Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prebacivanje
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
frutabella
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 10. 2010. (16:35:36)
Postovi: (24E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 42 - 47

PostPostano: 17:17 čet, 14. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="AltairAC"]@krcko

Završio sam prirodoslovno-matematičku gimnaziju i imao sam 4-4-4-5 iz matematike no za matematiku sam tijekom srednje škole nažalost odvajao najmanje vremena jer su mi te 4 godine bile malo čudno uvjetovane, a i baš 4. razred kad su se radile derivacije me nije bilo zbog zdrastvenih problema u školi tako da sam sve pokušao užurbano nadoknaditi. Nisam genijalac, ali uz malo vježbe mi je svako gradivo jasno, a i u matematici prepoznajem najbolji trening za logičko razmišljanje koje će mi kao budućem programeru trebati. Na PMF-mat-znanstveni smjer se prijavilo oko 650 ljudi, prihvaćaju ih 180, a ja sam trenutno 222/180, samo s ocjenama iz srednje škole tj. ima i ljudi koji su pisali DM prošle godine, a sada im se ti bodovi priznaju.

[/quote]

Ako te išta tješi, navest ću svoj primjer. Ja sam zavrsila srednju strucnu skolu, sa 2 sata matematike (a ne 4, kao u gimnazijama), i upisala matematiku prije 2 godine. Do sad sam polozila pola ispita (od 29/30 s preddiplomskog), s čim sam ja osobno jako zadovoljna. Ali iskreno morala sam dobro zagrijati stolicu i jako se potruditi.
Želim ti reci, da ces trudom i dobrom motivacijom lako sve poloziti, a pogotovo jer ti je predznanje sigurno puno bolje i kvalitetnije s obzirom da si isao/la u mat.gimnaziju.

Sretno!
AltairAC (napisa):
@krcko

Završio sam prirodoslovno-matematičku gimnaziju i imao sam 4-4-4-5 iz matematike no za matematiku sam tijekom srednje škole nažalost odvajao najmanje vremena jer su mi te 4 godine bile malo čudno uvjetovane, a i baš 4. razred kad su se radile derivacije me nije bilo zbog zdrastvenih problema u školi tako da sam sve pokušao užurbano nadoknaditi. Nisam genijalac, ali uz malo vježbe mi je svako gradivo jasno, a i u matematici prepoznajem najbolji trening za logičko razmišljanje koje će mi kao budućem programeru trebati. Na PMF-mat-znanstveni smjer se prijavilo oko 650 ljudi, prihvaćaju ih 180, a ja sam trenutno 222/180, samo s ocjenama iz srednje škole tj. ima i ljudi koji su pisali DM prošle godine, a sada im se ti bodovi priznaju.



Ako te išta tješi, navest ću svoj primjer. Ja sam zavrsila srednju strucnu skolu, sa 2 sata matematike (a ne 4, kao u gimnazijama), i upisala matematiku prije 2 godine. Do sad sam polozila pola ispita (od 29/30 s preddiplomskog), s čim sam ja osobno jako zadovoljna. Ali iskreno morala sam dobro zagrijati stolicu i jako se potruditi.
Želim ti reci, da ces trudom i dobrom motivacijom lako sve poloziti, a pogotovo jer ti je predznanje sigurno puno bolje i kvalitetnije s obzirom da si isao/la u mat.gimnaziju.

Sretno!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Hulk
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 03. 2008. (22:35:25)
Postovi: (4F)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 6 - 7

PostPostano: 17:32 čet, 14. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]1. Ne. Pise da ti se [b]moze[/b] odobriti, ne i da ce biti odobreno. Dakle, pises molbu i netko onda to duboko prostudira i presudi.

2. Mislim da ne, prema [url=http://www.unizg.hr/fileadmin/rektorat/dokumenti/propisi/statut.pdf]Statutu Sveucilista u Zagrebu[/url], Clanak 60, tocka 4. Naravno, ne znam kako to izgleda u praksi, no cini mi se da se ne krshi.[/quote]

Hvala na informaciji. Samo još par detalja:

1. Svjestan sam da piše da se može odobriti, ali i da ne mora, napisao sam da se radi o "mogućnosti". :( Zanima me kakva je generalno praksa s "presudom" ako itko zna?

2. Prije sam vidio da je netko napisao u slučaju bolesti da mu se ne računa godina. Ima li negdje na netu neki dokument vezano za to? Jer ja sam bio bolestan i nisam mogao primjerice izaći na prve kolokvije ove godine i sl.
vsego (napisa):
1. Ne. Pise da ti se moze odobriti, ne i da ce biti odobreno. Dakle, pises molbu i netko onda to duboko prostudira i presudi.

2. Mislim da ne, prema Statutu Sveucilista u Zagrebu, Clanak 60, tocka 4. Naravno, ne znam kako to izgleda u praksi, no cini mi se da se ne krshi.


Hvala na informaciji. Samo još par detalja:

1. Svjestan sam da piše da se može odobriti, ali i da ne mora, napisao sam da se radi o "mogućnosti". Sad Zanima me kakva je generalno praksa s "presudom" ako itko zna?

2. Prije sam vidio da je netko napisao u slučaju bolesti da mu se ne računa godina. Ima li negdje na netu neki dokument vezano za to? Jer ja sam bio bolestan i nisam mogao primjerice izaći na prve kolokvije ove godine i sl.



_________________
If I had a nickel for every time I've written "for (i = 0; i < N; i++)" in C I'd be a millionaire.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:00 čet, 14. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

1. Not sure, posto je to pravilo uvedeno prosle godine. Mislim da nije nemoguce, ali ne ide niti automatizmom "predas molbu i to je to".

2. Isti dokument na koji sam te uputio, Clanak 57, kaze "u slucaju dulje bolesti". Svojedobno sam nacuo da se tu obicno uzimalo 3 mjeseca neprekidne bolesti uz medicinsku dokumentaciju, no o tome je bolje popricati s pomocnikom procelnika za nastavu (prof. Vukovic).
1. Not sure, posto je to pravilo uvedeno prosle godine. Mislim da nije nemoguce, ali ne ide niti automatizmom "predas molbu i to je to".

2. Isti dokument na koji sam te uputio, Clanak 57, kaze "u slucaju dulje bolesti". Svojedobno sam nacuo da se tu obicno uzimalo 3 mjeseca neprekidne bolesti uz medicinsku dokumentaciju, no o tome je bolje popricati s pomocnikom procelnika za nastavu (prof. Vukovic).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
°bubble°
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 10. 2011. (12:03:20)
Postovi: (25)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:51 pon, 18. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

na univerzalnom obrascu kod "Prilog" ima "potvrda nadležnog lijecnika Fakulteta"
da li je to obavezno kod prebacivanja na nastavnicki smjer? s obzirom da nismo imali sluzbeni sistematski ove godine, to znaci da moramo sami otic nadleznom lijecniku?
na univerzalnom obrascu kod "Prilog" ima "potvrda nadležnog lijecnika Fakulteta"
da li je to obavezno kod prebacivanja na nastavnicki smjer? s obzirom da nismo imali sluzbeni sistematski ove godine, to znaci da moramo sami otic nadleznom lijecniku?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 07. 2011. (20:30:12)
Postovi: (2E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 18:16 čet, 21. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako ima koja dobra duša da mi odgovori na par pitanja.
Dakle, danas sam bio kod prof. Vukovića u vezi prebacivanja sa nastavničkoga na inženjerski. Rekao mi je da će mi biti odobren prijelaz i da ću biti upisan na drugu godinu inženjerskog smjera (sad sam završio prvu godinu nastavničkog). Međutim na nekoliko pitanja mi je ostalo neodgovoreno, zaboravio sam pitati. Dakle:
1. U najboljem slučaju ako mi priznaju EM 1 i 2 i LA 1, morat ću upisati Programiranje 1 i 2, analizu 1 i 2 i LA 2. S druge godine mogao bih upisati Engleski 1 i 2. To mi nije dovoljno da sakupim 60 ECTSa. Da li će mi to predstavljati neki problem recimo kod dobivanja studentskog doma, stipendije, hoće li mi se to onda gledati kao neki pad ili zaostajanje? Da li je ikako moguće da ipak uspijem dobiti 60 ECTSa predstojeće akademske godine?
2. Ako upišem sada te kolegije koje sam nabrojio, da li je to parcijala? Naime, kod kriterija za dobivanje studentskog doma je navedeno da dom nemogu dobiti studenti koji su na parcijali. Nisam pao nijedan kolegij, sve sam položio zasada i skupio 60 ECTSa, ali ako mi se sada to gleda kao parcijala, gubim li pravo na dom?
3. Vrlo je izgledno da ako se prebacim, da će mi trebati još 3 godine da završim preddiplomski (dakle, ukupno 4 godine, 1 nastavnički + 3 na inženjerskom). Da li je to zaostajanje? Koje su posljedice?

Vjerojatno ću još izmisliti neka pitanja, zasada je "samo" to.
Hvala unaprijed.
Ako ima koja dobra duša da mi odgovori na par pitanja.
Dakle, danas sam bio kod prof. Vukovića u vezi prebacivanja sa nastavničkoga na inženjerski. Rekao mi je da će mi biti odobren prijelaz i da ću biti upisan na drugu godinu inženjerskog smjera (sad sam završio prvu godinu nastavničkog). Međutim na nekoliko pitanja mi je ostalo neodgovoreno, zaboravio sam pitati. Dakle:
1. U najboljem slučaju ako mi priznaju EM 1 i 2 i LA 1, morat ću upisati Programiranje 1 i 2, analizu 1 i 2 i LA 2. S druge godine mogao bih upisati Engleski 1 i 2. To mi nije dovoljno da sakupim 60 ECTSa. Da li će mi to predstavljati neki problem recimo kod dobivanja studentskog doma, stipendije, hoće li mi se to onda gledati kao neki pad ili zaostajanje? Da li je ikako moguće da ipak uspijem dobiti 60 ECTSa predstojeće akademske godine?
2. Ako upišem sada te kolegije koje sam nabrojio, da li je to parcijala? Naime, kod kriterija za dobivanje studentskog doma je navedeno da dom nemogu dobiti studenti koji su na parcijali. Nisam pao nijedan kolegij, sve sam položio zasada i skupio 60 ECTSa, ali ako mi se sada to gleda kao parcijala, gubim li pravo na dom?
3. Vrlo je izgledno da ako se prebacim, da će mi trebati još 3 godine da završim preddiplomski (dakle, ukupno 4 godine, 1 nastavnički + 3 na inženjerskom). Da li je to zaostajanje? Koje su posljedice?

Vjerojatno ću još izmisliti neka pitanja, zasada je "samo" to.
Hvala unaprijed.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
piccola
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2009. (15:39:50)
Postovi: (D7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 8

PostPostano: 22:25 sub, 23. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam jedno pitanje:

Kome se mogu obratit za prijelaz s inžinjerskog na nastavnički smjer ako sam u zadnje 2 godine skupila 34 ECTSa??
Ili se tu ne može ništa napravit više... :(
Imam jedno pitanje:

Kome se mogu obratit za prijelaz s inžinjerskog na nastavnički smjer ako sam u zadnje 2 godine skupila 34 ECTSa??
Ili se tu ne može ništa napravit više... Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:40 sub, 23. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da se ne moze nista, no mozes jos pitati pomocnika procelnika za nastavu.
Mislim da se ne moze nista, no mozes jos pitati pomocnika procelnika za nastavu.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bench001
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 10. 2012. (16:47:02)
Postovi: (11)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:58 sri, 23. 10. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Htjela bih znati je li moguće prebaciti se sa nastavničkog smjera na inženjerski smjer ako smo:
završili Preddiplomski studij matematike, nastavnički smjer, sakupili 180 ECTS bodova, međutim na prvoj godini nismo položili tri predmeta odmah na prvom upisu, nego drugom. Je li problem ako nismo te predmete položili "od prve?"
Također, je li potrebno zadovoljiti neki prosjek?
Postoje li neki kriteriji? Ako ne postoje određeni kriteriji, može li barem netko navesti primjere nekih kolega koji su se tako prebacivali?

Hvala!
Htjela bih znati je li moguće prebaciti se sa nastavničkog smjera na inženjerski smjer ako smo:
završili Preddiplomski studij matematike, nastavnički smjer, sakupili 180 ECTS bodova, međutim na prvoj godini nismo položili tri predmeta odmah na prvom upisu, nego drugom. Je li problem ako nismo te predmete položili "od prve?"
Također, je li potrebno zadovoljiti neki prosjek?
Postoje li neki kriteriji? Ako ne postoje određeni kriteriji, može li barem netko navesti primjere nekih kolega koji su se tako prebacivali?

Hvala!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
thomary
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 11. 2007. (20:45:28)
Postovi: (87)16
Sarma = la pohva - posuda
15 = 15 - 0

PostPostano: 15:13 sri, 23. 10. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Normalno se prijavljujes na razredbeni na smjer koji god zelis i cekas rezultate. Uvjete i kriterije bodovanja mozes vidjeti na stranici.
Normalno se prijavljujes na razredbeni na smjer koji god zelis i cekas rezultate. Uvjete i kriterije bodovanja mozes vidjeti na stranici.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 15:16 sri, 23. 10. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni se cini da pitanje nije o "prebacivanju", nego u upisu na diplomske studije. Svi dokumenti i informacije o razredbenom postupku za 2013./14. dostupni su [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?sec=406]ovdje[/url]. Najvaznija su [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/lgs.axd?t=16&id=5276]pravila rangiranja[/url].

Izgledno je da ce se uvjeti upisa i pravila razredbenog postupka za 2014./15. mijenjati, obzirom na ovogodisnje iskustvo. Naprimjer, kandidati sa zavrsenim preddiplomskim nastavnickim studijem bez racunarske grupe predmeta nisu se mogli prijaviti za diplomski studij Matematika i informatika, smjer nastavnicki, ali su se mogli prijaviti za diplomski studij Primijenjena matematika. To ce se vjerojatno promijeniti jer za Primijenjenu takodjer treba racunarstvo. Ako ne prije, uvjeti upisa bit ce objavljeni u natjecaju za 2014./15.

Do sada nikad nije igralo ulogu u kojem pokusaju se polozi neki predmet. Bitna je ocjena s kojom se polozi, ali ukupno trajanje preddiplomskog studija moze igrati neku ulogu (u smislu male prednosti za kandidate koji preddiplomski zavrse za 3 godine).
Meni se cini da pitanje nije o "prebacivanju", nego u upisu na diplomske studije. Svi dokumenti i informacije o razredbenom postupku za 2013./14. dostupni su ovdje. Najvaznija su pravila rangiranja.

Izgledno je da ce se uvjeti upisa i pravila razredbenog postupka za 2014./15. mijenjati, obzirom na ovogodisnje iskustvo. Naprimjer, kandidati sa zavrsenim preddiplomskim nastavnickim studijem bez racunarske grupe predmeta nisu se mogli prijaviti za diplomski studij Matematika i informatika, smjer nastavnicki, ali su se mogli prijaviti za diplomski studij Primijenjena matematika. To ce se vjerojatno promijeniti jer za Primijenjenu takodjer treba racunarstvo. Ako ne prije, uvjeti upisa bit ce objavljeni u natjecaju za 2014./15.

Do sada nikad nije igralo ulogu u kojem pokusaju se polozi neki predmet. Bitna je ocjena s kojom se polozi, ali ukupno trajanje preddiplomskog studija moze igrati neku ulogu (u smislu male prednosti za kandidate koji preddiplomski zavrse za 3 godine).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Lepi91
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2010. (15:22:23)
Postovi: (C8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 13 - 4

PostPostano: 15:29 sri, 23. 10. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]

Izgledno je da ce se uvjeti upisa i pravila razredbenog postupka za 2014./15. mijenjati, obzirom na ovogodisnje iskustvo. ... Ako ne prije, uvjeti upisa bit ce objavljeni u natjecaju za 2014./15.

[/quote]

Ako sam ja ovo dobro shvatio, tokom ove godine će se promijeniti neka pravila, tipa da je za neki diplomski potreban neki predmet, a koji nije dosad bio potreban?
krcko (napisa):


Izgledno je da ce se uvjeti upisa i pravila razredbenog postupka za 2014./15. mijenjati, obzirom na ovogodisnje iskustvo. ... Ako ne prije, uvjeti upisa bit ce objavljeni u natjecaju za 2014./15.



Ako sam ja ovo dobro shvatio, tokom ove godine će se promijeniti neka pravila, tipa da je za neki diplomski potreban neki predmet, a koji nije dosad bio potreban?



_________________
tko rano rani,malo spava
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 11:49 čet, 24. 10. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Donesena je nova [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/lgs.axd?t=16&id=5379]Odluka[/url] o prebacivanju za akademsku godinu 2014./2015. Novost je da se ovogodisnji brucosi koji ne sakupe bar 18 ECTS bodova nece moci prebaciti.

Naravno, bez obzira na to mogu se javiti na natjecaj za upis u 1. godinu željenog studija. Ako ostvare pravo upisa mogu naknadno traziti priznavanje predmeta polozenih na prethodnom studiju.
Donesena je nova Odluka o prebacivanju za akademsku godinu 2014./2015. Novost je da se ovogodisnji brucosi koji ne sakupe bar 18 ECTS bodova nece moci prebaciti.

Naravno, bez obzira na to mogu se javiti na natjecaj za upis u 1. godinu željenog studija. Ako ostvare pravo upisa mogu naknadno traziti priznavanje predmeta polozenih na prethodnom studiju.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
moni_poni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 01. 2010. (19:48:19)
Postovi: (49)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 1:11 pet, 29. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zanima me je li moguće prebacivanje s jednog diplomskog na drugi? Npr. da se želim s Mat statistike želim prebacit na Financijsku?
Zanima me je li moguće prebacivanje s jednog diplomskog na drugi? Npr. da se želim s Mat statistike želim prebacit na Financijsku?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 11:49 pet, 29. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovako brzinski na forumu odgovor je "ne". Sluzbeni odgovor ce te kostati 500 kn ([url=http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=3606&amp;sec=279]molba za promjenu studija[/url]).

Prebacivanje ionako nije moguce usred akademske godine, nego tek pri upisu u sljedecu. Nitko ti ne brani javiti se ponovo na razredbeni postupak, pa ako prodjes ispisati se sa MSI i kad se upises na FPM traziti priznavanje ispita.
Ovako brzinski na forumu odgovor je "ne". Sluzbeni odgovor ce te kostati 500 kn (molba za promjenu studija).

Prebacivanje ionako nije moguce usred akademske godine, nego tek pri upisu u sljedecu. Nitko ti ne brani javiti se ponovo na razredbeni postupak, pa ako prodjes ispisati se sa MSI i kad se upises na FPM traziti priznavanje ispita.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
_eternity
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 01. 2012. (13:53:51)
Postovi: (8)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 15:48 uto, 11. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav,može li netko staviti popis kolegija koji se priznaju prebacivanjem s inž.na nastavnički smjer ako nije problem.Našla sam samo neki stari popis iz 2010.,ali pretpostavljam da se od tada nešto promijenilo :)
Pozdrav,može li netko staviti popis kolegija koji se priznaju prebacivanjem s inž.na nastavnički smjer ako nije problem.Našla sam samo neki stari popis iz 2010.,ali pretpostavljam da se od tada nešto promijenilo Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 8:13 sri, 12. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

U medjuvremenu nije usvojen nikakav novi popis. Mislim da je taj stari dosta dobra aproksimacija. Konacnu odluku o priznavanju donosi ECTS koordinator.
U medjuvremenu nije usvojen nikakav novi popis. Mislim da je taj stari dosta dobra aproksimacija. Konacnu odluku o priznavanju donosi ECTS koordinator.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
cinkvina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 02. 2014. (12:22:23)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 22:10 uto, 22. 4. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dakle, postoji mogućnost da bi se položena elementarna matematika 2 priznala?
Dakle, postoji mogućnost da bi se položena elementarna matematika 2 priznala?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ja666
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 09. 2011. (12:28:42)
Postovi: (56)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 4 - 9

PostPostano: 16:58 pet, 6. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam jedno pìtanje u vezi prebacivanja s inzinjerskog na profesorski tj da provjerim da li sam dobro shvatila sto pise u odluci o prebacivanju. Ako u posljednje dvije god imam manje od 35 ects-a ali ukupno tokom studija imam vise od 120 se mogu prebaciti?
Imam jedno pìtanje u vezi prebacivanja s inzinjerskog na profesorski tj da provjerim da li sam dobro shvatila sto pise u odluci o prebacivanju. Ako u posljednje dvije god imam manje od 35 ects-a ali ukupno tokom studija imam vise od 120 se mogu prebaciti?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 17:08 pon, 9. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zadovoljavas nuzni uvjet iz odluke o prebacivanju. Dovoljni uvjet je da predas molbu i da ona bude odobrena.
Zadovoljavas nuzni uvjet iz odluke o prebacivanju. Dovoljni uvjet je da predas molbu i da ona bude odobrena.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
luks
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 07. 2014. (00:54:55)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 1:05 čet, 3. 7. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bok!
Trenutno sam na PMF-matematici u Splitu koji nije ni inženjerski ni nastavnički smjer, nego nešto "između", a ja bih se sada htjela prebaciti u Zg na PMF-MO, pa sad nisam baš sigurna šta mi je pametnije, nastavnički ili inženjerski? I kako mogu provjeriti koji će mi se predmeti priznati?
Rekli su mi da moram prijaviti maturu i to sve, ugl. kad/ako upadnem, što ću znati kad dođu rezultati mature, nisam sigurna šta sve trebam napraviti, tj. priložiti za to priznavanje predmeta?

Ak je netko išta skužio šta želim znat,bila bi zahvalna na odgovoru :D
Bok!
Trenutno sam na PMF-matematici u Splitu koji nije ni inženjerski ni nastavnički smjer, nego nešto "između", a ja bih se sada htjela prebaciti u Zg na PMF-MO, pa sad nisam baš sigurna šta mi je pametnije, nastavnički ili inženjerski? I kako mogu provjeriti koji će mi se predmeti priznati?
Rekli su mi da moram prijaviti maturu i to sve, ugl. kad/ako upadnem, što ću znati kad dođu rezultati mature, nisam sigurna šta sve trebam napraviti, tj. priložiti za to priznavanje predmeta?

Ak je netko išta skužio šta želim znat,bila bi zahvalna na odgovoru Very Happy



_________________
Smile
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sljedeće
Stranica 9 / 11.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan