legs, no horns, no udders, no big sad brown eyes, no floppy ears, is totally bereft of fur, and is also prominently missing a tail and a head.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Glupko_3.14
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 09. 2007. (10:32:16)
Postovi: (77)16
Sarma = la pohva - posuda
19 = 24 - 5

PostPostano: 12:02 sri, 12. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa valjda ima ili tam na ćošku na trgu ili u profilu, nemam pojma, trebalo bi bit. malo proguglaj ili prošeći :)
ali ima dosta knjizara u centru tak da ne bi smjelo bit problema
pa valjda ima ili tam na ćošku na trgu ili u profilu, nemam pojma, trebalo bi bit. malo proguglaj ili prošeći Smile
ali ima dosta knjizara u centru tak da ne bi smjelo bit problema



_________________
Nov, još gluplji.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 13:35 sri, 12. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja osobno udavim ljude da se izjasne sto zele/sto im treba.

Da, nije problem ako se ubaci i koja 'sitnica od srca', al nekako mislim da je bitnije da oni budu zadovoljni poklonom, nego da poklanjatelj misli da je ispunio svrhu time sto im je nesto kupio.



Tako je musko u jednom paru reklo da ne treba nista, samo pivu :D zensko je (nakon sto sam je se docepala) rekla kako ima popis, i jel bi nam odgovaralo da uzmemo neki set tanjurica za kolace. Na kraju smo imali 2 poklona - pivu i tanjure :D

Fkors, dobro je pitati i kakve su boje i materijali preferirani. Ovi nisu imali preferenci, pa su dobili staklene tanjure ukrasene tehnikom brusenog stakla, par poteza, nikakve posebne bravure.


Druga ekipa je rekla da skupljaju pare za uredjenje prostora i da im to najvise znaci.


Treci su rekli da im treba daska za peglanje :D Hm, bila je jos neka sitnica, al to se vise ne sjecam sto....


Frendici planiram nesto za useljenje, al je dobila zadatak da mi da popis, ili cak tocne modele stvari koje ih zanimaju.


Mislim da sam se naslusala previse prica o 5 usisavaca, 10 tostera, apsolutno beskorisnih servisa za kojesta koji onda godinama na ormaru skupljaju prasinu i slicno :D
A ljudi, pogotovo ako se useljavaju, u pravilu imaju popis ili barem ideju i skupljih i jeftinijih stvari koje ce im trebati.


Mozda cak, ako vas ide veca ekipa, mozete pridonijeti necim vecim, npr ako im treba vesmasina i pikiraju na neki model, nadje se vas dovoljno i podijelite trosak :)

Ili vas puno im uzme poklon bon u nekom tehnickom ducanu kojeg vole (al u ovom slucaju su pare mozda ipak bolji izbor jer ne vezu za ducan ni iznos).
Ja osobno udavim ljude da se izjasne sto zele/sto im treba.

Da, nije problem ako se ubaci i koja 'sitnica od srca', al nekako mislim da je bitnije da oni budu zadovoljni poklonom, nego da poklanjatelj misli da je ispunio svrhu time sto im je nesto kupio.



Tako je musko u jednom paru reklo da ne treba nista, samo pivu Very Happy zensko je (nakon sto sam je se docepala) rekla kako ima popis, i jel bi nam odgovaralo da uzmemo neki set tanjurica za kolace. Na kraju smo imali 2 poklona - pivu i tanjure Very Happy

Fkors, dobro je pitati i kakve su boje i materijali preferirani. Ovi nisu imali preferenci, pa su dobili staklene tanjure ukrasene tehnikom brusenog stakla, par poteza, nikakve posebne bravure.


Druga ekipa je rekla da skupljaju pare za uredjenje prostora i da im to najvise znaci.


Treci su rekli da im treba daska za peglanje Very Happy Hm, bila je jos neka sitnica, al to se vise ne sjecam sto....


Frendici planiram nesto za useljenje, al je dobila zadatak da mi da popis, ili cak tocne modele stvari koje ih zanimaju.


Mislim da sam se naslusala previse prica o 5 usisavaca, 10 tostera, apsolutno beskorisnih servisa za kojesta koji onda godinama na ormaru skupljaju prasinu i slicno Very Happy
A ljudi, pogotovo ako se useljavaju, u pravilu imaju popis ili barem ideju i skupljih i jeftinijih stvari koje ce im trebati.


Mozda cak, ako vas ide veca ekipa, mozete pridonijeti necim vecim, npr ako im treba vesmasina i pikiraju na neki model, nadje se vas dovoljno i podijelite trosak Smile

Ili vas puno im uzme poklon bon u nekom tehnickom ducanu kojeg vole (al u ovom slucaju su pare mozda ipak bolji izbor jer ne vezu za ducan ni iznos).



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 17:10 sri, 12. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

slika
slika



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
marijap
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2006. (19:04:40)
Postovi: (209)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
33 = 49 - 16
Lokacija: zg

PostPostano: 19:44 sri, 12. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Makar reda radi, tj. za svoju dušu prvo je dobro ovlaš pitati imaju li mladenci želja i nije sramota reći novce jer je ionako neko nepisano pravilo da se pokriju troškovi večere i doda koliko već možeš i želiš ako se daju novci...Sa slikom možeš lakše fulati ak ne znaš njihov ukus :wink:
Ako mladenci vele 'ništa nam ne treba, sve već imamo sređeno i dogovoreno', s novcima ne možeš pogriješiti ako mladenci uređuju stan ili otplaćuju već nešto i tome slično, ali i ja uvijek volim i uz novce dodati neki osobni poklon koja ostane kao lijepa uspomena i sjeća ih na vjenčanje...

Meni osobno kupovni poklon s kojim nisam fulala i baš je za par su one Pierre Cardin (ili neke druge) fine mekane deke za bračni krevet...
To košta oko 800kn ili određeni uzorci/boje i manje (imaš u Naš dom i Lanteinim dućanima) i to je super poklon pogotovo za novouseljene (možeš čak na deku dati uvezati inicijale pa si sigurniji da i ako dobe još jednu da je tvoja individualizirana; ja sam za uvez na deku za bebu (ime i datum) dala oko 50kn).
Makar reda radi, tj. za svoju dušu prvo je dobro ovlaš pitati imaju li mladenci želja i nije sramota reći novce jer je ionako neko nepisano pravilo da se pokriju troškovi večere i doda koliko već možeš i želiš ako se daju novci...Sa slikom možeš lakše fulati ak ne znaš njihov ukus Wink
Ako mladenci vele 'ništa nam ne treba, sve već imamo sređeno i dogovoreno', s novcima ne možeš pogriješiti ako mladenci uređuju stan ili otplaćuju već nešto i tome slično, ali i ja uvijek volim i uz novce dodati neki osobni poklon koja ostane kao lijepa uspomena i sjeća ih na vjenčanje...

Meni osobno kupovni poklon s kojim nisam fulala i baš je za par su one Pierre Cardin (ili neke druge) fine mekane deke za bračni krevet...
To košta oko 800kn ili određeni uzorci/boje i manje (imaš u Naš dom i Lanteinim dućanima) i to je super poklon pogotovo za novouseljene (možeš čak na deku dati uvezati inicijale pa si sigurniji da i ako dobe još jednu da je tvoja individualizirana; ja sam za uvez na deku za bebu (ime i datum) dala oko 50kn).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 20:02 sri, 12. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja isto mislim novce + nesto od srca, ili novce zapakirane na zanimljiv nacin. Grozno mi je kad ti stricevi i tetke poklone neki uzas od slike kojeg ne bi objesio ni psu u kucicu, a onda ti to visi na zidu godinama jer "to mi je od tete Stefice a da se ona ne naljuti kad dode na kavu", ili set porculanskih salica za kavu na cvjetice ako ti je cijeli stan moderan, ili vazu od metar i pol tesku 10 kila ako se iduci mjesec selis u Tunis, ili, kao vrhunac uzasa, cipkastu spavacicu od grla do poda s dugim rukavima "u kojoj je i tvoja pokojna prabaka izgubila nevinost!!".

Svadbe su skupe i useljavanje zajedno je skupo, tak da mislim da nije neukusno dat novce. Ja sam na dvije svabde na kojima sam bila kao odrasla (ie ne s mamom i tatom) dala lovu, i to ovako:
1)na jednoj smo zamijenili novce u kovanice, kupili grubu jutenu vrecu, komad grube spage i hrpu konfeta i cokoladica, i zapakirali dvije vrece koje su izgledale ko one vrece koje lopovi u Miki Maus crticima iznose iz banke (grube vrece zavezane spagom).
2)na drugoj smo isto isli na kovanice (medvjedi) koje smo zapakirali u drvenu skrinju koja je trebala glumiti skrinjicu s blagom. Na medvjedima su bile skoljkice, morske zvjezdice i jedna riba (ne prava). Cestitku smo napisali na nekom okrzanom komadu papira i stavili u bocu.
Ja isto mislim novce + nesto od srca, ili novce zapakirane na zanimljiv nacin. Grozno mi je kad ti stricevi i tetke poklone neki uzas od slike kojeg ne bi objesio ni psu u kucicu, a onda ti to visi na zidu godinama jer "to mi je od tete Stefice a da se ona ne naljuti kad dode na kavu", ili set porculanskih salica za kavu na cvjetice ako ti je cijeli stan moderan, ili vazu od metar i pol tesku 10 kila ako se iduci mjesec selis u Tunis, ili, kao vrhunac uzasa, cipkastu spavacicu od grla do poda s dugim rukavima "u kojoj je i tvoja pokojna prabaka izgubila nevinost!!".

Svadbe su skupe i useljavanje zajedno je skupo, tak da mislim da nije neukusno dat novce. Ja sam na dvije svabde na kojima sam bila kao odrasla (ie ne s mamom i tatom) dala lovu, i to ovako:
1)na jednoj smo zamijenili novce u kovanice, kupili grubu jutenu vrecu, komad grube spage i hrpu konfeta i cokoladica, i zapakirali dvije vrece koje su izgledale ko one vrece koje lopovi u Miki Maus crticima iznose iz banke (grube vrece zavezane spagom).
2)na drugoj smo isto isli na kovanice (medvjedi) koje smo zapakirali u drvenu skrinju koja je trebala glumiti skrinjicu s blagom. Na medvjedima su bile skoljkice, morske zvjezdice i jedna riba (ne prava). Cestitku smo napisali na nekom okrzanom komadu papira i stavili u bocu.



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:49 sri, 12. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Uvijek mozete kupiti [url=http://wedinator.com/2010/05/12/funny-wedding-photos-with-love-really/]vagu[/url]. :chuckle:
Uvijek mozete kupiti vagu. Chuckle



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 22:19 sri, 12. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Uvijek mozete kupiti [url=http://wedinator.com/2010/05/12/funny-wedding-photos-with-love-really/]vagu[/url]. :chuckle:[/quote]

:mrgreen:

evo, ja sam pogledao malo za putovanje sto je bilo prije kao ideja. [url=http://www.kompas.hr/hr/Putovanja/Tunis-Posebnim-zrakoplovom-iz-Zagreba.aspx?tabId=raspolozivost&idAranzmanPolazak=8941&idDestinacija=11881]Tu [/url] imas neke cijene pa si pogledaj. Znam da je jedan kolega isao na putovanje na neku kul destinaciju ( zaboravio ime :D ) i platio oko 2000 kn po osobi ali im je bilo predobro. Isto tjedan dana ko i na linku koji sam stavio tu.
vsego (napisa):
Uvijek mozete kupiti vagu. Chuckle


Mr. Green

evo, ja sam pogledao malo za putovanje sto je bilo prije kao ideja. Tu imas neke cijene pa si pogledaj. Znam da je jedan kolega isao na putovanje na neku kul destinaciju ( zaboravio ime Very Happy ) i platio oko 2000 kn po osobi ali im je bilo predobro. Isto tjedan dana ko i na linku koji sam stavio tu.



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan