Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prebacivanje
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 9:25 čet, 3. 7. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="luks"]Bok!
Trenutno sam na PMF-matematici u Splitu koji nije ni inženjerski ni nastavnički smjer, nego nešto "između", a ja bih se sada htjela prebaciti u Zg na PMF-MO, pa sad nisam baš sigurna šta mi je pametnije, nastavnički ili inženjerski? I kako mogu provjeriti koji će mi se predmeti priznati?
Rekli su mi da moram prijaviti maturu i to sve, ugl. kad/ako upadnem, što ću znati kad dođu rezultati mature, nisam sigurna šta sve trebam napraviti, tj. priložiti za to priznavanje predmeta?

Ak je netko išta skužio šta želim znat,bila bi zahvalna na odgovoru :D[/quote]

1. Upišeš se.

2. Predaš [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/lgs.axd?t=16&id=5524]molbu[/url] za priznavanje ispita i priložiš stari indeks i/ili prijepis ocjena.

Možda će te tražiti i program studija s opisom sadržaja predmeta, a možda ga već imaju za preddiplomski studij u Splitu. Uglavnom, dobit ćeš sve upute u referadi.

Za izbor studija je najvažnije što želiš raditi u životu. Ako želiš biti nastavnica matematike u školi, odi na nastavnički studij.
luks (napisa):
Bok!
Trenutno sam na PMF-matematici u Splitu koji nije ni inženjerski ni nastavnički smjer, nego nešto "između", a ja bih se sada htjela prebaciti u Zg na PMF-MO, pa sad nisam baš sigurna šta mi je pametnije, nastavnički ili inženjerski? I kako mogu provjeriti koji će mi se predmeti priznati?
Rekli su mi da moram prijaviti maturu i to sve, ugl. kad/ako upadnem, što ću znati kad dođu rezultati mature, nisam sigurna šta sve trebam napraviti, tj. priložiti za to priznavanje predmeta?

Ak je netko išta skužio šta želim znat,bila bi zahvalna na odgovoru Very Happy


1. Upišeš se.

2. Predaš molbu za priznavanje ispita i priložiš stari indeks i/ili prijepis ocjena.

Možda će te tražiti i program studija s opisom sadržaja predmeta, a možda ga već imaju za preddiplomski studij u Splitu. Uglavnom, dobit ćeš sve upute u referadi.

Za izbor studija je najvažnije što želiš raditi u životu. Ako želiš biti nastavnica matematike u školi, odi na nastavnički studij.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
luks
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 07. 2014. (00:54:55)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 9:32 čet, 3. 7. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala :)

Samo imam problem zato sta se ne zovu svi predmeti jednako pa nisam sigurna jel bi mi i to priznali ili ne, jer mi se neda bas gubit godina :/
Hvala Smile

Samo imam problem zato sta se ne zovu svi predmeti jednako pa nisam sigurna jel bi mi i to priznali ili ne, jer mi se neda bas gubit godina Ehm?



_________________
Smile
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 11:41 čet, 3. 7. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije bitno kako se zovu, bitan je sadržaj predmeta.

Kad usporediš godinu dana studiranja više ili manje s kvalifikacijom za posao koji želiš ili ne želiš raditi, mislim da je izbor jasan.
Nije bitno kako se zovu, bitan je sadržaj predmeta.

Kad usporediš godinu dana studiranja više ili manje s kvalifikacijom za posao koji želiš ili ne želiš raditi, mislim da je izbor jasan.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
luks
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 07. 2014. (00:54:55)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:20 čet, 3. 7. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Aha, super!

Da, istina, hvala :)
Aha, super!

Da, istina, hvala Smile



_________________
Smile
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Arya Stark
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 09. 2013. (17:06:13)
Postovi: (4)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Westeros

PostPostano: 15:48 sri, 17. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav! Zanima me, do kada će biti riješene molbe prebacivanja s inženjerskog na nastavnički smjer? S obzirom da će sad proći dva tjedna otkako sam je predala, bojim se da se molba slučajno nije zagubila. :? Unaprijed hvala! :)
Pozdrav! Zanima me, do kada će biti riješene molbe prebacivanja s inženjerskog na nastavnički smjer? S obzirom da će sad proći dva tjedna otkako sam je predala, bojim se da se molba slučajno nije zagubila. Confused Unaprijed hvala! Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
math1993
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2014. (11:57:21)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:08 sri, 1. 10. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

pozdrav.... nakon ne skupljenih 35ects u dvije godine ispisao sam se sa studija i trebam sada predati papire za prelazak na isti studij matematike i fizike na Sveučilištu u Mostaru... traže me osim ovih papira što imam također i plan i program rada studija u zagrebu... u razgovoru s referadom nisam shvatio što točno trebam isprintat i predat.... može pomoć molim vas?
pozdrav.... nakon ne skupljenih 35ects u dvije godine ispisao sam se sa studija i trebam sada predati papire za prelazak na isti studij matematike i fizike na Sveučilištu u Mostaru... traže me osim ovih papira što imam također i plan i program rada studija u zagrebu... u razgovoru s referadom nisam shvatio što točno trebam isprintat i predat.... može pomoć molim vas?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 15:13 sri, 1. 10. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[url=http://www.math.pmf.unizg.hr/hr/integrirani-preddiplomski-i-diplomski-sveu%C4%8Dili%C5%A1ni-studij-matematika-i-fizika-smjer-nastavni%C4%8Dki-0]Ovo[/url]. Vjerojatno ti je dovoljno isprintati opise predmeta koje si položio.
Ovo. Vjerojatno ti je dovoljno isprintati opise predmeta koje si položio.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
math1993
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2014. (11:57:21)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:47 sri, 1. 10. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

I to onda ovjerit treba na referadi ili je dovoljno isprintati? Hvala vam puno
I to onda ovjerit treba na referadi ili je dovoljno isprintati? Hvala vam puno


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 16:21 sri, 1. 10. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne znam, ovisi o onima u Mostaru.
Ne znam, ovisi o onima u Mostaru.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
math1993
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2014. (11:57:21)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:28 sri, 1. 10. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala Vam puno na informacijama :-)
Hvala Vam puno na informacijama Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
relax
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2014. (20:23:33)
Postovi: (1E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 21:27 pet, 3. 10. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zanima me je li moguće upisati jedan od diplomskih studija (npr. Računarstvo i Matematika, Teorijska matematika) ako smo kao preddiplomski završili nastavnički smjer nakon prebacivanja sa inžinjerskog smjera gdje smo položili nužne predmete?
Zanima me jer u uvjetima za npr. Računarstvo piše da ga mogu upisati studenti koji su:
[quote]-stekli najmanje 120 ECTS bodova iz predmeta iz matematike te računarstva i elektrotehnike, od kojih je najmanje 30 bodova iz predmeta iz matematike
-položili predmete čiji sadržaji pokrivaju sadržaje predmeta Programiranje 1, Programiranje 2, Strukture podataka i algoritmi te Računarski praktikum 1 koji se izvode na preddiplomskom studiju Matematika na PMF-Matematičkom odsjeku u Zagrebu[/quote]
Pod pretpostavkom da smo na inžinjerskom smjeru položili Programiranje 1/2, SPA, RP1
Zanima me je li moguće upisati jedan od diplomskih studija (npr. Računarstvo i Matematika, Teorijska matematika) ako smo kao preddiplomski završili nastavnički smjer nakon prebacivanja sa inžinjerskog smjera gdje smo položili nužne predmete?
Zanima me jer u uvjetima za npr. Računarstvo piše da ga mogu upisati studenti koji su:
Citat:
-stekli najmanje 120 ECTS bodova iz predmeta iz matematike te računarstva i elektrotehnike, od kojih je najmanje 30 bodova iz predmeta iz matematike
-položili predmete čiji sadržaji pokrivaju sadržaje predmeta Programiranje 1, Programiranje 2, Strukture podataka i algoritmi te Računarski praktikum 1 koji se izvode na preddiplomskom studiju Matematika na PMF-Matematičkom odsjeku u Zagrebu

Pod pretpostavkom da smo na inžinjerskom smjeru položili Programiranje 1/2, SPA, RP1


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
istok
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2012. (13:40:42)
Postovi: (11)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:58 ned, 8. 2. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vidim da nitko nije odgovorio pa da podignem temu... Zanima me isto što i relax. Koliko je teško s nastavničkog upasti na Računarstvo (imamo li iste šanse kao i s inzenjerskim) i treba li polagat nekakvu razliku?
Vidim da nitko nije odgovorio pa da podignem temu... Zanima me isto što i relax. Koliko je teško s nastavničkog upasti na Računarstvo (imamo li iste šanse kao i s inzenjerskim) i treba li polagat nekakvu razliku?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 16:38 ned, 8. 2. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

[url=https://www.math.pmf.unizg.hr/sites/default/files/pravila_2014.pdf]Ovdje[/url] su uvjeti upisa za 2014./15. [url=https://www.math.pmf.unizg.hr/sites/default/files/rang_lista_rm_14_15.pdf]Ovdje[/url] je rang lista za diplomski studij Računarstvo i matematika. Kvota je bila 40 ([url=https://www.math.pmf.unizg.hr/hr/upisne-kvote]ovdje[/url] su ostale kvote za 2014./15.). Dakle ove akademske godine za DRM nužni uvjeti bili su dovoljni za upis.

Kakva će biti pravila, kvote i interes u sljedećoj akademskoj godini još se ne zna. Mislim da će biti isto.
Ovdje su uvjeti upisa za 2014./15. Ovdje je rang lista za diplomski studij Računarstvo i matematika. Kvota je bila 40 (ovdje su ostale kvote za 2014./15.). Dakle ove akademske godine za DRM nužni uvjeti bili su dovoljni za upis.

Kakva će biti pravila, kvote i interes u sljedećoj akademskoj godini još se ne zna. Mislim da će biti isto.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
cauchy21
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 02. 2015. (20:11:41)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:16 uto, 17. 2. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisam znao gdje da ovo pitam, najlogicnije mi je bilo tu. Moja situacija je ovakva: Trenutno sam na fizici, vec drugu godinu. Iz zdravstvenih razloga koji sad nisu bitni nisam u zadnje dvije godine skupio 35 bodova i sumnjam da cu. Iz istih razloga cu se morati ispisati i pauzirati jednu godinu zbog nekih terapija. Uglavnom, zanima me ako sad ne skupim tih 35 bodova to znaci da gubim pravo studiranja, no gubim li pravo studiranja na svim pmf-ovima ili samo na fizici? Jer bi nakon te pauze i kad dodem sebi napokon htio upisati matematiku, no ne znam jel bi to bilo moguce onda. Nadam se da shvacate sto pitam i da mi netko moze dati konkretan odgovor.
Nisam znao gdje da ovo pitam, najlogicnije mi je bilo tu. Moja situacija je ovakva: Trenutno sam na fizici, vec drugu godinu. Iz zdravstvenih razloga koji sad nisu bitni nisam u zadnje dvije godine skupio 35 bodova i sumnjam da cu. Iz istih razloga cu se morati ispisati i pauzirati jednu godinu zbog nekih terapija. Uglavnom, zanima me ako sad ne skupim tih 35 bodova to znaci da gubim pravo studiranja, no gubim li pravo studiranja na svim pmf-ovima ili samo na fizici? Jer bi nakon te pauze i kad dodem sebi napokon htio upisati matematiku, no ne znam jel bi to bilo moguce onda. Nadam se da shvacate sto pitam i da mi netko moze dati konkretan odgovor.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:39 uto, 17. 2. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Gubiš pravo studiranja na tom studiju. Na matematiku se možeš upisati preko www.postani-student.hr
Direktni prijelaz nije moguć zbog [url=https://www.math.pmf.unizg.hr/sites/default/files/odluka_o_prijelazima_2015-2016.pdf]ove odluke[/url].
Gubiš pravo studiranja na tom studiju. Na matematiku se možeš upisati preko www.postani-student.hr
Direktni prijelaz nije moguć zbog ove odluke.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:30 sri, 18. 2. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="cauchy21"]Iz zdravstvenih razloga koji sad nisu bitni...[/quote]

Mozda i jesu bitni. Provjeri mozes li na osnovu medicinske dokumentacije dobiti da ti se naknadno odobri pravo na mirovanje obveza:

[quote="[url=http://www.unizg.hr/uredssi/images/datoteke/statut.pdf]Status UniZg[/url]"]Pravo na mirovanje obveza
Članak 57.
(1) Pravo na mirovanje obveza postoji:
1. za vrijeme služenja vojnog roka,
2. za vrijeme trudnoće,
3. za studenta-oca ili studenticu-majku do godine dana starosti djeteta,
[color=blue]4. za vrijeme dulje bolesti[/color], te
5. u drugim opravdanim slučajevima sukladno općem aktu Sveučilišta odnosno sastavnice u kojoj student studira.[/quote]
cauchy21 (napisa):
Iz zdravstvenih razloga koji sad nisu bitni...


Mozda i jesu bitni. Provjeri mozes li na osnovu medicinske dokumentacije dobiti da ti se naknadno odobri pravo na mirovanje obveza:

Status UniZg (napisa):
Pravo na mirovanje obveza
Članak 57.
(1) Pravo na mirovanje obveza postoji:
1. za vrijeme služenja vojnog roka,
2. za vrijeme trudnoće,
3. za studenta-oca ili studenticu-majku do godine dana starosti djeteta,
4. za vrijeme dulje bolesti, te
5. u drugim opravdanim slučajevima sukladno općem aktu Sveučilišta odnosno sastavnice u kojoj student studira.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
cauchy21
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 02. 2015. (20:11:41)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:17 sri, 18. 2. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znaci, ako sam dobro shvatio, ja gubim pravo studiranja samo na smjeru na kojem sam trenutno i onda ako upišem nešto drugo tipa matematiku vracaju mi se studentska prava i sve jedino moram platiti prvu godinu.
Puno Vam hvala na odgovoru.
Znaci, ako sam dobro shvatio, ja gubim pravo studiranja samo na smjeru na kojem sam trenutno i onda ako upišem nešto drugo tipa matematiku vracaju mi se studentska prava i sve jedino moram platiti prvu godinu.
Puno Vam hvala na odgovoru.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 13:04 sri, 18. 2. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisam siguran za studentska prava, mislim da postoje i druga ograničenja. Pričali smo o pravu na studiranje na određenom studiju. Sva moguća pravila o plaćanju participacije nalaze se [url=https://www.math.pmf.unizg.hr/hr/pravila-participiranja-u-tro%C5%A1kovima-studija]ovdje[/url].
Nisam siguran za studentska prava, mislim da postoje i druga ograničenja. Pričali smo o pravu na studiranje na određenom studiju. Sva moguća pravila o plaćanju participacije nalaze se ovdje.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 12. 2002. (13:22:34)
Postovi: (1F0)16
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10

PostPostano: 15:58 sri, 18. 2. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Sva moguća pravila o plaćanju participacije nalaze se [url=https://www.math.pmf.unizg.hr/hr/pravila-participiranja-u-tro%C5%A1kovima-studija]ovdje[/url].[/quote]
... ali još nije poznato kakva će biti pravila za iduću akademsku godinu.
Citat:
Sva moguća pravila o plaćanju participacije nalaze se ovdje.

... ali još nije poznato kakva će biti pravila za iduću akademsku godinu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
think_ink
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 11. 2013. (14:44:12)
Postovi: (28)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 9:29 pon, 6. 4. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav! Sretan Uskrs ako slavite.

Imam par pitanja. Prošle akademske godine prođoh EM1, PROG1, LA1, EM2 i PROG2. Dakle, padoh, između ostaloga, MA1. Ove godine nažalost opet padoh MA1, ali skupit ću min 18 ECTS-a ove godine. Planiram se prebaciti na nastavnički smjer iduće godine pa me zanima koje sve molbe trebam predati. I trebam li poslati samo jednu molbu za priznavanje položenih predmeta ili za svaki predmet posebnu molbu? Hoće li mi račun s faksa biti izbrisan (račun koji sam dobila na prvoj godini studija i koji mi je trebao za PROG) ili ću imati isti budući da planiram samo promijeniti smjer?

Hvala unaprijed na odgovoru
Pozdrav! Sretan Uskrs ako slavite.

Imam par pitanja. Prošle akademske godine prođoh EM1, PROG1, LA1, EM2 i PROG2. Dakle, padoh, između ostaloga, MA1. Ove godine nažalost opet padoh MA1, ali skupit ću min 18 ECTS-a ove godine. Planiram se prebaciti na nastavnički smjer iduće godine pa me zanima koje sve molbe trebam predati. I trebam li poslati samo jednu molbu za priznavanje položenih predmeta ili za svaki predmet posebnu molbu? Hoće li mi račun s faksa biti izbrisan (račun koji sam dobila na prvoj godini studija i koji mi je trebao za PROG) ili ću imati isti budući da planiram samo promijeniti smjer?

Hvala unaprijed na odgovoru


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sljedeće
Stranica 10 / 11.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan